Poznań

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Poznań

Postprzez Pablo1986b » czwartek 27 grudnia 2012, 23:08

Autodrive- zmieniłem szkołę na nich po niezdanych egzaminach, dzięki tej szkole w końcu zdałem.
27.12.2012- zdany egz kat B
(2013-01-04 08:22:15) Prawo Jazdy: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(2013-01-11 12:45:54) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie
2013-01-16- Dokument przysłany do domu:)
Pablo1986b
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek 27 grudnia 2012, 22:53

Re: Poznań

Postprzez Arystokrata » czwartek 17 stycznia 2013, 12:20

Ja polecam tylko i wyłącznie szkołę Szybki Bill w Poznaniu, miałem okazję przekonać się na jazdach dodatkowych w jeszcze dwóch innych szkołach jak jest i było fatalnie. Marcin i Mateusz w OSK Szybki Bill nauczyli mnie naprawdę jeździć. Pozdrawiam
Arystokrata
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 17 stycznia 2013, 12:08

Poznań

Postprzez SylwiaCz » czwartek 17 stycznia 2013, 18:16

Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem szkoły polecam O.S.K."PEGAZ".Najlepsza szkoła jazdy w Poznaniu.Pełen profesjonalizm i miła atmosfera.Wspaniali instruktorzy szczególnie polecam Wojtka z którym świetnie się jezdziło udziela wielu cennych wskazówek ma duzo cierpliwości.Ucząc się z nim na każdą lekcje idzie się z przyjemnością na ostatnich dodatkowych jazdach wspierał mnie duchowo i przekonywał że zdam. Pomaga uwierzyć w siebie.Dzięki niemu nauczyłam się jezdzić i czerpać z tego przyjemność.Egzanim zdawałam 2 stycznia a od 3 dni jestem szcześliwą posiadaczką prawa jazdy :)
SylwiaCz
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 15 stycznia 2013, 16:11

Re: Poznań

Postprzez anka13 » czwartek 17 stycznia 2013, 21:48

Zanim zapisałam się na kurs prawa jazdy do OSK PEGAZ myślałam, „nie urodził się jeszcze taki człowiek, który w sensowny i przyswajalny dla mnie sposób wytłumaczy i nauczy mnie jazdy autem”. Jak się jednak okazało taki ktoś się już jakiś czas temu urodził i mało tego - potrafi wytłumaczyć, nauczyć, pokazać i sprawić ze zdałam egzamin za 1 razem! Jeżeli ktoś chce tak jak ja: umieć jeździć samochodem, czuć się kierowcą świadomym wszystkiego co dotyczy jazdy autem i mieć pewność, ze jeździ się dobrze oraz oczywiście zdać za 1 razem powinien wybrać Bartka z OSK PEGAZ.
Bartek, chyba postawię Ci pomnik przed WORDem :)
anka13
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 17 stycznia 2013, 21:45

Re: Poznań

Postprzez Dzoanka » piątek 18 stycznia 2013, 17:10

OSK Pegaz- polecam!
Ja swoją przygodę z autem rozpoczęłam pod okiem nieustraszonego instruktora Bartka, który wprowadził mnie w tajniki ruchu drogowego. Niebawem zapisuję się na egzamin i nic nie jest mi straszne, a muszę przyznać, że początki były trudne. Myślałam, że taką 'gapcią :D ' już pozostanę, ale niepostrzeżenie Bartek nauczył mnie wychodzić obronną ręka z każdej sytuacji. Dziś wiem, że miałam ogromne szczęście, bo uczył mnie sam Mistrz ;)
dziękuję Bartek :)
Dzoanka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 18 stycznia 2013, 17:01

Re: Poznań

Postprzez moniczkaa » piątek 18 stycznia 2013, 18:30

Witam! Polecam ośrodek szkolenia kierowców "Pegaz". Bardzo sympatyczna atmosfera w czasie jazd i bardzo sympatyczny instruktor Bartek! Wymagający i konkretny, bardzo dobrze tłumaczy i udziela cennych wskazówek!
moniczkaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 18 stycznia 2013, 18:18

Re: Poznań

Postprzez ella » piątek 18 stycznia 2013, 23:12

moniczkaa napisał(a):Witam! Polecam ośrodek szkolenia kierowców "Pegaz". Bardzo sympatyczna atmosfera w czasie jazd i bardzo sympatyczny instruktor Bartek! Wymagający i konkretny, bardzo dobrze tłumaczy i udziela cennych wskazówek!

Inni użytkownicy, którzy pisali z tego IP



Dzoanka [ 1 Post ]
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poznań

Postprzez OSKkursant » wtorek 12 lutego 2013, 14:39

OSK ALIGATOR to jakaś kpina. Typowa maszynka do zarabiania pieniędzy. Instruktorzy na szkolenie praktyczne mają od szefa limity na kilometry. Jak sami mówili są przez to zmuszani do oszukiwania kursantów: Zaczynają jazdy z opóźnieniem i szybciej kończą. Dużo czasu spędzają na stacjach benzynowych i godzinami pokazują lampki w samochodzie.
Oprócz tego
-Ciągłe zmiany instruktorów
-Przekładanie jazd
-Kurs który trwa wieki
OSKkursant
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 14:17

OSK MPK, HIGH, JAGIELLONKA POZNAN

Postprzez waldi1977 » czwartek 14 lutego 2013, 16:24

A wiec tak, jestem posiadaczem prawa jazdy kat.ABC. Kazda kategorie robilem w innej Szkole Jazdy. Najpierw robilem prawo jazdy kat.B w OSK MPK Poznan, bylo to w 1998 wiec za duzo nie pamietam, ale zle nie bylo bo zdalem za pierwszym razem. Nastepna kategoria byla kat.A ktora robilem w OSK HIGH na Chwaliszewie. Zajecia teorytyczne prowadzone przez Zbyszka wspominam bardzo dobrze, ze spokojem odpowiadal na zadawane mu pytania. A co do praktyki...zanim zapisalem sie na ten kurs, mialem kilkuletnie doswiadczenie w "jezdzie" motocyklem, ale juz po dwoch godzinach jazd prowadzonych pod czujnym okiem instruktorow, stwierdzilem ze ja nie umiem jezdzic!!! Mialem jazdy z trzema instruktorami, Zbyszkiem, Jarkiem i Konradem...pelen profesjonalizm. W te 20 godzin pokazali mi i wytlumaczyli na czym polega jazda motocyklem. Z pelna odpowiedzialnoscia polecam szkole HIGH wszystkim tym, ktorzy naprawde chca nauczyc sie jezdzic. Dodam, ze u nich wykupilem dodatkowe jazdy na kat.A dla mojej zony, bo uczyla sie w innnej szkole i oblala pierwszy egzamin. Po czterech godzinach u nich zdala za pierwszym razem!!! Cena kursu byla ciut duza, ale gdy tak uczciwie popatrze na poziom nauki, to kazda zlotowka byla tego warta. Dodam tez, ze instruktorzy to praktykujacy motocyklisci, co jest sporym atutem. Zdalem za pierwszym razem!!!
Kat.C robilem w OSK Jagiellonka w ubieglym roku, instruktor bardzo mily lecz czesto zajmujacy sie czyms innym niz nauka. Ale gdy juz zaczyna uczyc, okazuje sie byc pelnym profesjonalista. Ze spokojem tlumaczy i doradza, jak prawidlowo nalezy wykonywac manewry i jak nalezy zachowywac sie na drodze. Nie ma problemow aby zapisac sie na jazdy, tak samo na egzamin wewnetrzny. Zdalem za pierwszym razem!!!
Gdybym musial ocenic te OSK i wybrac najlepsza, to bezapelacyjnie najlepszym OSK jest Szkola Jazdy HIGH...te szkole polecam. :thumb2:
waldi1977
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 14 lutego 2013, 15:51

Re: Poznań

Postprzez monika92 » czwartek 14 lutego 2013, 16:52

Bardzo serdecznie polecam wszystkim OSK Pegaz jak dla mnie najlepszy ośrodek, cena kursu bardzo przystępna, dostałam świetne materiały, które pomogły mi przygotować się do egzaminu teoretycznego i oczywiście muszę również pochwalić znakomitych instruktorów w szczególności Wojtka i Sławka, którzy wiele mnie nauczyli i dzięki którym od wczoraj jestem szczęśliwym kierowcą :) (a przed kursem nigdy nie siedziałam za kierownicą!) Pozdrawiam!:)
monika92
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 14 lutego 2013, 16:45

Re: Poznań

Postprzez tom66 » piątek 01 marca 2013, 16:51

Po przeczytaniu wpisów na tym forum zdecydowałem się na OSK Pegaz i dobrze wybrałem. Wojtek, z pomocą Bartka, przeszli ze mną od zera do prawa jazdy. Cały czas absolutnie bezstresowo i przyjemnie. Wystarczy słuchać ich dobrych rad, zachować chłodną głowę na egzaminie i po sprawie. Polecam!
tom66
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 01 marca 2013, 16:42

Re: Poznań

Postprzez ilonac » czwartek 07 marca 2013, 15:49

Hej! polecam OSK Pegaz :) cały kurs przebiegł sprawnie i bez problemu. Jestem bardzo zadowolona, przy okazji pozdrawiam instruktora Wojtka!
ilonac
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 07 marca 2013, 15:33

Re: Poznań

Postprzez blizna » wtorek 12 marca 2013, 17:58

Dla tych co nie mają i dla tych co mają ( bo zawsze można je stracić) prawko, polecam OSK PEGAZ ;P Instruktorzy są naprawdę w porządku i do tego o dziwo lubią te prace bo mają fenomenalne podejście :p Najwięcej jazd miałam z Bartkiem i jak życie Wam nie straszne to polecam ^^ a tak serio to jest mega w porządku do tego stopnia, że niektórzy chałturzą i tworzą nowy wymiar poezji ;p

Jest w pegazie taki gość, co ma w gardle chyba ość: czasem zrzędzi i
marudzi, ale przy tym też się trudzi, gdyż ambicję względem nas,
sięgają przeważnie gwiazd :D Doświadczenie ma ogromne- jazdy z nim są
wiekopomne. Rady cenne zawsze daje, chodź samochód czasem staje…jednak
to nie z jego winy, takie właśnie są dziewczyny ^^.
Stypa w aucie to nie z nim chyba, żeby połknął kij. Miły jest jak ruski Car,
lecz nikt nie jest bez przywaaar. Trzeba także wiedzieć, że: on zdał prawko a Ty
nie ;p <jeszcze :twisted: > Wiedzą i praktyką błyszczy, on uchroni Cię od
zgliszczy. Umysł miej na wskroś otwarty, bo on gra w otwarte karty.
Monologi jego złote są zbyt cenne za te kwotę i dlatego słuchaj zawsze
nawet jak to jest nieważne! ;] „Paidagogos” to też o nim, przed
oblaniem Cię obroni --->Poprowadzi Cię za rękę byś wykiwał krwistą
elkę! I egzamin zdał na raz, a na górce wciskał gaz!! Jak już
dzięki niemu zdasz możesz w końcu zmienić pas! Motywacją także jest:
pasażerów zmienisz też! jeeeeeeeeeeee ;D

Tacy zdolni właśnie idą do Pegaza! ;P No i się śpieszcie bo kolejki do Bartka są jak za komuny :lol:
blizna
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 12 marca 2013, 12:52

Re: Poznań

Postprzez Edyta26 » sobota 23 marca 2013, 15:41

Polecam w 100% OSK "PEGAZ". Bardzo rzetelnie i sumiennie prowadzone zajęcia teoretyczne przez Pana Romana. Jeśli chodzi o jazdy to jeździłam z prawie wszystkimi instruktorami, ponieważ bardzo mi zależało na tym, żeby kurs skończyć jak najszybciej i zdążyć zdawać egzamin na prawo jazdy jeszcze na starych zasadach. Egzamin zdałam za drugim razem. Za pierwszym razem oblałam na łuku z własnej winy. Na samym końcu cofając za późno zahamowałam i uderzyłam w słupek. Za drugim razem już uważałam i ZDAŁAM!!! Bardzo dziękuję instruktorom PEGAZA za profesjonalną naukę jazdy samochodem, w szczególności: Sławkowi, Wojtkowi, Szymonowi i Panu Bogdanowi.
Edyta26
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 17 marca 2013, 08:53

Re: Poznań

Postprzez aniababa » środa 24 kwietnia 2013, 17:51

Witam. Ja z całego serca polecam Łukasza (dokładnie Nauka i Doskonalenie Jazdy ) - jest naprawdę świetnym i co najważniejsze cierpliwym instruktorem. Trafiłam do niego z polecenia po odbyciu większości kursu w innym ośrodku i pewna że nic nie umiem (tamten instruktor miał mnie centralnie gdzieś), no i stał się cud :):):) Łukasz przez 8 godzin nauczył mnie więcej, niż tamten przez 22!!! Jest młody więc ma fajne podejście do kursanta i uczy rzeczy które są faktycznie wymagane na egzaminie. Zdałam za pierwszym razem i od razu poleciłam go mojej kuzynce i ona też zdała przy pierwszym podejściu... to chyba o czymś świadczy :) Pozdrawiam i życzę wszystkim zdania tego strasznie stresującego egzaminu :)))) A namiary na mojego "wybawcę" to:
http://naukaidoskonaleniejazdy.dbv.pl/news.php
http://pl-pl.facebook.com/pages/%C5%81u ... 5091260550
aniababa
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 18 stycznia 2012, 18:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości