Rzeszów

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Miyahira » niedziela 24 stycznia 2010, 13:41

Ja polecam OSK EKSA- zaczęłam tam kurs w połowie maja 2009 r. i bardzo mile go wspominam, przyjemna atmosfera na wykładach, świetni instruktorzy - wszyscy bez zarzutu, gdy mialam jakis problem zawsze cierpliwie tlumaczyli i nigdy nie krzyczeli, nie denerwowali sie, pelna kultura...tak powinno byc wszędzie.. Polecam jezdzic ze wszystkimi pracującymi tam instruktorami a nie tylko z jednym wybranym (zawsze to inne spojrzenie na jazde, technike). Jazdy zrobilam dosyc szybko i na początku sierpnia zdalam egzamin za 1. razem. Szczerze polecam - w Eksie naprawde pracują profesjonalisci. :)
Miyahira
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 24 stycznia 2010, 13:28

Postprzez Flawia » wtorek 09 lutego 2010, 23:40

Jesli moge polecic jakas szkole nauki jazdy w Rzeszowie to napewno ZRYW ,robilam tam kurs i bylam bardzo zadowolona. Jak dla mnie duzym plusem byl fakt ze sala wykladowa i plac sa w centrum i latwo mi bylo tam dotrzec.Jesli chodzi o wyklady to bylam pozytywnie zaskoczona, mogloby sie wydawac ze teoria jest nudna ;) ale wykladowca mowil tak ciekawie i z poczuciem humoru ze wiele z nich wynioslam- widac ze ma doswiadczenie i wie o czym mowi.
A jesli chodzi o jazde to bardzo podobalo mi sie ze moglam bez problemu ustalac termin i wybrac instruktora z ktorym chce jezdzic, jezdzilam z kilkoma roznymi -i sa najlepszym przykladem ze da sie nauczyc kobiete jedzic samochodem:),pokazali mi ze nie ma sie czego bac -utkwily mi slowa jednego z instruktorow ,ktory powiedzial mi:"instruktor jest jak Twoj aniol stroz,chroni by nic zlego Ci sie nie stalo" i tak bylo:)bezpiecznie i bez obaw pokonywalam kolejne km :)widac ze szanuja kursanta .Ogolnie milo wspominam ta szkole i nie zaluje ze ja wybralam:) :)

Goraco polecam Zryw i pozdrawiam :)
Flawia
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 09 lutego 2010, 22:44

Postprzez tralala » środa 10 lutego 2010, 11:40

a czy ktoś miał może kurs w abc prawo jazdy w Rzeszowie, to taki osk na ul. Langiewicza. Będę bardzo wdzięczna za opinie na temat tego osk.
tralala
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 10 lutego 2010, 11:30

Postprzez KonradS » środa 10 lutego 2010, 17:32

tutaj macie stronke gdzie mozecie sprawdzic % zdawalnosc danego OSK oraz instruktora, ilosc kursantow i szczegółowe informacje

http://bip.erzeszow.pl/wydzialyurzedumi ... ych-w-word
KonradS
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 07 lipca 2008, 17:29

Postprzez kotek1984 » wtorek 23 lutego 2010, 22:41

[quote="KonradS"]chcialbym poinformowac ze OSK ZRYW II ma dodatkowy plac manewrowy blisko centrum gdzie dokonuje sie zmiany kursantów i poczatkowe jazdy...

a czy można się dowiedzieć, gdzie dokładnie znajduję sie ten nowy plac, jak do niego trafić? Bo podobno ciężko :/
kotek1984
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 23 lutego 2010, 22:35

Postprzez Monorolka » niedziela 28 marca 2010, 14:58

hej Rzeszowianie:)
Mam pytanie który ośrodek ma fajne warunki przygotowania do kategori A??

Kategorię B zdałam 2 dni temu, za pierwszym razem- uczyłam się w Zrywie. Polecam tę szkole ponieważ pomimo że warunki na wykładach( jeszcze w zimie) nie są zbyt ciekawe, ale juz same jazdy z rożnymi instruktorami, rożnymi samochodami sto ogromny plus. Każdy instruktor wyłapie coś innego:) Polecam zwłaszcza pana Marcina M. świetnie mnie przygotował, co prawda czasami jest denerwujący, kiedy np każe powtarzać daną rzecz 20 razy, ale to tylko pozytyw, bo można swoje słabe strony wytrenować do perfekcji :)
Monorolka
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota 20 marca 2010, 14:14

Postprzez jaga37 » piątek 02 lipca 2010, 21:31

osk AUTO-LEKCJA :!::!:
dwóch świetnych instruktorów wytłumaczyli ,nigdy nie krzyczeli, nie denerwowali się , pełny luz, jazdy to sama przyjemność
NAPRAWDĘ POLECAM :!:
jaga37
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 27 czerwca 2010, 18:18

Postprzez Wujaszek » poniedziałek 26 lipca 2010, 10:28

OSK Mercury

Plusy:
- plac bardzo podobny do tych w WORD-ie. Również na lekkim wzniesieniu. Przy wjeździe lekki podjazd, można poćwiczyć ruszanie z użyciem hamulca ręcznego ;)
- jeździłem z jednym instruktorem co jest dobrym rozwiązaniem
- Dobrze i szybko wyłożona teoria

Cena kursu trochę wysoka, ale polecam tę szkołę :)
Wujaszek
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek 19 lipca 2010, 19:41
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez pasta » wtorek 27 lipca 2010, 16:42

Niedługo chce zacząć kurs na prawko. Jaki polecacie OSK w Rzeszowie (zależy mi na tym aby badania lekarskie były mało drobiazgowe, tzn. mam wade wzroku i chce iść do takiego OSK w którym lekarz nie będzie bardzo do tego przywiązywał uwagi). Z góry dzięki, pozdrawiam!
pasta
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 27 lipca 2010, 16:35

Postprzez kubeł » sobota 31 lipca 2010, 13:58

Hej , jak masz wade wzroku to nie szkodzi najwyżej ci lekarz wpisze że masz jeździć w okularach, ja tez tak miałem. Gorzej jak rzeczywiście nie widzisz bo jak nie bedziesz widział np, znaków no to wiesz... Ja polecam Ci Mobile na Hetmańskiej, mała firma ale <&%#$@> instruktor.Ja tez znalazłem o nim info na forum i rzeczywiście.Super gościu. Nie krzyczy , tłumaczy po parę razy. A poza tym oni dają takie materiały w teczce, gdzie indziej sie z tym nie spotkałem, które naprawde pomagają w nauce.Zdałem za 1 razem bez żadnego błędu, na egzaminie trafiłem na kobietę i po zakończeniu pytała sie mnie gdzie robiłem prawko i że mi gratuluje. Mama jeszcze numer tel ale to jest chyba do instruktora ale wrazie trzego on ci poda do biura- 603 845 941. Powodzenia
kubeł
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 31 lipca 2010, 13:36

Re: Rzeszów

Postprzez Bolo92 » czwartek 09 grudnia 2010, 16:40

Polecam AutoCross i Pana Roberta [usunięto] - uprzedzam, że ciężko jest się do niego dostać, ale zawsze jest wesoło i bezstresowo.
Ja się zapisałem pod koniec sierpnia - 20h wykładów skończyłem do końca września(byleby mieć podpis - 4h mi koledzy wpisali), najlepiej od razu rozpisywać sobie jazdy nawet jak do egzaminu 2-3mc. Ja zacząłem jazdy na początku listopada, skończyłem 30.11.2010, pojechaliśmy się zapisać do WORD i dzisiaj o 10 zdałem za pierwszym razem, a egzaminator mi powiedział "W końcu dobra jazda".
Wykładów akurat nie polecam, bo niewiele z nich wyciągnąłem, byleby być. Testy na pamięć, jeździć potrafiłem i dość często wiedziałem jak się zachować na drodze, gorzej było z takimi rzeczami, które trzeba znać na pamięć :D Podczas jazdy się pytałem, a instruktor w końcu "Co robiłeś na wykładach" ale i tak bardziej żartem jak poważnie. Bardzo fajnie opowiada i jak coś się zrobi źle to tłumaczy i tłumaczy, aż się ma dosyć ;]
(12/09/10-Urodziny)Teoria , 4min - 0 błędów. Praktyka - 0
(12/14/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(12/20/10) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
(12/20/10) Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany.
Bolo92
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 09 grudnia 2010, 14:39

Re: Rzeszów

Postprzez noctur » czwartek 31 marca 2011, 23:26

OSK EKSA

Dosyc dobrzy instruktorzy - procz jednego bardzo nerwowego ale jakby co nie ma problemu sobie zmienic.
Wyklady dobrze prowadzone. Instruktor z ktorym jezdzilem bardzo rzetelny - znajacy trasy egzaminatorskie itp

Minusem wg mnie sa auta. Niby tej samej marki co na egzaminie ale wsiadajac do samochodu egzaminatorskiego nagle sie okazuje ze sprzeglo dziala zupelnie inaczej niz to na ktorym cwiczyliscie 30h - co moze sie okazac nie lada utrudnieniem przy wykonywaniu łuku itp.

Poza tym wszystko w porzadku. Wszyscy mili i dobrze nastawieni do klienta ;)
noctur
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 31 marca 2011, 22:02

Re: Rzeszów

Postprzez ada12 » piątek 01 kwietnia 2011, 22:11

Ja polecam zryw;D Na instruktorów nie mogę narzekać. Znają trasy fajnie tłumaczą ,nie krzyczą nie opierniczają i jak trzeba to powtarzają jedno i to samo po 10 razy aż się zatrybi;D i przynajmniej się człowiek nie stresuje, a czasem bywa baaaaardzo wesoło. Wielu znajomych tam robiło i nikt nie narzekał.
ada12
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 01 kwietnia 2011, 21:58

Re: Rzeszów

Postprzez wiola87 » sobota 04 czerwca 2011, 00:29

cześć!!!

Ja polecam Liga Obrony Kraju!!!

robiłam tam kurs i jestem zadowolona z ośrodka, ponieważ jest fajna atmosfera, fajni instruktorzy, którzy dobrze uczą, szkolą, nie oszukują na godzinach, sprawne samochody Peugeot 207, plac manewrowy w dobrym standardzie nie jest duży, ale można się dużo nauczyć, zdałam za pierwszym razem dzięki instruktorowi i wykładowcy, nie wydzierają się na kursantów, jeżdżą po całym mieście. Poleciłam już dużo znajomym ten ośrodek i są zadowoleni z uczenia. bo oni uczą jeździć solidnie, pewnie, bezstresowo i dokładnie. Miałam problemy z wyborem ośrodka, bo nie wiedziałam jaki wybrać i wybrałam LIGA OBRONY KRAJU i nigdy nie będę żałować. ONI SĄ NAJLEPSI!!!!!!!



Decyzja należy do was!!!!! jeśli wybierzecie LOK to nie pożałujecie!!!! polecam szczerze!!!!


pozdrawiam
wiola87
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 03 czerwca 2011, 23:52

Re: Rzeszów

Postprzez izka » czwartek 04 sierpnia 2011, 10:47

a ja polecam szkołę Motor, biuro mają w CKU, koło WSiZu, jazda z panem Czesławem i Darkiem bardzo pouczająca, prawdziwi fachowcy, skoro z osoby kompletnie zielonej zrobili kierowce. gorąco polecam.
izka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 04 sierpnia 2011, 10:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości