Opole

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez uranus » sobota 07 listopada 2009, 16:10

Wiecie, że i tak oceny przez anonimowych ludzi można sobie w "buty" wsadzić. Każdy może tu wejść, założyć konto i wychwalać... miejsce w którym pracuje, albo jechać po konkurencji.

Ja jako że realizuje kurs, mogę powiedzieć co nieco o "STOPie"

Wybrałem go gdyż jest w środku miasta (Reymonta), zniżka dla uczniów i co ważniejsze dwutygodniowy kurs weekendowy.

Teoria przeprowadzona wzorowo z przesympatycznym panem Ryszardem. :)

Co do jazd, to też nie mogę narzekać, auta sprawę, wszystko dobrze "jedzie", ja trafiłem na dobrego instruktora (podobno wszyscy są fajni). Firma sprawdzona, z 20letnią tradycją, nie żaden nowo powstały ośrodek.

Z czystym sumieniem mogę polecić, chociaż, jak mówię: nie musisz mi wierzyć, sam się przekonaj.
uranus
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 07 listopada 2009, 16:03

Postprzez butterfly_owa » sobota 10 kwietnia 2010, 20:47

Szczerze polecam szkołę jazdy ROJEWSCY.Miałam jazdy z 3 instruktorami, na początku bałam się, że będą krzyczeć, będą krytykować i ku mojemu zaskoczeniu było zupełnie odwrotnie.Pan Adam i pan Staś na prawdę bardzo mili, nawet jak popełniłam jakąś gafę to zawsze obracali to w żart, nie stresowałam się w ogóle, jak miałam jakieś wątpliwości (zwłaszcza na początku jazd nie wiedziałam kto ma pierwszeństwo) to instruktorzy zawsze mi tłumaczyli,rysowali. Dogodne godziny jazd (jeździłam i o 6:00 rani i o 20:00).W piatek miałam egzamin na 7:50 więc jeszcze jeździłam rano i ZDAŁAM ZA I RAZEM!!!!!!Rojewscy najlepsi!!!:)
butterfly_owa
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2010, 20:28
Lokalizacja: Opole

Polecam "OSK Rojewscy"

Postprzez yooo » piątek 07 maja 2010, 18:30

Naprawdę solidną szkołą jest OSK Rojewscy - polecam bardzo serdecznie,

Atuty, które zauważyłem:
-jedna z najniższych cen kursu,
-bardzo miła obsługa w postaci pani Oli ;),
-wspaniałe wykłady pani Ani,
-bezstresowe jazdy (polecam szczególnie pana Adama - znakomity instruktor),
-pieniądze na pewno nie zostaną wyrzucone w błoto,
-solidne przygotowanie nie tylko do egzaminu, ale i do kierowania samochodem (co nie każda szkoła oferuje),
-zainteresowanie kursantem (chcą wiedzieć jak nam poszedł egzamin, a nie jak w innych szkołach po wydaniu zaświadczenia mają gdzieś kursanta).

No i zdobyłem upragnione prawko ;)
Polecam jeszcze raz! Nie będziecie żałować!
yooo
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 07 maja 2010, 18:21

Postprzez trucker18 » niedziela 23 maja 2010, 16:11

serdecznie polecam szkołę jazdy DAKAR w Opolu mają bardzo fajny symulator i dobrze uczą bo zdałem za pierwszym razem. 8)
trucker18
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 16 maja 2010, 15:17
Lokalizacja: opole

Postprzez anniselle » poniedziałek 31 maja 2010, 11:58

Ja zdecydowanie nie polecam nikomu OSK Ledan. Tak, jak już ktoś wspominał, "godzina" jazdy trwa niecałe 40 minut (instruktorzy najpierw się spóźniają, później za szybko wracają na parkingi), baaaardzo często zdarza się też, że w ramach jazd kursant jedzie z instruktorem załatwić jakieś tam sprawy i znów traci cenne minuty treningu czekając aż ten wróci do auta. Jazdy z szefem były dla mnie prawdziwą katorgą. Ok, nie jeździłam idealnie ale nigdy nie mogłam sobie zarzucić stwarzania niebezpiecznych sytuacji na drodze ani niczego w tym stylu. Pan L. krzyczał na mnie za każdy, najmniejszy nawet błąd, raz stwierdził nawet, że "jeśli nie przestanę się wydurniać to wysadzi mnie z auta". Zdarzyło się też, że wychodziłam z Forda z łzami w oczach. Doszło do tego, że moi rodzice proponowali mi przerwanie kursu i rozpoczęcie go w innej szkole, ja jednak nie chciałam w ten sposób tracić swoich pieniędzy.

Oczywiście egzaminu za pierwszym razem nie zdałam i dopiero wykupienie sobie jazd z Agą B. z NOTu sprawiło, że poczułam to COŚ i pokochałam czynność zwaną potocznie "prowadzeniem samochodu". I jeśli kogoś już miałabym polecić to właśnie Agę. W 10 godzin zrobiła więcej niż ludzie z LEDANu w 30.
anniselle
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 03 maja 2010, 23:01

Prawo jazdy Opole polecam szkole MISTRZ

Postprzez masazystka » czwartek 08 lipca 2010, 11:51

Polecam i zachęcam do nauki w szkole jazdy "MISTRZ" pana Tomasza z Opola: mistrz-opole.prawojazdy.com.pl/
Jestem spoza Opola i muszę przyznać, że dopiero szef p. Tomasz i instruktor p.Janusz pokazali mi jak poruszać się po tym mieście, by zdać egzamin. Bardzo różniła się ta nauka od jazd z instruktorem z mojej miejscowości - tamto to całkowita strata czasu i pieniędzy. Nie potrafilam zdać egzaminu bo prawda jest taka ze jezdzilam na pamiec po swoim mieście a instruktor widzac ze wmiare poprawnie jeżdze niezwracał juz na mnie uwagi- na moje błędy. Nie zwazalam na znaki a skrzyzowania robiłam na pamiec i nie miałam pojecia jak wyglada kolizyjne i nie kolizyjne światła, na którym moge zawracać skrzyżowaniu itp. Dopiero pan Tomasz wszystko pieknie wyjaśnił pytał czy rozumiem, zadawał pytania na skrzyzowaniu "a kto ma tu pierwszeństwo" itp mi osobiscie bardzo to pomogło. I dzieki temu za pierwszym razem zdałam w obcym mieście :). Jestem bardzo wdzieczna za nauke i przygotowanie mnie do jazd przez szkołe MISTRZ. Jest ona bardzo blisko osrodka egzaminacyjnego wiec łatwo tam trafic.
Dlatego doradzam jazdy po Opolu od pierwszej godziny nauki.
Kontakt z obu panami bez zarzutu. Naprawdę podchodzą do kursanta indywidualnie. Bardzo podobało mi się podejście pana Tomasza - to typ egzaminatora: wychwyci wszystko, co jest niepotrzebne, irytujące, czy wręcz niebezpieczne w zachowaniu kursanta na drodze i natychmiast to wyplenia. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam :).
masazystka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 08 lipca 2010, 11:10

Postprzez adriana w » niedziela 25 lipca 2010, 22:06

Robiłam prawko w DAKARZE i naprawde jestem zadowolona ze stylu w jakim się tam wszystko odbywa, poza tym mają tanio w porównaniu z innymi szkołami i są świetnie zlokalizowani, zwłaszcza dla dojezdnych, bo sala wykładowa mieści się na Kołłątaja, więc bliziutko dworca. Wykłady prowadzone w bardzo przystępny i ciekawy sposób, miła atmosfera na wykładach i w czasie jazd. Instruktorzy nie krzyczą na ciebie jak coś zdupisz, tylko ci tłumaczą do bólu... Nie wiem jak jest w innych szkołach, ale wiem że gdybym miała wybierać drugi raz to wybrałabym znów te szkołe bo naprawde dobrze uczą i szczerze polecam - prawko zdane przy pierwszym podejściu :lol: :lol:
adriana w
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 25 lipca 2010, 21:56

Rojewscy w Opolu są najlepsi!!

Postprzez mosso1234 » czwartek 12 sierpnia 2010, 22:06

Polecam szkołę ROJEWSCY, wg. mnie uczą tam najlepiej, są bardzo dokładni , profesjonalni, a przy tym sympatyczni. Jazdy zawsze były bez stresu, w przyjaznej atmosferze, a co najważniejsze egzamin okazał się po nauce u nich prosty, polecam tylko tę szkołę
afgtr
mosso1234
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 12 sierpnia 2010, 21:52

nauka jazdy ROJEWSCY

Postprzez małpka » niedziela 15 sierpnia 2010, 20:05

Ja także ( jak widzę na tym forum- nie jestem w tym odosobniona )- polecam z całego serca naukę w szkole nauki jazdy ROJEWSCY ( są na Niemodlińskiej )- bałam się trochę na początku, po kilka lat temu zaczełam prawko w innej szkole i przerwałam je. Atmosfera w szkole ROJEWSCY była wręcz fantastyczna!!. Nikt na mnie nigdy nie krzyknoł ( a do krzyku przyzwyczaili mnie instruktorzy w poprzedniej szkole ), wszystko po 100 razy mi tłumaczono, dosłownie jak krowie na rowie!- są w tej szkole doskonali instruktorzy, a poza tym są to bardzo fajni ludzie. Jeździłam z 4 instruktorami ( polecam Anię i innych ) i wszyscy starali się mnie dobrze przygotować do zdania i .... udało się ZDAŁAM!!! jESTEM IM BARDZO WDZIĘCZNA, POLECAM ROJEWSKICH
małpka
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 15 sierpnia 2010, 19:51

Re: Opole

Postprzez MałgorzataRz » sobota 25 września 2010, 12:00

ROJEWSCY
Kiedy rozpoczynałam naukę, o aucie wiedziałam tyle, że ma kierownicę i jakieś pedały. Egzamin zdałam za pierwszym razem!!! To wspaniali ludzie i świetni instruktorzy o ogromnej fachowości, życzliwości i cierpliwości. Pracują z wielkim zaangażowaniem. Jeździłam z panią Anią, panem Piotrem i panem Adamem. Tworzyli oni bardzo przyjazną atmosferę. Interesują się kursantem nawet podczas zdawania egzaminu. Czuje się ich opiekę i chęć niesienia pomocy w każdej sytuacji.Naprawdę szczerze wszystkim polecam tę właśnie szkołę.
MałgorzataRz
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 24 września 2010, 13:52

Re: Opole

Postprzez panthero » niedziela 10 października 2010, 19:56

STRAŻAK
OSK, któremu można zaufać - kompetencja, życzliwość, miła atmosfera no i solidne przygotowanie do egzaminu. Mi Strażaka polecił kolega, który zdał za pierwszym razem. Historia lubi się powtarzać Ja także zdałem za pierwszym i gorąco polecam ten ośrodek:)
panthero
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 10 października 2010, 19:53

Re: Opole

Postprzez sarcia92 » środa 20 października 2010, 21:26

! MISTRZ ! Opole Pan Tomasz Bąk !


http://mistrz-opole.prawojazdy.com.pl/


Z własnego doświadczenia mogę napisać, że dzięki przemiłym instruktorom poznałam co znaczy bezstresowa nauka jazdy. Mają cierpliwość , są bardzo mili i potrafią ze zrozumieniem wytłumaczyć zasady drogowe.
Dzięki tej szkole zdałam egzamin za pierwszym razem i zaliczam się do grona młodych i dobrze wyszkolonych kierowców. Drogi należą do mnie. :D

Na koniec chciałam serdecznie podziękować Panu Tomkowi, Panu Januszowi i Panu Krzysiowi. ;]


Gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy MISTRZ !
sarcia92
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 20 października 2010, 21:00

Re: Opole

Postprzez kmis7 » sobota 23 października 2010, 09:42

Popieram post wyżej. Zakończyłem kurs w pewnej szkole jazdy, jednak po tych 30 godzinach nie czułem, abym miał po co iść na egzamin. Jednak usłyszałem od znajomego szkołę MISTRZ. Wykupiłem może zaledwie kilka godzin jazd, ale moja jazda wygląda całkiem inaczej, "za kółkiem" czułem się pewniej, a instruktorzy są świetni, wytłumaczą ewentualne błędy i są mili. Oby takich więcej :).

We wtorek miałem egzamin praktyczny, który zdałem za pierwszym razem. Opiszę to w innym dziale, ale to w większości zasługa MISTRZA.

Jak masz wybierać OSK, to polecam ten. Szkoda tylko, że nie zapisałem się tam od razu ;). Teraz z pewnością bym tak zrobił.
koniec lipca rozpoczęcie kursu na kat. B
5.10 egzamin teoretyczny
19.10 egzamin praktyczny
22.10 wniosek o prawo jazdy ;)
28.10 prawo jazdy już w kieszeni
kmis7
 
Posty: 18
Dołączył(a): sobota 23 października 2010, 09:29

Re: Opole

Postprzez Mary_Lu » wtorek 09 listopada 2010, 16:14

Polecam gorąco szkołę jazdy DAKAR w Opolu.Świetna lokalizacja w centrum miasta.
Bardzo dobrze poprowadzone wykłady.Kompetentni instruktorzy. Jeździłam z Łukaszem, bardzo cierpliwy, zwracający uwagę na wszystkie błędy nawet te najmniejsze. Polecam jeszcze raz!!!!!
Mary_Lu
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 08 listopada 2010, 18:06

MISTRZ

Postprzez mogar » wtorek 16 listopada 2010, 17:24

Jeśli o mnie chodzi to Szkoła MISTRZ tak jak się nazywa, tak kształci. Egzamin zaliczyłem za pierwszym podejściem, a egzaminator sam mi powiedział, że nie było się do czego przyczepić. Szczególnie polecam Pana Tomka i Janusza!
mogar
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 16 listopada 2010, 16:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości