Białystok

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Białystok

Postprzez morinous » wtorek 05 listopada 2013, 16:49

Nie polecam OSK FACTCAR !!! Normalnie robią sobie z ludzi jaja, bardzo niesłowni. Nie da się dogadać, dodzwonić. Instruktorzy może i dobzi, ale obsługa, komedie z wydawaniem dokumentów, to nie do zniesienia!
morinous
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 29 października 2013, 15:02

Re: Białystok

Postprzez LOLO1234 » środa 27 listopada 2013, 17:50

HEJKA WSZYSTKIM !!!

Witam piszecie o różnych sprawach a tu prosze przed waszymi oknami jeździ od wielu lat - chyba już długo OSK WIRAŻ
Dzisiaj poleciłem siostrze i bratu tą szkółkę - MAJĄ FAJNĄ PROMOCJĘ - żaden OSK tego nie proponuje.
Sam u nich robiłem prawko na A B C D tak po kolei ale hurtowo - jestem bardzo zadowolony - nie liczą się statystyki lecz atmosfera w samym OSK - szacunek do ludzi mają i go okazują - nic na lewo jak w innych ośrodeczkach - a teraz jeszcze taka PROMOCYJKA - szkoda że wcześniej takiej nie było :(

WŁAŚCICIEL ZAPEWNIA - NIE MA TAKIEJ OFERTY W ŻADNYM OSK - NIE MA W NIEJ KRUCZKÓW CZY UKRYTYCH KOSZTÓW - MYŚLE ŻE WARTO SIĘ NAD TYM ZASTANOWIĆ

http://www.wiraz.com.pl
LOLO1234
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 27 listopada 2013, 17:25

Re: Białystok

Postprzez PrawieKubica » piątek 28 lutego 2014, 16:28

Powiem krótko dla mnie liczy się konkret. Skoro wybieram szkołę jazdy to oczekuję, że po pierwsze w jasny i prosty sposób otrzymam stosowną wiedzę z zakresu prawa, przepisów itp. a po drugie nabędę umiejętności, które nie tylko pozwolą zadać mi egzamin ale przede wszystkim nauczą bezpiecznie i pewnie prowadzić auto. Dlatego wybrałem OSK Szał (podobnie jak mój o 2 lata starszy brat) i bez problemu zdałem na prawo jazdy kat. B, a co ważniejsze wiem, że mimo iż jestem młody, jestem dobrym kierowcą bo mam odpowiednie przygotowanie. Polecam każdemu!
PrawieKubica
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 28 lutego 2014, 16:17

Re: Białystok

Postprzez prz » środa 14 maja 2014, 13:22

Nie do końca Białystok, a Łapy - Falcar. Polecam ogromnie wszystkim z Białegostoku i okolic.
prz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 14 maja 2014, 13:20

Re: Białystok

Postprzez Lukaszdzi » sobota 14 czerwca 2014, 13:03

Witam, zarejestrowałem się specjalnie żeby dodać opinię o szkole, w której robiłem kategorię A.

Jako, że moja wiedza w zakresie motocykli jest znikoma, a postanowiłem zrobić prawo jazdy na A poszedłem do firmy AKCES na lawendową, bo blisko miejsca zamieszkania i wygodnie, poza tym zdarzało mi się widywać właściciela i rozmawiałem z nim wcześniej o kursie.

Jak się potem okazało, szkoła NIE POSIADA motocykla takiego jak teraz są na egzaminie a jedynie 250tkę, twardo wmawiają, że motor jest identyczny z tym co będzie na egzaminie, instruktor z którym robi się placyk chyba nigdy nie siedział na motocyklu. Obecność instruktora na placyku jest tylko do ustawienia słupków, potem przykładowo przez prawie 2 godziny nikogo nie ma, i można by było jeździć choćby na jednym kole, nikt się tym nie interesuje. Poza tym gość tak naprawdę do końca nie wie jak wygląda obecnie egzamin na A. Jazda na mieście, jeżeli w ogóle coś takiego uda się wyprosić jest bez żadnej łączności, przed lub za samochodem. Pan z którym się jeździ po jeździe zawsze ma pretensje o jakieś bzdury typu wymuszenie, gdzie nie zdąży ruszyć za motorem chociaż jest mnóstwo miejsca ponieważ akurat w samochodzie zajmuje się jedzeniem lub rozmową przez telefon. Do tego po 2 godzinach jazdy wpisują trzy.

Pod koniec kursu czytając o tym na jakim sprzęcie są egzaminy zorientowałem się w jaki wałek dałem się wkręcić, i tutaj chciałbym polecić firmę FASTCAR gdzie przejeździłem ostatnie 6 godzin z czego 3 otrzymałem jeszcze z Akcesu a resztę sobie dokupiłem.

Generalnie jeśli chodzi o AKCES to strata czasu i pieniędzy(do tego jest drogo). Nikt niczego Was tam na kategorię A nie nauczy.

Prawo jazdy zdałem za 1 razem, głównie dzięki OSK Fastcar. :)

Mam nadzieję że ta opinia pomoże w wyborze szkoły. Pozdrawiam
Lukaszdzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 14 czerwca 2014, 12:44

Re: Białystok

Postprzez Beniamin » piątek 11 lipca 2014, 11:31

Polecam szkołę jazdy BAJ Egzaminator, wczoraj zdałem za 1 podejściem dzięki p. Andrzejowi, cały kurs przebiegł w rzetelnej atmosferze, bez olewatorstwa, jestem zadowolony z wyboru szkoły.
Beniamin
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2014, 11:26

Re: Białystok

Postprzez Margaaa » niedziela 27 marca 2016, 11:33

Polecam OSK SzAŁ na Lipowej. Super instruktorzy, na jazdy nie czeka się długo, teoria trwała 5 dni (swoją drogą super wykładowca bodajże P.Marek). Płatność za kurs można uiścić w ratach, podręczniki zapewnione łącznie z płytką do testów ( co ważne dostajemy kod do aktualizacji bazy pytań). Zdałam za pierwszym razem i teorię i praktykę. Każdemu chwalę tą szkołę i zawsze będę miło wspominać godziny wyjeżdżone pod czujnym okiem instruktor Katarzyny K. :)
Margaaa
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 26 marca 2016, 06:46

Re: Białystok

Postprzez frantic » piątek 29 lipca 2016, 11:21

a ja właśnie polecam OSK FASTCAR! nie miałam żadnego problemu z instruktorem ani z papierami. W biurze też było ok - załatwione wszystko od ręki. Szczególnie jak chciałam wykupić dodatkowe godziny by czuć się pewniej przed egzaminem, pani z biura od razu dzwoniła po instruktorach by dowidzieć się kiedy kto może. Super podejście do ludzi. Jeździłam z Gosią, miła i cierpliwa. Polecam szczerze!
frantic
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 29 lipca 2016, 11:16

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości