Białystok

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez endrju771 » środa 14 października 2009, 13:05

Perfekt, ul. Zwycięstwa 28.

Ktoś już wyżej wymienił ;)

Teoria:
-ciekawa,
-dość... oryginalnie prowadzona,
-kto chce robi sobie kawę, herbatę,
-dość pasujące wieczorne godziny,
-zaczynasz w dowolnym momencie, nie musisz czekać na rozpoczęcie nowego kursu,
-śmiechu tyle, że czasem można się popłakać, serio. Marek to bardzo zabawny gość. Lubi podbajerować do ładnych dziewczyn ;)

Jazda:
-poprzednia osoba podjeżdża po Ciebie pod dom, Ty ją odwozisz, a potem Ciebie odwozi osoba następna, po którą jedziesz. Duży plus :)
-pierwsze kilka jazd każda innym samochodem,
-instruktor przekozak, za każdy błąd się czepia, wypomina, do czasu aż nie zrobisz dobrze manewru (7 razy zawracać, około 20 razy parkować),
-gadać można z nim o wszystkim,
-bardzo dobrze uczy,
-dużo wymaga i co najważniejsze tłumaczy każdy manewr, zachowanie na drodze,
-po kilku godzinach przestaje ingerować w to, co robisz, ale cały czas uważa, żeby coś się nie stało, jeśli coś jest nie tak, komentuje,
-bonus - śpiewa w samochodzie :D

Obecnie jestem po 20h jazdy, jeszcze tak do 14 się czepiał, ale teraz już jest ok. Jedziemy, gadamy, śmiejemy się, zero zastrzeżeń.
endrju771
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 11 października 2009, 16:10
Lokalizacja: Białystok

Postprzez wiśniaa » piątek 30 października 2009, 17:01

Zapisałam się do Rock&Roll na Mickiewicza mam najbliżej akurat do tej szkoły mam nadzieję , że będzie dobrze :D i zdam za pierwszym razem hehehe
wiśniaa
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 26 października 2009, 17:51

Postprzez com.pl » niedziela 01 listopada 2009, 13:47

Odradzam SZAŁ. Panowie instruktorzy lubią sobie pogaworzyć między jazdami z kursantami. Najwyraźniej nikt ich nie poinformował, że kursant płaci za godzinę jazdy, nie mniej.
beznadziejny placyk
com.pl
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 01 listopada 2009, 12:33

Postprzez Cafe del mar » czwartek 12 listopada 2009, 16:20

Serdecznie odradzam OSK "Turbo". Ładnie oklejone samochody to nie wszystko. P. Maciej to typowy przykład człowieka, którego naczelną zasadą życia jest "jak dorobić się, aby się nie narobić". Jeśli umawiasz się z nim na rano, jako pierwsza osoba to potrafi spóźnić się nawet o 15 min. 4 takie spóźnienia i już tracimy godzinę... Jako instruktor, wiedzę też ma bardzo małą. Zna niewiele tras egzaminacyjnych. Daleko od centrum znajduje się plac manewrowy.
Cafe del mar
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 12 listopada 2009, 15:46

OSK Bialystok

Postprzez iza_iza » wtorek 17 listopada 2009, 17:00

A ja polecam Auto -Prawko na Częstochowskiej. jeździłam z panią instruktor, która potrafila mnie nauczyć tak, że zdałam za pierwszym razem. Jeździ sie różnymi samochodami, co pomaga sprawdzić się za kierownicą w róznych autkach...przydało się na egzaminie. Poznałam trasy egzminacyjne, co też wykorzystałam na egzaminie... Polecam
iza_iza
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 17 listopada 2009, 06:31

Postprzez Pika86 » środa 18 listopada 2009, 14:48

Witam:)
JA polecam WIRAZ na legionowej Szkoła ma najwięcej certyfikatów i obecnie jest pierwszą szkołą jazdy w Białymstoku Cena kursu nie jest wygórowana Dyrekcja bardzo w porządku Pan prowadzący kurs teoretyczny jest doświadczonym instruktorem i przemiłym człowiekiem Jeśli chodzi o instruktorów to osobiście polecam pana Radosława (nazwisko skasowane przez moderatora) - miły, cierpliwy i naprawde solidnie przygotowuje do bycia dobrym kierowcą:)
Pika86
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 17 listopada 2009, 18:47

Postprzez damianos1920 » poniedziałek 23 listopada 2009, 12:51

Polecam OSK Cztery Kółka, Instruktor bardzo cierpliwy,chętnie dojeżdża po kursanta,doskonale zna trasy egzaminacyjne,jest zawsze punktualny,potrafi wyjaśnić sporo rzeczy. Solidna szkoła
damianos1920
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 23 listopada 2009, 12:40
Lokalizacja: Białystok

Postprzez TWEETY » wtorek 08 grudnia 2009, 12:06

HEJ!!! ja bardzo gorąco POLECAM ośrodek STOP na ul.Upalnej w Białymstoku ! ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tej szkółki,teoria i jazda zrobiona w 2 miesiące i zdałam 2 grudnia 2009r w WORDZIE za pierwszym razem ;) ogólnie w STOPIE są <&%#$@> instruktorzy ( jest ich chyba razem pięciu) dobrze tłumaczą, uczą i se pogadać też można także nie namyślajcie się długo tylko kto chce zostać kierowcą to do STOPU sie zapisujcie ;)
TWEETY
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 08 grudnia 2009, 11:54

Postprzez zdenek » sobota 16 stycznia 2010, 00:44

Jeżeli chodzi o kategorie B stanowczo odradzam auto-moc mieszczącą się na berlinga miałem wątpliwą przyjemność jeżdżenia z właścicielem przez prawie wszystkie lekcje był wisk krzyk itp o załatwianiu prywatnych spraw typu wizyta po wywołane zdjęcia lub podwiezienie pani pracującej w biurze do urzędu nie wspomnę. Mikra czarna za moich czasów kicha straszna piszczały paski itp Czerwona ok fajnie się jeździło na placyku byłem raz i to przez 20 min.Co za tym idzie egzamin nie zdany.
Potem przezornie wykupiłem jazdy w szale i tu jeździłem również z właścicielem ale to już inna bajka spokojne sensowne tłumaczenie bez krzyku i w miłej atmosferze. Egzamin zdany :) 2007 r :D

W 2009 zacząłem robić kat c nauczony doświadczeniem też w szale i uważam że to dobry wybór jeździłem tu z panem Jackiem.G najlepszy instruktor na jakiego można trafić potrafił wszystko sensownie i spokojnie wytłumaczyć a co najważniejsze cały czas poświęcał kursantowi a nie załatwianiu prywatnych spraw.
zdenek
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 15 stycznia 2010, 22:16
Lokalizacja: Białystok

Postprzez rarra » sobota 16 stycznia 2010, 22:01

Ja robiłem kurs w Auto Prawko na Częstochowskiej. W pracy zarządali ode mnie zrobienia prawa jazdy, musiałem zrobić kurs na własny koszt, wiec zapisałem się do tej szkoły ze względu na niska cenę. Nie żałuje tej decyzji :D

Jeździłem z Panem Andrzejem, tylko bierze podziw ze są jeszcze tacy cierpliwi i wyrozumiali ludzie, ogólnie bardzo sympatyczny człowiek, a co do techniki nauki to porostu bajka, nie zdawałem sobie sprawy ze to może być takie proste. P. Andrzej to instruktor z powołania.

Ogromnym plusem w ośrodka jest to ze co tydzień był inny samochód. To naprawdę było duże przygotowanie przed egzaminem. Na egzaminie w WORD miałem "mikruska" z bardzo dobitym sprzęgłem :( dzięki możliwości jazdy innymi samochodami dałem sobie rade i udało się :) zdałem za pierwszym razem :]

Ostatnio dowiedziałem się, ze kurs robi moja znajoma i tez sobie chwali ta szkole.

Polecam Serdecznie Auto Prawko.
Pozdrawiam zadowolony były kursant Jacek R. :)
rarra
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 16 stycznia 2010, 20:11

Postprzez mareku87 » poniedziałek 18 stycznia 2010, 02:47

Witam wszystkich ja dość długo wybierałem ośrodek bo różne opinie słyszałem i zdecydowałem sie na mniej znany Fastcar na osiedlu TBS.
Cena niska fajne i ciekawe promocje instruktor normlanie masakra szczególnie Andrzej:D ( pozdrawiam jak czyta) i co najważniejsze ciekawa teoria zapisując sie myślałem zeby tylko odklepać i zacząć jeździć i byłem naprawde pozytywnie zaskoczony bo duzo sytułacji życiowych, zajecia prowadzone na zasadzie rozmowy a nie tylko czyste wykłady ( nie wiem jak u innych ) egzamin zdany za pierwszym razem ( duzo pomaga ten placyk promocyjny ) i świetna atmosfera. moze troche na poboczu miasta ale jak ktoś z tbsów czy okolic naprawde warto ich adres to komisji edukacji narodwej 40 lok 2 ze swojej strony gorąco polecam:)bo jazda jak i teoria prowadzona naprawde ciekawie i fajnie:)
mareku87
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 18 stycznia 2010, 02:40

AKCES na Lawendowej

Postprzez mrowciaa » niedziela 31 stycznia 2010, 15:04

AKCES OSK na Lawendowej - polecam. Obecnie uczę się tam jeździć, bardzo fajna atmosfera, fajni instruktorzy. Przygotowanie teoretyczne może być... ale praktyka super.
mrowciaa
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 31 stycznia 2010, 15:00
Lokalizacja: Polska

Postprzez pynkalupinka » środa 03 lutego 2010, 15:07

AS JAZDY, ośrodek naprawde godny polecenia ! prawko zdane za pierwszym razem, świetni intruktorzy, teoria też prowadzona w sposób taki, że sporo się z niej wynosi. Instruktorzy przede wszystkim znają dobrze trasy egzaminacyjne i potrafią wszystko dokładnie wytlumaczyć. Naprawdę baaardzo polecam ten ośrodek !:)
pynkalupinka
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 05 września 2009, 16:04

Postprzez paweł_98 » środa 10 lutego 2010, 20:25

serdecznie pozdrawiam wszystkich uczących się jeździć(ale ci którzy już zaczęli niech żałują jeżeli nie robią tego w PEGAZIE) polecam polecam i jeszcze raz polecam ten OSK jest tam fantastyczny inst Marcin jest wyrozumiały i cierpliwy dużo mówi(można z nim gadać o wszystkim) dużo tłumaczy wszystko popiera przykładami z życia zdałem za pierwszym razem ale nie to jest ważne ja po prostu umiem jeździć a to moim zdaniem jest istotne Laughing super szkoła pod każdym względem Smile
paweł_98
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 10 lutego 2010, 19:54
Lokalizacja: bailystok

Postprzez justyneczka50 » poniedziałek 15 lutego 2010, 15:25

Witam polecam WIRAŻ na Legionowej , instruktor opanowany miły , wszystko tłumaczy do skutku , godzinka jazdy przed egzaminem co daje się rozgrzac (instruktow Wiesław .........)

15.02.2010 - Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem :D
justyneczka50
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 15 lutego 2010, 15:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości