Poznań

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez ewka1815 » środa 05 grudnia 2007, 16:01

ja rowniez polecam LIDERA sa bardzo dobrzy instruktorzy!!!potrafia wiele nauczyc!!!!!!!jestem po ukonczonym kursie lecz niestety nie udalo mi sie zdac za pierwszym razem ale trzeba probowac dalej :D
ewka
ewka1815
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 26 listopada 2007, 23:42
Lokalizacja: poznan

Postprzez bambi » sobota 08 grudnia 2007, 14:01

chciałabym podziękować wszystkim za opinie dzięki nim trafiłam do OSK MALTA, i nie zawiodłam się. Kupiłam u P. Leszka kilka dodatkowych godzin bo mam niedługo poprawkę i chciałam troszkę pojeździć z innym instruktorem. Miły, rzeczowy i na luzie instruktor (miła odmiana od tego horroru, jakim był mój instruktor). Udzielił mi dużo cennych wskazówek, a co najważniejsze uświadomił mi jakie popełniam błędy. :wink:
kto powiedział, że 13-sty jest pechowy???
egzamin zdany 13,02,2008
prawko w kieszeni!!!!!!!!
Avatar użytkownika
bambi
 
Posty: 111
Dołączył(a): czwartek 18 października 2007, 09:24
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez Pollo » sobota 15 grudnia 2007, 18:36

Aniusia napisał(a):A ja polecam OSK Pionier. Facet (właściciel) z którym jeździłam, naprawdę w porządku. Widać było że mu zależy. Jeźdżąc z nim czułam się jak na egzaminie bo stawiał na moją samodzielność na drodze. I opłaciło się, bo u niego brałam tylko godziny doszkalające (nie miałam tam kursu) i zdałam. Facet naprawde w porządku. Doprowadzał do wielu dla mnie stresujących sytuacji na drodze, np zawracanie na 3 na środku średnio ruchliwej ulicy. I akurat takie zadanie miałam na egzaminie. Naprawde gorąco polecam!!


A ja szczególnie odradzam ten ośrodek. Miałem "przyjemnosc" jazdy z Panem, który odwoływał, przekładał jazdy, spóźniał się na spotkania. Traktował ludzi niepoważnie. Musiałem zmienic instruktora przed samym egzaminem, bo jak sie okazało Pan instruktor nie miał czasu....Ośrodek jest zdecydowanie za mały, posiada za małą liczbę instruktorów, przez to zdarzają się takie sytuacje jakie opisałem powyżej.
Pollo
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 15 grudnia 2007, 18:11

Postprzez booze » środa 02 stycznia 2008, 11:04

Witam.
Polecam OSK Profesional w P-niu. Jest to b. mały, osiedlowy osrodek z jednym instruktorem - wlascicielem - niezwykle spokojnym, umiejacym wszystko wytlumaczyc, uprzejmym. Nie spoznial sie nigdy, jak mial jakas sprawe do zalatwienia (góra 15min) to oczywisicie na nastepnej jezdzie dodawal stracony czas (z hakiem w dodatku) - ale i tak w moim przypadku mialo to miejsce raz. Auto sprawne, co prawda bez wspomagania, ale imho to nawet lepiej, bo jak umie sie jezdzic bez to ze wspomaganiem bedzie tylko latwiej. Siedzibe ma na os Orla Bialego w szkole podstawowej. Wyklady ciekawe, duzo praktycznych informacji. Zwracal uwage na wiele szczegolow, ktore moga sie pojawic na egzaminie. Ja zdalem za 2gim razem.
Zdecydowanie POLECAM
booze
 
Posty: 31
Dołączył(a): środa 07 listopada 2007, 17:49

Postprzez mate121 » piątek 04 stycznia 2008, 20:05

OSK A&Atut, OSK A&Atut i jeszcze raz OSK A&Atut
prawo jzady zacząłem 5 lat temu w firmie jednoosobowej, ukonczyłem kurs, podeszłem do examu, nie zdałem i juz nie skonczyłem bo musiałem pilnie wyjechać za granice.
kiedy wrócilem do polski (lipiec/sierpien) wróciłem do poznania i postanowiłem dokonczyc to co zaczałem, wybrałem OSK A&Atut ponieważ był najbardziej rozreklamowany. i musze powiedziec - sama prawda. wykupiłem 6h jazdy i zdałem exam za 1 razem.
biuro - rewelacja, miła obsługa (pozdrawaim Panią Kasie :D)
L - zero stresu, miła rozmowa z instruktorem, nawet nie było wiadomo kiedy ten czas przeleciał.

Zanim wybrałem osrodek pytałem sie znajomych co wybrac (nie było mnie w polsce nie wiedziałem co jest ok, a co niee) i wiekszość również poleciła mi OSK A&Atut.

Pozdrawiam serdecznie
mate121
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 04 stycznia 2008, 19:55

Postprzez Duch » wtorek 08 stycznia 2008, 17:51

barbra napisał(a):O OSK,na samej ŚRÓDCE nie wiem,ale na pewno OSK-HIGH(na Chwaliszewie)iOSK"MALTA"(Oś.Warszawskie).O tych szkołach tu się wyżej wypowiadano,więc może wybierzesz,którąś dla siebie,bo są blisko Ronda Śr.


Wielkie dzięki za zasugerowanie OSK HIGH na Chwaliszewie! Pełen profesjonalizm, świetne auta, jazdy - sama przyjemność!
Zdałem za pierwszym razem bez najmniejszych problemów i to w najgorszą pogodę tej zimy!

Z czystym sumieniem polecam tą szkołę - będziecie mieć pewność, że jesteście dobrze przygotowani.
Duch
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 05 kwietnia 2007, 19:39

Postprzez barbra » środa 09 stycznia 2008, 08:52

Proszę,tylko o zwrócenie uwagi,iż sugerowałam te szkoły,ze względu na bliskie położenie-przy Śródce,bo o to Duch pytał :!: :!:

Owszem słyszałam dobre opinie o tych szkołach,ale w związku z tym,że ich nie znam z osobistego doświadzczenia,proszę nie sugerować się powyższą wypowiedzią,w związku z oceną profesjonalizmu tych szkół.Pozdrowionka :wink:
Wszystko jest trudne,dopóki nie stanie się proste..
-----------
Kat. B-marzec 2007
Avatar użytkownika
barbra
 
Posty: 583
Dołączył(a): poniedziałek 19 marca 2007, 19:40
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Duch » środa 09 stycznia 2008, 20:08

barbra napisał(a):Proszę,tylko o zwrócenie uwagi,iż sugerowałam te szkoły,ze względu na bliskie położenie-przy Śródce,bo o to Duch pytał :!: :!:

Owszem słyszałam dobre opinie o tych szkołach,ale w związku z tym,że ich nie znam z osobistego doświadzczenia,proszę nie sugerować się powyższą wypowiedzią,w związku z oceną profesjonalizmu tych szkół.Pozdrowionka :wink:


OK, faktycznie trochę niewłaściwie to sformuowałem. Przepraszam za zamieszanie :D

Brałem pod uwagę także OSK Malta bo słyszałem dobre opinie o tej szkole ale wydawało mi się daleko. "Padło" na OSK HIGH i wiem, że źle nie trafiłem.

Ostatni raz: HIGH trzyma wysoki poziom - z tąd taka wysoka zdawalność. Mogę tylko pogratulować założycielowi ośrodka świetnego pomysłu na szkołę!
Duch
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 05 kwietnia 2007, 19:39

Postprzez barbra » sobota 19 stycznia 2008, 09:01

Artykuł,dla tych,którzy nadal borykają się z wyborem szkoły jazdy
Ranking szkół jazdy: z kim jeździć, żeby zdać
Monika Lamęcka-Pasławska2007-08-08, ostatnia aktualizacja 2007-08-08 13:43
Na terenie Poznania mamy zarejestrowane aż 102 ośrodki szkolące przyszłych kierowców. Przy tak dużej ofercie nie jest łatwo znaleźć odpowiedni kurs. Pomoże Wam w tym nasz ranking szkół jazdy, który publikujemy poniżej.

Fot.Piotr Skornicki / AG Znajdziecie w nim dane szkół, z których co najmniej 50 kursantów przystąpiło w pierwszym półroczu 2007 r. do egzaminu praktycznego. Uwaga! Dane dotyczą wszystkich kategorii praw jazdy. Podajemy nazwę, adres i telefon do danej szkoły, procentowo, ilu kandydatów przystępujących do egzaminu praktycznego egzamin zdało, ilu przystąpiło i te same informacje odnośnie egzaminu teoretycznego.

Listę znajdziecie tu(na dole link)

Takie dane powinny pomóc w wyborze szkoły, bo rozrzut jest duży - np. w szkole Jagen prawa jazdy otrzymało ponad dwie trzecie kursantów, którzy do egzaminu przystąpili, w ośrodku Rataje już mniej niż co trzeci!

Dane pochodzą z Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Poznania, który co pół roku przygotowuje takie statystyki. Podzielił się nimi nie tylko z nami, ale regularnie informuje o nich szkoły. Te dostają dane bardziej szczegółowe, bo z rozbiciem na poszczególnych instruktorów. A co ośrodki z nimi robią? - To zależy. Są takie, gdzie po każdym rankingu jest zebranie, a najgorsi instruktorzy nawet tracą pracę - mówi Damian Robiński z Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta.

Jeśli zamierzamy zapisać się na kurs, możemy zadzwonić do Wydziału Komunikacji i również uzyskać takie dane o interesującej nas szkole (dane w ramce poniżej).

W naszej tabeli znajdziecie dane 66 ośrodków na terenie Poznania. Ogółem mamy jednak obecnie aż 102 szkoły. I obok takich, jak np. A&ATUT, Awans, Prawko, czy LOK, z których do egzaminów w ciągu tych sześciu miesięcy przystąpiło ponad 300 kandydatów, są i takie, które "wypuściły" po trzech czy nawet jednego kandydata. Nie uwzględniliśmy ich, bo przy tak niskiej liczbie kurantów średnia statystyczna nie jest wiarygodna.

Warto jednak wspomnieć o kilku mniejszych szkołach, jak Marcel, gdzie zdało dwie trzecie kursantów; OSK przy Zespole Szkół Technicznych wysłał na egzamin 15 kandydatów i egzamin zaliczyło 66,7 proc.; OSK Górecki Waldemar - 21 kursantów i średnia 61,1 proc., Instruktor - 40 zdających i średnia 65,8 proc.

Na drugim końcu plasują się szkoły, jak Automobilklub Wielkopolski OSK przy ul. Rolnej - 29 kursantów ze średnią 25 proc., Babska Szkoła Jazdy - 29 zdających i średnia 21,4 proc. A na samym dole jest Perfekt - tam na 29 kursantów zdało tylko 4!

I już raczej jako ciekawostkę można podać, że Zielony Listek skierował na egzamin trzech kursantów i zdali wszyscy! A Alfa s.c. pięciu, z których nie zdał żaden!

Szkoły są regularnie kontrolowane przez urzędników Wydziału Komunikacji i pod szczególną "opieką" znajdują się właśnie te ośrodki, gdzie procent osób, które egzamin zdały, jest najmniejszy.

Kilka rad

Informacja o tym, ilu kandydatów pomyślnie zdało egzamin, to jednak nie wszystko. Na co jeszcze powinniśmy zwrócić uwagę wybierając szkołę jazdy?

- Lepiej wybierać raczej większe ośrodki: - Żeby to nie była szkoła, którą właściciel "nosi w teczce", a plac manewrowy to pachołki w bagażniku - ostrzega Robiński. - Każda szkoła, zgłaszając się do weryfikacji, musi oczywiście wykazać, że ma biuro, salę wykładową i plac manewrowy, ale może być i tak, że dzień po weryfikacji cała szkoła składa się już tylko z auta instruktora, a jedyny kontakt to jego komórka - dodaje.

- Przy zapisie żądaj regulaminu albo umowy!: Ośrodki nie mają obowiązku podpisywania umów, ale warto ją wymóc albo przynajmniej otrzymać regulamin. Przydadzą się, gdy np. uznamy, że szkoła nas do egzaminu nie przygotuje i będziemy chcieli zwrotu pieniędzy za niewykorzystane jazdy. Jasny zapis w umowie albo regulaminie, jak szkoła rozwiązuje takie sytuacje, będzie tu pomocny. Podobnie jeśli nawet nie zapłaciliśmy całej kwoty, szkoła może zażądać od nas wpłaty brakującej części. Umowa pomoże zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami.

- Pamiętaj o karcie! Zapisując się na kurs otrzymujemy kartę przeprowadzonych zajęć. Szkoła musi nam ją wydać. To bardzo ważny dokument dla każdego kursanta. Bez karty nie mamy prawa siadać za kierownicą. Jeśli podczas jazdy natrafimy na kontrolę, lekcja dla nas się skończy, a instruktor zapłaci mandat, a jeśli sytuacja się powtórzy, może on nawet stracić uprawnienia. Karta jest także dowodem odbytych lekcji. Po każdych zajęciach w odpowiedniej rubryce potwierdzamy odbycie lekcji. Nie podpisujmy karty, jeśli zajęcia się nie odbyły! Nie tylko działasz wtedy na swoją niekorzyść, bo jak potem udowodnisz, dlaczego szkoła nie przygotowała Cię do egzaminu, ale poświadczając nieprawdę ryzykujesz karę nawet do trzech lat pozbawienia wolności!

Jeśli chcemy zmienić ośrodek w trakcie szkolenia, szkoła ma obowiązek odkreślić na karcie i podpisać ją w miejscu, gdzie szkolenie przerwaliśmy, i z tą samą kartą kontynuujemy naukę w kolejnej szkole.

- Kto może zapisać się na kurs? Osoba, której do ukończenia 18 lat zostało nie więcej niż trzy miesiące. Przystępując do egzaminu trzeba mieć skończone 18 lat. Pamiętajmy też, że ważne badania lekarskie musimy mieć jeszcze przed rozpoczęciem kursu!

Szczegółowe kryteria dla szkolonych i ośrodków nauki jazdy są zawarte w Rozporządzeniu ministra infrastruktury z 27 października 2005, DzU nr 217 (z 31 października 2005), poz. 1834.

Uwaga!

Wykaz Ośrodków Szkolenia Kierowców uprawnionych do szkoleń można znaleźć na stronach internetowych Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta bip.city.poznan.pl w wykazie prowadzonych spraw lub uzyskać telefonicznie pod numerem 0-61 878 40 20. Tam też dowiemy się, jaką zdawalność ma dany ośrodek.


W tabeli błędnie podaliśmy też kontakt do szkoły Kolejorz Krzysztofa Urbaniaka. Prawidłowe numery telefonów to: 0-61 892 80 22 lub 0-604 773 172, a strona internetowa: www.wsk-kolejarz.pl.


I ranking OSK- poznańskich- 1sze półrocze2007 http://bi.gazeta.pl/im/5/4374/m4374135.pdf
Wszystko jest trudne,dopóki nie stanie się proste..
-----------
Kat. B-marzec 2007
Avatar użytkownika
barbra
 
Posty: 583
Dołączył(a): poniedziałek 19 marca 2007, 19:40
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Graziu » środa 30 stycznia 2008, 00:46

Od razu powiem ze nie bedzie to pozytywny wpis..
opisze cala swoja sytuacje, jako ze nie bardzo wiedzialem gdzie to zrobic. Pisze to, poniewaz egzamin juz zdalem i Pan o ktorym zaraz napisze moze mi "skoczyc".

Opinia dotyczy OSK RATAJE.
Czesc teoretyczna (slajdy na projektorze), omowienie - bez zarzutu.
Natomiast jezeli chodzi o czesc praktyczna szkolenia.. no tu juz zaczynaja sie schody.

Mianowicie:
Moim instruktorem jazdy okazal sie kierownik OSK RATAJE - pan Robert S. pierwsze spotkanie - nienajgorsze.
natomiast nastepne.. kazde spotkanie spozniony od 5-10min (1x 15min!!) lub godzina jazdy konczona przed uplywem umowionego czasu (policzcie 30*10/60.. zobaczycie ile h bylem w plecy).
Manewry i jazdy - glownie na ratajach. na winogrady pojechalem moze 1-2x?..
Dosc czesto przekladal jazdy, ze "nie moze dzisiaj" (ciekawe..)
pomijam fakt, ze podczaj jazd tankowal samochod, chodzil sobie do bankomatu, po hot-doga..
Wiadomo, ze sie nie postawie bo zle przygotuje itd..

Okazalo sie tez, ze ów pan jest bardzo nieodpowiedzialny i nierzetelny.
DO kierownika OSK nalezy sprawdzenie badan lekarskich kursanta i dopiero po analizie dopuszczenie go do jazd.
Pan Robert tego nie zrobil. Pani doktor (wynajeta odplatnie przez osrodek) zle wpisala mi kod okulistyczny (01.02 - tylko soczewki), co znaczy ze w okularach ktore nosze jezdzic nie moge..
wiec jakim cudem na jazdach jezdzilem?!
co gorsza, nie zostalem dopuszczony do egzaminu (czesc praktyczna; teoria zdana bezblednie), gdzie dopiero wtedy okazalo sie ze kod jest bledny i do samochodu NIE WOLNO mi wsiadac bez soczewek. Byl to dla mnie szok!
Chcac nie chcac, zaplacilem 60zl pani w okienku za przelozenie egzaminu.. termin bagatela za ponad 2,5mc!
pojechalem do pani doktor juz prywatnie i kulturalnie wyjasnilem cala sytuacje. Pani przyznala sie do bledu, napisala oswiadczenie ze to jej wina, napisala opinie z kodem 01.06 (soczewki i okulary - tak na wszelki wypadek) itd. Zawiozlem dokumenty poprawione do WORDU i zadzwonilem do instruktora (pana kierownika Roberta).
Odpowiedzial ze "on sie na dokumentacjach nie zna" i ze "jazd dodatkowych mi nie udzieli".
Napisalem pismo do dyrektora WORD'u, gdzie zostalo rozpatrzone pozytywnie po 2tyg.. dowiedzialem sie w srode ze egzamin w piatek..
no wiec szukam jazd (aby sobie przypomniec i takie tam) i dzwonie do pana Roberta. okazuje sie, ze on juz ma terminy zawalone i nic nie da rady przelozyc (mnie mogl odkladac?)..
Na szczescie poradzilem sobie, znalazlem instruktora z OSK AUTOSZKOŁĄ, ktory doszkolił mnie przed egzaminem (zdalem! :D)

Fakt jednak pozostaje faktem.. zaluje ze wybralem OSK RATAJE (kurde.. pechowy jakis bylem)

streszczajac:
- brak punktualnosci
- nieodpowiedzialnosc
- brak kompetencji
- bezczelnosc
- traktowanie przedmiotowe kursantow (tankowanie w czasie jazd itd)

Wiem, ze moglbym wytoczyc proces, i wygralbym ale na glowie mam mature, egz zawodowy i szkoda mi czasu..
Chyba ze, uwazacie ze powinienem.. jakie mialbym szanse?

Ostrzegam wiec wszystkich przed Panem Robertem S. i jazdami z nim.


PS. Wstpomne tez o czyms takim jak instruowanie mnie, ze na egzaminie praktycznym moge spuscic lusterko w dol przy parkowaniu rownoleglym tylem.. nie wiem ile w tym prawdy (nie sprawdzalem) ale wydaje mi sie to smieszne.. wiem ze nie wolno manipulowac lusterkami po ruszeniu samochodu na placu..

barbra napisał(a):Artykuł,dla tych,którzy nadal borykają się z wyborem szkoły jazdy
Listę znajdziecie tu(na dole link)

Takie dane powinny pomóc w wyborze szkoły, bo rozrzut jest duży - np. w szkole Jagen prawa jazdy otrzymało ponad dwie trzecie kursantów, którzy do egzaminu przystąpili, w ośrodku Rataje już mniej niż co trzeci!


I ranking OSK- poznańskich- 1sze półrocze2007 http://bi.gazeta.pl/im/5/4374/m4374135.pdf

moze to dlatego?..

(temat zamieszcze rowniez tutaj: http://www.prawojazdy.com.pl/forum/view ... hp?t=11740 .. aby komentowac konkretnie ten post)
wypowiadajcie sie!!
Ile z siebie dasz, by najlepszym być?
Graziu
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 19 stycznia 2008, 15:38

Postprzez barbra » środa 30 stycznia 2008, 16:58

aby komentowac konkretnie ten post

To, że jedni są bardziej zadwoleni z danej szkoły jazdy,a inni mniej...albo wcale,nie upoważnia nas ,po twoim poście, do wydawania opinii o ośrodku (którego nie znamy).
Poczekajmy zatem,co napiszą ci ,którzy po prostu ten ośrodek wybiorą... :hmm:

A swoją drogą,dla mnie cenną informacją jest to,że ranking zdawalności danego ośrodka,można sprawdzić w Wydziale Komunikacji ,o czym , wybierając szkołę jazdy , nie wiedziałam.
Wszystko jest trudne,dopóki nie stanie się proste..
-----------
Kat. B-marzec 2007
Avatar użytkownika
barbra
 
Posty: 583
Dołączył(a): poniedziałek 19 marca 2007, 19:40
Lokalizacja: Poznań

Postprzez pieprz » wtorek 26 lutego 2008, 16:32

Jak inni wcześniej w wątku, polecam szkołę High. Przynajmniej jeśli ktoś chce się nauczyć, a nie np. mieć automatycznie zaliczoną teorię, odbębnić jazdy i potem podchodzić do egzaminu 10 razy ;) Dziś zdałem egzamin praktyczny za drugim podejściem. Za pierwszym nie zdałem ewidentnie z własnej winy - nerwy mnie zjadły. Przygotowany byłem bardzo dobrze. Wysyłam tam niedługo żonę na kurs doszkalający, bo nie jeździła już dobrych kilka lat.

Wykłady prowadzone sensownie i interesująco, można zacząć chodzić na nie w dowolnym momencie kursu, co bardzo się dla mnie liczyło, bo często wyjeżdżam. Zajęcia z pierwszej pomocy też fajnie przeprowadzone i można się naprawdę czegoś nauczyć.

Jazdy - nie ma znaczenia z którym instruktorem, jeździłem z kilkoma (jest tam ich jak mrówków ;) ). Wszyscy bardzo profesjonalni, świetnie jeżdżą i do tego w większości potrafią uczyć :) Żadnych spóźnień, żadnego skracania zajęć, zawsze można ustalić dogodne terminy jazd i nawet poprosić o taki samochód jak się chce (mają Grande Punto, Punto 2, nowe Clio... może inne też, ale nie miałem okazji jeździć).

Nie wiem jak będzie w przyszłości, ale w tej chwili wszystko co piszą na swojej stronie (nie będę podawał adresu żeby nie było że reklamuję :P - można se w Googlach poszukać) jest prawdą.
pieprz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 26 lutego 2008, 10:51

Postprzez bartek19 » wtorek 11 marca 2008, 01:01

Witam od zdania egzaminu mineło już prawie 7 miesięcy ale postanowiłem napisać swoją opinię o ośrodku który (niestety) wybrałem.

A chodzi o wspomniany OSK Rataje, wykłady bardzo fajne tu nie miałem się do czego przyczepić ale jazdy...hmmm.Trafiłem na p.Tadeusza G. i zeby się nie rozpisywać powiem krótko:

-bałagan w samochodzie(butelki po piwie :shock: )
-spóznienia i skracanie godzin
-głupie odzywki których byłem świadkiem, do dziewczyn które nie potrafiły jeszcze dobrze jezdzić (ostatnio widziałem go w tej melinie na kółkach z zapłakaną dziewczyną )
-jazda tak jak kolega powyżej wspominał 90% po Ratajach.

Najmilej z kursu wspominam własnie wykłady.

Na jazdy doszkalające wybrałem OSK High na Chwaliszewie i powiem wam że w porównaniu do poprzedniego ośrodka ten to KOSMOS!!! (mili i rzeczowi instruktorzy , luzna atmosfera, mozna pogadać o wszystkim) Niedługo Brat zaczyna kurs i wybierze OSK High na 100%.

Naprawdę jeśli macie wybór to nie polecam OSK Rataje (szkoda czasu i nerwów)
Podejście nr 1 30.04.07 Teoria + Praktyka - (Poległem na placu)

Podejście nr 2 25.06.07 Plac + Miasto - (Czerwone swiatło)

Podejście nr 3 10.08.07 Plac + Miasto +
bartek19
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 11 lipca 2007, 03:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez piotreek23 » środa 12 marca 2008, 21:45

Witam
Chciałbym polecić OSK Wojewódzki Uniwersytet Oświaty Pozaszkolnej.
http://oskwuop.prawojazdy.com.pl/.
Fachowa kadra,zajęcia prowadzone w sposób rzetelny z wykorzystaniem materiałów video,brak suchej teorii. Bardzo elastyczne
godziny jazd. Sczególnie polecam jazdy u p.Kosickiego który choć wyzywa ;-) to zna sie na fachu i potrafi nauczyć zdawania za 1 razem.
Ośrodek godny polecenia.
Prawo jazdy zdane w dniu 12.02.2008 :-)
Avatar użytkownika
piotreek23
 
Posty: 42
Dołączył(a): środa 27 lutego 2008, 17:02
Lokalizacja: Poznań

Postprzez miss tq » sobota 15 marca 2008, 22:57

ja polecam OSK Cztery Kółka w szczególności pana Darka
"nie jest możliwe, aby nagle wszystkie światła na twojej drodze zaświeciły na zielono" - dosłownie i w przenośni ;)

kierowca początkujący...
Avatar użytkownika
miss tq
 
Posty: 57
Dołączył(a): niedziela 09 lipca 2006, 14:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości