Zabrze

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Zabrze

Postprzez sloopy » poniedziałek 15 listopada 2010, 19:42

Robiłem u L-Piotra w Rokitnicy. Szczerze polecam, wykłady 3 razy w tygodniu ciekawie prowadzone. Umówienie się na jazdy nie było żadnym problemem a do tego fachowi instruktorzy ;)
sloopy
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 11 września 2010, 16:27

Re: Zabrze

Postprzez Bartek14171 » wtorek 16 listopada 2010, 20:53

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum ;)

Ja polecam szkołę pani Beaty Ćwiek Tadex biuro mieści się koło pl.Warszawskiego na ulicy Klimasa 2 oczywiście na terenie szkoły są prowadzone wykłady.
Prowadzi je bardzo miły pan który dobrze tłumaczy teoria bardzo szybko mi zleciała i zaliczyłem wewnętrzny za pierwszym razem.
Jazdy prowadzi oczywiście pani Beata świetnie mi się z nią jeździło :spoko: zdałem za pierwszym razem!
Bardzo polecam ten ośrodek co do wcześniejszego wpisu użytkownika forum nie zgadzam się całkowicie z jego opinią jazdy prowadzone są w przyjaznej atmosferze (można pożartować :) ).
Pani Beata nigdy nie skracała mi jazd a wręcz przeciwnie poszła mi na rękę i była wstanie po mnie podjechać do pracy i nawet zaczekać na mnie 5 min.
Bartek14171
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 16 listopada 2010, 20:32

Re: Zabrze

Postprzez Barabasz » środa 17 listopada 2010, 00:34

Bartek14171 napisał(a):Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum ;)

Ja polecam szkołę pani Beaty Ćwiek Tadex ..............................



witamy na forum pani Beatko.
mialem okazje jezdzic z pani bylym kursantem, jego ojciec przyszedl do nas zapytac czy mogli bysmy sprawdzic "młodego" bo on sam nie wie czy syn taka dooopa czy go nic nie nauczyli.
w 2h wytlumaczyłem mu co sie dalo, zobaczylem jak szybko łapie i przekazalem do rodzica ze max 10h i nauczymy go jezdzic.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą predkością..."
Vittorio de Sica
Barabasz
 
Posty: 242
Dołączył(a): piątek 09 maja 2008, 23:20

Re: Zabrze

Postprzez fluorescencyjna » piątek 19 listopada 2010, 18:30

Szczerze polecam PRIMUS BIS na Tarnopolskiej w Mikulczycach! Teoria prowadzona na luzie, z poczuciem humoru.. jazdy podobnie! Nie ma stałego instruktora, tylko kto przyjdzie- z tym jedziesz (50% jazd z jednym instr.)! Uważam to za świetne rozwiązanie, gdyż jest możliwość jazdy na różnych autach (wszystkie Grande) i z różnymi ludźmi, co jest bardzo dobre pod kątem egzaminu! Bo wtedy rowniez nie znamy egzaminatora i auta :)

Przede wszystkim polecam instruktorów: Roberta i Krystiana :)
fluorescencyjna
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 19 listopada 2010, 18:20

Re: Zabrze

Postprzez Eggmock » piątek 26 listopada 2010, 19:47

Witam. Osobiście polecam z całego serca OSK Road Zabrze (strona : http://www.road-naukajazdy.pl). Kurs zacząłem tam 7 września skończyłem z dniem 3 listopada. Egzamin miałem dziś tj 26.11.2010r zdany bez żadnych problemów. Instruktor, Pan Robert świetnie prowadzi wykłady oraz doskonale szkoli jeśli chodzi o jazdę i technikę jazdy. Wszystkie jazdy odbywają się na terenie miasta, w którym będziecie zdawać egzamin. Serdecznie polecam ten ośrodek, ponieważ jest on bardzo rzetelny i poważnie podchodzący do ludzi. Nie to co w dużych firmach, gdzie jest się tylko jednym z wielu z którymi trzeba wyjeździć 30 godzin. Tutaj instruktor tłumaczy wszelkie popełnione błędy i powtarza źle zrobiony manewr aby nie popełnić błędu po raz drugi. Placyk bez problemu również z kilkoma "sztuczkami", które w 100% działają (sam sprawdziłem). Jeszcze raz polecam. http://www.road-naukajazdy.pl
Eggmock
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 26 listopada 2010, 19:39

Re: Zabrze

Postprzez misiek9840 » wtorek 25 stycznia 2011, 22:52

Szkoła L-Piotr to moim zdaniem najlepsza szkoła w Zabrzu.
Ciekawe wykłady, fachowa kadra instruktorska może za wyjątkiem Pana Józka, który zasypia podczas jazd, a jego nauczanie jest z epoki kamienia, po za tym załatwia swoje sprawy kosztem kursanta.
Mało i niewyraźnie mówi, jeździ w nieznane rejony Katowic omijając trasy egzaminacyjne.
misiek9840
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 22:29

Re: Zabrze

Postprzez burek20 » poniedziałek 31 stycznia 2011, 19:46

a ja już przestałem korzystać z OSK w Zabrzu - dojeżdżam do Bytomia i tam wszystkie godziny wyjeżdżę w mieście, w którym zdaje egzamin!
Pozdrawiam Pana Jurka Sz z OSK - Gabi w Radzionkowie! :)
burek20
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 30 stycznia 2011, 10:38

Re: Zabrze

Postprzez inazabrze » wtorek 15 lutego 2011, 13:33

stanowczo odradzam osk primus bis z biskupic pan marcin odpoczątku zle mnie uczył nie pozwolił mi hamowac na pierwszych godzinach jazd co miało znaczenie pózniej ,mój wujek jest kierowcą zawodowym i powiedział ze taki instruktor nie powinien nauczac bo pierw wciskamy pedał hamulca a nie sprzęgła i własnie przez to oblałam juz mój 2 egzamin ,teraz wykupiłam jazdy w innym osk i cięzko mi się przestawic zminę instruktora polecił mi egzaminator i wujek ,pozdrawiam wszystkich
inazabrze
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 15 lutego 2011, 13:21

Re: Zabrze

Postprzez pączuś » środa 02 marca 2011, 16:36

OT skasowany przez moderatora

... a tak w ogóle to osk PRIMUS jest ok :D :D :D POLECAM!!!!!!! wykłady prowadzone na 5, natomiast jazdy na 5+ :) :) :) zdałam za pierwszym razem jak wiekszośc uczęszczajacych tam kursantów :) :) :) pozdrawiam
pączuś
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 02 marca 2011, 15:41

Re: Zabrze

Postprzez Lepek » poniedziałek 21 marca 2011, 11:35

Polecam w 100% OSK w Zabrzu na ulicy Wyciska ( jak to niektórzy mówią "Na Pogoni" )
Zdałem za 2 razem ponieważ pierwszy egzamin byl tylko z mojej winy...
Polecam cena to 1250zł (bez badan lekarskich, ale wysyłają Cie na badania z 20% zniżką czyli płacisz 80zł za badania).
Pierwsza pomoc na miejscu, teoria też na miejscu.

Pan, który mnie uczył mieszka w Bytomiu i mają drugi swój punkt na Moniuszki 26a w Bytomiu dlatego zna drogi jak wlasną kieszeń.

Jeśli ktoś by chciał nr kontaktowy do Pana Tomka z miłą checią podam

Pozdrawiam
Rozpoczęcie kursu na prawo jazdy kategorii B: 29.09.2010.
I egzamin: 28.01.2011. (Teoria + / Plac + / Miasto -)
II egzamin: 16.03.2011. (Plac + / Miasto +)
Odbiór prawa jazdy: 29.03.2011.
Lepek
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek 21 marca 2011, 11:23
Lokalizacja: Zabrze / Ruda Śląska

Re: Zabrze

Postprzez adzia92 » środa 23 marca 2011, 20:14

Ja robiłam kurs w OSK Mikul. :D
Mogę polecic gorąco ten ośrodek wszytkim . Wykłady bardzo profesjonalne i wiele ciekawych filmików , ogólnie szybko leci czas. Wszystkie pytania egzaminacyjne zostaly dobrze i zrozumiale omówione, dlatego na egzaminie nie mialam z nimi żadnego problemu. Przed pierwszymi jazdami bardzo się bałam i myślałam że pierwsze kilka godzin będe jeżdzic na placu manewrowym a tu się okazało, że po pierwszych 30 minutach wyjechałam na miasto. Większośc jazd odbywała sie na trasach egzaminacyjnych w Radzionkowie i Bytomiu. Instruktorów mialam kilku , bardzo podobało mi się ich prefesjonalne podejscie do szkolenia. Mimo, że nie jestem urodzonym kierowcą to egzamin w Bytomiu zdalam za pierwszym razem, czego życzę przyszłym kursantom. :)
adzia92
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 23 marca 2011, 18:56

Re: Zabrze

Postprzez monia_s99 » środa 23 marca 2011, 23:47

No i muszę podzielić się z Wami moją radością: zdałam... zdałam... zdałam !!!.

Nie było łatwo, ale w końcu udało się, ale po kolei...

Zapisałam się do jednej z zabrzańskich szkół, nazwy nie będę wymieniać, bo szkoda nerwów. Całe szkolenie odbyłam z jednym (gburowatym) instruktorem, któremu prawie udało się wmówić, że nie nadaję się do tego. Próbowałam zdać 3 razy i zawsze kończyło się to totalną porażką.

Po 3 niezdanych egzaminach postanowiłam spróbować wykupić jazdy gdzie indziej (wcześniej wmawiali mi, że nie mogę się przenieść, a ja naiwna w to uwierzyłam). Po dłuższych poszukiwaniach, między innymi na tym forum padło na Auto Szkołę VIP z MOSIRu na ul. Matejki. Dopiero tutaj dowiedziałam się, że poprzedni instruktor już dawno powinien podarować sobie nauczanie innych.

Szkolenie dodatkowe (5h) po 3 niezdanych egzaminach + kilka dodatkowych godzin głównie przejeździłam z panem Mirkiem, któego baaardzo polecam wszystkim, którzy przestraszyli się kursu prawa jazdy. Dopiero tutaj pokazali mi jak opanować sprzęgło i hamulec, jak zachować się na drodze. Jednego czego żałuję, to fakt, że nie zapisałam się tam od razu.

Pozdrawiam wszystkich zdających na PJ. Trzymam za Was kciuki.
Uwierzcie, że też potraficie. Jeżeli instruktor wmawia Wam, że się nie nadajecie, to zmieńcie szkołę !!!
monia_s99
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 23 marca 2011, 16:37

Re: Zabrze

Postprzez Kkka » piątek 25 marca 2011, 03:12

Ja osobiście Polecam OSK Rzewucki w Zabrzu,a szczególnie P,Mirka Pudło Facet naprawdę zna się na rzeczy w 2 godz pokazał mi to czego nie nauczyłam się w 44 h serio gdybym nie zdała wczoraj prawa jazdy z miłą checią chciała bym aby dalej mnie uczył
Także chyba już wiecie jaka szkołę wybrać:)
Kkka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 25 marca 2011, 03:07

Re: Zabrze

Postprzez rysiek n. » niedziela 01 maja 2011, 10:34

Bez wątpienia nauka w tym ośrodku to sama przyjemność,ja osobiście byłem kursantem p.Adama,wielki pokłon w jego stronę za tak fantastyczne podejście i cierpliwość.Ostatnie jazdy przygotowujące do egzaminu odbyłem z p.Piotrem.Polecam wszystkim tych instruktorów gdyż wiedza którą mi przekazali zaowocowała tym że zdałem egzamin za 1! razem:) Jeszcze raz dziękuje i życzę sukcesów Wam jak i kursantom.Serdecznie pozdrawiam.
Bez wątpliwości l-piotr.prv.pl/ !!!!!!!!!!!!!
rysiek n.
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 01 maja 2011, 10:32

Re: Zabrze

Postprzez marcia_progress » poniedziałek 20 czerwca 2011, 11:52

Witam :D Serdecznie polecam wszystkim szkole nauki jazdy PROGRESS!! Jest to ,,świeża" szkoła jazdy ale instruktorzy uczyli wczesniej w Lanette:D Jest ich dwóch: Marek i Tomek. Świetnie tłumaczą, zero stresow podczas jazd, super atmosfera :D Nie mialam zadnych problemow z umawianiem sie na jazdy, wszystko punktualnie i profesjonalnie:D Egzamin mam wkrotce i czuje sie w 100% przygotowana .Zapraszam :D
marcia_progress
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 20 czerwca 2011, 11:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości