Szczecin

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez clarq » niedziela 01 lipca 2007, 18:30

Ja polecam szkoly:
- Pietrzak. swietny instruktor (wlasciciel szkoly) w zakresie kat.B. naprawde super.
- ALIEN. w zakresie kat. A, coprawda jeszcze kursu na kat. A nie skonczylem, ale szkola jest swietna.
clarq
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 27 czerwca 2007, 20:02

Postprzez woras » niedziela 02 września 2007, 02:08

woras
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek 26 lipca 2007, 22:24

Postprzez monia70 » poniedziałek 03 września 2007, 12:14

Nauka Jazdy "Karol" - polecam.
Instruktorzy (szczególnie Piotr) przede wszystkim nieziemsko cierpliwi. Zastanawiałam się, co takiego trzeba zrobić na drodze, żeby wyprowadzić ich z równowagi i posłuchać jak krzyczą :D
Pan Karol (właściciel, wykładowca i instruktor w jednym) potrafi fajnie przedstawić teorię ale niestety a może na szczęcie bardzo instensywnie odpytuje na zajęciach i później podczas jazd.
Samochody - marzenie. Mi się podobało Clio, choć jazda automatem też była fajna. Najmilej wspominam jazdę na autostradzie. Wyciągnełam 130 i wyprzedzałam wszystkich na drodze :)
Chwalą się, że w pierwszej połowie tego roku mieli zdawalność 100% i ja w to wierzę bo na prawdę starają się nauczyć.
monia70
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 03 września 2007, 09:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez wocash » niedziela 04 listopada 2007, 14:07

Nauka Jazdy FORTUNA

Szczerze z całego serca polecam tą szkołę i uważam, że jest to najlepsza szkoła nauki jazdy w Szczecinie, gdyż po zakończeniu kursu byłem bardzo dobrze przygotowany i zdałem egzamin za pierwszym razem. Uważam, że nie powinno się brać pod uwagę na pierwszym miejscu jak długo szkoła istnieje na rynku ale kadrę jaka tam pracuje. W Fortunie pracuje wysoko wykwalifikowana kadra z długoletnim stażem (od razu zaznaczam, że personel nie jest przestarzały), przez co każdy kursant może "znaleźć" sobie instruktora prowadzącego, który będzie mu odpowiadał w 100% i doprowadzi go do końca kursu, który zakończy się zdanym egzaminem. Oczywiście jako dość młoda szkoła nauki jazdy posiada nowiukie samochody, ale tym też nie można się kierowac gdyż większość szkół kupuje co jakiś czas kolejne auta. W Fortunie istnieje także możliwość zrobienia prawka na automat (dla tych którym nie chce się uczyć obsługi sprzęgła i manualnej skrzyni biegów lub dla tych którzy inaczej nie mogą). Taki kurs odbywa się z wykorzystaniem VW New Beetle, którym jeździ się naprawde cudnie.
Tak więc jeszcze raz pragnę polecić Fortunę wszystkim niezdecydowanym i zapewnić, że każdemu kursantowani tej szkoły Fortuna sprzyja :D

więcej info na -> www.fortuna.home.pl
wocash
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 04 listopada 2007, 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez polutt » piątek 18 stycznia 2008, 22:47

ZEBRA, charakterystyczne zebry na lakierze
teoria w 7 dni, wszak po parę godzin się siedziało, ale za to w świetny sposób prowadzone, mała grupka
jazdy, zaraz po teorii, zwiedzone wszystkie zakamarki niebuszewa, stoczni, wałów i urzędu, a grunwaldzki i sprzymierzonych maglowany codziennie. Całe jazdy z wewnętrznym to trwały od 10 września jakoś do 2 października. Także w porównaniu z innymi "znanymi markami" ekspres.
Bardzo polecam, ja płaciłem z badaniami, z wewnętrznym, materiałami 900 zł, teraz podobno 1100, ale warto 8)
polutt
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek 18 stycznia 2008, 14:15

Postprzez Pony » piątek 25 stycznia 2008, 16:13

Nauka Jazdy "Brawo" na ul. Jagiellońskiej.
Chodziłam tam na kurs, baaardzo przyjemna obsługa biura, wykłady teoretyczne w miłej atmosferze, szkoleniowcy super, z każdym da się pogadać, jest ich około 10 jeżeli się nie mylę... Nigdy nie ma problemu z umówieniem terminu... Ah, no i na pierwsze jazdy grupa jest umawiana już pod koniec zajęć teoretycznych, także wszystko jest w jednym ciągu, nie czeka się nie wiadomo ile...
Ja nawet teraz po zdaniu prawka lubię tam czasem wpaść i pogadać z właścicielem :)
Jednym słowem: POLECAM!
Avatar użytkownika
Pony
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek 21 stycznia 2008, 20:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez BLANK » niedziela 27 stycznia 2008, 19:09

Może ktoś ma jakieś informacje na temat szkoły jazdy "KOSOWSKI" ? Właśnie się tam zapisałem ale właściwie żadnych informacji na temat tego ośrodka nie miałem.

Pozdrawiam
BLANK
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 27 stycznia 2008, 19:03
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez alisu » poniedziałek 04 lutego 2008, 13:54

Ja skończyłam kurs w szkole MAZUR Artura Mazura, która mieści się na ul. Różowej i nie polecam tej szkoły. Kurs zaczęłam w lipcu 2006, a pan Mazur obiecał, że skończę go do końca września, co było warunkiem zapisania się do tej szkoły. Do końca września wyjeździłam 20h, po czym musiałam wyjechać i miałam rok przerwy w jeździe, czyli obietnice pana Mazura nie zostały zrealizowane. Po roku skończyłam u niego kurs, ale nie ćwiczyłam ani parkowania ani zawracania, praktycznie jedynie jazdę do przodu i tyłu, nawet nie po mieście za bardzo, sposób nauki łuku też był dziwny (przy cofaniu patrzenie w boczne lusterka, krecenie 1,5 obrotu kierownicy w prawo i odkrecanie jak w bocznym lewym lusterku widzialam że jestem rownolegle do bocznej linii).

Po skończeniu kursu kupiłam dodatkowe godziny w Igielskim, gdzie w końcu nauczyłam się porządnie jazdy po łuku i zaczęłam w końcu jeździć po mieście. Niestety mimo moich próśb kierowanych do dwoch instruktorów i wykupionych ponad 10 godzin jazdy nikt mi dalej nie pokazal parkowania rownoleglego :(

Dlatego mam pytanie, znacie jakas dobra szkole jazdy w Szczecinie, ktora porzadnie nauczy mnie parkowania w ogole i zawracania? (czyli takich "technicznych" rzeczy)

Bede wdzieczna za pomoc! :wink:
alisu
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 04 lutego 2008, 13:01
Lokalizacja: Szczecin

Szkoła jazdy

Postprzez Anjuschka » poniedziałek 04 lutego 2008, 16:05

Hej Alisu...


Ja najpierw uczyłam się w Szkole Nauki Jazdy PROKOP, a potem godziny dodatkowe w ASie... i chyba obie mogę polecić... :)
Ostatnio zmieniony środa 06 lutego 2008, 16:32 przez Anjuschka, łącznie zmieniany 2 razy
KIEROWCA JAK SIĘ PATRZY.... od 11.02.2008r.
Anjuschka
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa 30 stycznia 2008, 20:42
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez alisu » poniedziałek 04 lutego 2008, 16:10

Dzięki Anjuschka :)

Zastanawialam sie jeszcze nad nauka jazdy Mars i PD.. nie wiem co wybrac..
alisu
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 04 lutego 2008, 13:01
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pony » poniedziałek 04 lutego 2008, 16:59

alisu napisał(a):Dzięki Anjuschka :)

Zastanawialam sie jeszcze nad nauka jazdy Mars i PD.. nie wiem co wybrac..


zdecydowanie polecic moge Ci tez nauke jazdy Brawo, na ul. Jagiellonskiej
Avatar użytkownika
Pony
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek 21 stycznia 2008, 20:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez byras » wtorek 05 lutego 2008, 17:48

Z czystym sumieniem polecam szkołę "DEC" przy Powstańców WLKP (Pomorzany).
Rzeczowi instruktorzy, małe grupy, niewielkie terminy na jazdy, miła pani w biurze :P i sprawnie prowadzone wykłady bez przynudzania.
Cena trochę wysoka, ale gwarantuję że można się nauczyc jeździc przy odrobinie chęci.
byras
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 05 lutego 2008, 17:33

Postprzez slawunia90 » piątek 11 kwietnia 2008, 23:23

Zgadzam sie z kolegą wyżej. Wykłady teoretyczne prowadzone miółej atmosferze na zasadzie dyskusji z panem prowadzącym. Jazdy również w miłej i przede wszystkim rzeczowej atmosferze. Szczerze polecam !
slawunia90
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 04 marca 2008, 22:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez MonikaaaP » środa 16 kwietnia 2008, 15:17

uczyłam się i nauczyłam w CARO na Ku słońcu u Pana Jacka -wspaniały , cierpliwy , z podejściem do kursanta , to jemu zawdzięczam swoje prawko , zresztą dodam , że z tej szkoły "wywodzi "się pewna egzaminatorka , a oprócz niej obecnie w szkole także są inst. z uprawnieniami ,co świadczy o wysokim poziomie nauczania. Pozdrawiam
TO JA KIERUJE STRESEM A NIE ON MNĄ .
MonikaaaP
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 09 kwietnia 2008, 16:01
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez malamama » sobota 19 kwietnia 2008, 22:08

Nauka Jazdy"Karol" na ul Monte Cassino
Mała szkoła ale nie nastawiona na szybki zarobek lecz na jak najlepsze wyszkolenie kursanta..Pan Karol -kierownik i instruktor w jednej osobie.Potrafi cała swoja wiedzę w fascynujący sposób przekazać kursantom.Poza tym miły,uśmiechnięty ale wymagający.Wykłady prowadzi super.Mimo,że wymaga i sprawdza wiedzę kursantów to nie wykłada na sucho kodeksu drogowego.Wszystkie zagadnienia wyczerpująco tłumaczy aż do dokładnego zrozumienia przez wszystkich.Nie raz się śmieliśmy przy tym do łez.
Pozostali instruktorzy i instruktorka równie mili uśmiechnięci z pasja nauczania.Nie są znudzonymi ludźmi "odbębniającymi" swoje.Tak długo tłumaczą ,pokazują i mówią co i jak aż kursant sie nauczy i zrozumie.Jazdy w miłej atmosferze bez krzyków ,dołowania,znudzonych min i zdenerwowania.Najbardziej "stresujące" sytuacje na drodze również bez nerwów i krzyków,bez dołowania.Wręcz przeciwnie.Każde niepowodzenie jest tłumaczone, dlaczego tak się stało,jaki popełniło sie błąd i co trzeba robić aby unikać takiej sytuacji.
Normalnie aż żal,że już po kursie jestem :( ale może w przyszłości Pan Karol rozszerzy działalność :lol: serdecznie pozdrawiam :D
12.04.2008 zdany egzamin :D
23.04.2008 prawo jazdy do odbioru w urzędzie
malamama
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek 14 kwietnia 2008, 23:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości