Stargard Szczeciński

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Stargard Szczeciński

Postprzez basia_p » czwartek 18 stycznia 2007, 15:45

Autoprofesja Kazimierz Lemke Stargard Szczeciński

Witam,
choć nie lubię przedzierać się przez te całe rejestracje, to pokonałam swoje opory by się tu wpisać, ponieważ jestem bardzo zadowolona ze szkolenia jakiego udzielił mi Kazimierz Lemke ze szkoły Autoprofesja. Cenię sobie długoletnie doświadczenie Pana Kazia i profesjonalizm, świetny humor oraz przyjacielskie podejście do ucznia, mimo różnic wieku :D
Zdałam za 1 razem i teraz śmigam swoim autkiem po Szczecinie.
Polecam wszystkim którzy cenią profesjonalizm i lubią dobre rady, uwagi, które procentują na egzaminie i już w samodzielnej jeździe.
basia
basia_p
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 18 stycznia 2007, 15:34
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kaśka » poniedziałek 17 grudnia 2007, 20:14

Dołączam się do pochwał skierowanych na Auto Profesję Kazimierz Lemke. Ja również wybrałam tą szkołę ze względu na wieloletnie doświadczenie P. Kazia, i opłaciło się egzamin zdany za pierwszym razem. Wiedzę, którą wyniosłam z nauczania z powodzeniem wykorzystuję w praktyce. Jedym słowem: DZIĘKUJĘ PANIE KAZIMIERZU!!! :!: :!: :!: :lol:
Kaśka
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 16 grudnia 2007, 20:00

Postprzez Małgonia » poniedziałek 08 września 2008, 12:55

A ja polecam M&M na Starówce,teoria szybciutko (w dwa tygodnie),jazda wedle naszych potrzeb,4 fajnych instruktorów,kurs zrobiony w 2 m-ce i to z dwutygodniową przerwą,sama wybrałam ten ośrodek z polecenia swoich znajomych :lol:
WORD Szczecin
03.09.2008 - za 1 razem! :lol::lol:
15.09.2008 - prawko odebrane! :lol::lol:
Avatar użytkownika
Małgonia
 
Posty: 30
Dołączył(a): piątek 29 sierpnia 2008, 00:03
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Postprzez lisek333 » czwartek 13 listopada 2008, 10:56

Nie polecam szkoły puchniarski. Stwierdzam wiele niedociągnięć po zakończeniu szkolenia, trzeba jeszcze uzupełniać braki we własnym zakresie:(
lisek333
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 09 sierpnia 2008, 10:50


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości