Białystok

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez HHHUUUKKK » poniedziałek 26 lipca 2010, 12:50

Bardzo polecam OSK FAWORYT na ul. 1 Armii Wojska Polskiego

Teoria trwała jakieś 3-4 tygodnie (w między czasie święta Wielkiej Nocy) po 3 razy w tygodniu. Na teorii instruktor tłumaczył zrozumiale dołączał do tematu ciekawostki, aż chciało się słuchać. Najgorszym problemem była koncentracja(od 6 na nogach, od razu po szkole na teorię), ale to już nie wina OSK. ;-)
Jazda trwała ok. 1,5 miesiąca, z instruktorem Tomkiem jeździło się elegancko. Bardzo dobrze tłumaczył, a wszystkie jazdy odbywały się w miłej atmosferze aż chciało się jeździć z L na dachu. :P Na kursie jeździło się jedynie ulicami po których poruszają się pojazdy egzaminacyjne czyli głównie centrum, Piaski, Dojlidy, Piasta. Nie było bezsensownej jazdy za miasto czy też zwiedzanie osiedli np Zielone Wzgórza, Leśna, Dziesięciny, Wygoda, Białostoczek gdzie pojazdu egzaminacyjnego nie ujrzymy

Wracając do ośrodka, cena 900zł + własny plac. Szkoła działa bardzo długo, jeszcze jak byłem mały pamiętam Lki z napisem FAWORYT i nie jest to żaden śmieszny ośrodek w którym podawane są co prawda konkurencyjne ceny z tym że za placyk trzeba dopłacać. :lol: Dla chcących wybrać OSK, kierujcie się ceną i tym czy posiadają własny placyk.
HHHUUUKKK
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 26 lipca 2010, 12:39

Postprzez jola19837 » niedziela 01 sierpnia 2010, 12:27

osk driver to dwaj przyjaciele :) i mama jednego z nich. szkoda że nie zapytałaś zanim się tam zapisałaś
jola19837
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 01 sierpnia 2010, 12:18

Postprzez wiktoria_k » wtorek 10 sierpnia 2010, 09:51

[quote="jola19837"]osk driver to dwaj przyjaciele :) i mama jednego z nich. szkoda że nie zapytałaś zanim się tam zapisałaś[/quote]

Czy możesz coś więcej napisać? Który z nich jest lepszym instruktorem? do którego mam sie zapisać? Też robiłaś kurs w tej szkole? Dzięki z góry za odp.
wiktoria_k
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 22 lipca 2010, 15:18

Postprzez jola19837 » wtorek 10 sierpnia 2010, 12:57

No właśnie nie polecam tego ośrodka w ogóle.
Ps. Chyba nie zrozumiałaś aluzi do słowa przyjaciele.
jola19837
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 01 sierpnia 2010, 12:18

Postprzez gwin2 » sobota 21 sierpnia 2010, 19:33

Mój kolega robił w Driverze na Berlinga i tak byle jak to wyglądało,, jest raczej na nie. Z tego co wiem Auto-Moc to jeszcze większa żenada, bo piszę to, bo to są dwa ośrodki będące w jednym takim budynku (rzemieślniku) blisko siebie. Osobiście robię w OSK Jaron przy al. Piłsudskiego. Naprawdę bardzo polecam tę szkołę, szczególnie ze względu na instruktórów, którzy są poprostu wymagający. Nie drzą się, nie wkurzają, tylko mówią to co powinni. Atmosfera też fajna. Ogólnie porządna szkoła.
PS: To co napisane na stronie szkoły www.jaron.pl to nie kit, szczególnie jeśli chodzi o Pana instruktora Mieczysława. Pełen profesjonalizm i nie ma co więcej pisać.
gwin2
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 17 sierpnia 2010, 17:48
Lokalizacja: Białystok

Re: Białystok

Postprzez eddi » wtorek 28 września 2010, 09:25

Z tego co wiem Auto-Moc to jeszcze większa żenada


Polecam: Auto-Moc podchodzą do wszystkich na luzie, jazdę wspominam bardzo dobrze, jeździłem trzema micrami z trzema instruktorami gdy czegoś nie wiesz to wytłumaczą jak to się mówi "po chłopsku" szybko i bezboleśnie, wszystko na miejscu odwieść przywieść nie ma problemu z tym i POLECAM!

Nie polecam: OSK MUSTANG na sienkiewicza: Na luzie to były tylko zajęcia.. jazda żenada.. jeden UPIERDLIWY i NARZEKAJĄCY instruktor, jedna micra, uwaga na, jak oni to nazywają "jazda kontrolna" z mężem szefowej ośrodka! Ze starej micry po prawie 30h jazdy przesiadasz się na nową micrę z nowym instruktorem(mężem jak wspomniałem wyżej) i tego nie unikniesz, i jak Wam samochód będzie gasł to się nie zdziwcie wtedy pada głupie pytanie "Czy zdałbyś/aś egzamin? tak czy nie jak myślisz?" Następna sprawa to nie dbanie o kursanta samemu trzeba latać do nich i załatwiać zmieniać instruktora jak trzeba itd. więcej pytań niż odpowiedzi, nie odworzą nie przywożą, sam musisz zapylać do nich i spowrotem do domu autobusem. NIE POLECAM!
eddi
 
Posty: 47
Dołączył(a): wtorek 02 marca 2010, 18:27

Re: Białystok

Postprzez karros » czwartek 07 października 2010, 19:06

Witam!
Osobiście odradzam auto-prawko na częstochowskiej... Skończyłam tam kurs i 3 razy podchodziłam do egzaminu z wynikiem negatywnym. Moje jazdy wyglądały mniej więcej tak,że ja wsiadałam jechałam z panią instruktor na miasto i jeździłyśmy tymi samymi trasami... (w czasie jazdy gdy coś mi nie wychodziło mówiła,że ile razy można Wam wszystkim to tłumaczyć). Manewry parkowania miałam uczone na tzw. czuja;/, gdy poprosiłam o ponowne wytłumaczenie parkowania tzw. ,,koperty" usłyszałam odp.,że na egzaminie tego nie dają. Co do placyku jak tak go można nazwać jest beznadziejny łuk do tyłu robi się pod lekką górkę i nie jest prawdą tak jak mi mówiono, że jest taki sam jak w WORD-ZIE. Nikomu nie życzę trafić na taką instruktorkę jak ja...
Wykupiłam dodatkowe godziny w WIRAŻU ul. Legionowa- jestem po pięciu godzinach a już widzę postępy i nie boję się jeździć,aż tak ja to było gdy jeździłam w auto-prawko. Instruktor jest cierpliwy, miły,umie wytłumaczyć tak aby kursant zrozumiał, do każdego podchodzi inwidualnie, najważniejsze nie krzyczy! Na koniec jest omówienie jazdy nie tak jak w auto-prawko gdzie togo nie było. Jestem dobrej myśli ;) Gorąco polecam szkołę jazdy WIRAŻ :D.
PS: Nie podaje imion anie nazwisk instruktorów bo tu nie o to chodzi aby kogoś oczerniać albo chwalić wyraziłam swoją opinię, nie każdy musi się z nią zgadzać, ale mam nadzieje,że pomogę niektórym w wyborze szkoły.
karros
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 07 października 2010, 18:48

Re: Białystok

Postprzez abcabc » poniedziałek 11 października 2010, 13:13

A ja jestem zadowolony z Mustanga. Ja już od ponad roku jeżdżę swoim samochodem. Co prawda, jeździłem więcej niż 30 godzin, ale to dobrze, bo sam czułem, że nie jest jeszcze ok. A, i jazdę kontrolną też miałem i tu też uważam, że to dobra sprawa pojeździć z innym instruktorem i inną mikrą, przynajmniej zobaczyłem jak to jest, gdy trochę jest nerwówki. Ale zdałem za drugim podejściem i jestem zadowolony. Mam kumpli, co jeździli w innych szkołach i byli niedouczeni, wychwalają się, że zdali za pierwszym, a faktycznie dopiero za 6-7 razem. To męskie "ego". A! I w Mustangu, jeżdżą 4 micry. Nie jeździ się po kursantów, bo co strata czasu, ja bym nie chciał też po kogoś jeździć. Ogólnie jestem na TAK. pozdro
Ostatnio zmieniony poniedziałek 11 października 2010, 15:14 przez abcabc, łącznie zmieniany 1 raz
abcabc
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 11 października 2010, 12:20

Re: Białystok

Postprzez habahaba-ok » piątek 22 października 2010, 23:07

Gorąco polecam OSK WIRAŻ!
Polecił go mi mój chłopak, który dwa lata temu po niezdanym egzaminie wykupił tam dodatkowe godziny u p. Wiesława.
Oczywiście wybrałam tego instruktora. Uczy super, jest miły, cierpliwy i podchodzi do każdego indywidualnie. Gdy czasami zdarzało się, że musiał załatwić gdzieś jakąś sprawę, zawsze zapisywał sobie takie rzeczy i pod koniec podliczył sobie wszystko i wychodził dodatkowy czas na jazdę, więc nie marnował nigdy czasu kursantów.
Teoria nie była zbyt ciekawa.
Na plus: instruktorzy, badania na miejscu, atmosfera.
Na minus: trzeba samemu dojeżdżać na jazdy.
Teoria zdana za pierwszym razem: 0 błędów.
Praktyka zdana też za pierwszym :) tydzień temu, radość instruktora bezcenna :)

Polecam OSK WIRAŻ!

P.S. Sekretarką jest szalenie przesympatyczna pani, od której ledwo można uciec, jak się rozgada przy załatwianiu formalności :D
habahaba-ok
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 października 2010, 22:55

Re: Białystok

Postprzez Gazi » poniedziałek 25 października 2010, 15:35

Nie polecam Automobilklubu!
Ośrodek beznadziejny, instruktorzy to jakieś buraki ze wsi, przeklinają, ubliżają ci nawet jeżeli dobrze ci idzie. Sam instruktor traktuję cię jako taryfiarza! Podczas jazd musiałem gdzieś zaparkować i czekać na niego po 15 minut lub rozwozić jakieś gówna. Oczywiście nic nie było odpracowywane. Nawet sama teoria była beznadziejna. Przestudiowałem te ich książeczki, sprawdziłem około połowę testów i co...? Nie zdałem TEORII(oczywiście wewnętrzną za pierwszym razem)! Na tym kończy się moja przygoda z prawkiem(za duże upokorzenie bo teorię zdaje 90% ludzi) i będę się starał odzyskać kasę od państwa(ze względu na stopień niepełnosprawności czy inny kit).
Gazi
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek 22 października 2010, 19:46

Re: Białystok

Postprzez kati-kasia » niedziela 14 listopada 2010, 23:29

Witam, tak jak moim poprzednicy gorąco ODRADZAM osk Auto prawko. Teoria trwała ok 6 dni po 2 godziny. Zero komentarza tylko pan prowadzący puszczał płytkę. Jazdę zaczęłam 15 października i jak na razie mam wyjeżdżonych 8 godzin mimo, iż jestem cały czas dyspozycyjna. Najgorsze jest jednak to, że pan w biurze wprowadza w błąd jak pytałam go w jakim czasie można zrobić jazdę to powiedział, że jak mam czas rano to spokojnie w miesiąc. Tymczasem ledwo raz w tygodniu się da zapisać na 2 godziny... Gdy zadzwonił mąż zapytać jak często umawiają na jazdę (powiedział przez tel. że chce się zapisać) to w biurze powiedzieli, że jazdy umawiane są 3-4 razy w tygodniu).
Ta szkoła idzie na ilość i wcale nie zależy im na nauczeniu kursantów bo co to za nauka jak jazda jest raz w tygodniu i to jak się podporządkujesz.
Mało tego nawet nie mają placyku. Górka jest przy tunelu im. Fieldorfa Nila - czyli nie taka jak w wordzie, łuk jest przy jakimś warsztacie w Dojlidach, ponoć źle namalowany i na wertepach..

Piszę, żeby ostrzec tych co zamierzają skorzystać z usług tego ośrodka. Ja niestety mimo, iż czytałam negatywne opinię to się pokusiłam na tę szkołę (myślałam, że opinię piszą osoby którym nie udało się zaliczyć i dlatego źle oceniają tę szkołę). Teraz żałuję bo myślę, że przy tak "często" umawianej jeździe to się dużo nie nauczę!!!
Pozdrawiam
kati-kasia
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 października 2010, 16:38

Re: Białystok

Postprzez kala22 » poniedziałek 15 listopada 2010, 21:30

Nie polecam: OSK MUSTANG na sienkiewicza:!

witam , niestety przychylam się do wypowiedzi ; zanim zapisałam się do tego ośrodka słyszałam pogłoski , że w tym ośrodku nie wydają zaświadczeń po 30 godz ; myślałam że to pewnie takie gadanie rozżalonych kursantów ; niestety doświadczyłam tego osobiście , wyjezdziłam 50 godz., zaświadczenia nie dostałam ( po jezdzie próbnej z mężem właścicielki ) zawsze było jakieś ale...po zabraniu papierów i wykupieniu 3 godz. w innym ośrodku egzamin zdałam za pierwszym razem ; nie polecam chyba że ktoś ma gruby portfel , a szkoda bo na początku moje wrażenie o tym osk było bardzo pozytywne ; jedno muszę przyznac instruktorzy są bardzo mili i cierpliwi ( nikt nigdy mnie nie skrzyczał , a lekcje jazdy odbywały się w bardzo miłej atmosferze ) to jeden duży plus który mogę dac temu ośrodkowi...
postanowiłam napisac na forum aby każdy potencjalny kursant mógł ocenic czy stac go na tak kosztowne prawo jazdy ?!
kala22
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 15 listopada 2010, 20:36

Re: Białystok

Postprzez onaion » poniedziałek 15 listopada 2010, 23:06

kala22 napisał(a):Nie polecam: OSK MUSTANG na sienkiewicza:!

witam , niestety przychylam się do wypowiedzi ; zanim zapisałam się do tego ośrodka słyszałam pogłoski , że w tym ośrodku nie wydają zaświadczeń po 30 godz ; myślałam że to pewnie takie gadanie rozżalonych kursantów ; niestety doświadczyłam tego osobiście , wyjezdziłam 50 godz., zaświadczenia nie dostałam ( po jezdzie próbnej z mężem właścicielki ) zawsze było jakieś ale...po zabraniu papierów i wykupieniu 3 godz. w innym ośrodku egzamin zdałam za pierwszym razem ; nie polecam chyba że ktoś ma gruby portfel , a szkoda bo na początku moje wrażenie o tym osk było bardzo pozytywne ; jedno muszę przyznac instruktorzy są bardzo mili i cierpliwi ( nikt nigdy mnie nie skrzyczał , a lekcje jazdy odbywały się w bardzo miłej atmosferze ) to jeden duży plus który mogę dac temu ośrodkowi...
postanowiłam napisac na forum aby każdy potencjalny kursant mógł ocenic czy stac go na tak kosztowne prawo jazdy ?!

Witam serdecznie!
Jeżeli ktoś o kimś, czy o czymś wydaje opinie, to powinien przedstawić się, bo tu nie ma nic do ukrycia. Serdecznie zapraszam do biura ośrodka Mustang z dwoma dokumentami, mianowicie : prawo jazdy i rachunek za trzy godziny z innego ośrodka. Jeżeli to, co przeczytałem potwierdzi się zostaną zwrócone pieniądze za 20 godzin dodatkowych, a ja zapiszę się na szkolenia aby podnieść swoje kwalifikacje. Jeszcze raz Cię proszę o przedstawienie się aby Twoja informacja była wiarygodna. Pozdrawiam Wojciech Mroczkowski
onaion
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 15 listopada 2010, 22:23

Re: Białystok

Postprzez julia458 » wtorek 23 listopada 2010, 13:56

Witam wszystkich
Ja zrobiłam prawo jazdy w OSK AUTO STOK Stefan Rzońca. Spoko facet. Konkretny, stanowczy i dowcipny. bardzo fajny kurs teoretyczny, do tego praktyczny zawsze gdy ci pasuje. Pan Stefan jest naprawdę doświadczonym instruktorem. Dowodem na to jest to, że zdałam w WORDZIE egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem, bez żadnego błędu. Polecam.
julia458
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 23 listopada 2010, 13:47

Re: Białystok

Postprzez wkurzony » wtorek 23 listopada 2010, 19:27

onaion napisał(a):
kala22 napisał(a):Nie polecam: OSK MUSTANG na sienkiewicza:!

witam , niestety przychylam się do wypowiedzi ; zanim zapisałam się do tego ośrodka słyszałam pogłoski , że w tym ośrodku nie wydają zaświadczeń po 30 godz ; myślałam że to pewnie takie gadanie rozżalonych kursantów ; niestety doświadczyłam tego osobiście , wyjezdziłam 50 godz., zaświadczenia nie dostałam ( po jezdzie próbnej z mężem właścicielki ) zawsze było jakieś ale...po zabraniu papierów i wykupieniu 3 godz. w innym ośrodku egzamin zdałam za pierwszym razem ; nie polecam chyba że ktoś ma gruby portfel , a szkoda bo na początku moje wrażenie o tym osk było bardzo pozytywne ; jedno muszę przyznac instruktorzy są bardzo mili i cierpliwi ( nikt nigdy mnie nie skrzyczał , a lekcje jazdy odbywały się w bardzo miłej atmosferze ) to jeden duży plus który mogę dac temu ośrodkowi...
postanowiłam napisac na forum aby każdy potencjalny kursant mógł ocenic czy stac go na tak kosztowne prawo jazdy ?!

Witam serdecznie!
Jeżeli ktoś o kimś, czy o czymś wydaje opinie, to powinien przedstawić się, bo tu nie ma nic do ukrycia. Serdecznie zapraszam do biura ośrodka Mustang z dwoma dokumentami, mianowicie : prawo jazdy i rachunek za trzy godziny z innego ośrodka. Jeżeli to, co przeczytałem potwierdzi się zostaną zwrócone pieniądze za 20 godzin dodatkowych, a ja zapiszę się na szkolenia aby podnieść swoje kwalifikacje. Jeszcze raz Cię proszę o przedstawienie się aby Twoja informacja była wiarygodna. Pozdrawiam Wojciech Mroczkowski

Ta szkoła nastawiona jest tylko na wyciąganie kasy. Uczyłem się tam i potwierdzam, nikt nie przejdzie jazdy z mężem właścicielki.
wkurzony
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 23 listopada 2010, 19:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości