Szczecin

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez anvanil » poniedziałek 06 kwietnia 2009, 21:11

najlepiej wybrac wieksza firme, cos jak PD, fedenczak (czy jakos tak) , :wink: , igielski lub LOK ( liga obrony kraju).




ja sie uczylem w loku i nie załuje, po niecalym miesiacu mialem wyjezdzone godziny i skonczone zajecia z teori, od poczatku stycznia juz jezdzilem na nowym Clio, polecam instruktora pana Leszka
1 proba - N, czekam na 2
anvanil
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 06 kwietnia 2009, 21:02
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez gemmula » środa 08 kwietnia 2009, 13:00

to że duża firma to nie znaczy że dobra.

jako przykład można podać kierowcę autokaru który się rozbił pod Grenoble - absolwent właśnie takiej dużej szczecińskiej firmy

osobiście uczyłam się w driverze i bardzo mi ta szkoła odpowiadała. organizacja troche namieszana, ale kierownik bardzo miły i kompetentny człowiek, instruktorzy bardzo dobrze przygotowani merytorycznie i dydaktycznie
Obrazek
Avatar użytkownika
gemmula
 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek 17 listopada 2008, 13:47
Lokalizacja: szczecin

EMAR Nauka Jazdy

Postprzez Osa91 » poniedziałek 11 maja 2009, 23:25

Polecam Serdecznie OSK EMAR http://www.emar.prawojazdy.com.pl/index.php
Instruktorzy naprawdę bardzo mili i wyjątkowo cierpliwi :D Trochę jeździłem wcześniej także podnieśli mi poprzeczkę z czego bardzo się ciesze ponieważ z tego co miałem "przyjemność" słyszeć w innych szkołach to polega na wychwalaniu jak ktoś ładnie jeździ, i jeżdżenie po tych samych trasach:| I NIE uczyli, takich GENIALNYCH wymysłów niektórych instruktorów w innych szkołach, jak np. parkowanie równoległe na 45 stopni i kręcenie kierownicą w miejscu z zatrzymywaniem 2 razy... tragedia:/ Teorie miałem w ciągu 8 dni,a praktykę wyjeździłem w 3 tygodnie 8) egzamin miałem 8 maja i zdałem za 1 razem :D Polecam Serdecznie :!: [/url]
Osa91
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 28 lutego 2009, 23:45

Postprzez Dropsik » czwartek 21 maja 2009, 09:33

Nauka Jazdy Ulidowski Krzysztof.
Zero stresu. Naprawde dobrzu instruktorzy.
Zdalem za pierwszym razem. Pan Robert uczy tak jak powinno sie uczyc ! Z humorem!
Pan Krzysiek rownierz !
Szkola godna polecenia !
Dropsik
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 12:23
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ewcia86 » piątek 22 maja 2009, 15:43

witam, zdawałam prawko ponad 2 lata temu i to co moge podpowiedzieć to:
kat B:
-nie polecam eSki --porażka jak dla mnie...
-POLECAM IGIELSKIEGO, ale to zależy od instruktora...
KAT A
- szkoła CARO(ku słońcu). polecam w 100%! (zdane za pierwszym razem !)

-igielski strasznie drogi i rzeczywiscie ciezko z godzinami ale zdawalnosc ma ogromną.
Ostatnio zmieniony czwartek 09 lipca 2009, 19:36 przez ewcia86, łącznie zmieniany 2 razy
ewcia86
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 maja 2009, 15:28

Postprzez mats09 » piątek 22 maja 2009, 23:24

Ja mogę polecić szkołę Fedeńczak w Dąbiu ale...
wszystko zależy od instruktora. Ja na początku miałm jakiegoś młodego cwaniaka ( Piotr K. inaczej zwany Kryśką od drugiego imienia) co spóźniał się na lekcje po 15 min. po czym wychodził sobie po batonik do hipermarketu. Po kilku godzinach poszedł gdzieś w "pisdu" i dostałem innego, całkiem przyjemny gość, nauczył mnie co trzeba, spokojnie.

Teoria ok. Trudniejsze warunki na egzaminie wewnętrznym, dlatego teoria w Wordzie zaliczona na 0 błędów.
Polecam tą szkołą dla osób z prawobrzeża.
mats09
 
Posty: 25
Dołączył(a): piątek 01 maja 2009, 16:29

Postprzez lukas688 » sobota 27 czerwca 2009, 16:15

Szczególnie polecam szkołę DRIVER na ul.Felczaka http://www.driver.szczecin.pl/.
Trafiłem tam po pół rocznej przerwie od zakończenia kursu u Fedeńczaka. Przy okazji Fedeńczaka nie polecam nikomu. Notoryczne spóźnianie się instruktora na zajęcia, jeżdżenie do domu i np. na pocztę.Szkoła traktuje kursanta jak intruza ,który jest tylko od wpłacania pieniędzy. Jazdy praktyczne zaczęły się dopiero miesiąc po zakończonej teorii ze względu na brak wcześniejszych terminów. Do tego dopiero w Driverze oduczyli mnie jak się okazało błędnych nawyków wpojonych w Fedeńczaku.
Driver jest za to szkołą, w której podejście do kursanta jest o 180 stopni inne. Instruktorzy każdego traktują indywidualnie i bardzo poważnie. Jazdy są bardzo wymagające, ale dają bardzo dużo. Mogę powiedzieć, że dopiero tam nauczono mnie prawidłowego zachowania na drodze. Do tego bardzo duża cierpliwość instruktorów.
Co prawda egzamin zdany za drugim razem (sytuacja kontrowersyjna), ale niczym mnie nie zaskoczył i był dużo łatwiejszy niż 2h jazd w Driverze.
lukas688
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 27 czerwca 2009, 16:00

Postprzez lukasz76 » poniedziałek 29 czerwca 2009, 15:37

Witam, jesli chodzi o Szczecin to tydzien temu zdalem egzamin, kurs robilem w ~Nauka Jazdy Krzysztof Ulidowski~, polecam te szkole, dobrzy egzaminatorzy i atmosfera bardzo fajna. Nie jestem nastoatkiem, i wczesniej samochodem nie jezdzilem, a zdalem za pierwszym razem. Pozdrawiam. :wink:
lukasz76
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 26 czerwca 2009, 23:54
Lokalizacja: szczecin

Postprzez Sempronia » poniedziałek 10 sierpnia 2009, 23:17

DRIVER - polecam z czystym sumieniem. Jedna godzinka z panem kierownikiem to jak dwie z przeciętnym instruktorem. Facet naprawdę żyje tym co robi... przegląda nawet orzeczenia Sądu Najwyższego i na wyrywki cytuje Kodeks Drogowy. Pokazuje błędy innych kierowców, zna bardzo dobrze trasy egzaminacyjne.
Do Drivera przeszłam z Karola... i to była dobra decyzja, bo w Karolu szału nie było, ale nie można powiedzieć, ze była to szkołą zła, po prostu nic szczególnego, instruktorzy odliczali minutki do końca pracy... dlatego starajcie się wybierać małe szkoły i za instruktora wziać ich kierownika... wiadomo, że takiemu bedzie zależało. W Driverze dwie mojego koleżanki zdały za pierwszym razem... ji to nei przypadek :)
Sempronia
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 10 sierpnia 2009, 23:08

babska auto szkoła szczecin

Postprzez madziara81 » niedziela 16 sierpnia 2009, 18:39

[/b]a ja polecam własnie BABSKA AUTO SZKOŁE jest to nowa szkoła ale super jej instruktorka wczesniej jezdzila w AutoMoto a teraz ma własna szkołe i goraco polecam naprawde super. zero stersu godzinki uciekaja niewiadomo kiedy tak milo sie jezdzi no i wielki szacun dla nstruktorki bo uczy super zdalam za 1wszym razem .dzieki :lol: :D :P
madziara81
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 16 sierpnia 2009, 18:17
Lokalizacja: szczecin

Postprzez maciektme » wtorek 18 sierpnia 2009, 23:01

Ja miałem kurs w szkole Auto-Dar na Prawobrzeżu. Polecam ten OSK, genialny wykładowca i świetny instruktor.
Dodatkowe godziny wykupowałem natomiast w szkole PROKOP, również polecam.
maciektme
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 18 sierpnia 2009, 22:57
Lokalizacja: Szczecin

szkoła

Postprzez Kitka » wtorek 01 września 2009, 12:28

Polecam PD - profesjonalnie i miło, a czy Madziara nie jest czasem instruktorką w babskiej szkole? Słodko to brzmi ale radzę się trzymać z daleka od babskiej szkoły przynajmniej w Szczecinie. Miałam nieprzyjemność korzystać z ich usług. Odradzam, szkoda czasu i pieniędzy.
Kitka
Kitka
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 01 września 2009, 12:24

Postprzez madziara81 » wtorek 01 września 2009, 13:52

nie nie jestem instruktorka w tej szkole ale byla kursantka ktora juz jezdzi własnym autem po szczecinie i to własnie dzieki pani Magdzie:) jeszcze nigdy nie słyszelismy od kursantów(kolegów) takich słów bo w Babskiej Auto Szkole naprawde jest super jak nigdzie indziej ,a ty Kitka to pewnie jakas konkurencja która boi sie o własny tyłek. :lol:
madziara81
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 16 sierpnia 2009, 18:17
Lokalizacja: szczecin

Postprzez marcepan20 » wtorek 15 września 2009, 11:53

KAROL- polecam tę szkołę.
Do Sempronia, jak jezdziłaś w tej szkole to czemu nie jeździłaś z kierownikiem Panem Karolem , czy też Panem Pawłem oni nie
"odliczają minutek do końca pracy" wręcz przeciwnie.
oczywiście prawko za pierwszym podejściem!!

Polecam Gorąco


:D :D
marcepan20
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 15 września 2009, 11:30

Postprzez ArmPower » poniedziałek 28 września 2009, 16:51

Tym którzy chcą sie uczyć bez stresu gorąco polecam dwie szkoły:
Drive Point oraz Ulidowski Krzysztof :D, u Pana Krzysztofa robiłem prawo jazdy kat B, natomiast teraz zrobiłem kat C w Drive Point. W obu tych szkołach jezdziło mi się bardzo przyjemnie, bezstresowo, a instruktorzy nie załatwiali swoich spraw na moich godzinach jazd, co słyszałem że jest w normie w niektórych szkołach do tego ,z instruktorami można było sobie swobodnie porozmawiać na wiele tematów 8) . Ja osobiście też wybrałem te ośrodki szkolenia ponieważ wczesniej polecili mi je znajomi. Jeszcze jedno są to średniej wielkości ośrodki względem ilości kursantów, przez co nie ma większego problemu z ustaleniem godzin jazd. Gorąco pozdrawiam pracowników tych szkół :) , na kolejne prawko tym razem na A idę na wiosne.
ArmPower
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 28 września 2009, 16:32
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości