Szczecin

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Szczecin

Postprzez parada333 » środa 16 października 2013, 19:46

basiaagnes napisał(a):Cześć
Jestem tu nowa. Właśnie zaczynam swoje poszukiwania co do dobrej szkoły nauki jazdy w Szczecinie. Dużo dobrego słyszałam o Igielskim, wielu znajomych tam zdawało. ale ostatnio zapisała się tam koleżanka, i twierdzi iż szału nie ma...zobaczymy


Polecił bym Ci Ze Szczerego serca "Alien -a" . Spoko instruktorzy i można było sie wiele nauczyć . Polecam.
O "Igielskim " nie słyszałem.
parada333
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 29 lipca 2013, 12:27

Re: Szczecin

Postprzez paula909 » poniedziałek 21 października 2013, 13:45

Cześć.
Ja robiłam kurs w Alienie i można powiedzieć, że jestem zadowolona. Pan w biurze bardzo pomocny, instruktorzy potrafią nauczyć, i są cierpliwi. Zwracają uwagę na szczegóły. Podobało mi się.
paula909
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 07 października 2013, 22:06

Re: Szczecin

Postprzez Pata » czwartek 14 listopada 2013, 18:55

Bardzo mocno polecam szkole SOS. Dzięki tej szkole zdałam prawko za pierwszym podejściem w Warszawie. Dokupiłam tam tylko 4 godziny jazdy. Instruktor w Warszawie powiedział mi, że niczego nie musi mnie uczyć bo jeżdżę doskonale. Dodał jeszcze, że powinnam dziękować mojemu instruktorowi bo nauczyć kobietę tak jeździć to ogromna sztuka :) Ludzie w szkole bardzo odpowiedzialni i mili. Instruktorzy są wymagający ale jazdy są prowadzone w taki sposób, że nie można mówić o jakimkolwiek stresie. Polecam pana Filipa. Jest bardzo dokładny i nie dyskryminuje kobiet:) Nie ma problemu w umawianiu się na jazdy. Plusem jest też karta zajęć w której można oglądać swoje postępy. Wiadomo wtedy co jest do poprawki a co już umiemy. Szkoła moim zdaniem idealna. Jeszcze raz bardzo polecam :)
Pata
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 14 listopada 2013, 18:49

Re: Szczecin

Postprzez AdrianaReczek » czwartek 05 grudnia 2013, 22:33

I ja polecam SOS Odpowiedzialną Szkołę Jazdy.

Wybór padł na ten ośrodek, ponieważ na wszelkich forach (biorąc pod uwagę kryterium zdawalności) miał najlepsze wyniki. Była to jedna z najlepszych decyzji i inwestycji w moim życiu. Teoria przeprowadzona w sposób interesujący i bardzo mądry. Na wszelkie pytania uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Instruktorzy prowadzący zajęcia praktyczne wymagający, jednocześnie cierpliwi i zdeterminowani żeby nauczyć - nawet jeśli wymaga to stosowania różnych technik podejścia do kursanta. W połączeniu z przeczytaniem podręcznika :learn: (zapewnionego również przez nich) szkolenie przyniosło wymierne korzyści - teorię i praktykę zdałam za PIERWSZYM RAZEM. :D
AdrianaReczek
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 05 grudnia 2013, 22:23

AUTO-TEST

Postprzez polrem » czwartek 30 stycznia 2014, 09:25

Polecam naukę jazdy http://auto-test.szczecin.pl.
Jestem po kursie i po zdanym za pierwszym podejściem egzaminie.
Lepszej rekomendacji chyba nie znajdę.
polrem
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 28 stycznia 2014, 19:58

Re: Szczecin

Postprzez Michios » niedziela 20 września 2015, 16:41

Zdałem za pierwszym praktyke i teorie za drugim , kurs robiony w prawko rondo

Polecam :)
Teoria: Czerwiec 26 2015 58/74
Teoria 2: Wrzesień 1 2015 74/74
Praktyka:Wrzesień 17 2015 Plac [+] Miasto [+] 37 Min
Michios
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 20 września 2015, 16:24

Re: Szczecin

Postprzez Mattpl » niedziela 13 marca 2016, 19:07

Witam, ja polecam szkołę DARO. Początkowo robiłem w Nowogardzie, ale zacząłem studia i dowiedziałem się że mają również drugi oddział w Szczecinie. Zdałem za pierwszym razem. Polecam
Mattpl
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 13 marca 2016, 19:04

Re: Szczecin

Postprzez gasterosteus » sobota 23 września 2017, 00:33

Igielski jest ok.

+ Przede wszystkim maja rozbudowany e-learning. Wszedzie kasujesz teorie bez chodzenia na wyklady.
+ Jesli zajda sytuacje nieprzewidziane nie przerzucaja usilnie kosztow na klienta. Mozna sie dogadac. Mialem sytuacje gdy korek na drodze spowodowany wypadkiem zupelnie uniemozliwil mi dotarcie na jazdy. Byla tez pomylka w grafiku ktora dodawala mi nadprogramowe 2h. To rowniez bez szemrania wzieli na siebie.
+ Jezdzilem z 2 instruktorami i nie narzekam.

+/- Troche dziwne ze tak duza szkola moze miec problemy z terminami. Moze byc problem zeby wyjezdzic wszystko w relatywnie krotkim czasie.
+/- Nie sa najtansi ale tez nie najdrozsi. Nadrabiaja e-learningiem.


Pozdrawiam tez Karola ktory chyba obecnie przepoczwarzyl sie w Amigo... . Kiedys robilem tam kat B i to byl naprawde udany kurs jak dla nowicjusza.

edit, w swietle nowych doswiadczen nabytych w innym miescie musze stwierdzic ze jazda z instruktorem Igielskiego panem R.O. byla daleka od idealu, wyrobil we mnie przekonanie ze moja jazda jest slaba ale dzis moge powiedziec ze to jego kurs byl slaby i prowadzil w prostej linii do wykupywania godzin, potrzebowalem wiecej perspektywy zeby zrozumiec dlaczego R.O. jest tak malo ,,popularny'' w srodowisku
gasterosteus
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek 19 maja 2017, 07:27

Re: Szczecin

Postprzez kasiatututu » środa 19 grudnia 2018, 11:18

ja robiłam prawko w AUTO TEST.

Zdałam za 2 razem, ale to przez moją głupotę, bo o szkole nie powiem raczej niczego złego. miałam dziwnego instruktora, ale miły, pomocny, nauczył mnie dość pewnie kierować autem, choć myślałam, że umrę ze strachu, jak na pierwszej lekcji kazał mi wyjechać na miasto...
kasiatututu
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa 19 grudnia 2018, 11:14

Re: Szczecin

Postprzez aniawy » poniedziałek 25 listopada 2019, 11:50

Ja spokojnie mogę polecić szkoła Alien ze Szczecina. Rozpoczęłam u nich kurs zupełnie zielona. Ale instruktor tak mnie wyszkolił że teraz pewnie pomykam po mieście. Świetnie mnie przygotował na egzamin "piłował" z każdego manewru. Na skrzyżowaniach cierpliwie tłumaczył zasady. Mają też dobre samochody. Zawsze odpowiednio przygotowane do kursu. Jednym słowem pierwsza klasa
aniawy
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 25 listopada 2019, 11:40

Re: Szczecin

Postprzez jozik19 » wtorek 14 stycznia 2020, 13:35

Alien jest w porządku. Robiłem u nich kurs i spokojnie mogę ich polecić> Moja żona tez u nich robiła i była zadowolona. Mają świetnych instruktorów i dobry sprzęt. Kurs przebiega na luzie i można się wiele nauczyć. No i co najważniejsze egzamin zdany. Jak najbardziej polecam
jozik19
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 14 stycznia 2020, 13:26

Re: Szczecin

Postprzez Szacun » czwartek 27 sierpnia 2020, 14:14

Ja osobiscie postawilem na Igielskiego. Polecam ta szkole kazdemu. Swoja przygode z nia zaczalem od kat b. Oczywiscie teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Obecnie robie kat c+e i jestem pelen podziwu instruktorow.Mialem przyjemnosc uczyc sie z trzema , ale najmocniej zapadna mi w pamiec rady i wskazowki Pana Jacka Gajewskiego. Panie w biurze cierpliwe , wyrozumiale a co najwazniejsze poprowadza przez kursy i egzaminy od poczatku do konca. Zajecia z Pania Paulina zyciowe i ciekawe. Zycze powodzenia
Szacun
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 27 sierpnia 2020, 14:07

Re: Szczecin

Postprzez Kaczmar99 » piątek 02 października 2020, 21:33

kasiatututu napisał(a):ja robiłam prawko w AUTO TEST.

Zdałam za 2 razem, ale to przez moją głupotę, bo o szkole nie powiem raczej niczego złego. miałam dziwnego instruktora, ale miły, pomocny, nauczył mnie dość pewnie kierować autem, choć myślałam, że umrę ze strachu, jak na pierwszej lekcji kazał mi wyjechać na miasto...


Też robiłem w Auto Test i bardzo sobie chwalę. Zdałem za pierwszym razem :D
Kaczmar99
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 02 października 2020, 21:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczecin

Postprzez johnudsh » czwartek 08 października 2020, 10:50

Good information thanks for sharing
johnudsh
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 08 października 2020, 10:48

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości