Gdańsk

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Gdańsk

Postprzez pojke » piątek 07 listopada 2003, 01:08

No jak ktos zamierza ruszyc na prawko w Gdansku to niech sie powaznie zastanowi!

Z gory odradzam CARUSKA!
Wyjezdzilem tam 20 gdzin za jakies 600 zł. No nie licze juz tych beznadziejnych zajec teoretycznych ktorych moze wszystkich nie bylo :(.
Mniejsza oto!
Co jest u nich tragedia! A no to, że drodzy instruktorzy zalatwiaja swoje drobne sprawy podczas, gdy ty uczysz sie jezdzic. Troche to nienormalne. Z moim instruktorem akurat trafilem az do Przodkowa! To taka wiocha zabita dechami za Żukowem! Jakies 40 km od Gdanska! Boze przciez moglem to wyjezdzic na palcu! Rozumialem takze ze jest rano i kazdy ma ochote jechac pod sklep z buleczkami, czy bagietkami po to by dokonac konsumpcji, ale kazdego ranka kiedy zaczynalem jazde na miescie? No zdeka przeginka! Najgorszy fakt jest w tym miejscu, ze oni ucza tylko pod egzamin! Przeciez kazdy znas bedzie jezdzil kiedys po szosach i stykal sie z roznymi sytuacjami na drodze! Fakt, ze nie nauczyli mnie patrzec w lusterko rzy wyjezdzaniu z zatoki, pozostawiam bez komentarza!

UWAGA!!!!!
A fakt, że firma posiada symulator samochodu (wedlug doniesien jednej z bezplatnych gazet) przyjmijcie z przymruzeniem oka! Bo trzeba zdawac egzamin w rzeczywistosci, a nie w wirtualnym świecie!

A tak wogole to jak ktos wstawia maszyne to wystawia sobie sam opinie bo taka fiirma szuka oszczednosci!

Pamietajcie ze przez brak kompetencji tych instruktorow moze zalezec nasze zycie :(!

Omijajcie Caruska z daleka!

OSOBISCIE BARDZO POLECAM >>>VECTRE<<
A szczegolnie pana Włodka! Jak sie zapiszecie to idzcie prosto do niego! Mily facet i sie nie opier..... ! Wziolem u niego 3 godziny, a przelal wiedze jak by trwaly one 20!
Fakt troszke sprzeglo ciezko chodzilo w jego punciaku! Ale im ciezsza nauka tym lepsze efekty!

Pozdrawiam wszystkich przystepujacych do egzaminu! Nie bac sie! Sprzedac swoje umiejetnosci egzaminatorowi!!!!!!!
pojke
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 07 listopada 2003, 00:38

Postprzez Piero » poniedziałek 16 lutego 2004, 04:37

VEKTRA - SUPER
Również mieszkam w Gdańsku i właśnie uczę się jeździćw gdańskim OSK Vektra i jestem bardzo zadowolony. Teorię prowadził p. Włodek. Zajęcia były przeprowadzone fachowo, z pełnym wyjaśnieniem wszelkich tematów czy pytań kursantów. Na jazdy wybieramy jednego z 5 instruktorów, ja osobiście wybrałem p. Włodka i jestem bardzo zadowolony. Rzeczowy, konkretny facet, jeśli widzi że sobie dobrze radzisz, nie jeździsz po 100 razy tego samego manewru na placu tylko ruszasz do miasta, co nie oznacza że nie jeździsz po placu...
Cały czas czuwa nad Twoimi poczynaniami i koryguje wszelkie błędy. Potrafi wszystko w bardzo jasny sposób wyjaśnić, jest miły i cierpliwy. A jego biały punciak... i do tego sprzęgiełka się idzie przyzwyczaić ;-)
SZCZERZE POLECAM!
"Doświadczenie to wymagający nauczyciel, najpier każe zdać egzamin, a dopiero potem uczy"
Avatar użytkownika
Piero
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 16 lutego 2004, 04:29
Lokalizacja: Wolne miasto Gdańsk

Ośrodek KOS Orunia ! ! ! :)

Postprzez Asik » czwartek 25 marca 2004, 10:58

Zapisałam się tam dzięki mojemu facetowi, skończył kurs 3 miesiące wcześniej - zadowolony z osoby prowadzacej zarówno teorię jak i praktykę, mimo, że dojeżdżałam z Gdyni, bite 1,5 godziny. Dlatego własnie 20 godzinek wyjeździłam z P. Adamem - supermiły człowiek, potrafi nauczyć, i co najważniejsze nie denerwuje się na kursantów:), co więcej nigdy nie załatwiał "swoich" spraw podczas spotkania, zawsze, potrafił wszystko na spokojnie wyjaśnić, czasami zaprezentować..
Inne zdanie natomiast mam do kobietki od teorii - kompletnie nic się nie dało zrozumieć z tego, co mówiła, można pomyśleć, że w ogóle te zajęcia nie były potrzebne... Ale ogólnie Ośrodkowi stawiam 4+ :).
Przeciez rozliczają nas, jak jeździmy, nie jak czytamy znaki:)..
Dla takich jak P. Adam - Wszystkiego Dobrego:)
Pozdrawiam
Asia
Asik
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela 21 marca 2004, 20:26
Lokalizacja: Gdynia

odradzam express

Postprzez kobylkaaa » wtorek 31 sierpnia 2004, 17:06

szczegolnie odradzam osrodek express na kartuskiej w gdansku

a instruktora w zoltym punto omijajcie szerokim luukiem !!!!!
kobylkaaa
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 30 sierpnia 2004, 16:03

Postprzez patrycja1804 » poniedziałek 08 sierpnia 2005, 22:21

A ja wlasnie uczylam sie w Carusku. Ania, ktora uczyla teorii- fajna osobka. A Janusz-od jazd tak nauczyl mnie jezdzic, ze zdalam za pierwszym razem. No i w ogole milo wspominam jazdy z nim. Opinia krytykujaca Caruska byla napisana kilka lat temu, teraz wiele sie zmienilo i naprawde polecam ten osrodek! :D
Rozpoczęcie kursu: 2.04.2005
Zakończenie kursu: 6.07.2005
Egzamin:2.08.2005 ->ZDANY za 1 razem :)
Odbior: 17.08.2005 :)
patrycja1804
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek 04 sierpnia 2005, 22:30
Lokalizacja: gdansk

Postprzez marteczka66 » niedziela 25 lutego 2007, 22:07

A ja polecam Delte na zaspie!! www.delta.gda.pl strona niestety nie aktualizowana ale dane wszystkie sa!! Teorie miałam z p. Waldkiem i razem z nim jeździła.. super atmosfera tyle ile sie nagadałam z p. Waldkiem podczas jazd to nigdy mi sie nie udało... Zawsze na placu chodził koła autka wytłumaczył i pokazał wszystko to czego nie wiedziałam!! Poprostu jestem bardzo zadowolona i nie tylko ja jedyna coraz więcej osób spotykam które uczyły sie tam z p. Waldkiem lub z P. Marcinem wszyscy z moich znajomych zdawali za pierwszym razem bez zadnych problemów! Jazdy mogłam umówic od 8 do 20 wiec mogłam dopasować do siebie najdłuższa przerwa między jazdami to raz było 7 dni a tak to spokojnie szło umówić jazde w dogodnym terminie i nawet udawało sie ze podjechał po mnie w umówione wczesniej miejsce:) Nauczył mnie nie tylko tego co wymagaja na egzaminie lecz również tego co musze umiec podczas normalnego poruszania się po mieście.. A teraz jzu po odebraniu prawka jeszcze w 2006 roku śmigam po ulicach bez problemu i bezpiecznie haha:)


Prawko zdane za pierwszym razem 13 grudnia haha:)
marteczka66
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 30 czerwca 2004, 21:10
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez piotrT » piątek 23 marca 2007, 19:16

A ja szczerze polecam ABC w Gdańsku, bardzo dobra baza dydaktyyczna swietnie przygotowany plac, poza tym mili wykladowcy i fajni egzaminatorzy. Z całego serca poleca instruktora Tomka, bardzo cierpliwy i miły. POLECAM !!!
piotrT
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 23 marca 2007, 19:09

Postprzez retnah » środa 11 kwietnia 2007, 10:25

Bardzo polecam ABC! Uczyłam się już w nie jednym ośrodku(trudna uczennica) i nigdzie tak się nie przyłożyli do zadania jak tutaj! Interesują się kursantem(szczególnie Grzegorz) i dbają o to, abyśmy naprawde się nauczyli dobrze jeździć!!!
Avatar użytkownika
retnah
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 30 stycznia 2007, 11:43

Postprzez sasha » środa 11 lipca 2007, 17:57

Ja, polecam szczerze ABC. Super instruktorzy ( szczególnie pan Grzegorz), fajna atmosfera no i co tu dużo mówić całkiem nowe samochody.
Zapomniała bym ,mają plac manewrowy jako jedyni w Gdańsku. Polecam, nie warto marnować waszego czasu i pieniędzy na inne ośrodku.
sasha
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 11 lipca 2007, 17:46

Postprzez dialer » poniedziałek 06 sierpnia 2007, 20:50

Jak szkolą gdańskie szkoły jazdy...

http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,4369612.html
24.11.2006- rozpoczęcie kursu
30.05.2007- egzamin: plac (+), miasto (-)
25.07.2007- egzamin: plac (+), miasto (+)
dialer
 
Posty: 57
Dołączył(a): środa 18 kwietnia 2007, 21:09

Postprzez grocik » sobota 11 sierpnia 2007, 08:55

Polecam szeryfa na MORENIE NA ul. Piecewskiej 9 !!!! super instruktorzy i bardzo dobrze ucza !!!!
B- 10.08.2007 za pierwszym
D- 27.06.2014 za pierwszym
grocik
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 11 sierpnia 2007, 08:48

OSK Partner Gdansk Chełm szkoła nr 8

Postprzez Gdaanka » sobota 15 grudnia 2007, 13:30

kazda szkoła jest dobra gdy po jej skonczeniu zda sie egzamin :) Ja chodziłam do Partnera na Chełmie w szkole nr 8 bardzo fanie prowadzone sa wykłady z jazdami nie ma zadnego problemu jeździ sie po 2 godziny Maja samochody punto Grande czyli takie same jak na egzaminie Ja miałam za instruktora p.Krzysztofa D.Bardzo dokładny i wymagajacy ale przy tym spokojnie wszystko tłumaczy
Egzamin zdałam za 2 razem Pierwszy raz oblałam z własnej winy (zreszta jak większość niezdających)wymusiłam pierszenstwo Przed drugim podejściem wykupiłam jeszcze 2 godziny i wszystko na egzaminie
poszło bardzo dobrze
Dlatego Partnera moge polecić zreszta znam kilka osób co po tym OSK nie miało wiekszych problemów ze zdaniem
Ostatnio zmieniony niedziela 16 grudnia 2007, 14:37 przez Gdaanka, łącznie zmieniany 1 raz
Gdaanka
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek 12 listopada 2007, 10:51
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Picek » środa 26 grudnia 2007, 12:26

dialer napisał(a):Jak szkolą gdańskie szkoły jazdy...

http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,4369612.html


Trochę aktualniejsze dane :arrow: http://www.gdansk.pl/article.php?category=84&article=6736&history=84
instruktor kat.B, Gdańsk - elkaschool
Avatar użytkownika
Picek
 
Posty: 45
Dołączył(a): wtorek 04 kwietnia 2006, 20:27
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Quer » poniedziałek 10 marca 2008, 21:09

Moim zdaniem jednym z lepszych jest CREDO. A wiem co mówię, bo po rozowach ze znajomymi z innych ośrodków to mam porównanie :) Co prawda mają chwilowe problemy z symulatorem, ale to i tak nie zmienia faktu, że fachowa obsługa przemawia za tym ośrodkiem :)
Quer
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek 10 marca 2008, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez TheKowal » środa 18 czerwca 2008, 13:07

Uczyłem się w "Relaxie"
Wszystko przebiegło sprawnie,wszelkie egzaminy pozdawałem za pierwszym razem.Zapewne jest to zasługą tego,że trafiłem na bardzo dobrego instruktora Pana Wiesława.Jednak z tego co widziałem po różnych opiniach,to szkoła ta nie cieszy się dobrą reputacją.Z własnych odczuć mogę tylko powiedzieć że było całkiem dobrze :)
TheKowal
 
Posty: 0
Dołączył(a): środa 18 czerwca 2008, 12:56

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości