Bydgoszcz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Bydgoszcz

Postprzez michromi » piątek 17 lutego 2012, 22:40

Szukam dobrej szkoły żeby zrobić prawo jazdy na kat. C ... może ktoś polecić ???

w 100 % zgadzam się z "bartossem" - też robiłem kat. B w JAZDAM --> szkoła godna polecenia!!!
michromi
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 28 sierpnia 2011, 22:02

Re: Bydgoszcz

Postprzez ella » sobota 18 lutego 2012, 00:00

użytkownicy, którzy pisali z tego IP

michromi [2 Posty ]
tomektomek [ 1 Post ]
Bartoss [ 1 Post ]
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bydgoszcz

Postprzez nesz1 » sobota 18 lutego 2012, 15:27

Też polecam JAZDAM chociaż powiem, że źle mnie nauczyli parkowania równoległego (albo ja po prostu nie ogarniałem tego sposobu). Dodatkowe jazdy dla próby wykupiłem sobie w Qursant (tam mi pokazali sposób, który zczaiłem) i też bardzo mi się ta szkoła spodobała więc również polecam. Obie są dosyć tanie i są tam mili, młodzi instruktorzy.


PS: Mógłby ktoś mi ogarnąć jak po zdaniu egzaminu (za drugim zdałem) zdobyć prawo jazdy. Wydział Uprawnień Komunikacyjnych za to odpowiada tak ten na Grundziąckiej ? 70 zł kosztuje czy więcej ? Czy muszę zapłacić by zaczął się proces produkcji mojego prawa jazdy czy jak przyjdę bo powiedzmy 10 dniach będzie już gotowe ?
nesz1
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 29 sierpnia 2011, 19:51

Re: Bydgoszcz

Postprzez mieszkooo17 » wtorek 21 lutego 2012, 11:09

szukam dobrej szkoły jazdy w Bdg. znajomi polecają Arkę, ale ja aż tak bardzo nie jestem co do tego przekonany, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, tudzież nieco bardziej oświecić w tym temacie? proszę o opinie na temat tej szkoły, ewentualnie proszę o polecenie innych dobrych szkół ;)
Avatar użytkownika
mieszkooo17
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 21 lutego 2012, 11:04

Re: Bydgoszcz

Postprzez Paula1992 » wtorek 21 lutego 2012, 20:51

Ja jeździłam już po zdaniu prawka w ,,Elkrys" - bardzo profesjonalna szkoła, mogę z czystym sumieniem polecić.

Mój instruktor zawsze polecał ,,Agorę miraż" , więc trzeba szukać i pytać znajomych ;)
Paula1992
 
Posty: 52
Dołączył(a): poniedziałek 27 czerwca 2011, 18:57

Re: Bydgoszcz

Postprzez sylwiaka » środa 22 lutego 2012, 14:14

No to ja z czystym sumieniem polecam TOMASA - szybko, konkretnie i profesjonalnie!
sylwiaka
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 22 lutego 2012, 14:10

Re: Bydgoszcz

Postprzez iksica » wtorek 28 lutego 2012, 13:44

Bydgoszcz - Szelan ul. Jagiellońska.
Szkoła na początku była super, prowadzenie wykładów przez właściciela szkółki OK. tłumaczenie jasne przejrzyste. Problemy zaczęły się podczas jazd, tu instruktor okazał się typem człowieka "nie wiem czego chce ale to akurat chce".

Szkołę polecam tym, którzy lubią się denerwować, kłócić i walczyć o normalne wyjaśnienie sytuacji na drodze. Niestety ja walcząc o logiczne tłumaczenie niektórych zasad u instruktora dowiadywałam się, że nie potrafię słuchać, skupić się oraz że jestem głupia.
Jeśli ktoś ma ochotę na obelgi to polecam w 100%.
Poza tym szkoła naciąga na koszta dodatkowe.

Ogólna ocena to 2, bo właściciel OSK był chociaż normalny.
iksica
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 28 lutego 2012, 13:15

Szkoła Jazdy Kopaczewski

Postprzez Jaaagodaa » czwartek 01 marca 2012, 22:55

Ja bym chciała gorąco i szczerze polecić SZKOLĘ JAZDY KOPACZEWSKI (ul. Czackiego8), prowadzona przez Marcina Kopaczewskiego. Teoria prowadzona przez p. Józefa była bardzo ciekawie, nie musialam sama niczego się dowiadywać ani "wykuwać" pytan na egazmin na pamięc, wszystko po zajęciach teoretycznych było jasne. :)
A jazdy super. Głównie jeździłam z Marcinem, którego polecam, bo uważam go za najlepszego instruktora pod słoncem.! Jeździłam tez sporadycznie z innymi instruktorami ze szkoły i uważam że wszyscy uczą b. dobrze i miło podchodzą do kursantów. Na dużym luzie, w spoko atmosferze ;) Najbardziej polecam oczywiście Marcina ale na wyróznienie zasługuje też Krzysiu i Filip :D
Polecam!
Zdałam za pierwszym podejsciem, bez problemu :)
Jaaagodaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 01 marca 2012, 22:42

Re: Bydgoszcz

Postprzez Marcinules » wtorek 06 marca 2012, 15:54

Witam
Chciałbym bardzo serdecznie polecić szkołę jazdy PRESTIŻ na M.C- Skłodowskiej 21, zdałem oczywiście za pierwszym razem :D Jest to szkoła która bardzo merytorycznie podchodzi do spraw kształcenia kierowców, od razu mówię mistrzem nie jestem raczej sierota (w pozytywnym znaczeniu) :) ale pan Paweł z panem Tomaszem wyprowadzili mnie na, że tak powiem, człowieka za kierownicą. Są to ludzie którzy znają się na tym co robią i na dodatek da się z nimi porozmawiać o czymś innym. Bliskość WORD' u też nie jest bez znaczenia gdyż od razu po wejściu do L-ki jeździłem po trasach egzaminacyjnych ( nie musiałem się tłuc przez pół miasta) Wszystkim którzy się zastanawiają polecam PRESTIŻ- TAM ZROBIĄ Z WAS KIEROWCÓW I ZDACIE ZA PIERWSZYM RAZEM
Marcinules
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 06 marca 2012, 15:33

Re: Bydgoszcz

Postprzez blazej111 » niedziela 18 marca 2012, 20:35

macie kontakt do jakiegoś lekarza wykonującego badania dla kierowców? ale nie w przychodni żeby nie trzeba się rejestrować z 3-miesięcznym wyprzedzeniem?
blazej111
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 18 marca 2012, 20:31

Re: Bydgoszcz

Postprzez Adrianna90 » poniedziałek 19 marca 2012, 00:51

Witam
Z ogromną przyjemnością pragnę polecić szkołę nauki jazdy ELKRYS w Bydgoszczy!!!
Nauka przebiega w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze, wszyscy instruktorzy z którymi miałam przyjemność jezdzić profesjonalnie podchodzą do swojej pracy.
Dziękuję raz jeszcze za przekazaną wiedzę, cierpliwość, oraz doskonałe przygotowanie do egzaminu :D
Egzamin praktyczny zaliczony za pierwszym razem 6 marca.
Zdecydowanie polecam!! :D :D :D
Adrianna90
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 18 marca 2012, 23:57

Re: Bydgoszcz

Postprzez magda1989 » niedziela 08 kwietnia 2012, 21:24

Witam,
uczęszczałam na naukę jazdy do szkoły jazdy Agora-Miraż w Bydgoszczy i jak najbardziej ją polecam :). Zdałam za pierwszym razem. Moim instruktorem był Pan Jarek. Nie miałam prędzej kontaktu z samochodem a opanowałam jazdę;p. Lekcje były prowadzone zrozumiale i bez stresu, wykłady również. Jak dla mnie najważniejsze jest w jaki sposób wiedza o jeździe zostanie przekazana a dzięki Panu Jarkowi był to skuteczny sposób :).
magda1989
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 08 kwietnia 2012, 20:54

Re: Bydgoszcz

Postprzez alexis1406 » wtorek 17 kwietnia 2012, 22:24

Polecam szkołę jazdy TOMAS.
Nie będę pisać, że zdałam za 1 razem bo to nie prawda. Miałam przerwę 1.5 roczną, gdy postanowiłam wrócić i znów zacząć przygodę z WORD-em<wcześniej jeździłam w szkole poza terenem Bydgoszczy>

Nigdy nie będę żałowała wyboru.

1.Szkoła dopasowuje się do kursanta. Studiuje i ciężko znaleźć mi wolny czas.
2. Pełny profesjonalizm.
3. Instruktor wymagający, ale potrafi nauczyć.
4. Przyjazna atmosfera


Pozdrawiam szkołę jazdy i instruktora p. Marka.
alexis1406
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 19 września 2011, 15:51

Re: Bydgoszcz

Postprzez radq » wtorek 17 kwietnia 2012, 23:36

Marcinules napisał(a):Witam
Chciałbym bardzo serdecznie polecić szkołę jazdy PRESTIŻ na M.C- Skłodowskiej 21, zdałem oczywiście za pierwszym razem :D Jest to szkoła która bardzo merytorycznie podchodzi do spraw kształcenia kierowców, od razu mówię mistrzem nie jestem raczej sierota (w pozytywnym znaczeniu) :) ale pan Paweł z panem Tomaszem wyprowadzili mnie na, że tak powiem, człowieka za kierownicą. Są to ludzie którzy znają się na tym co robią i na dodatek da się z nimi porozmawiać o czymś innym. Bliskość WORD' u też nie jest bez znaczenia gdyż od razu po wejściu do L-ki jeździłem po trasach egzaminacyjnych ( nie musiałem się tłuc przez pół miasta) Wszystkim którzy się zastanawiają polecam PRESTIŻ- TAM ZROBIĄ Z WAS KIEROWCÓW I ZDACIE ZA PIERWSZYM RAZEM


Nic dodać, nic ująć. Ja również polecam tę szkołę. Egzamin zdany oczywiście za pierwszym razem.
Obrazek
radq
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek 17 kwietnia 2012, 23:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bydgoszcz

Postprzez kats27 » środa 25 kwietnia 2012, 10:23

KOPACZEWSKI najlepsza szkoła nie tylko w rankingac ale w realu! super podejście instruktorów bezstresowe P.Marcin, Leszek i Józef znakomici instruktorzy....POLECAM POLECAM POLECAM
kats27
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 31 października 2011, 20:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości