Bydgoszcz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Bydgoszcz

Postprzez Nsrmaniak » piątek 01 kwietnia 2011, 13:15

Witam
Chciałbym polecić Szkołę jazdy "Modraczek"
Zdałem za 1 razem egzamin na prawo jazdy kat. A1
Atmosfera jest na prawdę świetna.
Instruktor jak i wykładowca bardzo dobrze przekazywali wiedzę

Gorąco polecam tę szkołę!!
Nsrmaniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 01 kwietnia 2011, 12:15

Re: Bydgoszcz

Postprzez takiktoś » czwartek 14 kwietnia 2011, 00:29

Nie polecam szkoły jazdy Orion w Bydgoszczy strata czasu i kasy.teoria ujdzie ale część praktyczna z [ciach] szkoda słów.jednym słowem wielka porażka.
takiktoś
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 14 kwietnia 2011, 00:17

Re: Bydgoszcz

Postprzez Ewelajn » wtorek 26 kwietnia 2011, 08:24

Kurs na prawko zrobiłam w Agorze Miraż (bydgoszcz ul. Gajowa). Szkołę polecił mi chłopak, gdyż zrobił tam wszystkie kategorie( prócz tramwaju:P) i zdał wszystko za 1 razem. Niestety musiałam zmienic instruktora, gdyż razem z Panem x stwierdziliśmy, że lepiej będzie i dla mnie i dla niego jeśli się rozstaniemy:) Z pewnością jestem cięzkim uczniem i dlatego bez problemu poradził sobie ze mną Pan Jarek. Lubię go za konkretne wskazówki i porady, połączone z dynamiczną jazdą. Pożartować można, powaga czasami też zachowana, kawa, snickers na stacji, hot dog też się zdarzał. Także zjeść lubił, nauczyć umiał i nie stwarzał żadnych problemów. Zdałam za drugim razem. Jeśli zdecyduję się na jazdę autobusem, to na pewno też wybiorę Agorę xD

Pozdrowienia dla wyżej wymienionych :)
Ewelajn
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 26 kwietnia 2011, 07:30

Re: Bydgoszcz

Postprzez Szaleks » środa 27 kwietnia 2011, 17:04

Kurs na kat. A i B miałem w szkole jazdy "Modraczek".
Wykłady bardzo dobrze poprowadzone, idealnie przygotowały mnie do egzaminu (na teorii zawsze 0 bł.). Instruktor Robert uczył mnie zarówno jazdy motocyklem jak i samochodem, obydwa egzaminy w WORDzie zdałem za pierwszym razem.
Gorąco polecam tą szkołę!
Szaleks
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela 19 grudnia 2010, 20:05

Re: Bydgoszcz

Postprzez karczarn » środa 18 maja 2011, 22:19

:spoko: szkoła jazdy kopaczewski polecam!!!!!
ukończyłem tam kurs prawka, zakończony 12 maja egzaminem w wordzie w bdg za 1 razem!
rewelka!!!
kontakt super! opłaty rozłożone na ratki! teoria poszła szybciutko! jazdy początek z piotrem, koniec jazd ( trudniejsze jak na egzaminie ;-)))) z marcinem, efekt 12maj teoria i jazda za pierwszym razem!!!!!

:spoko: :spoko: bardzo polecam,
karczarn
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 18 maja 2011, 22:01

Re: Bydgoszcz

Postprzez aniocha » poniedziałek 23 maja 2011, 23:15

Z czystym sercem i sumieniem polecam Szkołę Jazdy Elkrys!!
Poszukując nauki jazdy korzystałam z opinii forumowiczów i co mnie do niej przekonało to to, że o innych szkołach były lepsze i gorsze opinie a o tej zawsze same pochlebstwa.
I się nie zawiodłam! Korzystna cena, pierwsze miejsce w rankingu, przyjaźni instruktorzy...niezwykle cierpliwi i symaptyczni, i na najwyższym poziomie system nauczania.
Ja właśnie dziś zdałam za pierwszym razem bez najmniejszych problemów po wyjeżdżeniu 30 h!
Elkrys to najlepsza szkoła!
aniocha
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 23 maja 2011, 23:05

Re: Bydgoszcz

Postprzez KarolinaPap » czwartek 26 maja 2011, 21:44

ELKRYS ELKRYS i jeszcze raz ELKRYS!


Dziękuję bardzo za wszelkie nauki, jazdy zleciały w przemiłej oraz zabawnej atmosferze, instruktorzy zwracali uwagę na najmniejsze nawet błędy i dzięki temu bez stresu podeszłam do egzaminu i zdałam za pierwszym razem! :)
KarolinaPap
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 26 maja 2011, 21:37

Re: Bydgoszcz

Postprzez Kasiaa » piątek 27 maja 2011, 21:00

Z przyjemnością mogę polecić szkołę jazdy Elkrys. Instruktorzy są sympatyczni, dobrze tłumaczą i maja ogromną cierpliwość do kursantów ,dzięki czemu jazdy były przyjemne i bardzo szybko zleciał czas ;)
Egzamin w Wordzie zdałam za pierwszym razem i Serdecznie dziękuje instruktorom za naukę oraz wyrozumiałość.:)
Kasiaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 27 maja 2011, 20:42

Re: Bydgoszcz

Postprzez speedybike » czwartek 02 czerwca 2011, 21:29

Polecam szkołę "AUTO SZKOŁA"
http://www.twojaszkolajazdy.pl

Naukę zacząłem w grudniu, tryb weekendowy.
Instruktor: Robert (polecam)
Egz wewnętrzny przeprowadzany przez właściciela szkoły, ale koleś całkiem rzeczowy i nie czepia się w celu wyłudzenia dodatkowych godzin jazdy.

Egz. państwowy zdałem 27 maja 2011 za pierwszym razem.
speedybike
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 27 maja 2011, 20:03

Re: Bydgoszcz

Postprzez asienka_1987 » wtorek 07 czerwca 2011, 19:46

Z wielka przyjemnoscia polecam SZKOLE JAZDY ELKRYS ;)
Instruktorzy super, dobrze tlumacza
(jak czegos nie rozumiesz to rysuja :) )
Prawidłowe, praktyczne podejscie instruktorow,
ktorzy maja anielska cierpliwosc i wielkie serce :)
Warto pojsc do tej szkoly.. sama sie o tym przekonalam,
mimo ze jak kazdy mialam dylemat jaka szkole wybrac,
to byl strzal w 10 :P
Zal tylko bylo konczyc kurs.. :)
Elkrys to najlepsza szkola - profesjonalisci :)
Pozdrawiam wszystkich instruktorów
Kursantka Asia :D
asienka_1987
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 07 czerwca 2011, 18:40

Re: Bydgoszcz

Postprzez natalia2506 » wtorek 07 czerwca 2011, 21:57

Szkoła, którą naprawdę z czystym sercem mogę polecić, to Elkrys. Zapisując się na kurs byłam "zielona", nigdy nie miałam kontaktu z samochodem, co było zresztą widać, bo gdy zaczynałam jazdy byłam przerażona..;) Bałam się dosłownie wszystkiego..:) Po pierwszych próbach wszystko się zmieniło..:) Instruktorzy super, cierpliwi, wyrozumiali, uczą do skutku, a jeździłam prawie ze wszystkimi i o nikim złego słowa nie dam powiedzieć!!:) Niska cena nie oznacza słabej jakości, wręcz przeciwnie, dużo cennych wskazówek, żadnych krzyków, naprwdę miła atmosfera.. Dzisiaj miałam egzamin i zdałam za pierwszym razem..:) Wiem, że z wyborem szkoły trafiłam w dziesiątkę i niczego nie żałuje..:) Szczerze mówiąc to chętnie jeszcze bym sobie tam pojeździła..:) Gorąco polecam!! Nie zawiedziecie się!! Pozdrawiam wszystkich instruktorów i za wszystko bardzo dziękuję!!:)
natalia2506
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 07 czerwca 2011, 21:29

Re: Bydgoszcz

Postprzez monikaam » środa 08 czerwca 2011, 14:52

Szkołę, którą mogę wszystkim polecić to Elkrys. Instruktorzy są świetni, wszytko dobrze tłumaczą, są cierpliwi i wyrozumiali :) . Panuje przyjazna atmosfera :) . Wczoraj zdałam egzamin za pierwszym razem i jestem wdzięczna wszystkim instruktorom, z którymi jeździłam za świetne przygotowanie do egzaminu i za wiarę w sukces :D. Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły i polecam ją wszystkim, którzy zastanawiają się gdzie chcą odbyć kurs. Naprawdę warto ją wybrać! :) Szczerze powiedziawszy to jeszcze pojeździłabym sobie 'elką' :)... Pozdrawiam wszytkich instruktorów i jeszcze raz dziękuję :D
monikaam
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 08 czerwca 2011, 14:30

Re: Bydgoszcz

Postprzez hiteq7 » piątek 10 czerwca 2011, 12:26

JaZdam
Nikodem Dolata

Bardzo chwalę sobie tą szkołę :D. Teoria przerobiona szybko i ZROZUMIALE, wszystko dokładnie wytłumaczone na temat przepisów i zasad ruchu drogowego. Praktyka bez zadnych zastrzerzeń. Bardzo dobrze mi sie jeżdziło i chwalę mojego instruktora Pana Pawła :D. Bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu praktycznego. Dżieki niemu zdałęm za pierwszym podejściem :D. Chwalę też pana Nikodema, za to ze robi różne zniżki na kurs prawa jazdy kat. B. Na przykład mój kurs kosztował 850zł + 50 zł lekarz + materiały dydaktyczne i wszystko bez problemów załatwione :D. Serdecznie POLECAM tą SZKOŁĘ JAZDY !!!!!!!!! :D
hiteq7
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 09 czerwca 2011, 16:37

Re: Bydgoszcz

Postprzez kornik1982 » środa 15 czerwca 2011, 16:37

Witam,
chciałbym polecić wszystkim szkołę jazdy Elkrys.
Poszedłem tam, bo przekonały mnie statystyki zdawalności i... intuicja oraz te liczby nie zawiodły.
Najpierw teoria ze świetnie przygotowanym instruktorem, który na każdych zajęciach zwracał uwagę na najważniejsze rzeczy co bardzo dobrze się utrwalało. Zajęcia uzupełniają dobre materiały w tym film z tras egzaminacyjnych i obsługi Micry oraz opracowanie wszystkich skrzyżowań z ich omówieniem, co było bardzo przydatne na powtórkę przed samym egzaminem praktycznym.
Później przyszła kolej na praktykę. Początkowo myślałem, że zmiana instruktora jazdy co zajęcia to jakieś dziwne rozwiązanie, a tu okazało się, że lepszego rozwiązania chyba być nie może. Każdy miał coś do dodania, uzupełniał wiedzę, dzielił się radami i wskazówkami, czasem wszedł na ambicję, co naprawdę motywowało do prawidłowej jazdy. Nie wspomnę, że ostatnie 2 jazdy (dwa dni przed terminem egzaminu) miałem z osobą, która wcześniej była egzaminatorem WORDu, więc miałem przedsmak (rzeczywisty) egzaminu i dowiedziałem się wielu cennych informacji od osoby, która była po drugiej strony mocy :-P
Dodam jeszcze ze godziny kursu teoretycznego ustalane były z grupą na bieżąco, co pozwalało większości decydować o tym kiedy zajęcia się odbędą, również jazdy ustalane są dogodnie dla kursanta, w sytuacjach wyjątkowych nie ma problemu z przełożeniem godziny jazd.
I tak jak już ktoś napisał tu na forum wcześniej, szkoda było że kurs się kończył bo naprawdę szło się na jazdy z przyjemnością, w miłej atmosferze, co według mnie, ma również ogromne znaczenie w nauce. Ale jeszcze większą przyjemnością jest zdanie egzaminu za pierwszym razem :) a dodam, że nie miałem jakiejkolwiek styczności z prowadzeniem samochodu przedtem. I mimo faktu, że 30 godzin jazdy to mało by stać się mistrzem kierownicy, to jednak czas jaki spędziłem za kierownicami nissanów w tej szkole uważam za maksymalnie wykorzystany i wiele praktycznych wskazówek na pewno przyswoiłem i będę stosował jako samodzielny kierowca.
kornik1982
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 13 czerwca 2011, 22:48

Re: Bydgoszcz

Postprzez takko » środa 15 czerwca 2011, 18:57

Tak patrzę na te w dużej mierze monotematyczne posty powyżej i widzę, że za dużo nowego to do dyskusji nie wniosę :wink: ja również jestem „po” Elkrysie i również bardzo polecam :D zdałam dziś egzamin za pierwszym razem i choć było to raniutko i wiele godzin minęło to jakoś nadal nie mogę się otrząsnąć... :D Elkrysa wybrałam z polecenia koleżanki, która robiła kurs jesienią i była tą szkołą zachwycona. Pewnie, że i opinie w internecie, i cena, i zdawalność miały duże znaczenie w tym wyborze, ale jednak jak ktoś znajomy tak zachwala, to jest to najlepsza reklama :D Co do sposobu prowadzenia zajęć, to się może rozpisywać nie będę, bo widzę, że kornik 1982 powyżej napisał juz wszystko to, co i ja bym chciała napisać :D Mi również bardzo podobały się wykłady z teorii, były ciekawe, z mnóstwem fajnych wskazówek (tyle że obecną grupę podobno prowadzi ktoś inny niż mnie, więc jak się spisuje ten ktoś to już nie wiem- ale myślę, że jest podobnie). Jazdy natomiast podobały mi się jeszcze bardziej- jeździłam z 5 instruktorami ( w tym 2 godz. z tym wspomnianym wyżej ex-egzaminatorem) i wszyscy byli niesamowicie sympatyczni i cierpliwi. Tacy fajni ludzie po prostu... :D i tu pozdrowienia dla –piszą w regulaminie, żeby niby danych instruktorów nie podawać, ale same imiona to nie dane chyba :wink: a pozdrowienia się im jak najbardziej należą- panów: Krzysztofa, Piotra, Roberta, Macieja i Sebastiana! Dziękuję bardzo, bardzo, bardzo!
Kasia
takko
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 15 czerwca 2011, 13:28

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości