Mysłowice

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Sita » wtorek 18 sierpnia 2009, 23:43

Ja dzisiaj zaczęłam kurs w mysłowickiej ALFIE na Starokościelnej. Zobaczymy jak mi pójdzie w cenie 1300 jest już all exclusiv :D
Mam nadzieję, że będzie dobrze. czy ktoś jeszcze jeździ w mysłowickiej ALFIE teraz?
Szybko i bezstresowo prawko zdać! ;]
Sita
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 17 sierpnia 2009, 21:22
Lokalizacja: Mysłowice- Śląsk

OSK ALFA MYSŁOWICE

Postprzez ewelina8916 » poniedziałek 07 września 2009, 14:27

Polecam gorąco OSK ALFA w Mysłowicach :D sama przyjemność nauki:) z ALFĄ zdałam prawko za drugim razem:) za co oczywiście bardzo dziękuję, a w szczególności instruktorowi Markowi, który nie dał się wyprowadzić z równowagi:) z Panem Jarosławem miałam dodatkowe jazdy więc również dziękuję:) Naprawdę super ośrodek! :D
ewelina8916
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 07 września 2009, 14:13

Postprzez Max91 » czwartek 08 października 2009, 19:31

Ja również pragnę polecić OSK ALFA :D ! Tak- pragnę, bo zdałem za pierwszym razem, a z racji wieku(18lat) niekoniecznie byłbym szczęśliwy, płacąc za kolejne podejścia :P !

A teraz trochę o szkole(sam szperałem po forach przed wyborem i do mnie przemówiło częste wspominanie o zdanym egzaminie za pierwszym razem!) Jednak nie wiedziałem wtedy nic ponad(oczywiście poza informacjami ze strony szkoły). A przeżycie, to przeżycie :)!

Część teoretyczną(uczęszczałem na Starokościelnej) prowadził, jak widzę osławiony już Pan Wiesław. Myślę, że świetnie przemawia do osób "świeżych" w ruchu drogowym(zwracanie uwagi na najważniejsze rzeczy itp.) , jak i do zaznajomionych już lekko z przepisami(np. jazda jako pasażer) dla których na pewno ważne jest, to, że świetnie są tłumaczone sytuacje problematyczne, które jednak czasem są:P.

Jako mniej ważny dodatek, muszę przyznać, że gorący kubek, bądź kawa(w sali) po 7h w szkole/pracy na prawdę "dają radę";)!

O jazdach już chyba nic nie muszę pisać. Zanim wsiadłem do Grande, nigdy nie prowadziłem samochodu(strachliwa mama :) ). Myślę, że złapałem ekspresowo- wiadomo dzięki komu, ale już nie będę tak słodził:P. Na pewno szybko nauczycie się jazdy ze strony technicznej, jak i odnajdywania się w ruchu drogowym oraz, co najważniejsze, połączenia tych dwóch spraw.

A i jeszcze duży PLUS dla Pani Gabrieli, dla której nie było problemem poszukanie ograniczenia 1.06 (soczewki/okulary). Nie mam porównania z innymi szkołami, ale nie wiem, czy wszyscy się dobrze w tym orientują. Ale to już czysto indywidualny- rzadki przypadek :) !

Jeszcze raz POLECAM! :)

Max C. :D
Max91
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 08 października 2009, 18:42

Oceń OSK

Postprzez zlatanmys » sobota 12 czerwca 2010, 16:51

A ja nie polecam ośrodka JNG na wielkiej skotnicy. Wykłady spoko, ale same jazdy pozostawiają wiele do życzenia. Instruktorzy krzyczą po kursantach przez co większy stres. Jednym słowem kadra to DNO. Polecam za to ośrodek alfa. Instruktorzy spoko, mili. I cierpliwi są. Atmosfera miła.
zlatanmys
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 28 maja 2010, 11:23
Lokalizacja: Mysłowice

Mysłowice

Postprzez aner_pws » sobota 20 listopada 2010, 20:56

Cześć. Znajomy polecił mi OSK Kama w II LO im. Powstańców Śląskich i ja też polecam.. :D Nowo otwarty ośrodek, bardzo miła atmosfera na wykładach i na jazdach. Bezstresowo, instruktor bardzo kompetentny, zna się dobrze na rzeczy i potrafi wszystko fachowo i spokojnie wytłumaczyć. Ma bardzo dużo cierpliwości. Ja na jego miejscu za kolejnym razem uczenia od podstaw już bym nie wyrobił z nerwów :P ale wszystko jest ok, na luzie.. :spoko: Wydaje mi się że lepiej nie mogłem trafić, więc ludzie ZAPISYWAĆ SIĘ TAM www.os-kama.pl. pozdro.
aner_pws
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 20 listopada 2010, 20:37

Re: Mysłowice

Postprzez pyza » sobota 11 grudnia 2010, 20:25

Ośrodek ALFA jest rzeczywiście najlepszy w mieście. Wykłady z p.Wiesławem + jazdy z p.Mikołajem dały zadowalający efekt. Terminy jazd ustala się samemu, nie ma też problemu z dodatkowymi godzinami. Nauka w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona i polecam tą szkołę wszystkim przyszłym kierowcom :)
pyza
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 11 grudnia 2010, 20:19

Re: Mysłowice

Postprzez kateio » niedziela 09 stycznia 2011, 19:21

OS "Kama"! Naprawdę polecam. Świetna atmosfera podczas wykładów i jazd z instruktorem. Miałam jazdy na wszystkich prawdopodobnych podczas egzaminu trasach. Instruktor bardzo pozytywnie i życzliwe nastawiony do kursanta, i co ważne, z dużym poczuciem humoru :) Zdałam za pierwszym razem, więc to chyba najlepsza opinia dla szkoły :)
kateio
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 09 stycznia 2011, 19:13

Re: Mysłowice

Postprzez Kamm » poniedziałek 17 stycznia 2011, 02:17

A ja gorąco polecam OSK EDAN, który znajduje się w Kosztowach na ulicy Kosztowska 46 (w Szkole Podstawowej nr 16 im. Jerzego Chromika)

Atmosfera na wykładach bardzo miła, wesoła, zawsze wszystko dokładnie omówione. Wykłady prowadzi Pani Edyta, którą pozdrawiam :)

Jeśli chodzi o jazdy, które prowadził Pan Piotr (którego również pozdrawiam ;)) również bezstresowo, miło i wesoło opanowałem wszystkie rzeczy, które mogły mi się trafić na egzaminie.

Ukończyłem tam kurs i zdałem (jak wszyscy moi znajomi, którzy ukończyli tam kurs) przedwczoraj w Katowicach egzamin za pierwszym razem ;)

Jeszcze raz polecam!
Kamm
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 17 stycznia 2011, 01:49

Re: Mysłowice

Postprzez Mateusz1111 » środa 19 stycznia 2011, 11:05

Osobiście polecam tak jak kolega wyżej OSK EDAN .Wykłady przebiegały bardzo sprawnie i w miłej atmosferze ,tak samo jak jazdy instruktor bardzo miły dużo się nauczyłem przy nim :D serdecznie pozdrawiam Pana Piotra :)
Mateusz1111
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 19 stycznia 2011, 10:55

Re: Lędziny

Postprzez oskarkamila » wtorek 25 stycznia 2011, 22:03

Bardzo dziękuję Panu Piotrowi (Ośrodek szkolenia Kama) za wyrozumiałość,wytrwałość .Bardzo sympatyczny z dużym poczuciem humoru jazdy z nim to sama przyjemność ,Każdemu kursantowi poleciłabym takiego instruktora.Dziękuję Panie Piotrze.......Do zobaczenia Monia z Lędzin... :wink:
oskarkamila
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 18 stycznia 2011, 18:37

Re: Mysłowice

Postprzez Axip » środa 02 lutego 2011, 00:28

O.S.K Alfa - Bardzo dobry ośrodek szkolenia. Wykłady bardzo zrozumiałe, miła atmosfera i co za tym idzie sporo wyniesionej wiedzy. Co do jazd również bardzo dobrze przekazywana wiedza przez wymienionego już tutaj Pana W. :D Polecam i kieruję tam wszystkich znajomych bo naprawdę warto :spoko:
Axip
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 02 lutego 2011, 00:21

Re: Mysłowice

Postprzez Jericho » wtorek 05 kwietnia 2011, 19:16

Nie polecam OSK Alfa. Ładnie opakowane wszystko profesjonalizmem, który się nie przekłada na rezultaty. Teoria teorią, liczy się zdanie egzaminu, a z tym miałam problem. Początkowo myślałam, ze chodzi wyłącznie o mnie, ale pewne rzeczy dopiero z praktycznego punktu widzenia naświetlono mi w ośrodku szkolenia w sąsiednim mieście (bez krypto-reklamy; niestety w Mysłowicach kiepsko to wygląda) w zdecydowanie mniej stresujący sposób (bardziej mnie denerwowały kolejne jazdy, niż sam egzamin). Efekt? Egzamin zdany z marszu. Trochę mnie zaskakują pozytywne opinie na temat tego ośrodka... może trafiłam na niewłaściwego instruktora... ale faktem też jest to, że ciągle widywałam ludzi z kursu czekających na kolejne egzaminy, także ze zdawalnością chyba jednak nie jest tak tam wesoło :roll:
Ważne, że już po wszystkim.

Pozdrawiam i powodzenia na egzaminach.
Jericho
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 05 kwietnia 2011, 19:06

Re: Mysłowice

Postprzez mielcu3 » wtorek 17 maja 2011, 12:42

Witam
Teraz trochę na spokojnie napiszę jak już emocje trochę opadły. OSK "ALFA" mogę polecić z czystym sumieniem. PEŁEN PROFESJONALIZM. Wykładowca Pan Roman - REWELACJA. Bardzo ciekawie prowadzi wykłady. Można powiedzieć interaktywnie. Natomiast ćwiczenia praktyczne odbyłem z p. Wiesławem ( GORĄCO POZDRAWIAM ). To właśnie dzięki niemu udało mi się zdać za pierwszym razem ( cała jazda po mieście trwała w moim przypadku 20 min, egzaminator nie mógł mi uwierzyć że mam wyjeżdżone tylko 30 godzin, bo mnie wypytywał po zakończeniu egzaminu). Pan W. uczulił mnie na wszystkie newralgiczne miejsca w Katowicach po których odbywa się jazda egzaminacyjna, i właśnie dlatego nie popełniłem żadnego błędu. Cena za kurs ok 1400 zł, ale w pełni adekwatna do nabytych umiejętności. Także jeszcze raz - Gorąco Pozdrawiam całą załogę Alfy, i życzę dalszych sukcesów.
PS. Jeśli ktoś po kursie w Alfie nie zdał, to po prostu nie przyłożył się do kursu.
Rozpoczęcie kursu: 28.02.2011
Egzamin: 17.05.2011 (teoria +, plac +, miasto +)
mielcu3
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 17 maja 2011, 12:38

Re: Mysłowice

Postprzez Kirja » środa 20 lipca 2011, 19:57

Jak widzę jestem kolejną osobą, która może polecić OSK "Alfa" :) Wykłady z panem Romanem - zgadzam się z mielcu3 - interaktywne, wracałam do domu i musiałam sobie tylko niewiele rzeczy powtórzyć, bo bardzo dużo zostawało w głowie. Jazdy miałam z panem R. - dziękuję, pozdrawiam - super instruktor! Chociaż zawsze wsiadałam cała nerwowa do samochodu to pan R. rozmową potrafił mnie tak zmanipulować, że przestałam się denerwować.
Przyznaję się - zdałam za drugim razem, ale nie dlatego, że byłam źle przygotowana, tylko dlatego, że nie umiałam opanować zdenerwowania: wszystkie kończyny górne i dolne trzęsły mi się niemiłosiernie xD Teraz się z tego śmieję, ale wtedy do śmiechu mi nie było :P
Jeszcze przed drugim egzaminem miałam dodatkową jazdę (tak mi się poszczęściło, że trafiłąm na pana Rufina ;) ), a na egzaminie ... jechałam tą samą trasą co na wcześniejszej jeździe xD Mój drugi egzamin trwał +/- 20 minut razem z placem manewrowym ;)

Dziękuję OSK "Alfa", pozdrawiam i życzę wszystkie dobrego, szerokiej drogi i dalszych sukcesów :)
Kirja
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 20 lipca 2011, 19:43

Re: Mysłowice

Postprzez Sylwka » środa 27 lipca 2011, 10:12

Wartym polecenia ośrodkiem szkolenia kierowców jest ośrodek KAMA znajdujący sie w Myslowicach. Pragnę wszystkim polecic instruktora pana Piotra dzięki ktorym mnóstwo osob jest zadowolonymi ze sowich umiejętności kierowcami, profesjonalizm i doświadczenie to tylko jedne z wielu cech ktorymi mogę opisac jego pracę :D Gorąco polecam :)
Sylwka
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 27 lipca 2011, 10:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości