Zamość

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Zamość

Postprzez byłykursant » środa 09 sierpnia 2006, 23:09

Zamosc CABRIO !!!!!!!!!!!!!!!

Gorąco polecam tę szkołę!!! Napewno sie wam spodoba.

Dużo by tu pisac o Cabrio, naprawde super szkoła, fajowi instruktorzy, miła atmosfera.


POLECAM!!!POLECAM!!!POLECAM!!!POLECAM!!!POLECAM!!!POLECAM!!!POLECAM!!![/b]
byłykursant
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 09 sierpnia 2006, 22:56

Re: Zamość

Postprzez @ndreV » piątek 23 listopada 2007, 15:23

byłykursant napisał(a):Zamosc CABRIO !!!!!!!!!!!!!!!
Gorąco polecam tę szkołę!!! Napewno sie wam spodoba.
Dużo by tu pisac o Cabrio, naprawde super szkoła, fajowi instruktorzy, miła atmosfera.
POLECAM!!!POLECAM!!!POLECAM!!!POLECAM!!!POLECAM!!!POLECAM!!!POLECAM!!![/b]


No niestety nie mogę się zgodzić z twoją opinią. Sam zastanawiałem się czy właśnie tam się nie zapisać, ale jakość szkolenia- szczególnie praktyka pozostawia tam wiele do zyczenia :? Dlatego nie polecam, to nie jest odosobniona opinia, wszyscy moi znajomi twierdzą, że cabrio szpanuje beemką i tyle,a uczyć to raczej nie u nich...

dlatego wybrałem osk DELTA. Naprawdę mili instruktorzy, odpowiedzą na każde pytanie i widać, że zależy im na tym co robią, niedopuszczalne jest, aby instruktor np. rozmawiał przez komórkę przez parę minut,a ja mam jechać tak jak umię (choć taką postawę widzę często w innych szkołach, nazw nie będę wymieniał, bo nie chcę robić antyreklamy).
Jeśli ktoś z Zamościa jest zainteresowany ich ofertą to zapraszam na ich stronę: oskdelta.pl Wiem, że mój post brzmi trochę jakbym reklamował tą szkołę, ale nie, ja tam robię tylko prawko, a że uważam, że dobrze mi w tym pomagają to wypada pochwalic :D
Obrazek
I pamiętaj [you], warto nas odwiedzić...

I Egzamin 05.12.2007-może się uda...
Avatar użytkownika
@ndreV
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 23 listopada 2007, 14:21
Lokalizacja: www.gracze.eu

Postprzez Shithead » czwartek 17 lipca 2008, 23:39

Ja jestem po 4 lekcjach w WUREX-ie i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Jedyny minus - duża liczba osób. Na razie nie mogę ocenić do końca szkoły, bo wiadomo, nie maiłem jeszcze zajęć praktycznych, ale jak je już skończę to posta edytuję i napisze coś więcej.
Shithead
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 17 lipca 2008, 23:35

Postprzez nmc_zmc » poniedziałek 01 grudnia 2008, 18:34

Jestem już po zdanym egzaminie i chciałbym każdemu polecić OSK Bimar.

Bardzo przyjazna atmosfera. Raczej nie ma problemu z umówieniem się na jazdy (przynajmniej ja nie miałem ale miałem pewne znajomości z szefem:D). Nigdy nie miałem skracanych lekcji a jak instruktor się spóźnił 15 min bo zapomniał że omówiliśmy się w innym miejscu niż zwykle to później jeździłem te 15min dłużej :P:)

Nie było załatwiania prywatnych spraw w czasie jazd. Wszystkich instruktorów wspominam bardzo przyjemnie a jeździłem z 3 :P :)

Warto skorzystać ;)
19 VIII 2008 - pierwsza jazda
2 X 2008 - teoria ( + ) plac ( + ) miasto ( - )
24 XI 2008 - plac ( + ) miasto ( + )
112 dni - 1385zł
nmc_zmc
 
Posty: 157
Dołączył(a): środa 30 lipca 2008, 22:19
Lokalizacja: Zamość

Postprzez norbizmc » sobota 06 grudnia 2008, 19:11

Ja również podpisuje się pod post poprzednika :) Nic dodać, nic ująć, Bimar jest poprostu najlepszy :) Nie chcę robić antyreklamy instruktorom ale jeśli ktoś się zdecyduje to proście o Pana S. :P
Miałem z nim 20 godzin jazd, dobrze tłumaczy i nie denerwuje się tak jak szef :P A rezultat? Zdane za 1 razem :)
Obrazek
norbizmc
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek 28 października 2008, 00:13

Postprzez kursnatka » piątek 13 lutego 2009, 19:36

zgadzam się z osobą powyżej jeśli do Bimaru to tylko do Pana Stasia!!! miła atmosfera, żadnego problemu z jazdami, wszystko wytłumaczy, polecam :) bardziej cierpliwej osoby nie znam
kursnatka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 13 lutego 2009, 19:29

Postprzez wiejar » środa 01 kwietnia 2009, 16:00

A ja polece Dobrą Szkołę Jazdy:) Mieści sie na ul. solnej więc samo centrum miasta:) Wykłady są w porządku, nawet bardzo w porządku. Co do instruktora to polecam pana Mieczysława. Doświadczony kierowca z miłym podejsciem ;) Co mi sie podobało to to, że jazdy są głownie z 1 instruktorem.(2 razy jeździłem z innymi - p. Pawła nie polecam, za to p. Stanisław jest super,ale już niestety nie uczy na B(jedynie C)). W szkole jest również VW Eos cabrio, którym oczywiście można sie przejechac na ktorejś z jazd :) Wystarczy wyrazić tylko chęć :) Szkole nie można też odmówić wysokiej zdawalności. Dzisiaj zdałem za 1 razem, także szczerze POLECAM!!:)
wiejar
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 30 marca 2009, 16:23
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Bagaba » piątek 24 kwietnia 2009, 20:24

Ja zdawałem u Zuba :)
Bardzo sympatycznie i sprawnie, szkoła nie jest wielka, mimo wszystko bardzo polecana, bez kombinowania ze zmianą instruktorów, chyba że ktoś poprosi. (jestem święcie przekonany że jeden instruktor = lepszy efekt).
Zdałem za pierwszym razem.

co do Cabrio i Wurex'u ... nie będę komentował, mam o tych szkołach wyrobione dość surowe zdanie. Moi znajomi zdawali po tych szkołach egzamin po kilka razy :) duży ,,-" za niedoświadczonych, młodych instruktorów którzy będą mili, ale powożą się tylko nie dając cenniejszej wskazówki. (z tego co słyszałem)
Bagaba
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 16 kwietnia 2009, 10:31

Postprzez jstka66 » piątek 03 lipca 2009, 16:05

a ja zdawalam w moto box i zdalam za pierwszym razem i moim zdaniem jezdzenie samochodem ktorego nie ma na egzaminie jest bez sensowna strata czasu!!!!!!!!a mimo ze ta szkola nie ma rozglosu to jestem zadowolona bo na egzaminie bylam pewna siebie i polecam ja z czystym sumieniem
jstka66
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 03 lipca 2009, 15:56

Postprzez Michno » poniedziałek 06 lipca 2009, 23:17

Heh, każdy poleci swoją szkołę, tak więc ja polecam swoją - czyli Rysbux - z tego co wiem jest to jeden z najstarszych OSK w Zamościu ;]

Kurs zacząłem w lutym w czasie ferii - przez 2 tygodnie cała teoria została opanowana: wykłady na luzie, fajna atmosfera - można pogadać o wszystkim :)
Badania lekarskie są wykonywane na miejscu, nie trzeba nigdzie latać i szukać lekarzy.

Jeżeli chodzi o praktykę, to nie mam zastrzeżneń: nie ma się jednego instruktora (w przeciwieństwie do Bagaby uważam, że jak ma się kilku instruktorów, tym lepiej - nikt ci nie narzuca swojego stylu jazdy), wszyscy są przyjaźnie nastawieni, można wszystkiego się dowiedzieć - powiedzą nawet na co należy uważać na egzaminie, gdzie się pilnować. Co więcej, godziny jazd można przesunąć lub odwołać w każdej chwili.

Co więcej? Jeżeli chodzi o bazę samochodową to fakt, mają mało samochodów w przeciwieństwie do takich OSK jak Cabrio czy Wurex, ale tam chyba liczy się ilość osób, a w Rysbuksie - jakość kształcenia i stan aut (o z tego co widzę, to w Cabrio kilka eLek nadaje się do odwiedzenia warsztatu blacharskiego ;P).

Mogę polecić jeszcze OSK Delta na Partyzantów - tam wykupiłem sobie dodatkowe dwie godziny przed egzaminem i powiem, że przyjemnie się jeździło ;)

Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Michno
 
Posty: 27
Dołączył(a): poniedziałek 06 lipca 2009, 22:53
Lokalizacja: Szczebrzeszyn

Postprzez zibi » wtorek 02 lutego 2010, 18:08

Właśnie robię prawko w Delcie i nie wiem co mam myśleć.

Na pewno jazdy urywane po 5- 10min. Zdarza się załatwianie przez instruktorów własnych spraw na mieście.

Instruktorzy są mili i nie krzyczą.
Ale jakoś jazda z właścicielką mnie nie przekonuje. Powinna podchodzić bardziej krytycznie do tego co wyprawiam.
Chyba najlepiej jest jeździć z Marcinem.
Jest jeszcze 2 instruktorów z którymi nie jeżdziłem.
NIe wiem czy wybranie tej szkoły nie było blędem.
zibi
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek 02 lutego 2010, 17:57

Postprzez ilsa » niedziela 14 marca 2010, 13:56

Hm, ja robię w Cabrio i póki co nie zdałam egzaminu, ale wyłącznie z mojej winy (stres, stres, stres). Z samego szkolenia jestem bardzo zadowolona, chociaż trzeba przejechać się z paroma instruktorami, a potem można sobie wybierać tych, z którymi najlepiej się jeździ. Owszem, jest sporo młodych, ale są dobrzy i mają świetne podejście do kursanta, bo osobiście nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mi wrzeszczał nad uchem, tak jak mi opowiada koleżanka (a robi w jednej z zamojskich szkół).
ilsa
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 14 marca 2010, 13:51

xD

Postprzez Dera2127 » niedziela 21 marca 2010, 16:54

Cabrio jest najlepsze!! Nigdy nie powiem złego słowa na ich temat. Samochody są sprawne, instruktorzy <&%#$@>*** a atmosfera wspanaila :D:D !!!!! Wszyscy moi znajomi którzy poszli do Cabrio zdali za pierwszym razem !!! Ja czekam na egzamin i wszyscy (łącznie z szefem) zyczyli mi powodzenia i podtrzymywali na duchu xd Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dera2127
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 21 marca 2010, 16:47

;)

Postprzez kursantka18 » niedziela 27 czerwca 2010, 14:57

Ja mogę śmiało polecić szkołę jazdy RYSBUX Zajęcia teoretyczne prowadzone w miłej atmosferze, wszystko jasno tłumaczone i o wszystko można zapytać. Jeździ się z różnymi instruktorami ale ma się jednego prowadzącego z którym się najwięcej jeździ. Jazdy można odwołać w każdej chwili. Ja jeździłam z 4 różnymi i wszyscy są naprawdę ok. Mój prowadzący się w ogóle nie denerwował, wszystko spokojnie tłumaczył. Teraz czekam na egzamin i mam nadzieję że zdam. Polecam ;)
kursantka18
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 27 czerwca 2010, 14:54

Re: Zamość

Postprzez dylek » czwartek 07 października 2010, 15:43

Pozdrawiam z prawego fotela "eLki" :D
Avatar użytkownika
dylek
Moderator
 
Posty: 4648
Dołączył(a): czwartek 01 marca 2007, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości