Bydgoszcz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Bydgoszcz

Postprzez REVOLUTION » piątek 17 czerwca 2011, 18:47

Polecam szkołę jazdy "Mistrzowie Kierownicy" na ulicy Gdańskiej 10. Teoria bardzo dobrze poprowadzona, z humorem, wszystkie niepewności tłumaczone od razu, odbyta pełna liczba godzin, materiały dodatkowe zapewnione. Jazdy również odbywające się na bardzo wysokim poziomie, eliminacja błędów, złych nawyków, przygotowanie nie tylko do egzaminu, ale także do prawdziwej jazdy. Zdałem PJ za pierwszym razem - zarówno teorię jak i praktykę - bez godzin dodatkowych, oczywiście zawdzięczam to mojemu instruktorowi, panu Kazimierzowi. Cena bardzo dobra, centrum miasta, świetna obsada.
REVOLUTION
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek 14 czerwca 2011, 10:55
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń

Re: Bydgoszcz

Postprzez maciejm » niedziela 26 czerwca 2011, 16:07

Witam, chciałbym wszystkim polecić szkołę jazdy ELKRYS.
Zacznę może od samego początku, czyli od lekcji teoretycznych. Na pierwszych zajęciach dostaliśmy płyty z testami. Dodatkowo jeśli ktoś chciał mógł na pena dostać drogi egzaminacyjne - mi się to bardzo przydało. Zwłaszcza przed egzaminem, wszystko sobie mogłem powtórzyć. Poza tym na zajęciach bardzo miła atmosfera, wszystkie lekcje były prowadzone przy pomocy rzutnika i laptopa, to obrazowało nam (kursantom) wszystkie zachowania na drodze.
No i po zajęciach teoretycznych przyszedł czas na praktykę. Byłem na początku troche zdziwiony, że będą mi się zmieniać instruktorzy co zajęcia. Jednak to jest bardzo dobry pomysł. Każdy ma coś dodatkowego do powiedzenia, co się bardzo przydaje. Pod koniec moich jazd Elkrys zatrudnił byłego egzaminatora i na szczęście miałem dwukrotnie okazję z Nim jeździć. Mogłem się dowiedzieć wszystkiego o egzaminie.
Bardzo fajne było to że dwie godziny przed egzaminem miałem jeszcze jazde, no i najważniejsza informacja - dzięki Elkrysowi zdałem za pierwszym razem!
Pozdrawiam!
maciejm
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 26 czerwca 2011, 15:53

Re: Bydgoszcz

Postprzez tomekbdg » piątek 01 lipca 2011, 16:39

W 100% potwierdzam i polecam szkołe ELKRYS ! Zdałem właśnie dziś za 1szym razem i szczerze nie sprawiło to dla mnie większego zaskoczenia, byłem na wszystko przygotowany. Przygotowania przez instruktorów w 100% profesjonalne !
tomekbdg
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 01 lipca 2011, 16:32

Re: Bydgoszcz

Postprzez GrubYByD » środa 06 lipca 2011, 00:01

Co tu dużo gadać, Szkoła Jazdy ELKRYS jest najlepszą szkołą w regionie :D Sam się o tym przekonałem idąc do niej... Oczywiście Egzamin Państwowy zdałem bez najmniejszych problemów, a to wszystko zasługa świetnie wyszkolonej kadry instruktorów.

TEORIA:
Na pierwszym spotkaniu zostały rozdane materiały szkoleniowe i omówiony dokładny plan zajęć. Później przez 30h omawiane były krok po kroku Przepisy Ruchu Drogowego, oczywiście w każdym momencie można było zapytać się instruktora jeżeli się czegoś nie rozumiało i tłumaczył On to tak dobrze, że nie było trzeba się pytać ponownie, gdyż się wszystko rozumiało. Wszystkie znaki i sytuacje na drodze zilustrowane były świetnie przygotowanymi prezentacjami i materiałami filmowymi. Ogólnie miła atmosfera na zajęciach i dużo się z nich wyniosło.

PRAKTYKA:
Na pierwszej jeździe oczywiście zostały omówione punkty kontrolne pojazdu (światła, oleje itp.) Później instruktor uczył ruszania, zmiany biegów, hamowania itp. Już na pierwszej jeździe udało mi się wyjechać na miasto. Wszyscy instruktorzy świetnie przeszkoleni i cierpliwi. Umieli po kolei wszystko wytłumaczyć od podstaw i to z niebiańską cierpliwością. Wielkim atutem tej szkoły jest również elastyczne dopasowanie godzin do własnych potrzeb, dobry kontakt z właścicielem Szkoły, oraz świetnie dopasowane trasy na jazdach (nie było takiej trasy na EGZAMINIE której bym kilkakrotnie nie przejechał podczas jazd), i oczywiście znakomite tłumaczenie każdej spotkanej i możliwej do zaistnienia sytuacji na danej ulicy bądź skrzyżowaniu. Plac manewrowy opanowany do perfekcji, a wszystkie manewry wytłumaczone tak, że nie ma możliwości popełnienia błędu.

:!: Jednym słowem POLECAM tą Szkołę Jazdy, ponieważ z nią zdasz w 100% :!:

Aż żałuje, że już mi się jazdy skończyły bo przejeździć te 30h z tak świetnymi osobowościami to takie :spoko: przeżycie. POZDRAWIAM wszystkich instruktorów i do zobaczenia na drodze :wink: :D :wink:

WOJTEK W.
Obrazek
Avatar użytkownika
GrubYByD
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 05 lipca 2011, 23:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bydgoszcz

Postprzez Damian15M » środa 06 lipca 2011, 15:54

Obrazek
Szukacie dobrej szkoły? Wybierzcie ELKRYS !

Co tu dużo mówić sam ranking pokazuje jak dobra jest to szkoła, ale ktoś może powie: "Rankingi kłamią" - więc może kilka argumentów:
Bezkonkurencyjna kadra instruktorów, która dosłownie wie wszystko, a jeszcze więcej potrafi wytłumaczyć - sprawi, że kurs stanie się przyjemny :D Dzięki nim zarówno obeznani kursanci jak i "zieloni" nie będą mieli problemów. To właśnie Oni swoją silną wolą i opanowaniem tłumaczą wszystko krok po kroku, żebyśmy opanowali wszystko do perfekcji :) Poza tym cena kursu także jest bezkonkurencyjna i nie chodzi tylko o dosłowne złotówki, bo może i jest kilka tańszych, PROMOCYJNYCH i TYMCZASOWYCH kursów w Bydgoszczy, ale można je porównać do Chińskiego badziewia ze straganu - może i tańsze ale psuje się po 1 dniu :p. Z Elkrysem jest kompletnie inaczej - tani, a zarazem NAJLEPSZY W BYDGOSZCZY!


Sam na początku zastanawiałem się jaką szkołę wybrać i wiem jakie macie trudne zadanie. Zaufałem rankingom i dziś mogę z czystym sercem powiedzieć, że jestem zadowolony z mojej decyzji, ponieważ dziś zdałem egzamin na prawo jazdy za 1 razem i to dzięki TEJ szkole! Więc jeśli nie chcecie ufać rankingom zaufajcie nam, kursantom, którzy przeżyli to na swojej skórze - zarówno ciężki wybór szkoły jak i cały kurs. Nie zastanawiajcie się dłużej!

WYBIERZCIE SZKOŁĘ JAZDY ELKRYS!

Przy okazji jeszcze raz pozdrawiam wszystkich instruktorów dzięki, którym zdałem egzamin za 1 razem! :D

Damian M.

Obrazek
Damian15M
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 06 lipca 2011, 15:33

Re: Bydgoszcz

Postprzez wukofan84 » czwartek 07 lipca 2011, 17:48

[OT/ciach]

Jazdy przed egzaminem wykupiłem w dość niepopularnej szkółce Git Elka. Siedziba znajduje się na ul Gdańskiej, a plac manewrowy mają na Glinkach.
Moim instruktorem był niewysoki starszy pan Adam, którego BARDZO serdecznie pozdrawiam i dziękuję mu że tak mnie elegancko przygotował. Zdałem w styczniu za 1 razem :!: 8)
wukofan84
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek 07 lipca 2011, 17:42

Re: Bydgoszcz

Postprzez ata133 » wtorek 12 lipca 2011, 09:09

Witam!
Chciałbym gorąco polecić szkole jazdy ELKRYS. Mila atmosfera, Terminy zajęć teoretycznych ustalane z grupa, Zajęcia praktyczne prowadzone z kilkoma instruktorami co bardzo pomaga w zdaniu egzaminu państwowego . Instruktorzy cierpliwi mający dużą wiedzę z zakresu jazdy samochodem.
Godzinny dopasowywane do własnych potrzeb , dobry kontakt z właścicielem Szkoły, oraz dopasowane trasy na jazdach (jeździliśmy tam gdzie jeżdżą egzaminy )

Polecam ta szkołę ja zdałem za 1 razem


Wojciech D.
Kat B 11.07.2011 za 1 razem
Kat A - 09.08.2011 za 1 razem
(8/11/11) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.

(8/17/11) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie
ata133
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 12 lipca 2011, 08:55

Re: Bydgoszcz

Postprzez GosiaH » wtorek 12 lipca 2011, 20:27

Nie wiem, czy ktoś z Was przed wyborem szkoły jazdy sprawdzał np. coś takiego jak ranking zdawalności... wtedy nie musielibyście narzekać na te Wasze szkółki i niekompetentnych instruktorów. Ja wybrałam Szkołę Jazdy ELKRYS i nie żałuję, wręcz przeciwnie- jestem zachwycona!!! Instruktorzy: profesjonalni, wymagający i jednocześnie mili i sympatyczni:) Miałam przyjemność uczyć się od najlepszych! POLECAM!!!
W tak wspaniałej atmosferze chciałabym robić kurs jak najdłużej:) Jednaj mając do czynienia z takimi Fachowcami, rezultat mógł być tylko jeden - zdałam za pierwszym razem!!! Aż szkoda mi było od Nich odchodzić:)
Pozdrawiam
GosiaH
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 12 lipca 2011, 19:45

Re: Bydgoszcz

Postprzez maryska92 » wtorek 12 lipca 2011, 22:43

Prawko zdałam 8 miesięcy temu ( oczywiście za pierwszym razem ) uczyłam się w Mocy na Gdańskiej!
Byłam również zadowolona itp itd. SUPER
Pozdrawiam p. Piotra z Mocy!

[OT usunięty]
maryska92
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 12 lipca 2011, 22:25

Re: Bydgoszcz

Postprzez Dejwid » wtorek 12 lipca 2011, 23:17

Ja uczę się w Zespole Szkoł Samochodowych(juz skonczylem) I jestem zadowolony :)
Dejwid
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 11 lipca 2011, 23:28

Re: Bydgoszcz

Postprzez Monika93 » środa 13 lipca 2011, 22:38

Elkrys!

Może na początek powiem, że są najlepsi i tyle :D
Wybierając kurs na prawo jazdy wahałam się, którą szkołę wybrać. Ostatecznie ranking zdawalności utwierdził mnie w przekonaniu, że będzie to właśnie szkoła ELKRYS
Dziś- po ukończeniu kursu i egzaminie państwowym zdanym za pierwszym razem wiem, że dokonałam świetnego wyboru.

Zacznę od zajęć teoretycznych prowadzonych w sposób ciekawy i przejrzysty. Ponadto atutem był fakt, że grupa sama ustaliła kiedy chce się spotkać na zajęciach, co było mi bardzo na rękę, gdyż nie mieszkam w Bydgoszczy. Miła atmosfera oraz uśmiechnięty i profesjonalny wykładowca- pan Jacek sprawiły, że kończąc teorię byłam w pełni przygotowana do poruszania się po mieście. :)
No i nadszedł upragniony czas jazd :D Na pierwszej z nich wszystko dokładnie omówione, a na kolejnych utrwalane.
30 godzin praktyk będę wspominać bardzo miło. A wszystko to dzięki instruktorom, którzy wkładają w swoją pracę dużo serca. Są bardzo cierpliwi, mają ogromną wiedzę, świetnie tłumaczą i w każdej chwili służą pomocą i dobrą radą, a jazdy po Bydgoszczy mijają we wspaniałej atmosferze z uśmiechem na twarzy instruktora i kursanta. Korzystając z okazji pozdrawiam gorąco wszystkich tych, z którymi miałam okazję jeździć i podziękować, że przyczynili się do sukcesu. Atutem szkoły jest to, że właśnie owi instruktorzy zmienią się na jazdach- nie uczysz się przy boku jednej osoby. Uważam to za ogromny plus. Po pierwsze każdy przekazał jakąś cenną wskazówkę, a po drugie idąc na egzamin nie odczuwa się stresu związanego z tym, że nagle obok pojawi się całkiem inna osoba, która nas egzaminuje. Ośrodek posiada też film z przykładowymi trasami egzaminacyjnymi. Muszę przyznać, że jest bardzo pomocny. Długo jeszcze można by wypisywać zalety szkoły.
Wszystko to sprawiło, że egzamin zdałam za pierwszym razem, z czego ogromnie się cieszę. Wiem, że wszystko dzięki Elkrysowi! :) Jeśli zastanawiasz się nad kursem prawa jazdy to wybierz właśnie tę szkołę jazdy- na pewno nie będziesz żałował. Polecam ją bydgoszczanom, ale też osobom nie mieszkającym w Bydgoszczy- bowiem nauka prowadzona jest w godzinach dogodnych dla kursanta :)

Można by powiedzieć, że wszystko co dobre szybko się kończy. Ani przez sekundę nie żałowałam wyboru i już tęsknię za tymi czasami :D Aż żal było kończyć ; ))
Polecam tę szkołę każdemu.
Wysoka zdawalność, konkurencyjna cena, świetna atmosfera, cudowni ludzie- czego chcieć więcej :)

Pozdrawiam.
Monika Z.
Ostatnio zmieniony czwartek 08 września 2011, 18:45 przez Monika93, łącznie zmieniany 2 razy
12/07/2011- Egzamin teoretyczny + praktyczny
15/07/2011- Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
20/07/2011- Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
Monika93
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 13 lipca 2011, 21:32

Re: Bydgoszcz

Postprzez alamarkos7 » czwartek 14 lipca 2011, 23:09

SZKOŁA JAZDY JOKER JEST SUPER :spoko:
A ja uczyłam się jeździć w Jokerze i jestem baaaaaaaaardzo zadowolona. Fantastyczny wykładowca idealnie wszystko tłumaczył. Strasznie bałam się jazd, ale mój instruktor Marek (pozdrawiam, pozdrawiam, pozdrawiam) szybko wyjaśnił mi co i jak z tym gazem, hamulcem, sprzęgłem i biegami :D No i nawet nie wiem jak on to zrobił ale jestem już kierowcą!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
alamarkos7
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 14 lipca 2011, 22:41

Re: Bydgoszcz

Postprzez czarnyda » sobota 16 lipca 2011, 19:28

Chciałbym polecić szkołe jazdy Presti, zdane za pirwszym razem, idąc na egzamin wiedziałem że jestem dobrze przygotowany. Pozdrawiam instruktorów Tomka i Pawła.
czarnyda
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 16 lipca 2011, 19:24

Re: Bydgoszcz

Postprzez Gosia3108 » środa 20 lipca 2011, 12:42

Właśnie dzisiaj zdałam prawo jazdy i z całą pewnością mogę stwierdzić, że to zasługa OSK ELKRYS.
Co tu dużo mówić, szkoła jest perfekcyjna pod każdym względem.

TEORIA:
Teoria jak w każdej szkole trwała 30h i wszystko co pojawiło się na zajęciach, było jeszcze kilkakrotnie powtarzane w postaci różnego rodzaju filmików. Bardzo dużym plusem, który na pewno ułatwił przygotowywanie się do egzaminu, było otrzymanie od szkoły dodatkowych materiałów do nauki, w tym filmik pokazujący TRASY EGZAMINACJNE. Dodatkowo warto wspomnieć o fajnej atmosferze na zajęciach, pomimo (tak myślę, dla niektórych) nudnej teorii, która w tej szkole była przeprowadzana naprawdę konkretnie, bez zbędnych informacji ;)

PRAKTYKA:
Już po pierwszej jeździe wiedziałam, że ta szkoła potrafi dobrze nauczyć każdego. Każda ulica, wszystkie manewry i wyjątki na drogach były perfekcyjnie wytłumaczone. Na każdej jeździe dowiadywałam się czegoś nowego, a każda uwaga była doprecyzowana, co na pewno pomogło mi na egzaminie, dzięki czemu nie popełniłam żadnych głupich błędów. Warto wspomnieć o jeszcze jednym bardzo dużym plusie tej szkoły. Właśnie dzięki temu, że nie miałam jazd z jednym instruktorem, ale kilkoma, każdy zwracał uwagę na coś innego. Z każdym jeździłam też w inne miejsca, dzięki czemu nic mnie nie zaskoczyło na egzaminie. Jeśli chodzi o obsługę i jazdę po łuku to też wszystko było bardzo dobrze wytłumaczone. No i jeszcze jedna ważna sprawa. Najważniejsza :) Instruktorzy są naprawdę profesjonalni, ale także bardzo sympatyczni. Nigdy nie narzekałam na atmosferę podczas jakichkolwiek jazd. Nawet pomimo mojego ciężkiego charakteru, instruktorzy byli bardzo wyrozumiali i cierpliwi, dzięki czemu nie czułam się podczas nich źle.

100% polecam ELKRYS'A każdemu kto chce zdać prawo jazdy szybko i łatwo. Szkoła jest pod każdym względem idealna i na pewno polecę ją mojemu bratu, który już za rok także będzie zdawał prawko.

PS: Dziękuję wszystkim instruktorom za cierpliwość i atmosferę podczas jazd. Powodzenia z następnymi kursantami ;D
Gosia3108
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 20 lipca 2011, 12:15

Re: Bydgoszcz

Postprzez luki333 » środa 20 lipca 2011, 23:35

Witam!
Ja też jestem po Elkrysie i szczerze odradzam. To nie jest tak, że wszystko tu jest super! Jeśli już jeździć w tej szkole to na pewno nie z właścicielem. Ta szkoła nie ma biura z prawdziwego zdarzenia (biuro w samochodzie), właściciel wszystkie sprawy biurowe załatwia podczas jazdy (zaświadczenia, telefony etc.). Jazda więc niestety nie trwa tyle ile powinna. Dodatkowo właściciel jest niesympatyczny i opryskliwy. Inni instruktorzy ok.
Polecam zajrzeć na tę stronę: http://forum.pomorska.pl/mamy-ranking-b ... ok-t84996/
Zwróćcie również uwagę, że niektóre pozytywne komentarze są bardzo zbliżone do siebie. Czyżby pisała je jedna osoba?
Mam negatywne doświadczenia po tej szkole i niestety jeszcze nie zdałem egzaminu (2 porażki). Ł.
luki333
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 20 lipca 2011, 22:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości