Mysłowice

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Mysłowice

Postprzez angelica2209 » sobota 13 sierpnia 2011, 12:43

Witam wszystkich, chciałam bardzo gorąco polecic OSK "Holdek" P. Sebastiana ..... Bardzo mili instruktorzy miałam okazje poznać wszystkich, jestem bardzo zadowolona. Na wykładach było miło sympatycznie na wesoło :) oczywiscie jesli ktos mial jakiekolwiek pytania czy cos było niezrozumiałe Wykładowca tłumaczył. Jesli chodzi o samą jazde byłam mile zaskoczona, bezstresowo, na spokojnie, wszystko było tlumaczone krok po kroku. Do egzaminu byłam przygotowana rewelacyjnie, cały kurs skończyłam bardzo szybciutko. Instruktor pytał za kazdym razem w czym czuje sie jeszcze niepewnie co chcialabym pocwiczyc gdzie jechać, nie było najmniejszego problemu. Chciałam bardzo serdecznie podziękować, na pewno bede kazdemu znajomemu polecać osrodek "Holdek" (W gim. nr 2) Pozdrawiam
angelica2209
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 13 sierpnia 2011, 12:28

Re: Mysłowice

Postprzez Kiniaa » czwartek 18 sierpnia 2011, 16:13

Witam, chciałam bardzo gorąco polecić ośrodek OSK ''Kama'' :D

Oczywiście polecam najlepszego instruktora Pana Włodzimierza, pełen
profesjonalizm, wszystko wytłumaczone bardzo dokładnie i przejrzyście.
Jazdy z nim to czysta przyjemność, wsiadając pierwszy raz do ''elki''
nie miałam w ogóle najmniejszego pojęcia jak się jeździ samochodem tym większe
moje podziękowania dla niego za trud włożony w moją naukę.. myślę, że nie zawiodłam :)
zdane za PIERWSZYM razem :D
Oczywiście podziękowania również dla Pan Piotra za jazdy i prowadzone wykłady w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. :)

Polecam w 100% ten ośrodek i zachęcam do zapisywania się na kurs http://www.os-kama.pl/

:D
Kiniaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 18 sierpnia 2011, 15:41

Re: Mysłowice

Postprzez madeline1835 » piątek 02 września 2011, 13:03

Bardzo gorąco polecam OSK KAMA W MYSŁOWICACH oraz PANA PIOTRKA :) :) :)
Co prawda z Panem Piotrkiem jeździłam zaledwie 4 godzinki ale te 4 godzinki okazały się moimi szczęśliwymi godzinami i zbawieniem bo po tych 4 godz ZDAŁAM DZISIAJ SWÓJ EGZAMIN. :)
Cały kurs ukończyłam w innym OSK z Mysłowic i co prawda instruktor był OK nawet ale z tego co teraz wiem kompletnie nic nie umiałam wyjeździłam całe 30godz oraz sporo dodatkowych godz po każdym kolejnym nie udanym egzaminie a były 4 później zmieniłam właśnie ten nieszczęsny ośrodek na mój SZCZĘŚLIWY OŚRODEK I DOSKONAŁEGO INSTRUKTORA i ZDAŁAM!!:)
Pan Piotrek = doskonały instruktor potrafi wytłumaczyć wszystko precyzyjnie w sposób godny zrozumienia bardzo bardzo bardzo miła atmosfera doskonałe poczucie humoru potrafi rozładować atmosfere stresu.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z OSK KAMA W MYSŁOWICACH I PANA PIOTRA
Jedynie bardzo żałuje że nie odnalazłam tego ośrodka prędzej zapewne zdałabym za pierwszym razem i już bym śmigała po drogach ale lepiej późno niz wcale. Brawo dla tego ośrodka!!!:)
[color=#BF0000]POLECAM WSZYSTKIM:)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D zADOWOLENIE 100% :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko:
Magda :)
madeline1835
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 30 sierpnia 2011, 17:38

Re: Mysłowice

Postprzez karolina21 » wtorek 06 września 2011, 09:45

Bardzo polecam OSK "Kama" i bardzo dziękuje panu Piotrowi z którym jeżdziłam zaledwie tylko 4 godziny ale dały mi o duzo więcej niż te 30 godz... :) pan Piotr naprawde potrafi dobrze wytłumaczyć, nauczyć poprawnie jeżdzić samochód taki sam jak na egzaminie więc z egzaminem nie było zadnego problemu.Naprawdę polecam i ten kto tam pójdzie nie pożałuje;) jeszcze raz bardzo dziękuje za współpracę i pozdrawiam
P.S już jutro odbieram prawko :D :D :D :spoko:
Karolcia :wink: ;)
karolina21
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 06 września 2011, 09:37

Re: Mysłowice

Postprzez AlicjaG » środa 07 września 2011, 18:30

Polecam jako instruktora Pana Piotra z OSK Kama :) co prawda wykłady miałam w innym ośrodku, ale jazdy z Panem Piotrem i bardzo zadowolona jestem :) potrafi nauczyć jak jeździć samochodem z głową - nie tylko bezmyślnie jeździć po ulicach. Wszystkie zawracania, parkowania i resztę rzeczy potrzebnych do zdania egzaminu potrafi nauczyć w moment :) dlatego na egzaminie nie ma żadnego problemu. Poza tym Pan Piotr jest bardzomiłym, pozytywnym i cierpliwym instruktorem :) choćby miał coś tłumaczyć sto razy to i tak na spokojnie :)
BARDZO POLECAM jego ośrodek - OSK Kama - oraz Pana Piotra jako instruktora :)

I jakby to czytał to serdecznie pozdrawiam :)

Ps. I bardzo fajnie śpiewa swoje ulubione piosenki :D
AlicjaG
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 września 2011, 18:16

Re: Mysłowice

Postprzez ona28 » piątek 07 października 2011, 14:16

ALFA (m-ce) Tam właśnie się uczę , zaczęłam jazdy instruktor jest super , teoria trwa 2,15 min 3 razy w tygodniu a nie tak jak u innych 1h lub 1,5 no bo cóż z takiej lekcji można wynieść , jedni łapią szybciej drudzy nie, a tu wykładowca ma czas żeby każdemu wszystko dobrze wytłumaczyć i o to chodzi .
Dla mnie PIERWSZA KLASA !!! :spoko:
Nie szukałam nigdzie indziej od razu poszłam do ALFY i uwierzcie mi że tu jest naprawdę miło i sympatycznie jest atmosfera naprawdę miła czułam się prawie jak w domu a przede wszystkim zajęcia są prowadzone na wysokim poziomie.
Nie wiem czy zdam za pierwszym razem , może zdam za trzecim ( byłe do lutego :lol: ) nie wiem ale na pewno nie będzie to wina instruktora czy wykładowcy bo oni naprawdę rzeczowo i z wieloma szczegółami wszystko po kolei omawiają , a tylko do nas zależy jak tą wiedzę wykorzystamy !!!!
Jeśli nawet nie pójdzie mi za pierwszym razem to jazdy dodatkowe i tak wykupie w ALFIE !!
Pozdrawiam kursantów i pracowników :*

ZAPISUJCIE SIE DO ALFY A NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ!!!!!!
ona28
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 07 października 2011, 14:00

Re: Mysłowice

Postprzez mmz » niedziela 16 października 2011, 10:30

witam wszystkich - aktualnie jestem kursantką "ALFA" Mysłowice - jestem bardzo zadowolona z ośrodka, wszystko jest bardzo profesjonalnie dopracowane, jeśli ktoś się waha co do ośrodka polecam właśnie ten.
wykłady są zrozumiałe, omawiane na przykładach, (ja osobiście miałam z p. Wiesławem, widać, że facet wie co robi, jeśli będziecie mieć wykłady z nim to na pewno chodzenie na nie nie będzie nudne).
wiem, że w tym ośrodku można wybrać sobie instruktora - ja osobiście polecam p. Darka (sama z nim jeżdżę i jestem zadowolona), człowiek bardzo sumienny, uczynny, życzliwy, pomocny, jest bardzo profesjonalny i zna się na tym co robi, rzetelny, podchodzi do tego z pasją, dzięki niemu dużo można się nauczyć, widać, że nauka przyszłych kierowców sprawia mu wiele radości.
JEŚLI SIĘ WAHACIE POLECAM ALFE. :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko:
M.
mmz
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 16 października 2011, 10:16

Re: Mysłowice

Postprzez nacia2108 » sobota 22 października 2011, 15:51

Ja również polecam OSK Kama :))
Pan Piotr ma bezgraniczną cierpliwość, ja na jego miejscu już dawno wyrzuciłabym sobie z tego samochodu ;D
Jestem na etapie 18 godz. i jak na razie tragedii nie ma ;d
Pan Piotr potrafi rozweselić. :)
I śpiewa sobie ulubione piosenki ;dd
Serdecznie polecaaaam!

Natalka. ;D
nacia2108
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 22 października 2011, 15:43

Re: Mysłowice

Postprzez bbbb » niedziela 30 października 2011, 11:56

witam
jestem zdania co moja poprzedniczka - polecam osk alfa mysłowice, no i oczywiście pana dariusza, ciążko szła mi nauka, moge to przyznac, ten instruktor potrafi okazac cierpliwość i pomoc.
jezeli nie zadam za pierwszym razem pojde do niego aby doszkolił mnie bardziej.
polecam ten osrodek i jesli bedziecie chciec wybrac instruktora poproscie o niego.
bbbb
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 30 października 2011, 11:49

Re: Mysłowice

Postprzez ella » niedziela 30 października 2011, 12:18

bbbb napisał(a):witam
jestem zdania co moja poprzedniczka - polecam osk alfa mysłowice, no i oczywiście pana dariusza, ciążko szła mi nauka, moge to przyznac, ten instruktor potrafi okazac cierpliwość i pomoc.
jezeli nie zadam za pierwszym razem pojde do niego aby doszkolił mnie bardziej.
polecam ten osrodek i jesli bedziecie chciec wybrac instruktora poproscie o niego.




Inni użytkownicy, którzy pisali z tego IP

mmz [ 1 Post ]
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

OSK Kama

Postprzez michalms » czwartek 10 listopada 2011, 20:31

Gorąco polecam OSK Kama. Pełen profesjonalizm. Dziękuję Panu Piotrowi za wszystko i życzę samych sukcesów.
michalms
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 10 listopada 2011, 20:26

Re: Mysłowice

Postprzez aga00 » piątek 25 listopada 2011, 16:30

Moim zdaniem najlepszy jest OSK Kama. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego ośrodka.
Świetne wykłady, bezstresowa jazda. Pan Piotr jest cierpliwy, uczy wszystkiego bardzo dobrze, ma poczucie humoru ;)
Bardzo polecam!
aga00
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 25 listopada 2011, 16:18

Re: Mysłowice

Postprzez Pat91 » piątek 25 listopada 2011, 18:15

Bardzo gorąco polecam OSK "Kama". Jest tam bardzo miła atmosfera zarówno na wykładach jak i na jazdach. Pan Piotr jest świetnym instruktorem. Jest bardzo miły, wesoły i wyrozumiały. Jazdy to sama przyjemność, nigdy nie sa stresujące. A w dodatku jeździ sie po identycznych trasach jakie są na egzaminie. Bardzo zachęcam żeby zapisać sie na kurs właśnie do tego ośrodka.
Pat91
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 25 listopada 2011, 17:30

Re: Mysłowice

Postprzez sara36 » piątek 02 grudnia 2011, 14:28

Ja jeżdziłam w OSK Kama. Bardzo polecam ten ośrodek. . Wszystko można bez problemów załatwić. Moim instruktorem był pan Piotr. Bardzo wesoły i fajny instruktor. Bardzo dobrze nauczył mnie jeździć także zdałam egzamin 30.11.11r. Bardzo dobrze uczy parkować itp manewrów, jest bardzo miły i sympatyczny. No i przede wszysytkim bardzo cierpliwy. Nawet jeśli się coś robi żle i to kilka razy : on tłumaczy jeszcze raz aż w końcu wychodzi. Naprawdę polecam ten ośrodek a przede wszyskim pana Piotra jako instruktora.

Pozdrawiam
:D :wink: :spoko: :D :wink: :spoko:
sara36
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 02 grudnia 2011, 14:11

Re: Mysłowice

Postprzez ozi1024 » sobota 03 grudnia 2011, 00:34

Również polecam OSK Alfa.
Wykłady prowadzone ciekawie przez p. Wiesława, jazdy z p. Krzysztofem, którego serdecznie pozdrawiam, bo dzięki niemu zdałem bez problemu za pierwszym razem.

Naprawdę szkoła godna polecenia :)
ozi1024
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 03 grudnia 2011, 00:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości