Zamość

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Zamość

Postprzez k ursantka » poniedziałek 03 stycznia 2011, 15:29

Ja właśnie uczę się jeździć w CABRIO i jestem bardzo zadowolona.Sympatyczni instruktorzy, bardzo, bardzo, bardzo cierpliwi tłumaczą wszystko po 100 razy i w trakcie jazdy koncentrują się na tym co robi kursant
k ursantka
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 03 stycznia 2011, 15:07

Re: Zamość

Postprzez KrzysiekZM » środa 29 czerwca 2011, 18:17

Polecam szkołę jazdy BIMAR.Świetni szkoła,świetni ludzie.Jeżeli ktoś będzie się chciał zapisać niech zapyta czy może jeździć z Panem Staśkiem.Świetny instruktor,cierpliwy i miły człowiek,godzina jazdy daje z nim daje tyle co 4 z innym.Na wykłady można się umówić o dowolnej godzinie,test można zdać choćby od razu.Z szefem też się fajnie jeździ chociaż jest bardzo wymagający,zgani ale i pochwali.:D
KrzysiekZM
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa 29 czerwca 2011, 18:03

Re: Zamość

Postprzez ronia » sobota 23 lipca 2011, 22:01

Uważajcie na CABRIO w Zamościu.
Szkoda pieniędzy. Instruktorka Patrycja niegrzeczna i wulgarna. Żarty samego szefa w stosunku do kobiet - prostackie.
Odradzam.
ronia
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 23 lipca 2011, 21:57

Re: Zamość

Postprzez karizmc » piątek 29 lipca 2011, 13:28

Ja osobiście polecam szkołe Lcar. Wykłady są codziennie w godz. 14-16, więc chodzimy kiedy nam pasuje, a nie tak jak w innych szkołach to my musimy się dostosowywać. Jazdy prowadzi dwóćh instruktorów(właściciel szkoły i Paweł). W czasie jazd nie zajmują sie swoimi sprawami jak potrafia instruktorzy w innych szkołach tylko na bieżąco uczą nas jak mamy wykonywać manewry.
karizmc
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 29 lipca 2011, 11:31
Lokalizacja: Zamość

Re: Zamość

Postprzez malleczek12 » piątek 18 listopada 2011, 16:57

[ciach/polecam najpierw regulamin]
malleczek12
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 18 listopada 2011, 16:47

Re: Zamość

Postprzez annare » środa 05 grudnia 2012, 10:31

ronia napisał(a):Uważajcie na CABRIO w Zamościu.
Szkoda pieniędzy. Instruktorka Patrycja niegrzeczna i wulgarna. Żarty samego szefa w stosunku do kobiet - prostackie.
Odradzam.

witam!!!!!!!a ja sie nie zgadzam z tobą.ja robiłam kurs w CABRIO i jestem baaaaaaaaaaaardzo zadowolona.miałam jazdę z Patrycją i Moniką.są naprawdę ok.pomogły mi dużo.i polecam je wszystkim.co do kursu żadnego urywania minut,itp....jak to bywa w innych szkołach.cała uwaga skupiona na kursancie :D :D .polecam :spoko: :thumb2: zdałam 23.11 za 1razem.
annare
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 05 grudnia 2012, 10:16

Re: Zamość

Postprzez robertmar » czwartek 22 maja 2014, 16:58

A ja mogę polecić Dobrą Szkołę. Zarówno właściciel, jak i instruktor (Robert) to świetni fachowcy, którzy nie tylko znają się na swojej robocie, ale także potrafią dostosować się do wymagań kursanta. A w moim przypadku nie było to łatwe, gdyż musieli specjalnie przystosować dla mnie auto.

Efekt: oba egzaminy państwowe zdane za pierwszym podejściem. Teoretyczny z maksymalną liczbą punktów.
robertmar
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 22 maja 2014, 16:53

Re: Zamość

Postprzez kasiulllla97 » czwartek 23 czerwca 2016, 23:56

Przygotowywałam się do egzaminu na prawo jazdy w Dobrej Szkole i szczerze ją polecam, ponieważ p. Andrzej potrafił przekazać swoją wiedzę dotyczącą zasad ruchu drogowego , dzięki któremu zdałam egzamin teorertyczny za 1-szym razem. Jednak najbardziej jestem zadowolona z jazd, które miałam z p. Jarkiem J. Szczerze polecam go i p. Irka, z którym miałam 4 h jazdy przed egzaminem praktycznym. Panowie bardzo mili i spokojni. jestem zadowolona z wyboru instruktora czyli z p. Jarka. Jazdy odbywały się w spokojnej atmosferze i nawet moje błedy tj. pomyłka podczas zmiany kierunku jazdy, prawie wjechanie w znak, gaśnięcie samochodu, nie zatrzymywanie się całkowite na stopie nie sprawialy ze instruktor podnosił na mniie głos. Nie załatwiał żadnych własnych spraw, praktycznie do samego egzaminu powtarzał mi jak mam się zachować podczas danego manewru, gdy miałam jazdy przed egzaminem i miałam mieć z jakimś innym instruktorem starał się zamienic kursantów tak abym miała z nim. Pan Irek natomist dał mi dobra rade przed egzaminem czyli abym nie zwracała uwagi na to co już zrobiłam nie tak i nie rozmyślała jak to można było lepiej zrobić tylko abym się skupiła na tym co jest tu i teraz. i ta rada mi pomogła na egzaminie. Obaj panowie podzcas ostatnich jazd powiedzieli mi ze mam szanse zdac i to mi bardzo pomogło bo zdałam za 1-szym praktyczny, co najlepsze to to że ja na egzam. poszłam pewna że zdam. Jestem panu Jarkowi barzdo wdzięczna że nauczył początkowo beznadziejnego kierowcę jeździć. do końca jazda mi nie szła i dopiero na egzam. była moja najlepsza jazda. :) :)
kasiulllla97
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 23 czerwca 2016, 23:26

Re: Zamość

Postprzez sylwiam » czwartek 29 września 2016, 15:16

Witam wszystkich bardzo serdecznie. W obecnej chwili czekam na egzamin państwowy z kat.B.
Kurs robiłam w OSK Cabrio i w przeciwieństwie do innych jestem bardzo zadowolona z nauki w tej szkole.Panowie,z którymi jeździłam spokojni,opanowani a przede wszystkim świetnie wykonujący swoja pracę !!!!
Mam porównanie,dlatego,że około 10 lat temu również robiłam kurs w jednej z zamojskich szkół i nie dość ,że całe g.... się nauczyłam to panowie życzyli sobie podwózkę do sklepu ponieważ musieli kupić kawę ,pączka :evil: :evil: :evil: .
W Cabrio przez cały ten czas ani razu z żadnym z Panów nigdzie nie jeździłam-szanują czas kursanta :thumb2: :thumb2: :thumb2: .
Wracając do poprzedniej szkoły - instruktorzy chamscy, jeden się potrafił wydzierać jak mi bieg nie wszedł , z racji tego ,że ja się uczyłam takie zdarzenia miały prawo występować!!!!
Szkołę Cabrio polecam znajomym i będę polecać nadal bo jest tego warta!!! :spoko: :spoko: :spoko:
sylwiam
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 29 września 2016, 14:54

Re: Zamość

Postprzez sferan » piątek 24 lutego 2017, 22:22

mogę polecić cabrio mój syn tam zdawał
sferan
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 24 lutego 2017, 21:51

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości