Mysłowice

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Mysłowice

Postprzez laura88 » czwartek 19 października 2006, 20:14

OSK "ALFA" Gabriela Wyszkowska w Mysłowicach

Chciałam bardzo gorąco podziękować szczególnie panu Wiesławowi za to, czego się dzięki niemu nauczyłam. Dzięki Jego cierpliwości potrafiłam się nauczyć wszystkiego, czego potrzebuje kierowca do zdania prawka. I udało się!!! Zdałam za pierwszym razem!!! Gorąco polecam tę szkołę. :D )
Ostatnio zmieniony czwartek 19 października 2006, 20:52 przez laura88, łącznie zmieniany 1 raz
laura88
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 19 października 2006, 20:08

Postprzez diabla7 » środa 03 stycznia 2007, 00:41

wiesiek jest debesciak. rozjasnil mi umysł! gość by nawet konia potrafił nauczyc przepisow. polecam ta szkole, super atmosfera, pozdro!
diabla7
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 03 stycznia 2007, 00:32
Lokalizacja: m-ce

Postprzez HooD » poniedziałek 15 stycznia 2007, 10:31

diabla7 napisał(a):wiesiek jest debesciak. rozjasnil mi umysł! gość by nawet konia potrafił nauczyc przepisow. polecam ta szkole, super atmosfera, pozdro!


no...dobry jest =] a Pan Mietek jako instruktor... Sama przyjemność jeździć z takim człowiekiem :D zawsze uśmiechnięty, nigdy nie krzyczy a cierpliwość to w klasztorze chyba ćwiczył, bo jak gaszę 6 raz silnik to powtarza tylko z uśmiechem ,,no... więciej gazu! :D "

polecam tą szkołę
gorąąąąąąąco =]
<HooD> Mercedes 123 240 D - stan idealny, no mówię ci pełne kozactwo
<Dbk> Czinkieta też dobra :D
<HooD> :|

Teoria 15.03.2007 ( + )
Praktyka 11.06.2007 ( + )
za pierwszym podejściem =]

Odebrane 18.06.2007r.

:D
HooD
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek 12 stycznia 2007, 20:45
Lokalizacja: stąd -> M-ce =] Mylovitz city

Postprzez bastuś » środa 31 stycznia 2007, 15:43

Ośrodek godny polecenia, jazdy przebiegły miło i przyjemnie. Wsiadając pierwszy raz do "elki" nie mialem w ogóle pojęcia jak sie jeździ samochodem. Brawa dla instruktora Pana Wiesława który sie nie poddał bo jazda ze mna czasami była ciężka ;) w końcu sie udało. Zdałem za pierwszym razem <lol>
bastuś
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 31 stycznia 2007, 15:22

Postprzez lawicka87 » czwartek 04 października 2007, 17:00

Ja coprawda jestem dopiero w trakcie kursu ale jestem bardzo zadowolona z instruktora, którym jest p. Wiesław....cieszy mnie fakt, że po mnie nie krzyczy i dzięki temu nie stresuję się przed jazdami ani jak zrobie coś źle :D mam nadzieję, że zdam to prawko :!: :) a trochę się boję egzaminu :shock:
lawicka87
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 04 października 2007, 16:52
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez kasias » poniedziałek 19 listopada 2007, 18:23

A jak wygląda p. Wiesław bo ja teraz brałam dodatkowe jazdy z instruktorem (innym niż dotychczas jezdziłam ) i było super tylko nie wiem jak się nazywa :oops:
kasias
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 28 września 2007, 16:11

Postprzez kasiamedyk » piątek 23 listopada 2007, 21:49

Ja jeździłam z panem Wieslawem To jest najlepszy instruktor n ajakiego mozna trafic. Bardzo miły, sympatyczny i super tłumaczy. Niestety mialam z nim tylko kilka jazd, ale doceniłam go juz po pierwszej z nich. Nauczył mnie o wiele więcej niz drugi instruktor - szczególnie jeśli chodzi o parkowanie. Jazda z nim to prawdziwa przyjemnośc i bardzo duże korzyści.
kasiamedyk
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 22 listopada 2007, 19:25

Postprzez bzyk85 » poniedziałek 07 stycznia 2008, 18:21

Ja robiłam kurs w OSK Alfa. Bardzo polecam ten ośrodek. Bardzo fachowa i miła obsługa. Wszystko można bez problemów załatwić. Moim instruktorem był pan Wiesław. Bardzo fajny instruktor. Bardzo dobrze nauczył mnie jeździć także zdałam egzamin bez problemu. Bardzo dobrze uczy parkować itp manewrów, jest bardzo miły i sympatyczny. No i przede wszysytkim bardzo cierpliwy. Nawet jeśli się coś robi żle i to kilka razy :oops: on tłumaczy jeszcze raz aż w końcu wychodzi. Naprawdę polecam ten ośrodek a przede wszyskim pana Wiesława jako instruktora.
bzyk85
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 06 stycznia 2008, 17:21

Postprzez newdriver » czwartek 14 lutego 2008, 19:26

Ja polecam OSK Alfa.
Naprwdę dobry ośrodek. Jeśli chodzi o teorię bardzo solidna. Praktyka tez godna polecenia w szczególności instruktor pan Wiesław. Naprawde dobrze uczy. bardzo fajnie się z nim jeździ.Także jak ktoś się wacha jaki ośrodek wybrać w Mysłowicach i okolicy to polecam Alfę.
newdriver
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 14 lutego 2008, 18:54

Postprzez aaaaaaa » niedziela 18 stycznia 2009, 16:37

Ja również polecam ten ośrodek. Jazdy miałam z p. Januszem i jestem bardzo zadowolona z prowadzenia jazd. Dzięki niemu nauczyłam się przepisów i prowadzenia samochodu oczywiście:) Wyczerpująco odpowiadał na moje pytania. Uczyłam się w miłej atmosferze, a wiadomo to pomaga w nauce:) Teraz pozostało tylko czekać na egzaminy..
aaaaaaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 18 stycznia 2009, 16:30

Postprzez mysłowiczanka » piątek 27 lutego 2009, 22:54

A to ja nie polecam ośrodka przy ulicy Świerczyny (przy giełdzie samochodowej) w Mysłowicach.
Ośrodek chyba nie ma nazwy, bo ile razy tam nie byłam(a chodziłam na wykłady i na jazdy) to na budynku nazwy nie było, znam tylko nazwisko właściciela.

Podkusiło mnie to, ze miałam blisko, w miarę.
Instruktorzy do kitu, ja miałam z jednym jazdy, z młodym, chyba najmłodszym z nich wszystkich.
Niczego nauczyć nie potrafi, o parkowanie, zawracanie, obsługę pojazdu musiałam się upominać.
Załatwianie spraw osobistych jest normalką, 10 minut przed końcem każdej jazdy już ja kończyłam, bo następny kursant zaczynał.
W Katowicach byłam może z 5 razy.
Inni instruktorzy są tacy sami, gadają, marudzą, spóźniają się, nie tłumaczą nic, o wszystko sie trzeba prosić.
Badanie lekarskie:na łaskawą panią czeka się 1,5 godziny siedząc na podłodze, bo krzeseł jest kilka i wiecznie zajęte, kosztuje 50 zł za 3 minuty pisania i jedno zbadanie, a badanie jest ważne przez 5 lat, bez wzgledu na stan zdrowia.

Nie zapominajmy, ze jak my dzwonimy w dzień kursu aby go odwołać to nam godziny przepadają, a jak w dzień kursu dzwoni instruktor, że nie może, to przekłada godziny.
Strasznie fair, prawda?


NIE POLECAM :!:
mysłowiczanka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 27 lutego 2009, 22:43

Postprzez Jarooo » sobota 07 marca 2009, 09:47

Stanowczo odradzam ośrodek :
J.N.G s.c. Mysłowice ul. Wielka Skotnica 2 (Szkoła Podstawowa Nr 1)

Teoria spoko, nie mam porównania z innymi, ale praktyka słabiutka, prawie nic się nie nauczyłem a kolejne jazdy były dla Mnie stresem i nie były przyjemne. Instruktorzy nie mają podejścia do nauki, krzyczą na kursanta nawet za najmniejszy błąd, nie umieją wytłumaczyć ani pokazać manewrów, ogólnej jazdy. Jak miałem kurs to co parę godzin zmieniali mi instruktorów.... może to dobrze bo każdy instruktor Cię czegoś innego nauczy i każdy zwraca na co innego uwagę...ale nie nauczyli mnie jeździć poprawnie tak żebym zdał egzamin...niestety to był mój błąd bo wybrałem słabiutki ośrodek co chce tylko zarobić, a nie nauczyć swoich klientów jazdy samochodem. Mało jeździłem po Katowicach...piszę żeby inni nie popełnili tego błędu.

Ośrodek Alfa polecam.....Jeśli chodzi o innych instruktorów to jeździłem z panem Jarkiem 2 razy po 5 godzin w przeciągu ponad 2 miesięcy przed egzaminem. Polecam go, dobry instruktor. Egzamin zdałem za 3 razem tydzień temu, bardzo dużo się nauczyłem i opanowałem jazdę.

Ośrodek przy giełdzie samochodowej, mój kumpel tam chodził na kurs, zdał za 1 razem :) no to nie wiem czy jest aż tam tak źle...ale nie wypowiadam się bo tam nie chodziłem.

Pozdrawiam
Jarooo
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 07 marca 2009, 09:27
Lokalizacja: Mysłowice

C

Postprzez levi2 » piątek 13 marca 2009, 00:24

Nie polecam, Wszystko jak niżej tylko na "C".

mysłowiczanka napisał(a):A to ja nie polecam ośrodka przy ulicy Świerczyny (przy giełdzie samochodowej) w Mysłowicach.
Ośrodek chyba nie ma nazwy, bo ile razy tam nie byłam(a chodziłam na wykłady i na jazdy) to na budynku nazwy nie było, znam tylko nazwisko właściciela.

Podkusiło mnie to, ze miałam blisko, w miarę.
Instruktorzy do kitu, ja miałam z jednym jazdy, z młodym, chyba najmłodszym z nich wszystkich.
Niczego nauczyć nie potrafi, o parkowanie, zawracanie, obsługę pojazdu musiałam się upominać.
Załatwianie spraw osobistych jest normalką, 10 minut przed końcem każdej jazdy już ja kończyłam, bo następny kursant zaczynał.
W Katowicach byłam może z 5 razy.
Inni instruktorzy są tacy sami, gadają, marudzą, spóźniają się, nie tłumaczą nic, o wszystko sie trzeba prosić.
Badanie lekarskie:na łaskawą panią czeka się 1,5 godziny siedząc na podłodze, bo krzeseł jest kilka i wiecznie zajęte, kosztuje 50 zł za 3 minuty pisania i jedno zbadanie, a badanie jest ważne przez 5 lat, bez wzgledu na stan zdrowia.

Nie zapominajmy, ze jak my dzwonimy w dzień kursu aby go odwołać to nam godziny przepadają, a jak w dzień kursu dzwoni instruktor, że nie może, to przekłada godziny.
Strasznie fair, prawda?


NIE POLECAM :!:
levi2
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2009, 23:14

JNG

Postprzez JNG S.C. » wtorek 31 marca 2009, 19:43

Drogi Jarooo
Skoro piszesz o braku porównania z innymi Osk dotyczącymi teorii co do naszego Ośrodka wiec skłonna jestem stwierdzić że kilka ich już zaliczyłeś....naprawdę przykro mi stwierdzić iż twój poziom nauczania stanął do faktu zdania za 3 razem gdyż widocznie miałeś problem z przyswojeniem wiedzy (zmieniali mi instruktorów).Zmiana instruktora pewnie wiązała się z faktem braku możliwości dotarcia do twojej głowy i załapania przez Ciebie prostych zasad poruszania się w ruchu drogowym.

.....ale nie nauczyli mnie jeździć poprawnie tak żebym zdał egzamin....


Bardzo ciekawe stwierdzenie...gdybyś zasięgnął odpowiedniej opinii u naszych kursantów którzy po naszym szkoleniu poszli na egzamin i zadali za 1 podejściem doskonale byś wiedział ,że nasz ośrodek uczy kursantów bezpiecznej nauki jazdy a nie pod egzamin żeby byle zdać a do 1 roku samodzielnej jazdy mieć czyjeś życie na sumieniu albo spotkać się z takim kursantem jeszcze raz na ponownym kursie za punkty. Jeśli ktoś myli naukę z wbijaniem komuś przez łopatę wiedzy do głowy to niestety mój drogi nie ten adres.
JNG S.C.
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 28 stycznia 2009, 22:05
Lokalizacja: JAWORZNO

Postprzez max139 » czwartek 02 kwietnia 2009, 06:09

A ja jestem bardzooooo zadowolony z ośrodka JNG.....wykłady prowadził Pan Mariusz jak dla mnie jasno i przejrzyście a jazdy miałem z Panem Krzysztofem,też spoko gość a w Katowicach byłem już na 3 h(widocznie tylko wybitnie zdolni:)))) mają taki zaszczyt:))....Ja nie rozumiem Jarooo bo na samym początku kursu pada informacja że w tym ośrodku trzeba się przyłożyć do nauki a jak czegoś się nie wie czy nie rozumie to trzeba się pytać wtedy wałkowany jest dany dział szkolenia....miałem problem z parkowaniem ale jak poprosiłem żeby poćwiczyć więcej to co lekcje miałem parkowanie na mieście.

Pollllleeeecccaammm ten Ośrodek naprawde ssuuuuuuuuuper instruktorzy tam uczą!!!!!
_________________
nie zostawiaj życia na drodze!!!!
nie zostawiaj życia na drodze!!!!
max139
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 01 kwietnia 2009, 19:08
Lokalizacja: Mysłowice

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości