Bydgoszcz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Natus » poniedziałek 09 listopada 2009, 20:53

A ja polecam szkołę jazdy Pegaz, znajdującą się przy ulicy 11 listopada.

Zajęcia teoretyczne poprowadzone bardzo dobrze i przejrzyście.
Profesjonalizm w każdym calu. Indywidualne podejście do każdego kursanta, bezstresowe zajęcia praktyczne połączone z odrobiną humoru. Instruktorzy wyjaśnią każdą wątpliwość. Po prostu rewelacja! lepiej trafić nie mogłam.
A egzamin zdałam za pierwszym razem.
egz. 28.10.09
teoria +
plac +
miasto + :)
Natus
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa 28 października 2009, 16:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez 2ha » czwartek 12 listopada 2009, 01:43

Uczyłem się w szelanie, ale przed egzaminem nie do końca pewnie czułem się za kółkiem, wziałem dodatkowe jazdy w mistrzach kierownicy (taka nowa szkoła na gdańskiej) i było OK - zdałem za pierwszym razem:)
uważam, ze zmiana instruktora naprawdę dużo daje - spróbujcie!
run, run, run!
2ha
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 12 listopada 2009, 01:39
Lokalizacja: bydzia

szkoła modraczek

Postprzez afrostysia » czwartek 19 listopada 2009, 16:20

zdecydowanie odradzam szkołe jazdy MODRACZEK...bardzo drogo kurs kosztuje 1500 zlotych z badaniami, teoria prowadzona dobrze ale praktyka to tragedia...trafiłam na instruktora dość młodego który na jazdach notorycznie pisał smsy, dzwonił,jadł, pił i wogole nie skupiał sie na moich błedach...poprostu jechałam po swojemu....na placu manewrowym to gadał z kumplami po fachu a na moja technike jazdy po łuku wogole nie patrzył...zdałam za 2 razem ale dzieki jazdą wykupionym w szkole PEGAZ -rewelacja...a moj insrtuktor z modraczka to żenada...pozdrawiam pana Panie marcinie :(
afrostysia
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 10 listopada 2009, 19:58

Re: OSK "prafko"

Postprzez karolcia12 » niedziela 22 listopada 2009, 13:42

Witam!!! Ja kończyłam kurs w OSK PRAFKO i jestem bardzo zadowolona instruktor posiadał bardzo dużą wiedze którą potrafił przekazac kursantom...co prawda zdałam egz za drugim razem ale to z mojej nieuwagi...Także te złe opinie na temat tej szkoły to poprostu zle trafiony instruktor... :D :D :D
karolcia12
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 22 listopada 2009, 13:33

Postprzez jesion06 » niedziela 22 listopada 2009, 16:22

Witam wszystkich 8) chcialbym polecic jak najbardziej szkole jazdy "Akademik" w Fordonie. Zaznaczam ze jestem obecnym kursantem i naprawde sobie chwale ich podejscie do ludzi.Nie zawsze pasowaly mi zajecia z teorii z racji pracy 3-zmianowej wiec nieco moj kurs przeciagnal sie ale to tylko z mojej winy :) jednak nie stanowilo to problemu, poprostu przychodzilem gdy moglem no i bardzo mi sie podobal sposob prowadzenia zajec,jasno,klarownie wytlumaczone co i jak wykonywac :-) nierzadko tez z duza dawka humoru. Co do jazdy,ktora aktualnie walkuje<uwaga na miescie :D > to moge powiedziec tylko tyle ze nie jest tak zle :wink: instruktor jest ok coraz lepiej mi idzie,przynajmniej tak mi sie wydaje i w tym miejscu chce zaznaczyc ze gdy rozpoczynalem jazdy nie mialem pojecia o prowadzeniu auta. Na zakonczenie chcialbym dodac ze dojezdzam z 2 konca miasta specjalnie tam poniewaz moj dobry znajomy bardzo chwalil mi ta szkole.Pozdro dla mojej calej grupy, pana Jaroslawa,pana Andrzeja oraz Michala.
jesion06
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 22 listopada 2009, 16:08
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez toniu » czwartek 26 listopada 2009, 14:33

Właśnie wracam z porannego egzaminu. Efekt: ZDANE ZA PIERWSZYM RAZEM!

Dlaczego? Jestem pewien, że wybór szkoły dał tak wspaniały efekt! Pomimo, ze mieszkam w Solcu Kujawskim, to moj wybor padł na szkole jazdy TOMAS (ulokowana jest na os. leśnym).

Solidnie przepracowany okres kursu z panem Tomkiem - dużo celnych uwag, spokoj, opanowanie, umiejetnosc metodycznego podejscia do kursatna, dało mi pewnosc na koniec kursu, ze zdam i tak tez sie stało.

Jesli ktos dba o skutecznosc, profesjonalizm, partnerskie stosunki to niech smiało tam uderza.

POZDRAWIAM JESZCZE RAZ PANA TOMKA
toniu
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 26 listopada 2009, 14:26

Postprzez tomikek » czwartek 26 listopada 2009, 23:09

Zdałem już prawko i jestem z tego bardzo dumny lecz sam bym tego nie dokonał... Wielkie podziękowania dla pana Tomasza którego zjoby będe pamiętać do końca życia ;p Ale ta gra warta była świeczki...
Nie moge też zapomnieć o panu Pawle który wytrzymał ponad 30 godzin w moim towarzystwie a to już duży wyczyn a do tego starał sie wbijać mi do głowy kodeks drogowy... kawałek po kawałku...
Polecam te szkołe to właśnie dzięki niej zdałem! pomiętajcie P_R_E_S_T_I_Ż ! ! ! 8)
tomikek
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 26 listopada 2009, 16:33

Szkoła jazdy "PRESTIŻ"

Postprzez Charlize84 » wtorek 01 grudnia 2009, 17:08

Z czystym sumieniem polecam szkołę jazdy "PRESTIŻ"

Zajęcia teoretyczne przeprowadzone należycie! Jeśli czegoś się nie rozumiało, było to tłumaczone do skutku różnymi sposobami - czasami było naprawdę zabawnie;)
Zajęcia praktyczne odbywały sie w miłej atmosferze, choć czasem i krzyk był potrzebny żeby coś pojąć P.Tomasz jak i P.Paweł stanęli na wysokości zadania!
Pierwsze dwie godziny zostały poświęcone na zapoznanie się z techniką jazdy i ogólną obsługą pojazdu, a kolejne na poznawaniu zasad ruchu drogowego i przestrzeganiu przepisów. Nieraz w trakcie jazdy w momencie popełnienia błędu następowało zatrzymanie pojazdu i zaczynało się omawianie błędu.
Dziękuję P. Tomkowi za trud włożony w moją naukę, a byłam niesforną uczennicą, jest surowym nauczycielem ale do mnie to trafiło!
Czowiek z wieloletnim doświadczeniem i ogromem wiedzy w tej dziedzinie znalazł się w odpowiednim miejscu, żeby nam kursantom ją przekazać!

Gdybym miała wybierać raz jeszcze, byłaby to szkoła "PRESTIŻ". Choć trafiłam tam przez przypadek to DZIĘKUJĘ- za to;)
Charlize84
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 06 listopada 2009, 19:01

Postprzez Mamcia » piątek 11 grudnia 2009, 11:55

Gorąco polecam szkołę jazdy "TOMAS", Pełen profesjonalizm :D Wybrałam szkołe patrząc na ranking zdawalno sci i nie zawiodła moich oczekiwań. Zajęcia teoretyczne prowadzone ciekawie ,zwiężle i konkretnie .Idąc na kurs miałam duże wątpliwości czy wogóle NADAJĘ SIĘ NA KIEROWCĘ a właśnie zdałam egzamin za pierwszym razem HURAAA!!!!.Jeździłam przede wszystkim z p. Tomkiem i polecam uczy profesjonalnie,nie na schematy i pamięć ,ale tak żeby jeździć dobrze i bezpiecznie A przy okazji ,co w moim przypadku było bardzo istotne ,jest ostoją spokoju :) Podczas kursu wiele razy robiłam głupie błędy ,ale nie zdarzyło sie by kiedykolwiek podniósł na mnie głos .Ogólnie jeden wielki pozytyw :D[/quote]
Mamcia
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 11 grudnia 2009, 10:25

Postprzez jagoda1 » piątek 11 grudnia 2009, 17:17

zgadzam się w 100% co do opini bardzo pozytywnej szkoły TORNADO . Instruktor pan Janusz -bardzo cierpliwy człowiek , każdemu życzę takiego instruktora , nie było problemu z tłumaczeniem czegokolwiek , można było pytać zawsze i o wszystko , zawsze spokojnie i cierpliwie tłumaczy nawet po raz setny . Jazdy spokojne, miła atmosfera, zawsze pogodnie ,stara się odwrócić uwagę skupioną tylko na stresie na to co najważniejsze . Nie ma problemu z umawianiem kolejnych godzin . Trasy jazd dostosowane do umiejętności na dany moment, żadnych wypadów w bezsensowne miejsca , tylko i wyłącznie trasy egzaminacyjne. Coś w tym musi być skoro szkoła jest na 2 miejscu zdawalności, nawet ja nie zepsułam statystyk,zdane za pierwszym razem :D
Ostatnio zmieniony środa 16 grudnia 2009, 20:06 przez jagoda1, łącznie zmieniany 1 raz
jagoda1
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 11 grudnia 2009, 16:56

Postprzez raptus » piątek 11 grudnia 2009, 22:22

Polecam szkołę TOMAS.
Teoria prowadzona jest szybko, zwięźle i na temat, z duża dawką humoru, przez co nie czuje się jakby siedziało się w szkolnej ławie.
Jeździłam z 3 osobami:
- z panem Andrzejem miałam pierwszą jazdę. Szybko nauczył mnie podstaw, co zaprocentowało znacznym ograniczeniem ilości trąbnięć w trakcie jazdy po mieście ;) Jedyne co mogę zarzucić panu Andrzejowi to odczuwane u niego pewne zmęczenie nauczaniem. Nie przeszkadzało ono jednak w profesjonalnym podejściu do sprawy.
- moim głównym instruktorem był Gieniu. Przesympatyczny człowiek, zawsze w dobrym humorze. Zajęcia prowadził bezstresowo. Cierpliwie wyjaśniał wszystkie niuanse, korygował wielokrotnie powtarzane błędy. Krytykę przekazywał w sposób żartobliwy, jednak nie owijał w bawełnę. Mówił konkretnie, gdzie popełniam błędy a na pochwałę trzeba było sobie naprawdę zasłużyć. Dzięki czemu wiedziałam na czym stoję. Ze względu na specyficzny sposób bycia Gienia, nauka jazdy była dla mnie swoistą rozrywką.
- jedną jazdę (w zastępstwie) miałam z Markiem. Również bardzo miły człowiek. Spokojny, cierpliwy, delikatny. Lekcja z nim pozwoliła mi spojrzeć na mój sposób prowadzenia pod nieco innym kątem. Wyciszyła mnie trochę i uspokoiła.
Pozdrawiam Was chłopaki. Dzięki Wam zdałam za pierwszym razem :D
raptus
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 27 listopada 2009, 19:44

Postprzez Pln » wtorek 15 grudnia 2009, 18:20

Polecam szkołę jazdy "PRESTIŻ" w Bydgoszczy :) super instruktorzy, którzy potrafią nauczyć :) czasem dostaje się opieprz ale to skutkuje i zaczyna się lepiej jeździć :P efekt: zdane za pierwszym razem :)
A i przepraszam za te wszystkie zbędne dyskusje :)
Pln
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 15 grudnia 2009, 18:15

Re: szkoła modraczek

Postprzez reszka84 » piątek 01 stycznia 2010, 15:06

afrostysia napisał(a):zdecydowanie odradzam szkołe jazdy MODRACZEK...bardzo drogo kurs kosztuje 1500 zlotych z badaniami, teoria prowadzona dobrze ale praktyka to tragedia...trafiłam na instruktora dość młodego który na jazdach notorycznie pisał smsy, dzwonił,jadł, pił i wogole nie skupiał sie na moich błedach...poprostu jechałam po swojemu....na placu manewrowym to gadał z kumplami po fachu a na moja technike jazdy po łuku wogole nie patrzył...zdałam za 2 razem ale dzieki jazdą wykupionym w szkole PEGAZ -rewelacja...a moj insrtuktor z modraczka to żenada...pozdrawiam pana Panie marcinie :(

Ja uczeszczalem do szkoly jazdy MODRACZEK i naprawde jestem zadowolony, kurs teoretyczny przebiegal naprawde fachowo. Pani Irena pokazywala slajdy i omawiala je bardzo szczegolowo, potwierdzajac sytuacjami z zycia. Jesli chodzi o praktyke to tez nie mam zastrzezen, jesli chodzi o cene to faktycznie mozna znalezc tansze szkoly w Bydgoszczy, ale po tym co widze jak ludzie sie skarza, na tansze szkoly, uwazam ,z naprawde warto dolozyc te 200 czy 300 zl. Kurs teoretyczny odbywa sie 2 razy w tyg po 4 godziny lekcyjne, co pozwala ukonczyc kurs w miare szybko, na praktyczne zajecia umawia sie jak komu pasuje, nie ma problemow... Jesli chodzi o samochody to wszystkies a w swietnym stanie technicznym, a to bardzo wazne. Moge bez wyrzutow sumienia polecic, ta szkole jazdy. Pozdrawiam
reszka84
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 01 stycznia 2010, 14:42

Re: NIE MA LEPSZYCH

Postprzez margaretka » czwartek 18 lutego 2010, 16:56

Kera napisał(a):szkoła jazdy:
PRESTIŻ
ul. M. C. Skłodowskiej 21

zapewniam :) są według mnie najlepsi i nie pisze tego dla picu !!!!!!

ZDAWALNOŚĆ OSK ZA I PÓŁROCZE 2008r - 67 % - I MIEJSCE W BYDGOSZCZY


pozdrawiam


bzdura

jak ja zdawalam - tej szkoly nie bylo w ogole w rankingu WORD. Dlaczego? Proste - bo aby trafic na liste rankingu trzeba "wypuscic" od siebie ze szkoly minimum iles tam kursantow na kwartał. A ambitna szkola nie wypuszczala prawie nikogo, bo nikt nie byl godny reprezentowac jej imienia.Znaczy nie dopuszczala kursanta do egzaminu. Nie podbijala karty, po wyjezdzonych i zaplaconych godzinach trzeba bylo szukac w miescie kogos kto "wzial" do siebie kursanta. Łatwe to nei jest, bo jak placisz gdzies za kurs, a idziesz po pieczatke o dopuszczenie do egzaminu do kogos zupelnie obcego to patrza na Ciebie jak na dziwaka. Jak juz wypuscila 3 osoby na kwartal - a dwie z nich zdaly - to miala zdawalnosc 67 % :lol: :lol: A co z reszta kilkunastoosobowej grupy??
Instruktor znerwicowany, przeklinajacy..
Przyznam ze uczy niezle. Ale psychike ma skopana. Jak ktos lubi jak sie go łaja i traktuje jako zlo konieczne, a nie jako partnera - klienta - dobrze trafil. Jak ktos tutaj napisal - dla osob o bardzo mocnych nerwach i potraficych zniesc ponizanie dla dobra sprawy

Mnie pieczatke przyklepnela inna szkola, wzielam 4 lekcje i zdalam za 1 razem. A ciagle slyszalam ze sie nei nadaje :lol:
margaretka
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 25 lipca 2008, 22:11

Odradzam szkołę z Fordonu

Postprzez kursant156 » czwartek 04 marca 2010, 22:15

Witam Chcę ostrzec wszystkich , którzy mają zamiar zapisać sie do tej
szkoły.Są tam ludzie nastawieni tylko na kasę i nie liczą się ze
zdaniem kursantów...Nie dopuścili mnie do egzaminu wewnętrznego ,
tylko dlatego , że nie wykupiłam u nich dodatkowych jazd.Jazdy
miałam wykupione u innego instruktora , gdyż wiem że tak się robi i
jest to zalecane ze względu na spojrzenie na umiejętności kursanta
przez inną osobę , niz ta z którą się jeżdziło.Ale właściciel szkoły
Refleks poinformował mnie że dodatkowe godziny powinnam wykupić u
nich a jeśli tego nie zrobiłam to nie dopuszczą mnie do egzaminu
wewnętrznego...Dlatego zabrałam swoje papiery i zrobię ten egzamin w
innej szkole, a Wam wszystkim ODRADZAM szkołę REFLEKS jeśli nie
chcecie być naciągani i jeśli sami chcecie decydować u kogo
wykupicie ewentualne dodatkowe godziny jazdy
kursant156
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 04 marca 2010, 21:31

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości