Ruda Śląska

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

www.najlepszaszkolajazdy.pl

Postprzez pati25_08 » piątek 01 kwietnia 2011, 15:18

Baardzo polecam szkołę o nazwie NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY
Brałam u nich godziny dodatkowe, ponieważ po kursie w Planecie niewiele umiałam. Uważam, że są nieporównywalnie lepsi. Nauczyłam się więcej podczas kilku dodatkowych godzin niż podczas całego kursu w Planecie, której nie polecam.

W Najlepszej Szkole Jazdy instruktorzy naprawdę znają się na tym co robią. Oprócz wspaniałej atmosfery, którą wprowadzają mogę ich pochwalić za umiejętność nauki jazdy w różnych sytuacjach i stalowe nerwy ;) Jazdy po drogach często odwiedzanych na egzaminach. Poznałam dużo nietypowych miejsc, w których po prostu trzeba wcześniej być, żeby nie zaskoczyły na egzaminie. Instruktorzy bardzo dobrze znają pobliskie miasta. Uważam, że pan Marek to odpowiednia osoba na właściwym miejscu i nauczy jeździć po prostu każdego ;) Oprócz tego ceny mają chyba najniższe w mieście. Jazdy zaczynałam i kończyłam zawsze pod domem w przeciwieństwie do wspomnianej już Planety, w której na jazdy musiałam dojeżdżać autobusem i tak samo z nich wracać.

Widać, że instruktorom w tej szkole zależy na tym, żeby jak najlepiej przygotować kursanta, a nie tylko na jego kasie.

Meeeeeega wielki plus dla tej szkoły ;)))
Zapamiętam ją jak najbardziej pozytywnie i będę polecać każdemu!
Patrycja
pati25_08
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 01 kwietnia 2011, 14:34

Re: Ruda Śląska

Postprzez tomasz24 » wtorek 05 kwietnia 2011, 22:07

Polecam
Ostatnio zmieniony piątek 07 grudnia 2012, 18:07 przez tomasz24, łącznie zmieniany 2 razy
tomasz24
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 05 kwietnia 2011, 21:46

Re: Ruda Śląska

Postprzez Michal0707 » niedziela 24 kwietnia 2011, 11:34

LOK Ruda Śląska - Godula

Polecam tą szkołę, wykłady prowadzi bardzo fajna pani :) Teoria szybko, konkretnie i na temat, najczęściej jest to 3h w wybranych dniach rozłożone na 7 dni, praktyka również konkretnie, jeździ się głównie na Bytom lub Katowice (tam gdzie chce się zdawać egzamin), jak kogoś nagli to w miesiąc da się z praktyką wyrobić a nawet szybciej :)

Koszt kursu to 1300zł + 70zł lekarz ale warto zapłacić trochę więcej niż w innych tańszych szkołach bo tu mamy gwarancję dobrej szkoły a nie takiej na odpierd***, jak ktoś chce dodatkowe jazdy (tak jak ja ;) ) 50zł godzina na Toyocie Yaris. Można płacić ratami, tylko z tym że przed kursem płacimy zaliczkę 100zł przed zakończeniem teorii pierwszą ratę (połowę czyli 500,600,700zł jak kto woli) i drugą ratę w okolicach połowy wyjeżdżonych godzin na praktyce. Lekarz na miejscu nie trzeba nigdzie chodzić :)

duży plus że mają cały swój ośrodek a nie tak jak mniejsze szkoły jazdy, gdzie wynajmują sale itp.

Ogólnie polecam tą szkołę :)
18.04.11 - 20.06.11 - kurs
21.06.11 - zapisanie się na egzamin
18.07.11 - egzamin Bytom - zdane za pierwszym razem
26.07.11 - Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
29.07.11 - Plastik w dłoni ;)
Avatar użytkownika
Michal0707
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek 22 kwietnia 2011, 12:06

galpol

Postprzez nelian » poniedziałek 20 czerwca 2011, 19:11

najezdzacie na osk galpol! a ja jak najbardziej polecam ten osrodek, jestem zadowolona w 100%. instruktor A.P wywiazuje sie ze swoich obowiazkow i jest wspanialym nauczycielem! chyba ze kursant jest na tyle tepy ze nie jarzy co sie do niego mowi! zastanowcie sie 2 razy zanim cos napiszecie!
nelian
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 20 czerwca 2011, 15:42

Re: Ruda Śląska

Postprzez abcserwis » czwartek 14 lipca 2011, 10:55

Witam,

Jak najbardziej polecam szkołę "U Henryk Plus".
Wykładym nie były nudzące, wszystko sprawnie działało. Nie było również problemu, gdy opuściło się 1,2 zajęcia ;)
Jeśli chodzi o jazdy to fakt, że zdałem prawko za 1 razem w Katowicach mówi za siebie. Jeździłem z Panem Żywotem i taki starszym panem nie pamietam jak się nazywa. Wszystko na spokojnie i dokładnie tłumaczą, można o wszystko pytać a przy okazji fajnie się z nimi rozmawia. Na placu manewrowym byłem 3 razy po 15 min i naprawdę jest to wystarczające, żeby w pełni opanować plac. Lepiej więcej czasu spędzić na mieście ;)
Głównie jeździłem Grande Punto, jedynie raz Corsą C.

Zastanawiam się obecnie nad kursem kat. A "u Henryka Plus", czy ktoś z Was wie ile kosztuje kurs i jak to wszystko wygląda?

Pozdrawiam
abcserwis
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 14 lipca 2011, 10:44

Re: Ruda Śląska

Postprzez Gorazda » niedziela 28 sierpnia 2011, 15:08

A ja polecam http://www.najlepszaszkolajazdy.pl/ .

Tanio, solidnie, "kursant-friendly" :) .

Teoria prowadzona przyjemnie, rzetelnie, bogaty pakiet materiałów.
Praktyka: 25 godz. na Fiacie, 5 godz. na Yarisie - jak dla mnie wystarczająco, żeby się przyzwyczaić :wink: . Instruktorzy sympatyczni, bardzo punktualni, można umówić się w wybranym przez siebie miejscu. Dużo uczą, większość godzin spędzona w Bytomiu i okolicach na trasach egzaminacyjnych. Wszystko, co trzeba dobrze przećwiczone, nie ma też problemu, żeby poprosić o więcej ćwiczeń jakiegoś elementu.

Duży plus i serdeczne podziękowania :) . Zdałam za pierwszym razem.

A w sumie trafiłam tam przypadkiem, zauważyłam reklamę na samochodzie i się zgłosiłam, bo tanio i wykłady rzut kamieniem ode mnie, w moim starym LO.

Gorąco polecam :) .
"Wolność to zdolność do samodyscypliny."
G. Clemencau
Gorazda
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota 27 sierpnia 2011, 18:38
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Ruda Śląska

Postprzez PAMPON1920 » wtorek 15 listopada 2011, 14:31

A ja wam polece OSK CYWIL w Rudzie Slaskiej 7 Kochlowice!!!!
Profesjonalni instruktorzy,profesjonalna nauka jazdy o raz teoria!!!
Godziny jazd i teori mozna sie dogadac!!! Jazdy na TOYOTA YARIS 5 BIEGOWA I 6 BIEGOWA oraz dwa place manewrowe w tym jeden oswietlony!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Milo sympatycznie co najwazniejsze bardzo dobrze tlumacza i ucza!!!!
Ja zdalem za pierwszym razem w Ktowicach!!!!!
POLECAM NAPRAWDE WARTO!!!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM ISTRUKTOROW p.IRKA i p. RAFALA!!!!!
PAMPON1920
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 05 listopada 2011, 20:46

Re: Ruda Śląska

Postprzez Szybki93 » środa 14 grudnia 2011, 20:15

Polecam Ośrodek szkolenia "Elka"
Kurs rozpoczołem 8 września . Teoria trwała szybko już pod koniec września miałem jazdy . Przez 30 godzin miałem jazdy na Yarisce 6 biegowej (czyli takiej jak na egzaminie) Pan Tomek bardzo doświadczony instruktor wszystko wyjaśnij . I już 9 grudnia miałem egzamin który zdałem za pierwszym podejściem . Jeszcze raz polecam ten ośrodek !!
Pozdrawiam
Szybki :)
Szybki93
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 08 grudnia 2011, 10:05

Re: galpol

Postprzez Arewena » wtorek 24 stycznia 2012, 13:20

nelian napisał(a):najezdzacie na osk galpol! a ja jak najbardziej polecam ten osrodek, jestem zadowolona w 100%. instruktor A.P wywiazuje sie ze swoich obowiazkow i jest wspanialym nauczycielem! chyba ze kursant jest na tyle tepy ze nie jarzy co sie do niego mowi! zastanowcie sie 2 razy zanim cos napiszecie!


Poczułam się urażona tonem Twojej wypowiedzi...
Tępa nie jestem i potrafię policzyć, ile pan instruktor się spóźniał na jazdy.
Jeździć po mieście umiałam, bałam się tylko placu manewrowego, na który mimo moich częstych próśb udałam się TYLKO RAZ!!! Bo nigdy nie było czasu, albo był zajęty, albo coś...
Z resztą miałam obiecane, że będę jeździła na aucie takim jak na egzaminie (miał być od kogoś pożyczony).
W takim aucie siedziałam dopiero w czasie egzaminu, z resztą oblałam łuk, bo pół godziny na placu manewrowym to trochę za mało. Musiałam dokupić lekcji u innego instruktora i zdałam bez problemu jeżdżąc na Toyocie i na jazdach i na egzaminie...

Ten ośrodek polecam TYLKO ludziom, którzy umieją jeździć tylko brak im pewności siebie.
Arewena
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 24 stycznia 2012, 13:11

Re: Ruda Śląska

Postprzez pablo94 » wtorek 12 czerwca 2012, 19:26

Witam, moze ktos cos powiedziec o OSK leś w rudzie śląskiej??
pablo94
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 12 czerwca 2012, 19:22

Re: Ruda Śląska

Postprzez REV » piątek 29 czerwca 2012, 20:54

O leśiu nic lecz właśnie robię prawko w LEŚNIKU jak najbardziej na + dogodne godziny teorii.
Co do jazd również ustala się bezproblemowo dzwonisz - pasuje Ci za 2/3h idziesz i jezdzisz, mają dużo instruktorów także bez problemu. Mili, weseli i pomocni.
Polecam
REV
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 29 czerwca 2012, 20:51

Re: Ruda Śląska

Postprzez zyrafcio » czwartek 06 grudnia 2012, 23:10

Bez wątpienia mogę polecić OSK "Bolid". W tym roku pod koniec sierpnia zaczęłam kurs- teoria w tydzień, później jazdy i 12 października podeszłam do pierwszego egzaminu, niestety stres mnie zjadł. Dzisiaj podejście drugie- wynik pozytywny! Jazdy przebiegały na prawdę w świetnej atmosferze, wykłady również. Żadnego krzyku, ryku. Z tego co wiem, osoby które chodziły ze mną na kurs zdały za 1 / 2 razem. Myślę, że "Bolid" będzie wspaniałym wyborem dla każdego przyszłego kierowcy :)
zyrafcio
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 06 grudnia 2012, 22:52

Re: Ruda Śląska

Postprzez micha73 » środa 21 sierpnia 2013, 13:00

A ja polecam OSK LEŚNIK, kiedyś byli oni częścią osk leś czy jakoś tak. Znajomi polecili mi te szkołę i w sumie było warto, bo bardzo szybko wszystko się odbyło. Cały kurs w 1,5 miesiąca z hakiem, teoria od poniedziałku do soboty po kilka godzin i od razu jazdy. Codziennie :) wszystko na Toycie nowej, z klimą, także na lato idealnie! Co do instruktorów spoko! Dużo mi dały jazdy z panem Bogdanem, także jak ktoś się chce nauczyć jeździć to do niego. Kilka jazd miałem ze też ze Sławkiem, na luzie całkiem. Egzamin zdany za drugim razem, teoria za pierwszym, ale na mieście pierwszy raz oblałem, jakoś mom pecha do Bytomia.
micha73
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 21 sierpnia 2013, 12:46

Re: Ruda Śląska

Postprzez radek1marzena » czwartek 29 sierpnia 2013, 13:18

A ja opiszę co było u mnie bo też zdawałam w osk leśnik.
Wykłady monotonne, cały czas filmy i ćwiczenia (z jednej strony dobrze, ale ile można?!). Zdecydowany plus za ratownika, było wesoło i ciekawie.
Jazdy - część na grande, a część na toyocie (za to minus!), miały być tylko na toyocie. Obiektywnie patrząc był to chyba jakiś czas, gdy zmieniały się samochody w ośrodkach egzaminowania, jak jest teraz nie wiem, chyba trzeba pytać w szkole jazdy. Jazdy odbywały się spod mojego LO, bo tak mi pasowało, samo szkolenie oceniam pozytywnie. Egzamin - zdałam za drugim razem, a egzamin był w Bytomiu. Ogólnie mogę polecić, dobra szkoła dla osób, które chcą się nauczyć dobrze jeździć. Z instruktorów polecam p. Bogdana i Sławka, z Bartkiem jeździło mi się gorzej.
radek1marzena
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 29 sierpnia 2013, 13:08

LEŚNIK

Postprzez werte » sobota 21 września 2013, 22:44

Ja też zdecydowanie polecam LEŚNIK - Sławka albo p.bogdana. Instruktorzy bardzo fajne podejście mają i są bardzo wyrozumiali. Przed przystąpieniem do kursu pomogli w załatwieniu tych wszystkich papierów i zorganizowali badania. Kurs w sumie niecałe dwa miesiące trwał. Egzamin zdałem za drugim podejściem. Nie mam porównania do innych ośrodków, ale ja byłem zadowolony z całego kursu.
werte
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 21 września 2013, 22:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 117 gości