Białystok

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Białystok

Postprzez urtica » czwartek 09 sierpnia 2012, 21:26

Polecam OSK FASTCAR
Super szkoła, dzięki nim zdałam za pierwszym razem!!!

Sympatyczni instruktorzy i świetna atmosfera, naprawdę dobrze uczą :) Wg mnie najważniejsza jest cierpliwość i to że po kilka razy tłumaczą jak zachowywać się na drodze tak żeby nie tylko zdać egzamin ale też bezpiecznie jeździć i nikomu na drodze nie zrobić krzywdy.
urtica
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 09 sierpnia 2012, 21:22

Re: Białystok

Postprzez Izaa » wtorek 25 września 2012, 11:18

hejo
Witam ,mam na imię Iza, ja swoja przygodę z nauka jazdy rozpoczęłam w Ośrodku Szkolenia Fastcar na TBS-ach , Teoria bardzo fajnie i miło bez zbędnego zamulania :) , jazda szybko przyjemnie egzamin zdany teoria za 1 jazda również wiec jak najbardziej godne polecenia. Podobała mi się szczególnie elastyczność tak w teorii jak i jeździe gdyż łatwo można było się dopasować i dużo pytać jak czegoś nie wiedziałam, bo idąc na kurs byłam „zielona” wiec gorąco polecaaaam ! fajne podejście zero krzyku i sama przyjemność ! :D
Izaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 25 września 2012, 11:02

Re: Białystok

Postprzez kursantkaBstok » wtorek 25 września 2012, 20:33

Witam,jestem świeżo upieczoną właścicielką prawa jazdy i chciałabym polecić OSK ,,MECHANIAK".Ta szkoła nie potrzebuje właściwie reklamy, ale cieszę się że tam trafiłam zarówno na zajęcia z teorii które były tłumaczone nam tak ,że aż chciało się chodzić na zajęcia jak i jazdy.Dwie godziny mijały w mig, a pan prowadzący opowiadał zarówno o sytuacjach z życia z jakimi może się spotkać niedoświadczony kierowca jak i dokładnie wyjaśniał zasady ruchu drogowego, a w razie wątpliwości któregoś z kursantów tłumaczył jeszcze raz zagadnienie.Podejście do kursantów już na teorii profesjonalne.Efekt tej nauki to teoria w WORDZie zdana bezbłędnie. Jazdy miałam z panem Stanisławem który jest człowiekiem o stalowych nerwach, ale jak niedoświadczony kursant trafi w jego ręce to od razu może się czuć bezpiecznie bo pan Stanisław ma dużo cierpliwości,uspokaja, cała uwaga skupia się na twojej jeździe (żadnego rozmawiania przez telefon komórkowy w czasie jazdy),świetny doradca, błędy sugeruje nie krzycząc aż po paru jazdach człowiek sam połyka bakcyla i aż czeka na następne godziny bo efekty są szybko widoczne.Oby takich ludzi z powołaniem było więcej. Za sobą mam inny ośrodek szkolenia toteż mam porównanie. W OSK ,,Mechaniak" pracują ludzie z powołaniem i sercem do tego zawodu przez co kursant wychodzi po takim kursie zadowolony i nauczony co przekłada się potem na egzaminy w Wordzie bo trzeba przede wszystkim w jeździe czuć się pewnie, a nie tylko liczyć na fart.
kursantkaBstok
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 23 października 2011, 23:08

Re: Białystok

Postprzez monikas » sobota 06 października 2012, 22:06

a ja zdecydowanie polecam OSK MUSTANG :) teoria prowadzona przez pana Wojtka genialnie. Szczerze mogę się przyznać, że przed teorią w WORDZIE kompletnie nic się nie uczyłam. Po tych 15 godzinach teorii czułam się gotowa na podejście do egzaminu bez dodatkowej nauki. Na zajęciach były omawiane nie tylko zasady ruchu drogowego, ale też konkretne pytania z testów. W razie niejasności wszystko było tłumaczone. Wynikiem tego była bezbłędnie zdana teoria za pierwszym razem. Uwierzcie mi, nie poszłam tam z myślą "albo zdam, albo nie", bo wiedziałam, że zdam. Innej opcji nie było. Później czas na jazdy. Na początku stres, bo przecież nigdy wcześniej nie siedziałam za przysłowiowym kółkiem :P Jednak Pani Kasia przekonała do siebie, nauczyła nie tylko jeździć, ale też wierzyć w siebie. Ona wierzyła we mnie nawet w chwilach, kiedy ja wątpiłam. Zasady były tłumaczone na bieżąco, jazdy odbywały się w przyjaznej atmosferze, po tych samych trasach, którymi jeździłam na egzaminie. Pani Kasia nauczyła mnie też niesamowitej podzielności uwagi, czyli skupiania się na znakach, światłach, innych kierowcach, pojazdach uprzywilejowanych itd. itd. i zaszczepiła we mnie miłość do kierownicy już na drugich zajęciach. Na pierwszych zapoznawałam się z samochodem :). Na ostatnich zajęciach praktycznych, odczuwałam już jakiś niedosyt, że to koniec, że moja przygoda z Mustangiem się kończy. Czas na WORD. Egzamin praktyczny zdałam za drugim razem. Za pierwszym moim własnym błędem było niedociśnięcie pedału hamulca przy dojeżdżaniu do pachołka na łuczku. Do nikogo nie mogę mieć o to pretensji, to własna nieuwaga :) Drugi raz już był szczęśliwy. Egzaminator zapytał mnie na koniec w jakiej szkole robiłam prawko, bo rzadko czuje się taki bezpieczny w aucie, kiedy prowadzi osoba egzaminowana. Podanie ręki na koniec i hasło „do zobaczenia na drodze Pani Moniko” sprawiło, że te poczułam się prawdziwym kierowcą :) POLECAM i pozdrawiam :)

Monika Siemieniuk
monikas
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 06 października 2012, 18:30

Re: Białystok

Postprzez Azzura » środa 28 listopada 2012, 20:48

Witam. Mam pytanie do osób,które szkoliły się w OSK "Szofer" na ul.Dubois (os. Nowe Miasto). Jakie macie wrażenia i opinie? Polecacie ten ośrodek,a jak nie to dlaczego. Bardzo będę wdzięczna za szybką odpowiedź,gdyż chciałabym dokupić jazdy doszkalające w tym ośrodku i nie wiem czy warto.
Azzura
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 28 listopada 2012, 20:44

Re: Białystok

Postprzez fanaa » środa 19 grudnia 2012, 21:06

Bardzo serdecznie polecam OSK Auto-Max. Teoria trwała 2 tygodnie. Jazdy odbywały się trasami egzaminacyjnymi. Na ogół jeździłam dwa razy w tygodniu po 2 godziny, więc całe szkolenie odbyło się błyskawicznie. Mój instruktor, pan Piotr, świetnie tłumaczył każdy manewr i w ogóle miał bardzo sympatyczne podejście do kursanta. jedyną wadą było to, że placyk był daleko od centrum.
Podsumowując, odbycie kursu w tym ośrodku zaowocowało zdaniem przeze mnie dziś obydwu egzaminów, zarówno teorii jak i praktyki ;))
Jeszcze raz polecam Auto-Max i instruktora pana Piotra ;)
fanaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 19 grudnia 2012, 19:22

Re: Białystok

Postprzez Mundi » piątek 11 stycznia 2013, 11:53

Ja wybrałem Szał na Lipowej 4. Jak dla mnie w porządku, a wziąwszy pod uwagę, że zdałem bez problemu, to nawet bardzo w porządku. Instruktorzy przyjemni, cierpliwi, więc wszystko gra i buczy. :spoko:
Mundi
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 09 stycznia 2013, 15:51

Re: Białystok

Postprzez teresa1 » sobota 12 stycznia 2013, 17:21

Niestety ja nikomu nie polecam placówki OSK Fastcar Instruktor nie zajmuje sie uczniem, tylko prawie przez caly czas rozmawia przez telefon ze znajomymi o głupotach .Pare razy zdarzyło sie że zajeżdżaliśmy gdzieś, bo on musi swoje sprawy załatwić a mi minuty lecą. Raz czekałam w samochodzie z 35 minut.Zero profesjonalizmu,ja za takie coś nie płaciłam .Oczywiście pewnie zaraz będzie odpowiedź jest to sfingowana opinia, ale statystyka zdawalnosci jest nieubłagana-ośrodek ma ledwie niecałe 25% zdawalnosci.Zaintereowanym mogę przesłac na maila odnośnik do zdawalności na dowod ze pisze prawde.
Nie wierzcie w te opnie pozytywne,nie zdziwie sie jak sam wlasciciel je pisze.
teresa1
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 12 stycznia 2013, 17:12

Re: Białystok

Postprzez Mundi » piątek 01 lutego 2013, 12:05

Jak dla mnie w porządku jest SzAŁ. Po prostu normalnie. I co najważniejsze skutecznie. Choć czasem oglądając na Youtube filmiki z jazd, trudno się nie oprzeć wrażeniu, że niektórzy sami są sobie winni, że mają problemy: panika chyba odbiera zdolność wyluzowania się.
Mundi
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 09 stycznia 2013, 15:51

Re: Białystok

Postprzez arletta » środa 27 lutego 2013, 00:50

Bardzo polecam ośrodek „FASTCAR” na TBS, Teoria w tym OSK przeprowadzona bardzo solidnie, rzeczowo.
W miłej atmosferze.
To dyspozycji mielismy pełne wyposażenie - wszelkie plansze
znaki, pierwszeństwo, prędkości itp.
W ośrodku był też komputer, gdzie moglismy ćwiczyć
testy teoretyczne na klawiaturze egzaminacyjnej.
Szkoła dysponuje również własnym, bardzo dobrze
przygotowanym placem manewrowym
Czesc praktyczna –super, Przez 30 godzin nie spotkało mnie jakieś załatwianie spraw prywatnych, czy skupianie uwagi na czymś innym niż moja jazda. Kursy konkretne,na ulicach dużo manewrów, na placu dokładne tłumaczenie, a pod koniec "dopracowywanie" wybranych przeze mnie elementów. Po obowiązkowych godzinach czułam się już przygotowana, przed samym egzaminem dobrałam 4 godziny i zdałam za pierwszym razem. Ze strony instruktorów dużo cierpliwości i chęć do odpowiadania nawet na głupie pytania plus poczucie humoru i gadka na każdy temat Aż żałuję, że już "po wszystkim" bo świetnie mi się w tych warunkach i w takim towarzystwie jeździło
arletta
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 26 lutego 2013, 23:19

Re: Białystok

Postprzez KamiKaminski » piątek 08 marca 2013, 15:19

Polecam FASTCAR. Super osrodek, pelny profesjonalizm!!!!Dzis zdalem za pierwszym razem jazde a jak tylko zrobi sie cieplo zaczynam kurs na motor. Dzieki Mariusz
KamiKaminski
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 08 marca 2013, 15:07

Re: Białystok

Postprzez DaviX » poniedziałek 20 maja 2013, 15:22

Uczyłem się jeździć w OSK "STOP" ul. Upalna 1A , zdałem za pierwszym razem. Polecam tę szkołę , mili instruktorzy, ciekawie prowadzone zajęcia przez Pana Marka ;) Samochody są zadbane , nie poobdzierane z każdej strony jak w niektórych ośrodkach. Jeździłem z Panem Maćkiem , spoko gość , dobrze tłumaczy , do pracy podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Pozatym Ośrodek jest 15 lat na rynku więc Naprawdę Polecam tę Szkołę ! :spoko:
DaviX
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 20 maja 2013, 15:15

Re: Białystok

Postprzez Syncro » środa 26 czerwca 2013, 19:22

Uczyłem się jazdy w Auto Liderze i zdałem za 1 razem bez żadnych problemów polecam tą szkołe a szczególnie instruktora Tadeusza
Posiadane: AM/B
Syncro
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek 02 kwietnia 2013, 21:51

Re: Białystok

Postprzez bruno12271 » poniedziałek 12 sierpnia 2013, 15:51

kursantkaBstok napisał(a):Witam,jestem świeżo upieczoną właścicielką prawa jazdy i chciałabym polecić OSK ,,MECHANIAK".Ta szkoła nie potrzebuje właściwie reklamy, ale cieszę się że tam trafiłam zarówno na zajęcia z teorii które były tłumaczone nam tak ,że aż chciało się chodzić na zajęcia jak i jazdy.Dwie godziny mijały w mig, a pan prowadzący opowiadał zarówno o sytuacjach z życia z jakimi może się spotkać niedoświadczony kierowca jak i dokładnie wyjaśniał zasady ruchu drogowego, a w razie wątpliwości któregoś z kursantów tłumaczył jeszcze raz zagadnienie.Podejście do kursantów już na teorii profesjonalne.Efekt tej nauki to teoria w WORDZie zdana bezbłędnie. Jazdy miałam z panem Stanisławem który jest człowiekiem o stalowych nerwach, ale jak niedoświadczony kursant trafi w jego ręce to od razu może się czuć bezpiecznie bo pan Stanisław ma dużo cierpliwości,uspokaja, cała uwaga skupia się na twojej jeździe (żadnego rozmawiania przez telefon komórkowy w czasie jazdy),świetny doradca, błędy sugeruje nie krzycząc aż po paru jazdach człowiek sam połyka bakcyla i aż czeka na następne godziny bo efekty są szybko widoczne.Oby takich ludzi z powołaniem było więcej. Za sobą mam inny ośrodek szkolenia toteż mam porównanie. W OSK ,,Mechaniak" pracują ludzie z powołaniem i sercem do tego zawodu przez co kursant wychodzi po takim kursie zadowolony i nauczony co przekłada się potem na egzaminy w Wordzie bo trzeba przede wszystkim w jeździe czuć się pewnie, a nie tylko liczyć na fart.


A ja się podpisuję pod wszystkim z góry, Tyle że ja swoją jazdę miałam z Panem Tomaszem Zimnochem a szkoła to już nie OSKA Mechaniak tylko Auto Szkoła Mechaniak, i naprawdę jestem pełna podziwu, też kierowca ze mnie był od siedmiu boleści, a Tomek wszystko mi tak wytłumaczył że zdałam za pierwszym razem
i teoria i praktyka
Polecam dla wszystkich !
bruno12271
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 12 sierpnia 2013, 15:46

Re: Białystok

Postprzez katarzyna1989 » wtorek 13 sierpnia 2013, 11:10

Polecam szkole Fastcar. Ja rowniesz zdalam prawko za pierwszym razem!

Atmosfera byla bardzo przyjemna. Cierpliwi instruktorzy, wszystko przygotowane na wysokim poziomie. Jezeli ktos ma watpliwosci jaka szkole wybrac. ZDECYDOWANIE FASTCAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
katarzyna1989
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 13 sierpnia 2013, 11:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości