Strzelce Opolskie

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Strzelce Opolskie

Postprzez lylu » środa 31 stycznia 2007, 12:56

ARIM - Strzelce Opolskie

W dniu 26.01.2006 zdałam prawo jazdy za 1 razem. Mojej radości nie idzie opisać. Brałam lekcje u P. Andrzeja Ordyńca. Wykłady prowadzone były w ciekawy sposób. Jazdy były na takim samym aucie na jakim zdawałam egzamin. Zawsze można było zapytać się o sytuacje, które nie były zrozumiałe. Nigdy nie odmówiono czy był to P. Ordyniec czy inni instruktorzy pracujący u niego. Zawsze byli mili, wyrozmumiali i nigdy nie podnieśli głosu, a wiele sytuacji wymagałoby porządnego wykładu.
Jeszcz raz bardzo dzięki.
lylu
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 30 stycznia 2007, 11:40

"Wiraż" Marcin Bartodziej

Postprzez nessa » czwartek 24 stycznia 2008, 00:15

WIRAŻ - Marcin Bartodziej

Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie.
Dogodne terminy wykładów.
Szybko i sprawnie.
Jazdy prowadzone w milej atmosferze, prowadzący zwraca uwagę na szczegóły istotne w trakcie egzaminu. Nie skłamię mówiąc, że to wybór właściwej szkoły odegrał 85% roli w tym, że zdałam za pierwszym razem :D Reszta to łut szczęścia, moje umiejętności i egzaminator, na którego trafiłam :D

POLECAM "Wiraż" !!!
egzamin praktyczny: 23 stycznia 2008
ZDAŁAM za pierwszym razem !!!

"Wiraż" Strzelce Opolskie --> Polecam !
Avatar użytkownika
nessa
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek 24 stycznia 2008, 00:03
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Postprzez wioletkap91 » poniedziałek 20 lipca 2009, 11:36

ja rowniez polecam WIRAŻ.
-wyklady ciekawe
-szybko i sprawnie sa planowane egzaminy
-atmosfera bardzo mila podczas jazd- czulam sie po prostu jak w domu :D
- instruktorzy co tu duzo gadac- po prostu sa zajefajni :D duzo smiechu zawsze bylo :D
-mloda kadra
-auta czysciutkie i w pelni sprawne:D
-jazdy rozplanowane tak by pasowalo kursantom, jesli cos nie pasuje, mozna przesunac
-jezeli ktos sie nie przyklada do prawka to ponosza za to konsekwencje, co jest dobre moim zdaniem
-na egzamin zawożą
-stronka internetowa sprawnie zrobiona http://wirazszkolajazdy.pl/
-a co najwazniejsze, do kazdej osoby podchodza indywidualnie.
w sumie moge pisac tu same superlatywy :D
WIRAŻ góra ! :D
wioletkap91
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek 20 lipca 2009, 11:20
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

autocross

Postprzez kurs-antka » poniedziałek 05 lipca 2010, 22:01

AUTO-CROSS

Witam!
Gorąco i z czystym sumieniem polecam wszystkim szkołę jazdy AUTO-CROSS(w budynku dworca PKS).Posiadają świetnie wyposażoną sale wykładową.Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są na najwyższym poziomie.Bardzo miła atmosfera.Nauka przebiega szybko i sprawnie.Instruktorzy są naprawdę w porządku.Samochody takie same jak na egzaminie.Szkoła posiada także własny plac manewrowy.Po prostu profesjonalizm w każdym calu.[/b]
kurs-antka
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 05 lipca 2010, 21:10
Lokalizacja: opolskie

Re: Strzelce Opolskie

Postprzez angelangel » czwartek 13 października 2011, 16:36

Ja również polecam autocross. Głównie dlatego że im przede wszystkim zależy na tym żeby nauczyć a nie tylko wyjechać godziny i odsiedzieć swoje na teorii. Ja moja szkole zmieniłam na auto cross i właśnie tam dopiero zaczęłam się uczyć tak jak należy
angelangel
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 13 października 2011, 16:14

Re: Strzelce Opolskie

Postprzez Luka90 » czwartek 09 sierpnia 2012, 11:59

Najlepsza jest szóstka potwierdzam a pani instruktor Anita nie tylko dobrze uczy jeżdzić ale uczy również innych rzeczy ;)
Luka90
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 09 sierpnia 2012, 11:53


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości