Chorzów

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

L-car

Postprzez Ba7sia » wtorek 07 lipca 2009, 20:21

W grudniu zaczęłam kurs w L-carze. Uczyłam się u Pana Adama. Jestem bardzo zadowolona.
Za pierwszym razem zdałam teorie i egzamin praktyczny.
Pan Adam to świetny nauczyciel i pedagog.

Polecam wszystkim zainteresowanym właśnie tę szkołę jazdy !
Ba7sia
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 07 lipca 2009, 20:18

L-CAR CHORZÓW

Postprzez klaudia_d » środa 30 grudnia 2009, 13:37

Świetna szkoła jazdy! teoria szybko i ciekawie. Jazdy sprawnie w zależności gł. od czasu kursanta. Instruktorzy mili i spokojni :) rewelacyjnie uczą jazdy i manewrów, cierpliwie zwracają uwagę na popełniane błędy! Ja ukończyłam prawo jazdy w 3 miesiące - teoria i praktyka zdana za 1 razem :) dziękuję i do zobaczenia na drodze..pozdrawiam Pana Adama!
klaudia_d
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 30 grudnia 2009, 13:30

Postprzez Juti24 » środa 06 stycznia 2010, 15:57

czesc:)chciałam zapytac czy wiecie cos o Wyższej Szkole Nauki Jazdy z Chorzowa. Biuro mają na Truchana.
Jest to dosc nowa szkoła i mają bardzo korzystną ofertę finansową, ale jak wiadomo pieniądze to nie wszystko. Tak sobie myślę, że skoro są nowi to będą się starać,żeby był u nich wysoki poziom, z drugiej strony jednak mogą miec małe doświadczenie. Sama nie wiem, bede wdzieczna za jkas rade:) pozdro:)
Juti24
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 06 stycznia 2010, 15:51

L-CAR Chorzów

Postprzez Alleksander » środa 03 lutego 2010, 06:47

Ukończyłem kurs w L-Carze w Chorzowie. Szczerze każdemu kandydatowi na kierowcę mogę polecić tę szkołę. Bardzo dobre przygotowanie teoretyczne, szkolenie praktyczne na wysokim poziomie. Jazdy, które nie tylko przygotowują do egzaminu, ale co najważniejsze, przygotowują do pewnych i bezpiecznych zachowań na drodze.
Instruktorów cechuje godna podziwu cierpliwość oraz wysoka kultura.

Egzamin praktyczny zdany za pierwszym podejściem.
Naprawdę polecam.
Alleksander
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 03 lutego 2010, 06:38
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez syspo » czwartek 04 lutego 2010, 22:28

Witam!! :)

Trafiłem tu bo szukałem informacji o Wydziale Komunikacji w Chorzowie... ale to już późniejsza bajka... ;)

Z tego co widzę, nikt nie polecił firmy Lauda z Chorzowa (biuro na Dąbrowskiego).
Wczoraj (tj. 03.02.10 r.) zdałem egzamin z prawa jazdy w Bytomiu!

A to na pewno dzięki zasłudze właściciela (bo z nim miałem jazdy doszkalające) w/w firmy :) Dzięki niemu na 2 dni przed egzaminem udało mi się załatwić jeszcze 2h jazd na 6h przed samym egzaminem! Dlatego bardzo ich polecam! Nie dość, że dobrze tłumaczą (wyjaśniają co i jak, i dlaczego) to i są elastyczni dla klientów! Oczywiście atmosfera bardzo przyjazna a obsługa klienta na wysokim poziomie (nie ma podwożenia, odwożenia, itd. - jeździsz 60 min)


Pochwalę też firmę ELMAK, gdyż u nich 6 lat temu robiłem kurs :twisted: Było również sympatycznie, ale jeszcze wtedy byłem młody i mało uważny aby wynieść coś pożytecznego z tego kursu ;)


Jedynym porównaniem na jakie się pokuszę to różnica cenowa.
Kto ma drożej a kto taniej - sami sprawdźcie ;)


Pozdrawiam
Szczęśliwy posiadacz pozytywnego wyniku z egzaminu!!
(Jutro rano -> Wydział Komunikacji w Chorzowie :D )
syspo
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 26 września 2005, 13:25
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez anngela » piątek 05 lutego 2010, 22:42

Witam, ja również gorąco polecam naukę jazdy L-car. Zdałam za pierwszym razem egzamin praktyczny i teoretyczny. Sama nie mogę w to uwierzyć bo nie należę do osób posiadających szczególne zdolności w tym kierunku, a jednak dzięki panu Adamowi to się udało. Nie dość, że cechuje go cierpliwość, to naprawdę podchodzi do wszystkiego profesjonalnie. Zależy mu na tym żebyśmy jak najwięcej wynieśli z tego co stara nam się przekazać, świetnie tłumaczy i naprawdę uważam, że nikt nie mógłby mnie lepiej przygotować do jazdy. Dzięki panu Adamowi nie tylko zdałam egzamin ale najważniejsze nauczyłam się jeździć i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Polecam L-car, naprawdę warto.
anngela
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 05 lutego 2010, 22:31

POLECAM

Postprzez annrur » czwartek 11 lutego 2010, 17:18

ktos tu zadal pytanie dotyczące Wyższej Szkoly Jazdy z ul.Truchana w Chorzowie....napisze krótko...jaka nazwa, taki poziom...:)bardzo,korzystna cena,wyklady prowadzone bardzo fachowo,z lekkim angielskim humorem...:)szybko ale dokladnie....strona praktyczna...również świetna...instruktorzy bardzo spokojni, cierpliwi,nie krzyczą...co jest bardzo ważne..dla takich laików ja my....no i oczywiscie nie moge tu nie wspomniec o wł. tej w/w Szkoly....pomimo mlodego wieku, ma bardzo profesjonalne podejscie do calej tej, waznej... dla nas kursantów sprawy...zostalo mi niewiele godzin ...i jestem prawie:)przekonana ze nie bede musiala korzystać z dodatkowych jazd....polecam tym, którzy do życia podchodzą z humorem...pozDrawiaM
annrur
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 11 lutego 2010, 14:36

Postprzez Kala18 » czwartek 11 lutego 2010, 22:27

Ja osobiście jestem właśnie w trakcie robienia kursu w Wyższej Szkole Nauki Jazdy. Polecam:) miła atmosfera i dobrze wyszkoleni instruktorzy, wyrozumiali i cierpliwi dla tych mniej kapujących jak ja;p Pozdrowienia dla pana Marcina;p trzymam za słowo;)
Kala18
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 11 lutego 2010, 22:15

Postprzez nadir » piątek 12 lutego 2010, 14:54

Parę słów o Wyższej Szkole Nauki Jazdy. Mnie osobiście ta szkoła bardzo odpowiada - fajnie prowadzone wykłady z teorii (zamiast nudnego typa opowiadającego regułki z Kodeksu jest młody koleś który w luźny ale fachowy sposób opowiada o wszystkim co potrzebne). Jeżeli chodzi o jazdy to dobrym pomysłem jest zróżnicowanie instruktorów - każdy może sobie "dopasować" instruktora do swojego charakteru.
Generalnie mam wrażenie, że nauczą mnie jeździć, a chyba o to w tym całym interesie chodzi ;)
PS. Wcale nie uważam że cena w tej szkole jest za niska, we mnie to nie budziło podejrzeń, a samochody są świetnie utrzymane, w pełni sprawne, nic tej szkole nie brakuje.
PS II Jak jeździ się z właścicielem Marcinem to często wypytuje - jak się podobała teoria, jak się jeździ itp. Mnie się to podoba, nic mnie bardziej nie wkur... niż ludzie, którzy sądzą że już wszystko wiedzą i robią najlepiej na świecie. Z tego co wiem WSNJ ma naprawdę niezła zdawalność więc wszystko jest OK. No i biuro mają w centrum Chorzowa, otwarte CODZIENNIE od 12 do 18.
Generalnie jestem bardzo zadowolony z tej szkoły, nie mam im nic do zarzucenia i szczerze wszystkim polecam, jeżeli rozważają jej wybór.
Pozdrawiam,
nadir
nadir
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 12 lutego 2010, 14:41

Postprzez długi » piątek 12 lutego 2010, 20:09

Wyzsza Szkola Nauki Jazdy. krotko i konkretnie. Fajna atmosfera i tylko konkrety bez przynudzania na wykladach(zasluga Marcina kierownika instruktora:)) jazdy z trzema doswiadczonymi instruktorami.jazdy na punto i toyocie yaris. Polecam wszystkim przyszlym kierowcom. ps. ogolnie panuje tam rodzinna atmosfera. he he musialem to napisac :p :lol: :twisted:
długi
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 12 lutego 2010, 19:58

Postprzez Śledzikus » wtorek 16 lutego 2010, 18:59

Ja chodziłam do Wyzszej Szkoly Nauki Jazdy i jestem bardzo zadowolona, wykłady na wesoło i przede wszytkim nowe auta nie rozjechane wieloletnim stażem i tysiącem kursantów. Jazdy miałam często przez co kurs zrobiłam w naprawde krótkim terminie.

pozdrawiam ekipę WSNJ
Śledzikus
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 16 lutego 2010, 13:57

klis

Postprzez kempest » sobota 06 marca 2010, 00:38

Ja polecam szkoł KLIS w chorzowie batorym. Jeszcze nikt o niej nie pisał, a załuguje na uwage przynajmniej jeżeli chodzi o jazdy, a szczególnie o pana Krzystofa. Ja zdałem u po jego jazdach za pierwszym razem, moja partnerka za drugim ( pierwszy był ewidentną złośliwościa egzaminatora).

polecam. ( jazdy, nie wykłady - odczyty).
kempest
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota 06 marca 2010, 00:31
Lokalizacja: Chorzów

only L-CAR

Postprzez kobra007 » sobota 10 kwietnia 2010, 21:16

każdemu kto chce nauczyć się jeździć i zdać prawo jazdy gorąco polecam ośrodek L- CAR. Instruktorzy tam są uprzejmi, mili i sympatyczni. Szczególnie dużo można nauczyć się od pana Adama, pana Mariusza oraz pana Andrzeja. Przykłada się tam przede wszystkim uwagę na prawidłową naukę jazdy samochodem, dają wiele przydatnych rad, które pomagają potem zdać egzamin. Instruktorzy z tej szkoły nauczą jeździć każdego. Sama nie miałam zdolności a tym bardziej wiary w to że zdam wcześniej niż za 5 razem, a dzięki kilku godziną jazdy z panem Adamem udało mi się zdać za 3 razem. Uważam, ze to najlepsza szkoła w okolicy gdzie przykłada się wagę do tego żeby kursanta nauczyć bezstresowo jeździć.
kobra007
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2010, 21:04

Super!!!...LAUDA!!!

Postprzez dxd » czwartek 15 kwietnia 2010, 23:04

Witam szczerze polecam osk LAUDA!! co prawda jeździłem u nich tylko na jazdach dodatkowych ale dlatego mam porównanie jak szkolą w innych ośrodkach dopiero w LAUDZIE się wyluzowałem i zacząłem naprawdę konkretnie jeździć,super atmosfera,wspaniałe podejście do kursanta,wszystko jasno i spokojnie tłumaczą!! :):) Ciężko się do nich dostać mają mnóstwo ludzi.:) Pozdrawiam całą ekipę.:D
dxd
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 15 kwietnia 2010, 22:26
Lokalizacja: chorzów

Postprzez ewelinkaaaa25 » sobota 24 kwietnia 2010, 10:29

:)
Ostatnio zmieniony czwartek 03 czerwca 2010, 23:10 przez ewelinkaaaa25, łącznie zmieniany 1 raz
ewelinkaaaa25
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 24 kwietnia 2010, 10:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości