Bydgoszcz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez marcie » czwartek 20 sierpnia 2009, 17:52

Polecam szkołę jazdy "TOMAS", wszystko przebiegało szybko, sprawnie i bez problemów. Jeździłem z p. Tomkiem i należy mu przyznać, że uczy profesjonalnie, czego efektem jest zdanie egzaminu za pierwszym razem :) Atmosfera także bardzo sympatyczna, ogólnie jeden wielki pozytyw :D
marcie
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 20 sierpnia 2009, 17:39

OSK MATI

Postprzez noejtoja » piątek 21 sierpnia 2009, 11:07

Mamy przyjemnosc wyrazić swoja opinie na temat OSK Mati w Bydgoszczy. Jak zauwazyliście wypowiedz w 2 os czyli jest nas więcej co potweirdza to ze nie zmyslamy. O teorii to juz za dużo nie trzeba móic, gdyz na zajeciach byłysmy tylko 3 razy bez żadnych konsekwencji. W tym nie robilismy zadnych testów ani ćwiczen. puszczono nam film i tak to wygladało. bez żadnego sprawdzenia naszej wiedzy dopuszczono nas do jazdy. jazdy odbywały sie bardzo rzadko ( raz w tyg po 1,5 h) co jak wiadomo utrudnia naukę. co wiecej, czesto instruktor(właściciel) korzystal z naszej jazdy jako mozliwosc "pozałatwiania sowich spraw". plac manewrowy- jezeli zajecia tam odbyły sie wiecej niz 3 razy po 10 min w ciagu całewgo kursu byłoby dobrze. jednak wygladało to zupełnie inaczej. wykonywanie manewru nie było swiadome. wsyztsko na pamiec bez wiekszego tłumaczenia. ogólnie manewry na drodze jak parkowanie itp nie były wykonywane czesto. trasa jazdy przewaznie ta sama- sródmieście zupełnie nam obce. idac 1szy raz na egzamin nie potrafiłam wskazac swiateł w micrze gdzyz nikt mi ich nie pokazał. widzac raz co jest pod maska nie zdołałam tego zapamietac, wiecej razy nie było powtórzone. atmosfera ogólnie bardzo miła bezstresowo, ale 0 dystansu powoduje mniejsze skupienie na jezdzie i błędach jakie sie popełnia. CENA za kurs bardzo niska jednak lepiej wydac wiecej i byc zadowolonym. Oprócz tego i tak musiałam wydac jeszcze raz tyle aby dokształcic sie w innej szkole. Gdy poszłysmy do innej OSK nowy instruktor był w szoku że z brakiem podstawowych umiejetnosci zostałysmy dopuszczone do egzaminu panstwowego. dziekei drugiej skzole zdałam prawo jazdy za 1szym razem i ogarnia mnie złosć na mysl, że jest to punkt w rankingach dla osk Mati a nie szkoły która tak naprawde przygotowała mnie. ODRADZAMY!!
noejtoja
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 21 sierpnia 2009, 10:53

OSK MATI

Postprzez noejtoja » piątek 21 sierpnia 2009, 11:10

Mamy przyjemnosc wyrazić swoja opinie na temat OSK Mati w Bydgoszczy. Jak zauwazyliście wypowiedz w 2 os czyli jest nas wiecej. O teorii to juz za dużo nie trzeba mówic, gdyz na zajeciach byłysmy tylko 3 razy bez żadnych konsekwencji. W tym nie robilismy zadnych testów ani ćwiczen. puszczono nam film i tak to wygladało. bez żadnego sprawdzenia naszej wiedzy dopuszczono nas do jazdy. jazdy odbywały sie bardzo rzadko ( raz w tyg po 1,5 h) co jak wiadomo utrudnia naukę. co wiecej, czesto instruktor(właściciel) korzystal z naszej jazdy jako mozliwosc "pozałatwiania sowich spraw". plac manewrowy- jezeli zajecia tam odbyły sie wiecej niz 3 razy po 10 min w ciagu całewgo kursu byłoby dobrze. jednak wygladało to zupełnie inaczej. wykonywanie manewru nie było swiadome. wsyztsko na pamiec bez wiekszego tłumaczenia. ogólnie manewry na drodze jak parkowanie itp nie były wykonywane czesto. trasa jazdy przewaznie ta sama- sródmieście zupełnie nam obce. idac 1szy raz na egzamin nie potrafiłam wskazac swiateł w micrze gdzyz nikt mi ich nie pokazał. widzac raz co jest pod maska nie zdołałam tego zapamietac, wiecej razy nie było powtórzone. atmosfera ogólnie bardzo miła bezstresowo, ale 0 dystansu powoduje mniejsze skupienie na jezdzie i błędach jakie sie popełnia. CENA za kurs bardzo niska jednak lepiej wydac wiecej i byc zadowolonym. Oprócz tego i tak musiałam wydac jeszcze raz tyle aby dokształcic sie w innej szkole. Gdy poszłysmy do innej OSK nowy instruktor był w szoku że z brakiem podstawowych umiejetnosci zostałysmy dopuszczone do egzaminu panstwowego. dziekei drugiej skzole zdałam prawo jazdy za 1szym razem i ogarnia mnie złosć na mysl, że jest to punkt w rankingach dla osk Mati a nie szkoły która tak naprawde przygotowała mnie. ODRADZAMY!!
noejtoja
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 21 sierpnia 2009, 10:53

polecam Auto - Jazdę

Postprzez milakk » piątek 21 sierpnia 2009, 15:04

To mój pierwszy post, więc witam wszystkich.

Kierując się wyborem szkoły, nie patrzyłam na ranking zdawalności, nie bardzo się w tym jeszcze orientowałam. Niemniej, przeczytałam w jakimś artykule i w komentarzach do niego, że jest to dobra szkoła. Jej oddział mieści się również w Pałacu Młodzieży oraz przeprowadzane są kursy w Osielsku. Ja zapisałam się w Pałacu, gdyż z ronda Jagiellonów odchodzi bus do Osielska, a była też blisko mojej szkoły. W Pałacu inf. udzielała p. Justyna, właścicielka, bardzo miła i konkretna osoba i chyba jej podejście zadecydowało, że wybrałam Auto-Jazdę.
Teoria była prowadzona dość ciekawie, pan wykładowca miał poczucie humoru, tłumaczył z zapałem i bardzo przystępnie.
Jazdy miałam z p. Markiem, którego polecam wszystkim! Miły, w porządku gość, żadnych stresów, jazda po całej Bydgoszczy, poznawanie różnych pułapek czekających na kierowcę :D . Chętnie tłumaczył, było suuper!

No i zdałam za pierwszym razem!
milakk
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 21 sierpnia 2009, 14:32
Lokalizacja: Osielsko

OSK MATI

Postprzez kaja83 » czwartek 03 września 2009, 14:31

Dołączam się do opinii dziewczyn powyżej..... OSK MATI
Ostatnio zmieniony sobota 11 września 2010, 11:15 przez kaja83, łącznie zmieniany 1 raz
kaja83
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 03 września 2009, 13:39
Lokalizacja: bydgoszcz

Postprzez ANKAKFC » piątek 04 września 2009, 10:45

witam wszystkich....jestem zażenowana tym co jest napisane negatywnego o szkole jazdy Mati..osobiście uczęszczałam do tej szkoły i wiem że nie mogłam lepiej trafić...jestem bardzo zadowolona z wyboru i bez żadnych zawahań mogę szczerze polecić tą szkołę...uważam że pracują tam sami profesjonaliści którzy posiadają bardzo dużą wiedzę a co więcej potrafią ją przekazywać i są przy tym bardzo cierpliwi i wyrozumiali...Z tego miejsca chciałabym bardzo podziękować mojemu instruktorowi p. Mariuszowi bo to dzięki niemu przestał towarzyszyć mi strach podczas jazdy i to dzięki niemu posiadam ogromną wiedzę:-) oby takich instruktorów było więcej a zdawalność kursantów byłaby 100 % :-) pozdrawiam
ANKAKFC
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 03 września 2009, 18:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Odradzam szkole jazdy "Elka".

Postprzez kfiatuh » piątek 18 września 2009, 12:12

Wazon napisał(a):Szczerze odradzam szkole jazdy o pretensonalnej nazwie "Elka".
Jazdy koncza przed czasem.Wlasciciel szkoly stary Marek albo gada przez telefon wiekszosc czasu,albo umawia kursantow i notuje w notesie.Przez to rzadko patrzy co robi kursant.Nie mowiac juz o podnoszeniu glosu.Traktuje z gory jakby nie wiadomo co robil a on tylko uczy jak trzymac prosto kierownice.Jak nie to zalatwia swoje prywatne sprawy,a to gdzies karze podjezdzac,a to do sklepu, a kursant czeka tracac ze swojej 1,45h.W ogole wredny,zlosliwy typ.Robi na zlosc,nie podpisujac papierow chociaz sie umawia na dana godziNE.
Nastawieni tylko na kase.
Widac,ze jest sfrustrowany i zgorzknialy tym,ze pol zycia spedza w rozklekotanym samochodzie.
Nie mowiac o innych instruktorach z tej szkoly.Jakby byli tam za kare mruki jedne.Niektorzy maja zony a podrywaja kursantki, erotomani.Az Zal takich ludzi.

zgadzam się z tymi słowami w 1000000%
szkoła żałosna nastawiona na zysk, teoria jak wszędzie, tyle że strasznie nudna, natomiast praktyka to makabra, jazdy konczone 15, 20 min przed czasem, nigdy to nie są pełne 2 godz!! po 30-stu wyjeżdżonych godzinach oprócz sygnałów ze strony taty i chłopaka, sama wiedziałam, że nie potrafie jeżdzić, nikt mnie podczas jazd nie poprawiał, to ja zadawałam większość pytań dlaczego mi samochodem szarpie o znaki o pierszenstwa, linie itp itd
Czułam sie żle zadając w kółko pytania, a przecież nie powinnam bo byłam w szkole jazdy w końcu!! Instruktor (m.in. p.Michał) miał mnie głęboko w du***!! Oprócz tego zostałam oszukana, w tych 30-stu godzinach zabrakło mi 2 godz podmiejskich i 2 godz po zmierzchu, a właściciel pan Marek (okropny człowiek, traktujący ludzi z góry, jak śmieci!!!!!) nie miał zamiaru przyznać mi racji, oddać pieniądze za te w sumie 4 godz ani ich ze mną wyjeżdzić, powołał sie na swojego radce prawnego, który wątpię, że istnieje...Sprawę oczywiście zgłosiłam i ogółem jest w toku rozpatrywana przez Wydział Komunikacji w Bydgoszczy, czekam na pomyślny finał.
Poprzednią szkołe wybrałam bezmyślnie, (bo miałam blisko) dlatego przed wyborem drugiej popytałam ludzi i sprawdziłam rankingi, teraz moze i musze dojezdzac, ale jestem zadowolona i czuję, że jazda samochodem to nie horror a wręcz przyjemność. Wybrałam Szkołę jazdy "Prestiż" przy ul. M.Skłodowskiej-Curie
i dopiero teraz wiem co znaczy prawdziwy instruktor, który na każdym kroku mowi mi co robie zle co dobrze, o przepisach o sytuacjach na egzaminie itp

Już myślałam ze nie nadaję sie do jeżdzenia samochodem, jednak teraz mam sporo nadziei, że jednak prawo jazdy będę mieć, po horrorze który przeszłam i po nieprzyjemnych potyczkach z oszustami w końcu wyszłam na prostą i POLECAM WSZYSTKIM PRESTIŻ !!!!!!
kfiatuh
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 18 września 2009, 11:15

OSK Tomas

Postprzez piotrnajas » piątek 18 września 2009, 14:34

Osobiście uczęszczałem do szkoły jazdy Tomas.
Moge opisać ten kurs w samych superlatywach.
Teoria znakomicie zoraganizowana, pan Andrzej ma dar mówcy; przedstawił wszystko jak należy czyli szybko, bez zbędnego gadania. A co do jazd, jeździłem z każdym; każdy z instruktorów ma profesjonalne podejście do zawodu, nieprzypadkiem jest fakt, że ta szkoła ma najwyższą zdawalność w Bydgoszczy. Zdałem bez problemów za pierwszym podejściem. Gorąco polecam.
piotrnajas
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 18 września 2009, 14:27

Postprzez millaaa » piątek 02 października 2009, 20:39

Witam

Chciałabym polecić szkołę jazdy LOK przy Gdańskiej 47a ( za rywalem). Kurs bardzo mi się podobał bo atmosfera miła i przede wszystkim mówili do rzeczy także teorię opanowałam bez żadnych problemów. Co do praktyki to również uważam że solidna szkoła ponieważ jazdy były zaplanowane szybko i bez żadnych problemów. Instruktorzy naprawdę w porządku, zawsze przed skrzyżowanie omówili je. Jeździłam z różnymi instruktorami i byłam bardzo zadowolona. Zawsze wesoło i bez żadnego stresu. Dodam że egzamin zdałam za pierwszym razem Smile)SZCZERZE POLECAM !!!
millaaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 02 października 2009, 20:24

Re: Odradzam szkole jazdy "Elka".

Postprzez eLka bydgoszcz » wtorek 06 października 2009, 13:24

kfiatuh napisał(a):
Wazon napisał(a):Szczerze odradzam szkole jazdy o pretensonalnej nazwie "Elka".
Jazdy koncza przed czasem.Wlasciciel szkoly stary Marek albo gada przez telefon wiekszosc czasu,albo umawia kursantow i notuje w notesie.Przez to rzadko patrzy co robi kursant.Nie mowiac juz o podnoszeniu glosu.Traktuje z gory jakby nie wiadomo co robil a on tylko uczy jak trzymac prosto kierownice.Jak nie to zalatwia swoje prywatne sprawy,a to gdzies karze podjezdzac,a to do sklepu, a kursant czeka tracac ze swojej 1,45h.W ogole wredny,zlosliwy typ.Robi na zlosc,nie podpisujac papierow chociaz sie umawia na dana godziNE.
Nastawieni tylko na kase.
Widac,ze jest sfrustrowany i zgorzknialy tym,ze pol zycia spedza w rozklekotanym samochodzie.
Nie mowiac o innych instruktorach z tej szkoly.Jakby byli tam za kare mruki jedne.Niektorzy maja zony a podrywaja kursantki, erotomani.Az Zal takich ludzi.

zgadzam się z tymi słowami w 1000000%
szkoła żałosna nastawiona na zysk, teoria jak wszędzie, tyle że strasznie nudna, natomiast praktyka to makabra, jazdy konczone 15, 20 min przed czasem, nigdy to nie są pełne 2 godz!! po 30-stu wyjeżdżonych godzinach oprócz sygnałów ze strony taty i chłopaka, sama wiedziałam, że nie potrafie jeżdzić, nikt mnie podczas jazd nie poprawiał, to ja zadawałam większość pytań dlaczego mi samochodem szarpie o znaki o pierszenstwa, linie itp itd
Czułam sie żle zadając w kółko pytania, a przecież nie powinnam bo byłam w szkole jazdy w końcu!! Instruktor (m.in. p.Michał) miał mnie głęboko w du***!! Oprócz tego zostałam oszukana, w tych 30-stu godzinach zabrakło mi 2 godz podmiejskich i 2 godz po zmierzchu, a właściciel pan Marek (okropny człowiek, traktujący ludzi z góry, jak śmieci!!!!!) nie miał zamiaru przyznać mi racji, oddać pieniądze za te w sumie 4 godz ani ich ze mną wyjeżdzić, powołał sie na swojego radce prawnego, który wątpię, że istnieje...Sprawę oczywiście zgłosiłam i ogółem jest w toku rozpatrywana przez Wydział Komunikacji w Bydgoszczy, czekam na pomyślny finał.
Poprzednią szkołe wybrałam bezmyślnie, (bo miałam blisko) dlatego przed wyborem drugiej popytałam ludzi i sprawdziłam rankingi, teraz moze i musze dojezdzac, ale jestem zadowolona i czuję, że jazda samochodem to nie horror a wręcz przyjemność. Wybrałam Szkołę jazdy "Prestiż" przy ul. M.Skłodowskiej-Curie
i dopiero teraz wiem co znaczy prawdziwy instruktor, który na każdym kroku mowi mi co robie zle co dobrze, o przepisach o sytuacjach na egzaminie itp

Już myślałam ze nie nadaję sie do jeżdzenia samochodem, jednak teraz mam sporo nadziei, że jednak prawo jazdy będę mieć, po horrorze który przeszłam i po nieprzyjemnych potyczkach z oszustami w końcu wyszłam na prostą i POLECAM WSZYSTKIM PRESTIŻ !!!!!!


Myślę, że pierwszy cytowany post nie wymaga zbytniego komentarza bo na pierwszy rzut oka widać wiązankę wszelkich możliwych obelg, które przyszły do głowy autorowi i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Każdy kto miał jakąkolwiek styczność z naszą firmą wie, że zapisy na jazdy odbywają się wyłącznie za pośrednictwem naszego biura, więc już pierwszy zarzut to nonsens, reszta nawet nie zasługuje na komentarz.
Drugi post również mija się z prawdą. Pani Marta, którą niniejszym serdecznie pozdrawiam, zarzuca nam "nastawienie na kasę" i jako powód wyboru szkoły podaje to, że miała blisko. Bardziej skłoniłbym się ku wersji, iż pojawiła się w naszej szkole gdyż przekazano jej darmowe uczestnictwo w kursie prawa jazdy, będące nagrodą w konkursie organizowanym przez nas wraz z jednym z popularnych bydgoskich klubów. Ciężko zatem, zarzucać wyciąganie pieniędzy robiąc coś za darmo... Pewne koszty dodatkowe, Pani Marta poniosła na własne życzenie i nikt ich od Niej nie wymagał. Jeśli zaś chodzi o wyniki nauczania. Pani Marta w wyniku swojej niesystematyczności w uczęszczaniu na zajęcia cały kurs zrealizowała w 14 miesięcy (co można sprawdzić w dokumentacji), podczas gdy przeciętny uczestnik kursu kończy go obecnie w max. 2,5 miesiąca. Nie pamiętając co się robiło na odległej poprzedniej jeździe ciężko robić postępy. Dodając do tego nieznajomość przepisów (które przecież po teorii, do której Pani Marta nie miała zastrzeżeń oprócz "nudy", powinna znać) rysuje nam się dość jasny obraz dość specyficznego podejścia Pani Marty do szkolenia. Jeśli ktoś się nie chce uczyć, nawet najlepszy instruktor nie pomoże. Dementuję również, jakoby w naszej sprawie toczyło się jakiekolwiek postępowanie w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Bydgoszczy. Można to w każdej chwili sprawdzić w w/w urzędzie.
Zapraszamy zatem do dołączenia do znacznie szerszego grona ponad tysiąca zadowolonych kierowców, których do tej pory udało się nam wyszkolić.
Pozdrawiamy
Zespół Grupy eLka
eLka bydgoszcz
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 05 października 2009, 20:34

TOMAS

Postprzez GosiaaK » wtorek 06 października 2009, 15:51

Bardzo polecam Szkołe Jazdy TOMAS na osiedlu Leśnym:) miła atmosfera, doskonałe przygotowanie zarówno do egzaminu jak i do dalszej jazdy, profesjonalni instruktorzy, polecam zwłaszcza p. Tomka. Dziś zdałam egzamin za pierwszym razem!:):)
GosiaaK
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 06 października 2009, 15:02

Postprzez ankaa_16 » piątek 09 października 2009, 15:20

Witam!

Chciałabym odradzić szkołę jazdy AGORA-MIRAŻ.

Zajęcia z teorii były bardzo nudne i w zasadzie polegały na omówieniu znaków drogowych…. ( a tego przecież przeciętny człowiek uczy się w podstawówce i sam może przejrzeć w domu tablice żeby sobie przypomnieć)… Zajęcia z pierwszej pomocy rozbawiły mnie do łez…. Prowadzący wymyślali sytuacje z serii… co byś zrobił gdyby… ugryzła cię żmija zygzakowata ( w samochodzie na szczęście prócz instruktora nie było innych gadów )…. Albo jak uratujesz topielca (a co to ma wspólnego z ruchem drogowym?? To jest kurs prawa jazdy na samochód czy motorówkę?)

Brak profesjonalizmu widać także podczas jazd…. instruktor w pozycji półleżącej zajmował się pisaniem smsów i wyśmiewał każde moje pytanie… Dodatkowo kilka razy zdarzyło się że miałam zaplanowane 2 godziny jazdy a instruktor wypraszał mnie po godzinie, bo umówił się z kimś innym… Przykro mi że tylko że straciłam tam czas i pieniądze….

Jazdy dodatkowe wykupiłam w szkole jazdy PRESTIŻ (ul. M.C. Skłodowskiej) i dopiero tam w pełni uświadomiłam sobie jak duże mam braki. Instruktorzy poświęcali mi podczas jazdy maksimum uwagi (żadnej muzyki w tle i podwożenia znajomych na imprezy), pokazywali gdzie robię błędy i tłumaczyli jak ich unikać… Pan Tomasz dodatkowo omówił ze mną zagadnienia z teorii których nie rozumiałam i zrobił to kosztem swojego wolnego czasu i całkowicie za darmo! Żałuje że nie trafiłam tam od razu… Na egzamin poszłam świetnie przygotowana i dzięki temu stres egzaminacyjny nie był aż taki duży…


POLECAM GORĄCO SZKOŁĘ JAZDY PRESTIŻ !!!
ankaa_16
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 09 października 2009, 13:27

Postprzez monika1234 » sobota 10 października 2009, 15:57

Bardzo polecam Szkołe Jazdy ORZEŁ, Szkoła znajduje się w centrum miasta przy FOCUS PARKU ,czyli mało czasu zajmuje dojazd i połączenie komunikacyjne świetne z każdej strony miasta a także blisko PKS . Przygotowanie teoretyczne swietne, wykladowca bardzo dobrze tlumaczyl. Nauka praktyczna takze byla swietna. Trafilem na instruktora, ktory potrafil znaleźć wolny czas dla kursanta nie tylko po poludniu ale takze rano . Jeździłam z p. Robertem profesjonalista w dziedzinie szkolenia bez stresowo wszystkiego mnie nauczył szłam na jazdy naprawde z przyjemnością a nie stresem . Zdałam za pierwszym razem BARDZO POLECAM SZKOŁE
monika1234
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 10 października 2009, 15:35

Postprzez janina » piątek 23 października 2009, 19:17

Witam wszystkich!

Chodziłem na kurs do OSK PRESTIŻ mieszczącego sie przy Curie - Skłodowskiej 21

Najpierw krótko opisze jak wszystko przebiegało. Oczywiście na początku teoria, która była bardzo rzetelnie i zrozumiałe wykładana. Pan Tomek ma swój charakterystyczny sposób nauczania, który jest naprawde dobry. Wszystko było jasne i przejrzyście przedstawione.

Po teorii oczywiście nastąpiła nauka jazdy samochodem. Pan Paweł świetnie uczy, zwraca uwage na każdy szczegół. Jeśli zrobiłem coś źle (co sie zdarzało dość często, jak zresztą każdemu kursantowi :P ) od razu byłą zwrócona uwaga, poprawione wszystko, wytłumaczone jak powinno być i po prostu w jednym słowie REWELACJA.

Ogółem mówiąc nic nie było robione na odwal, tylko żeby zarobić, ale żeby nauczyć poruszać sie po drodze. Panowie przykładają sie do tego.

Na koniec chce dodać, że zdałem za pierwszym razem i proponuje zerknąć w statystyki -> Prestiż jest jednym z najlepszych OSK w Bydgoszczy i naprawde zasłużył na to.

Serdecznie za to wszystko dziekuję moim Instruktorom :)
pozdrawiam wszystkich
janina
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 23 października 2009, 19:02
Lokalizacja: Bydgoszcz

OSK "prafko"

Postprzez Lenkaa5 » wtorek 03 listopada 2009, 12:58

Witam serdecznie! Znalazłam się na tym forum, aby wyrazić swoją opinie na temat OSK "Prafko" w Bydgoszczy, nie jestem zadowolona ze szkolenia tam przeprowadzonego... Pan od "teorii" wiecznie opowiadał jakieś swoje osobiste przeżycia z wypraw do Niemiec i powtarzał się w tym co mówił... - mało konkretów, mało nauki i jak się potem okazało- mało godzin zajęć teoretycznych.. Praktyka- trwała długo- pan instruktor był ciągle zajęty.... Gdy nadszedł czas egzaminu postanowiłam parę godzin pojeździć w innej szkole jazdy (tak aby ktoś inny zobaczył jak jeżdżę) Okazało się, że mam kilka złych nawyków wyuczonych przez "Prafko", niektórych manewrów w ogóle nie robiłam lub robiłam nieprawidłowo...Tak więc uważam, że OSK "Prafko" jest ośrodkiem mało profesjonalnym i mało dokładnym... Instruktorzy próbują się wręcz "za bardzo" zaprzyjaźnić z kursantami/-tkami...Co nie zawsze idzie w parze z odpowiednim przygotowaniem. Nie podobało mi się to...
Za to bardzo dobre zdanie mam o OSK "Speed" i "Elkrys" (tam jeździłam na dodatkowych godzinach przed egzaminami, miałam 3 podejścia)- instruktorzy bardzo dobrze przygotowani- konkretni, profesjonalni...Gdybym mogła cofnąć czas to z pewnością nie wybrałbym OSK "Prafko" jako pierwotnej szkoły jazdy.
Lenkaa5
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 03 listopada 2009, 12:15

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości