Zabrze

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Zabrze

Postprzez hubercik » poniedziałek 08 października 2012, 19:24

Ja szczerze polecam OSK Felix lepszej szkoły nie ma instruktor pan Feliksik to człowiek,który uczy z pasją i to dobrze do tego jest tam bardzo tanio i mają symulator
hubercik
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 08 października 2012, 19:20

Re: Zabrze

Postprzez Snaz » czwartek 18 października 2012, 18:31

Ja uczylem sie w szkole OSK Segal. Teoria i praktyka naprawde profesjonalnie wytlumaczone, szybko lapalem i dobrze lapalem material. Jedyny minus, to moze byc czestotliwosc godzin. Jak ktos o to nie dba to spoko, ale jezeli komus sie spieszy[zwlaszcza z tymi nowymi zasadami] to moze to irytowac. Poza tym naprawde dobra szkola.
Snaz
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa 01 sierpnia 2012, 13:07

Re: Zabrze

Postprzez krzysztofzelazo » niedziela 04 listopada 2012, 19:37

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

Osobiście dopiero będę zaczynał jazdy(chociaż powinienem był to zrobić już co najmniej miesiąc temu-wszystko przez brak czasu)jednakże, wszystkim planującym podjęcie nauki prawa jazdy chciałbym polecić OSK Feliks. Jest to szkoła prowadzona przez osoby, które posiadają niebagatelną wiedzę oraz co najważniejsze są wyrozumiałe dla uczniów. Ponadto bardzo imponuje mi fakt zainteresowania kursantem a co za tym idzie dbałość o jego interesy. Naprawdę gorąco polecam :)
krzysztofzelazo
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 26 października 2012, 21:22

Re: Zabrze

Postprzez ks1234 » poniedziałek 19 listopada 2012, 19:06

Baardzo polecam szkołę O.S.K. Progress Rokosz- Łasiewicki pryz ul.Goethego 32 w Zabrzu:) i bardzo się cieszę, że wybrałam akurat tą szkołę:) Świetni instruktorzy, profesjonalne podejście, cierpliwośc, opanowanie. Nauka do jazdy w życiu, a nie tylko na egzamin. Podczas kursu jeździłam bez stresu mimo iż przed rozpoczęciem jazd bardzo się tego bałam. Każdy jest traktowany indywidualnie, instruktorzy bardzo się przykładają do swojej pracy, niczego nie olewają. Po każdych jazdach dostawałam wypisane swoje błędy dlatego dobrze wiedziałam nad czym mam więcej pracowac. Efektem wszystkiego mogę śmiało stwierdzić, że egzamin wewnętrzny był o wiele trudniejszy niż państwowy ;p Zdałam za pierwszym razem :) N.
ks1234
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 19 listopada 2012, 19:02

Re: Zabrze

Postprzez agulka28 » wtorek 20 listopada 2012, 19:51

witam, ja najszczerzej jak się da mogę polecić OSK RZEWUCKI, polecają jazdy z różnymi instruktorami, bo co jeden nie wykryje to drugi wychwyci :wink: samochody też różne dzięki czemu nie ma problemu na egzaminie przesiadając się do innego auta, nawet puntem u nich jeździłam, z czego bardzo się cieszę, nie ma to jak urozmaicenie - więc spoko. Teoria z przystojnym Panem Jackiem bardzo profesjonalnie przeprowadzona, jazdy z Panem Łukaszem Rz. i Panem Mirkiem P., objeździliśmy wszystkie "ulubione" miejsca egzaminatorów, no cóż tu dużo pisać egzamin zdany za pierwszym razem :D mówi samo za siebie!! http://www.rzewucki.pl Życzę powodzenia!!
agulka28
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 20 listopada 2012, 18:51

Re: Zabrze

Postprzez Andrzejp » wtorek 20 listopada 2012, 23:40

Ja chodziłem do osk ekspress na Franciszkańskiej, nie znałem tej szkoły ale miałem blisko bo z Grunwaldzkiej to przez lenistwo tam trafiłem , krótko mówiąc atmosfera super , jeździłem z czterema instruktorami i każdy podpowiedział coś cennego , co najważniejsze zdałem za 1 razem , i nie żałuję wyboru , będę każdemu polecał i dzięki za tak superancką atmosfere , pozdrawiam całą kadre.
Andrzejp
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 20 listopada 2012, 23:28

Re: Zabrze

Postprzez Matrixxx666 » środa 21 listopada 2012, 21:18

Lepszej szkoły nie znajdziesz nigdzie. Panowie instruktorzy przykładają się do każdej osoby w 100% :) Potrafią osiągnąć coś, czego jak mi się wydaje, żadna inna szkoła nie posiada, czyli kontaktu pomiędzy danym kursantem,aby jemu jazda sprawiała przyjemność a egzamin państwowy jest tylko formalnością:) Bardzo polecam i na prawdę nie żałuje ani chwili spędzonych z "Progressem" :)
Matrixxx666
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 21:14

Re: Zabrze

Postprzez Cierpolini » piątek 23 listopada 2012, 00:03

Chciałbym wszystkim serdecznie polecić O.S.K. Progress Rokosz- Łasiewicki. Instruktorzy na najwyższym poziomie, świetnie przygotują cię zarówno do egzaminu, jak i do codziennej jazdy. Nigdy nie było problemu z umówieniem się na jazdy, wykłady odbywały się w godzinach dopasowanych do ich wszystkich uczestników. Gdybym miał ponownie wybierać szkołę, byłby to zdecydowanie Progress. Polecam
Cierpolini
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 22 listopada 2012, 23:55

Re: Zabrze

Postprzez elo7 » wtorek 27 listopada 2012, 14:19

Polecam AutoSzkołę VIP w MOSIR. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdej osoby, bezproblemowe przygotowanie do egzaminów nawet jeśli ktoś nie zdał państwowego ucząc się w innym ośrodku to VIP przygotuje cię w 100% na sukces. Ja zdałem za pierwszym razem :)
elo7
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 29 września 2012, 20:43

Re: Zabrze

Postprzez ed88 » piątek 14 grudnia 2012, 13:28

Z całego serca polecam O.S.K. Progress Rokosz- Łasiewicki!!
Jest tyle dobrych rzeczy o których chciałabym napisać, że nie wiem od czego zacząć. Najważniejszą rzeczą jest to, że Panowie uczą myślenia za kierownicą, życiowej jazdy a nie ściśle podyktowanymi,często absurdalnymi przepisami ruchu drogowego. Dzięki temu egzamin państwowy to tylko kolejna możliwość pojeżdżenia samochodem, czysta formalność i jedyny błąd jaki można popełnić to dać się zjeść stresowi;) Taki sposób nauki przynosi wymierne efekty w postaci bardzo wysokiej zdawalności kursantów tej szkoły na egzaminie-ale tak jak pisałam wcześniej, cały nacisk kładziony jest na myślenie podczas jazdy (dzięki czemu jazda w różnych nieznanych miejscach w ogóle nie sprawia problemu, w tym egzamin), a nie polega na wyuczeniu wręcz całego miasta egzaminacyjnego.
Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta, bezstresowa i przesympatyczna atmosfera na jazdach (niejednokrotnie wychodziłam z auta popłakana ze śmiechu;) oraz cenne wskazówki doświadczonych instruktorów dodatkowo czynią tą szkołę wyjątkową. A takie bonusy w postaci wyjazdu w góry, hamowania awaryjnego czy poślizgu autem (oczywiście kontrolowanym) dają szersze pojęcie o technice jazdy oraz opanowaniu i zrozumieniu pojazdu.

Co do porównania z inną szkołą jazdy w moim przypadku jest wręcz namacalne. Siostra rozpoczęła kurs parę miesięcy wcześniej u Beaty (Pl Krakowski). Po zdobyciu przez nią prawka przejechałyśmy się autem. I jak?? Strach.. Po pierwsze tragiczne operowanie kierownicą (strasznie drobi ruchami rąk, co w najmniej istotnym aspekcie wygląda przekomicznie, a w najważniejszym może być skutkiem wypadku) podobnie jak kurczowa jazda przy krawędzi jezdni-kompletny brak wyczucia pojazdu!! Nie wspominając już o bardzo zachowawczej jeździe. Różnice pomiędzy szkołami są diametralne i naprawdę jeśli ktoś się zdecyduję na szkołę to warto to przemyśleć i przeczytać różne opinie na ich temat. Bo niestety efekt jest taki, że jeśli już ktoś trafi do nieodpowiedniej szkoły to wyjeżdża na ulice popełniając tak karygodne błędy.

Dlatego serdecznie polecam szkołę PROGRESS! Jedyna rzecz, która strasznie mnie smuci to fakt, że już więcej nie będę mogła przejeździć kolejnych 30 godzin z tak świetnymi ludźmi. Gorąco pozdrawiam wszystkich Panów z Progressu! K:)
ps: zdane za 1 razem
ed88
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 14 grudnia 2012, 13:17

Re: Zabrze

Postprzez Alexis » niedziela 20 stycznia 2013, 19:28

Witam !
Ja robiłam kurs w OSK MIKUL u Pana Marcina, przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolona z całego kursu. Instruktorzy mają naprawdę super podejście do swoich kursantów, dopracowują najmniejszy szczegół w ciągu tych 30h praktyki,nigdy też nie było problemu z umówieniem się na jazdy. Gorąco polecam tą szkołę :)
Alexis
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 20 stycznia 2013, 19:03

Re: Zabrze

Postprzez agula81 » środa 06 lutego 2013, 14:57

Polecam OSK LPiotr Super Ekipa duża zdawalnosc pania Małgosie zatąpiła pani Agnieszka która pracowała w Osk Primus Plus więc cała dobra ekipa zebrała się w jednym ośrodku szkoleniowym w skład instruktorów wchodzą:
pani Agnieszka
pan Robert
pan Mariusz
pan Piotr
POLECAM !!!
agula81
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 06 lutego 2013, 14:37

Re: Zabrze

Postprzez Barabasz » czwartek 07 lutego 2013, 19:52

no to od kilku dni mamy oficjalnie podany ranking zdawalności na terenie śląska
tu macie wszystkie szkoły jazdy ktore wysyłają kursantów na egzamin do Bytomia
można zobaczyć kto jaką ma zdawalnośc np z Zabrzańskich szkół

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... a-material
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą predkością..."
Vittorio de Sica
Barabasz
 
Posty: 242
Dołączył(a): piątek 09 maja 2008, 23:20

Re: Zabrze

Postprzez grzegorztdk » piątek 22 marca 2013, 01:25

[OT/to nie miejsce na relację/mod]

Bardzo w tym miejscu chciałbym polecić Auto Szkołę Vip z Matejki. Ich nazwa naprawdę pasuje. Po pierwsze pani Krysia poświęciła mi sporo czasu wyjaśniając wszystkie problemy papierkowe. Zawsze robiła to z zaangażowaniem i naprawdę poczułem się jak VIP. Po drugie, ale w sumie najważniejsze dzięki ciekawej teorii pana Mirka przepisy stały się dla mnie jasne i oczywiste, a egzaminu teoretycznego przed rozpoczęciem kursu prawa jazdy obawiałem się najbardziej. Po trzecie dzięki reszcie instruktorów mogę powiedzieć, że droga stoi dla mnie otworem. POLECAM ich każdemu znajomemu, jak i wam.
grzegorztdk
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 marca 2013, 01:22

Re: Zabrze

Postprzez tomasson93 » sobota 30 marca 2013, 20:12

Ze swojej strony chciałbym polecić szkołę jazdy Lisek. Naprawdę warto, szkoła cieszy się dobrą opinią wśród znajomych, rówieśników itd. Wszystko elegancko zorganizowane, żadnych kłopotów, problemów itp. Gorąco polecam! Pozdrawiam panią Adę. Tomasz T.
WORD Bytom
21.01.2013r. - Rozpoczęcie kursu (Lisek, Zabrze)
28.03.2013r. - teoria (+), 71/74
26.04.2013r. - łuk (+), miasto (-)
28.05.2013r. - łuk (+), miasto (-)
14.06.2013r. - łuk (+), miasto (+)

02.07.2013r. - Prawko w portfelu ;)
tomasson93
 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela 24 marca 2013, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości