Szczecin

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez malamama » piątek 02 maja 2008, 10:03

nic nie słyszałam o Tych szkołach.Ja robiłam kurs w szkole"Karol" i jestem bardzo zadowolona :D
12.04.2008 zdany egzamin :D
23.04.2008 prawo jazdy do odbioru w urzędzie
malamama
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek 14 kwietnia 2008, 23:04

Kulesza Police NIE POLECAM!!!

Postprzez magda137 » czwartek 12 czerwca 2008, 21:12

Zdecydowanie nie polecam OSK Kulesza w Policach. Nie chciało mi sie jeździć do Szczecina i mam za swoje. Teoria nudna polegajaca głównie na oglądaniu filmów zaś instruktorzy nie mają podejścia i nic nie tłumaczą (znam opinie innych i z czterech tam pracujących chyba tylko Pan W. się nadaje). Wydaje im się, że jak ktoś pierwszy raz wsiada do samochodu to nie będzie robił błędów, przecież po to są te lekcje. Naprawdę nie chodziłam tam z przyjemnością. Naszczęście wykupiłam dodatkowe lekcjie w Szczecinie w Ośrdoku nie pamiętam nazwy ale mieści się na Komuny Paryskiej i w pół godziny nauczyli mnie łuku, egzamin jeszcze przedemną :)
magda137
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 12 czerwca 2008, 20:57

Postprzez domanska-magda » czwartek 07 sierpnia 2008, 11:38

A ja z calego serca nie polecam IGIELSKIEGO. moze szkola ma i renome, bo najwieksza i najdluzej istniejaca, ale instruktorzy potrafia byc strasznmi. zalatwiaja swoje prywatne sprawy podczas kursu, przez co traci sie czas siedzac i czekajac w samochodzie. poza tym wszystko odbywa sie bardzooooo dlugo. wybieram sie na kategorie A, ale na pewno do innej szkoly.
domanska-magda
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota 29 marca 2008, 12:37
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez aniczka » poniedziałek 18 sierpnia 2008, 08:30

Witam ja chciałam polecić drivera super ośrodek. Cały kurs trwał zaledwie 30 dni . Nigdy wczesniej nie jęździłam i się bałam . Instruktor który mnie uczył był bardzo cierpliwy. W ogóle miło wspominam naukę w tym ośrodku.
aniczka
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 18 sierpnia 2008, 08:20
Lokalizacja: szczecin

Postprzez Krzysiek_tk1 » wtorek 19 sierpnia 2008, 13:43

Byl ktos moze zapisany do szkoly Emar na E. Plater ? Lub moze cos o tej szkole powiedziec ? ;-> Ew. jakies na prawobrzezu ?

Pozdrawiam
Krzysiek_tk1
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 17 sierpnia 2008, 20:58
Lokalizacja: Szczecin / Kijewo

Postprzez palinovich » niedziela 24 sierpnia 2008, 21:58

Igielski - nie mam żadnych zastrzeżeń, miła obsługa [zawsze], wyklady [ciekawe], instruktorzy w porządku [bardzo mili, ale to tez zalezy na kogo sie trafi, jak w kazdym osrodku]. Ogólnie wrażenia bardzo dobre i śmialo moge polecić.
22.08.2008--> teoria+ miasto+ :-)
palinovich
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela 24 sierpnia 2008, 21:47
Lokalizacja: Złc/Sz-n

Postprzez fifi » czwartek 28 sierpnia 2008, 00:48

Wszystkim gorąco polecam szkołę jazdy "FORTUNA". Bardzo profesjonalne podejście do kursanta: przesympatyczna pani z biura służąca pomocą w każdej chwili, zawsze uśmiechnięta, rzeczowy i przyjemny kurs teoretyczny, a do tego najlepsi instruktorzy, mili i cierpliwi <przetestowani > :) Korzystając z okazji pragnę podziękować Pani Grażynce za przygotowanie do egzaminu. Jazdy zawsze na czas i wykorzystane do maximum.
Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam tę szkołę! 100% satysfakcji i oczywiście prawko w kieszeni :) :twisted:
kierowca :)
fifi
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 15 lipca 2008, 11:19
Lokalizacja: ziemia

Propozycja dla kursantów.

Postprzez swiety » sobota 20 września 2008, 23:34

Szkoliłem się w Kameleonie http://www.kameleon.szczecin.pl/naukajazdy,start.html
Szkoła fajna i również mili instruktorzy :) Ustalają terminy tak by pasowało kursantowi.
Polecam zdecydowanie.
Egzamin państwowy zdany pozytywnie dnia 17.09.2008r.
Prawo jazdy odebrane 01.09.2008r.
swiety
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 19 września 2008, 14:30
Lokalizacja: 53° 25' północ, 14° 32' wschód

Postprzez Namath » środa 15 października 2008, 08:37

Ja osobiście nie polecam OSK "AS" (os. Majowe, prawobrzeże). Chyba, że od razu na początku kursu wybierzecie sobie instruktora. Ja tam zmieniałam instr. i szarpałam się strasznie! Wszystko niepoukładane, zero terminów, na prawie każdą jazdę trzeba dzwonić i się umawiać. Tragedia!! Kurs zaczęłam 12 marca a skończyłam.... 7 lipca!! Praktycznie tygodniowe przerwy miedzy jazdami, dwie jazdy w tygodniu to góra, bo "inni też muszą"! ODRADZAM!
Chociaż teoria prowadzona wzorowo. No ale pan Z. nie podniesie poziomu całej szkoły... Szczególnie, że pan Śl. skutecznie to utrudnia, jest niemiły, opryskliwy i wrzeszczy co chwila. Porażka.

Z opinii bliskich znajomych i rodziny polecam z całego serca Auto - test (przy ul. Chopina) oraz Auto - dar (ul. Rydla). Grafik ustalany od pierwszej jazdy na całe 30 godzin, wszystko szybko, sprawnie i w miłej atmosferze.
Me acostumbre a danzar al borde del abismo... :)
Avatar użytkownika
Namath
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek 14 marca 2008, 11:32

Re: Szczecin

Postprzez pikoos » środa 05 listopada 2008, 19:24

"Tarczoń S.A." http://tarczon.eszczecin.pl/

Nie polecam tej szkoły. Owszem teorie zaliczylam blyskawicznie i to jest duzy plus tej szkoly. Ale co do jazd juz niestety nie bylo tak rozowo. Wieczne odkladanie jazd, zamiast 2 godzin mialam jedna i to oczywiscie dowiadywalam sie o tym po przyjsciu na jazdy. Ponadto gburowaty nowy instruktor, p. Marian o wygladzie podstarzalego gangstera :). Facet jest nieuprzejmy, nakrzyczal na mnie zanim ruszylam... Itd. Juz dawno powinnam skonczyc jazdy a dopiero zblizam sie do 20 godziny. Niestety kursanci wykupujacy godziny dodatkowe maja pierwszenstwo przed kursem podstawowym...
pikoos
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 25 lutego 2008, 18:31
Lokalizacja: szczecin

Postprzez Araicraf » poniedziałek 01 grudnia 2008, 23:38

Ktoś uczył się na Tkackiej oddział nazywa się "Prawko", zastanawia mnie niska cena - 835 zł ze wszystkim. Proszę o opinie, zależy mi na czasie. Z góry dziękuję.



(pytanie skasowane przez moderatora/ nie dotyczy oceny OSK)
Araicraf
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 01 grudnia 2008, 23:34

Postprzez darkman » wtorek 20 stycznia 2009, 23:53

zanim wybiezecie osrodek pomyslcie o kilku sprawach:
1) jesli inwestujecie pieniadze inwestujcie je dobrze-jesli kurs jest tani to jego jakosc zblizona jest do taniej kiełbasy-najczesciej kilka razy myta :(
2) duze osrodki nie musza dbac o renome-mniejsze musza walczyc o byt wiec bardziej dbaja o kursanta
3) INFOLUDEK zródłem opinii o kazdym osrodku szkolenia
4) na stronie Urzędu Miasta jest ranking ośrodków szkolenia.Zamiast nazw podane są numery ośrodków-wpisujecie je w wyszukiwarce i macie nazwę ośrodka
UDANYCH KURSÓW I SZEROKOŚCI NA DRODZE
>>LIVE TO RIDE
RIDE TO LIVE<<
darkman
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek 08 stycznia 2009, 22:31
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez andziaa » piątek 23 stycznia 2009, 10:45

Snuj ze Szczecina napisał(a):Ja bym tutaj jeszcze dodał Ośrodek szkolenia kierowców MARS



Zdecydowanie TAK, ukończyłam tam kurs i jestem bardzo zadowolona z ich usług. No i zadałam egzamin ZA PIERWSZYM RAZEM, oczywiście! :D
pozdrówka
andziaa
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 07 listopada 2008, 16:30

Postprzez Agja » wtorek 03 lutego 2009, 15:10

Cześć!
Zamierzam wkrótce robić prawo jazdy i rozglądam się za dobrą szkołą. Najbliżej mam AUTO SUKCES
http://www.auto-sukces.webpark.pl/oferta.htm
Co sądzicie o tej szkole? Polecacie?
Agja
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 03 lutego 2009, 15:02

Postprzez michas » sobota 21 marca 2009, 07:24

ja osobiscie polecam szkole jazdy fedenczaka. bardzo dobra szkola.
pozdrawiam.
michas
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 20 marca 2009, 22:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości