Bydgoszcz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Bydgoszcz

Postprzez kika371 » sobota 16 października 2010, 22:14

Chciałabym gorąco polecić OSK ORZEŁ. Jest to mała szkoła z wielką klasą, ludźmi którzy uczą jeździć bo mają ogromne doświadczenie i wiedzę, a każdy kursant jest dla nich osobą a nie kolejnym numerem w papierach. Dzięki nim w przeciągu niecałych 2 miesięcy skończyłam kurs i zdałam egzamin! Wykłady z teorii były prowadzone jasno i przejrzyście dlatego nie trzeba było już tłumaczyć teorii w aucie co nie odbierało cennego czasu na naukę jazdy :) Instruktor z którym jeździłam przygotował mnie profesjonalnie do egzaminu, a co ważniejsze przygotował mnie do samodzielnej jazdy po zdanym egzaminie :) za co raz jeszcze gorąco dziękuje :) Podsumowując: - przystępne ceny bez żadnych ukrytych kosztów - profesjonalny sprzęt szkoleniowy - instruktorzy którzy są dla kursanta a nie kursanci dla niego - nauka nie tylko jazdy ale tajników poruszania się po drodze - auta w b.dobrym stanie technicznym Gorąco raz jeszcze polecam.
kika371
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 16 października 2010, 22:08

Re: Bydgoszcz

Postprzez youngdriving » niedziela 17 października 2010, 13:23

Również polecam szkołę jazdy ORZEŁ. Właśnie zakończyłem przygodę z egzaminem na prawo jazdy z pomyślnym wynikiem przy pierwszym podejściu. Uczą dobrze, bez olewatorstwa i w dobrej cenie. Traktują kursanta jak zawodnika którego trzeba rzetelnie przygotować do wygrania zawodów, czyli do zdania egzaminu i potem samodzielnego przemieszczania się po drodze. Przynajmniej ja takie odniosłem wrażenie (zresztą nie tylko ja bo zapisałem się do nich z polecenia znajomego). Przygotowanie teoretyczne świetne, wykładowca bardzo dobrze tłumaczył. Nauka praktyczna także była świetna. Trafiłem na instruktora, który potrafił znaleść wolny czas dla kursanta nie tylko po południu ale także rano. Godziny jazdy były dopasowane do moich możliwości dojazdu (nie jestem z Bydgoszczy). Podsumowując - pełen profesjonalizm. Już w momencie zapisywania się na kurs czyłem się poważnie traktowany i tak było aż do odebrania zaświadczenia o ukończeniu kursu. Pozdrawiam
youngdriving
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 17 października 2010, 12:22

Bydgoszcz

Postprzez madziaraczekxd » środa 20 października 2010, 11:44

:D Witam wszystkich przyszłych kierowców!!! Jeśli nadal macie problem z wyborem odpowiedniej szkoły jazdy to moje zdanie jest jedno OSK "MATI" tułałam się po różnych ośrodkach od tych rangą najlepiej pozycjonowanych w zdawalności po przeciętnie i ku mojemu zaskoczeniu i polecenia przez kolegę wziełam kilka godzin doszkoleń w tym ośrodku .Instruktor od razu wyłapał moje błędy na co niestety inni nie zwracali zbytniej uwagi i ZDAŁAM! Dzięki profesjonalnemu podejściu p. Sławka i korekt błędów jakie dotąd popełniałam wreszcie mam upragnione prawko! Umawianie sie na jazdy bezproblemowe nie kolidowało mi z moimi zajeciami w tygodniu świetne podejście instruktora wyjaśnienie niektórych zagadkowych skrzyżowań.Umówienie na egzamin tez bezproblemowe! Prawde mówiąc polecam wszystkim, którzy maja wątpliwości z wybraniem dobrej szkoły nauki jazdy.Polecam WAM przyszłym kierowcom szkoła spisała sie na 6!!!! Życzę powodzenia :) Świeżo upieczony kierowca!!!!:)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 06 grudnia 2010, 12:12 przez madziaraczekxd, łącznie zmieniany 1 raz
madziaraczekxd
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 20 października 2010, 11:22

Re: Bydgoszcz

Postprzez kika123 » wtorek 16 listopada 2010, 20:50

a co sądzicie o szkole ELKRYS na placu kościeleckich?
kika123
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 16 listopada 2010, 20:48

Re: Bydgoszcz

Postprzez Jozi » niedziela 21 listopada 2010, 15:12

Ja polecam szkołę jazdy LOK na Gdańskiej (za rywalem) ,zajęcia teoretyczne prowadzone w miłej atmosferze wszystko dobrze wytłumaczone , co do jazd jeździłem z 3 instruktorami i z każdym jeździło mi się dobrze ,jednak najwięcej bo chyba 3/4 kursu jeździłem z panem Darkiem, który myślę że najlepiej mnie przygotował do egzaminu , objeżdżając ze mną chyba całe miasto a nie tylko trasy egzaminacyjne. Jak ktoś woli młodego instruktora to polecam Rafała , miły ,dowcipny ale równie wymagający jak pan Darek . Jeszcze raz polecam tę szkołę jazdy !
Teoria : 29.09.2010 - 7:45 POZYTYWNY
Praktyka :29.09.2010 - 8:45 Plac + , Miasto - (Negatywny)
20.10.10 : Plac + ,Miasto - (Negatywny)
17.11.10 : Plac + ,Miasto + (Pozytywny)
Jozi
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 29 września 2010, 10:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bydgoszcz

Postprzez anka77 » wtorek 23 listopada 2010, 09:06

Witam wszystkich :D , a przede wszystkim tych,którzy mają problem z wyborem szkoły jazdy w Bydgoszczy. Gorąco polecam szkołę jazdy PRESTIŻ. Trafiłam do tej szkoły z polecenia i początkowo byłam może trochę sceptyczna,ale to raczej wiązało się z moją "chorą"ambicją,że wszystko musi być szybko, a to przecież nie jazda na rowerze. Uczestniczenie w ruchu drogowym,a nie tylko jazda byle się przemieszczać wymaga czasu,zaangażowania(z obu stron),no i nie ukrywam predyspozycji także.Wczoraj uzyskałam wymarzony pozytywny wynik na egzaminie :D (za pierwszym podejsciem,jupi jeszcze nie wierzę) .Teraz wiem,że to zasługa moich instruktorów-p.Tomka i p.Pawła.Pan Tomek perfekcjonista w każdym calu,wesoły i gadatliwy hihi, pan Paweł z kolei spokojny(czasem nawet za bardzo-to subiektywna ocena),rzetelny i bardzo sumienny-super nauczyciel(teraz to wiem na pewno).Jeśli szkoła jazdy to tylko PRESTIŻ-Panowie naprawdę nauczą Was bezpiecznego, zgodnego z kodeksem i kulturalnego poruszania się po drogach.Wiem co mówię, bo w czasie kursu obserwowałam inne "elki" i chociażby odpowiednie zajmowanie pasa ruchu budziło wiele zastrzeżeń.Pamiętajcie PRESTIŻ i tylko PRESTIŻ. Ja ze swojej strony jeszcze raz serdecznie dziękuję za naukę,a wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam szkołę jazdy PRESTIŻ :wink:
anka77
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 23 listopada 2010, 04:06

Re: Bydgoszcz

Postprzez greenwariat » niedziela 05 grudnia 2010, 18:49

Ja natomiast mam bardzo pozytywne doświadczenia i z całą odpowiedzialnością polecam Szkołę Nauki Jazdy p. Marcina Kopaczewskiego ze Szwederowa :) Zajęcia z teorii może nie były fascynujące, ale przecież prd to żadna rewelka...;) natomiast sama jazda - czysta przyjemność. Bez względu na instruktora - każdy z nich na coś innego zwróci uwagę, co naprawdę przyda się na samym egzaminie :D I co najważniejsze, na egzamin idziesz przygotowany a nie zwyczajnie "wypuszczony" ze szkoły, masz świadomość swoich umiejętności, mocnych stron :spoko: podczas szkolenia każde manewry powtarza się dopóki człek nie załapie wszystkiego; fajna atmosfera, instruktorzy w porządku, innymi słowy - pełna profeska :D
A dziś bez obaw sama śmigam po mieście :P
greenwariat
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 05 grudnia 2010, 18:25

Re: Bydgoszcz

Postprzez moniaczek905 » wtorek 07 grudnia 2010, 20:12

A ja mam takie pytanie...
Zbliża się koniec roku i mam postanowienie noworoczne mianowicie zapisać się na kurs :)
Osobiście blisko siebie mam szkołę T&T tylko nie wiem czy to jest "dobra" szkoła...
Może ktoś mógłby podzielić się ze mną opinią :)
moniaczek905
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 07 grudnia 2010, 20:05

Re: Bydgoszcz

Postprzez misiekz29 » wtorek 07 grudnia 2010, 22:47

Polecam gorąco OSK PRESTIŻ na ul. M.C. Skłodowskiej 21
Uczą fachowo i skutecznie. Teoria wykładana jest przez p.Tomka w bardzo oryginalny sposób, zmusza do myślenia przez co większość rzeczy wchodzi do głowy na baaardzo długo.
Podczas jazdy autem zwracana jest uwaga na najdrobniejsze szczegóły, a gdy popełni się błąd wszystko jest wyjaśniane i omawiane. Fajną sprawą jest to że szkoła ma własny plac manewrowy, także z górką, więc gdy są jakieś problemy w tej dziedzinie można w każdej chwili tam pojechać i potrenować.
Panowie instruktorzy są bardzo dyspozycyjni i gdy jest potrzeba jakiejś dodatkowej lekcji czy chociażby przedyskutowania jakiegoś elementu w ruchu drogowym zawsze są w pogotowiu za co wielki szacun xD
Prestiż znajduje się w dobrej lokalizacji i dotrzeć tam to nie żaden problem, a warto.
Cenowo też wypada korzystnie, także duży pozytyw :spoko:
Pozdrawiam
misiekz29
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 07 grudnia 2010, 22:21

Re: Bydgoszcz

Postprzez magda-d » czwartek 09 grudnia 2010, 14:52

[color=#FF0000]ZDECYDOWANIE NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY W BYDGOSZCZY OSK PRESTIŻ [/color]!!!
Moja przygoda z kursem trwała bardzo długo, wszystko z powodu wyboru początkowo nieodpowiedniej szkoły jazdy, gdzie panował chaos, brak zainteresowania kursantem, totalny brak profesjonalizmu, lekcje z których nie wynosiło się nic !!! praktycznie zero komentarzy, cennych uwag, teoria zrobiona po omacku, czytanie suchych informacji, zero tłumaczenia, żenada!!! Mianowicie mam tu na myśli szkołę jazdy SUKCES, trzymajcie się od niej z daleka!!! Po kilku nieudanych próbach postanowiłam, że czas na zmiany, wybrałam OSK PRESTIŻ, to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć!!! Polecam wszystkim, pełen profesjonalizm ze strony instruktorów. To tu dopiero zobaczyłam i nauczyłam się jak powinna wygadać prawdziwa jazda samochodem. Było ciężko przełamać coś utartego i wpojonego w głowie z poprzedniej szkoły, ale małymi krokami dochodziłam jak powinna wyglądać prawidłowa technika jazdy !!! Cenne wskazówki, komentarze, cierpliwość, ogromna dyspozycyjność czasu, wspaniała atmosfera, Ci instruktorzy to ludzie, którzy zostali do tego stworzeni !!! Zarówno Pan Paweł jak i Pan Tomasz są znakomitymi znawcami i profesjonalistami w tej dziedzinie. Gdyby nie OSK PRESTIŻ prawo jazy nigdy by nie było w zasięgu mojej ręki. W tej szkole wszystko jest robione z myślą o kursancie, ogromne zaangażowanie naprawdę. UWIELBIAM TĘ SZKOŁĘ I BĘDĘ JĄ POLECAŁA WSZYSTKIM !!! NIE ZASTANAWIAJCIE SIĘ TYLKO OSK PRESTIŻ !!!
magda-d
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 09 grudnia 2010, 14:47

Re: Bydgoszcz

Postprzez paula9008 » piątek 10 grudnia 2010, 21:37

Właśnie dzisiaj zdałam egzamin i to za pierwszym razem!!!
Dlatego z czystym sumieniem tym,którzy mają problem z wyborem dobrej szkoły jazdy mogę baaaaaardzo polecić szkołę Agora-Miraż na ulicy Gajowej 32. :)
Fachowo i ciekawie prowadzona teoria,wykłady 2 razy w tygodniu po 2,5 godziny prowadzone w sposób przystępny (i nie nudny!!!) dla kursanta.Zajęcia z pierwszej pomocy przeprowadzane są z człowiekiem z pogotowia w formie 'ćwiczeń' prowadzonych na manekinie,dzięki czemu nie jest to nudna i 'sucha' teoria,ale możliwość zobaczenia i poćwiczenia jak to wygląda.
Jeśli chodzi o część praktyczną kursu to moim instruktorem był p.Jarek-baaaardzo cierpliwy(jeżeli czegoś nie rozumiesz powtarza nawet i 100 razy,aż do Ciebie dotrze :lol: ) i naprawdę potrafi przekazać wiedzę i umiejętności...każdemu xD Do tego miła atmosfera na jazdach i brak powodów do bycia zestresowanym co na pewno jest ogromnym plusem i pomaga w nauce.Z resztą myślę,że mój wynik na egzaminie jest tego najlepszym przykładem.Z umawianiem się na lekcje też nie ma żadnego kłopotu bo stara się tak zapisywać żeby nie było problemu i wszystkim pasowało.
Jeszcze raz naprawdę polecam i szkołę i pana instruktora! :)

Paulina
paula9008
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 10 grudnia 2010, 21:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bydgoszcz

Postprzez zdałaaaaam » wtorek 21 grudnia 2010, 21:39

Ja również polecam Agorę-Miraż na Gajowej. Widać, że podchodzą profesjonalnie do kursantów, samochody nowiusie, plac wielgachny :) Ja jeździłam z panem Krzysztofem .... - świetny instuktor, cierpliwy, uprzejmy i co najważniejsze doskonały pod względem szkolenia - wcześniej jeździłam w innej szkole i nie udało mi się zdać egzaminu, a po 6 h wykupionych u niego zdałam bez problemu :) Ceny nie są wysokie (45 zł za godzinę) a naprawdę warto, polecam gorąco!!! :D
zdałaaaaam
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 21 grudnia 2010, 21:24

Re: Bydgoszcz

Postprzez edardo » poniedziałek 27 grudnia 2010, 15:21

witam czy ktoś jeżdził w szkole kabrio w w fordonie prosze o opinie czy robia problemy z egzaminem wewnetrznym, tak słyszałam a wybrałam wlasnie ta szkołe i nie bardzo jestem zadowolona.opisze wiecej jesli zakacze kurs. zostalo mi niewiele.pozdrawiam i prosze o wasze opinie
edardo
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 27 grudnia 2010, 15:03

Re: Bydgoszcz

Postprzez Klaudia2 » niedziela 02 stycznia 2011, 23:05

kika123 napisał(a):a co sądzicie o szkole ELKRYS na placu kościeleckich?

Witam
Wykupilam kilka godzin jazdy w szkole jazdy ELKRYS i jestem bardzo zadowolona. Żałuję że nie robiłam całego kursu .
Klaudia2
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 02 stycznia 2011, 22:26

Agora- Miraż PROMOCJA

Postprzez gosia90 » wtorek 11 stycznia 2011, 14:22

Witam!
Ostatnio przeglądałam forum i nie wiedziałam gdzie się zapisać. Jest tyle szkół że wiekszość z nas wybiera te najbliżej miejsca zamieszkania i przede wszystkim z polecenia znajomych. Postanowiłam, że wybiorę sobie kilka szkół nauki jazdy i podzwonię... popytam. Zapisałam sie do AGORY-MIRAŻ przede wszystkim, że mają chyba od dziś promocję. Polecam, gdyż można skrzystać z bdb przygotowania do samego egzaminu, a 10 godzin dodatkowych pieszo nie chodzi.

http://www.naukajazdy.bydgoszcz.pl/aktualnosci.php


Pozdrawiam.
gosia90
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 10 stycznia 2011, 19:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości