Poznań

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Poznań

Postprzez hamburger104 » środa 01 października 2003, 23:51

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.
Napisz w jakim ośrodku się uczyłeś (wyłącznie te w POZNANIU !!! ) i napisz coś o nim ...
Ostatnio zmieniony czwartek 02 października 2003, 16:16 przez hamburger104, łącznie zmieniany 1 raz
hamburger104
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 01 października 2003, 23:10
Lokalizacja: Poznań

Postprzez krzyszka » czwartek 02 października 2003, 22:13

A jakie macie opinie o OSK "Prawko" www.prawko.com.
Na stronie nawet opinia Wydziału komunikacji. Ale ... no właśnie nie za mało kursantów?
krzyszka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 02 października 2003, 22:08

Postprzez Kluska » środa 01 września 2004, 11:52

Witam!!! :D
Chciałabym poznać opinie na temat ośrodka "tramwajrz"; bo ja to miałam z nimi problemy: najpierw instruktor się na mnie wydzierał ( już od pierwszej godziny!) i musiałam go zmienić co nie było łatwe; nowy instruktor z kolei nic nie mówił po to by na końcu mi nie podpisać karty.Moja noga już tam nie stanie!!!
Jestem ciekawa czy tylko ja miałam pecha i stałam się ofiarą jedną na milion czy jest nas więcej.
Dziękuje za uwagę. Pozdrawiam!!! :) :) :)
Kluska
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:03
Lokalizacja: Poznań

Jagiellonka

Postprzez spjona » środa 01 września 2004, 12:30

Witam,
na temat Tramwajarza nic nie moge powiedziec, natomiast z czystym sercem moge polecic szkole jazdy Jagiellonka. Instruktor byl wspanialy - cierpliwy, wyrozumialy, pozytywnie motywowal, chwalil za drobiazgi, co powodowalo, ze czulam sie pewniej, na jazdy chodzilam z przyjemnoscia. Poza tym byl punktualny i nie skracal godzin jazdy. Zdalam za drugim razem, ale uwazam, ze bylam wspaniale przygotowana (za pierwszym razem moj blad byl ewidentny).
Szczerze polecam, a jesli ktos bedzie chcial skorzystac z tej szkoly, to chetnie podam nazwisko instruktora, bo w tej szkole mozna sobie wybrac.
GG:1586405
Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia!

Ps. Prawo jazdy od trzech miesiecy - 1800 km przejechanych. :-)))))
spjona
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 03 marca 2004, 01:09

A&Atut

Postprzez inezka » czwartek 28 kwietnia 2005, 12:21

Uczyłam się w Atucie, jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm, wyrozumiały i cierpliwy instruktor z dużą wiedzą i doświadczeniem. Zdałam za drugim razem - pierwszy raz oblany z własnej głupoty i braku zastanowienia.
inezka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 28 kwietnia 2005, 12:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kierowiec » sobota 14 stycznia 2006, 22:25

Pytasz o ocenę ośrodka z Poznania...
Ja mogę z całą pewnością ocenić szkołę o nazwie "Formuła L". Uzyskałem u nich począwszy od 98 roku prawo jazdy kat AB, następnie w 2005 C i C+E. A co najważniejsze wszystkie te kategorie zdałem za pierwszym razem co świadczy o świetnym przygotwaniu do egzaminów ale nie tylko. Jestem w tej chwili kierowcą na dużym sprzęcie i radze sobie bez problemów.
Gorąco polecam
www.formulal.com.pl

kierowiec
kierowiec
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 14 stycznia 2006, 22:19

Postprzez Savannah » poniedziałek 16 stycznia 2006, 15:56

A ja chce polecic "Lidera" według mnie to świetny ośrodek, ze świetnymi instruktorami :)
Polecam :wink:
Avatar użytkownika
Savannah
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 16 stycznia 2006, 15:33
Lokalizacja: Poznań

HIGH- najlepsza szkoła pod słoncem

Postprzez gos&as » sobota 20 maja 2006, 13:18

OSK HIGH to najlepsza, najbardziej wystrzałowa szkoła w całym województwie wielkopolskim!!!! Profesjonalni wykładowcy, doswiadczeni instruktorzy, wyśmienita atmosfera to tylko niektóre plusy tej szkoły! Wybrałysmy ten ośrodek ze względu na bardzo wysoki poziom nauczania oraz młodą, doswiadczoną kadrę instruktorów z którą można pożartowac i znalezc wspólny jezyk :D :D !!! Zajęcia teoretyczne są przeprowadzane w fajnym klimacie, wykładowca to bardzo mądry i inteligentny człowiek, mozliwosc podyskutowania o przepisach z prawa o ruchu drogowym i nie tylko ! Jeździłysmy w każdych warunkach: podczas mgły, ulewy, wczesnym rankiem, póżnym popołudniem, o pełni ksieżyca, oj było gorąco !!! :D :D Polecamy każdemu kto chce się dobrze przygotować do egzaminu, nauczyć jeździć oraz szybko i tanio zdać egzamin. Jak blondyneczki zdały za pierwszym razem to Ty w 100% na pewno :lol: :lol: :lol: Szkoła warta uwagi! Polecamy gorąco!

Ps. więcej szczegółów na stronce: www.high.com.pl

Kukułko tak 3maj

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
gos&as
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 18 maja 2006, 20:51

Postprzez Aniusia » sobota 03 czerwca 2006, 10:38

A ja polecam OSK Pionier. Facet (właściciel) z którym jeździłam, naprawdę w porządku. Widać było że mu zależy. Jeźdżąc z nim czułam się jak na egzaminie bo stawiał na moją samodzielność na drodze. I opłaciło się, bo u niego brałam tylko godziny doszkalające (nie miałam tam kursu) i zdałam. Facet naprawde w porządku. Doprowadzał do wielu dla mnie stresujących sytuacji na drodze, np zawracanie na 3 na środku średnio ruchliwej ulicy. I akurat takie zadanie miałam na egzaminie. Naprawde gorąco polecam!!
02.06.2006- zdany egzamin
09.06.2006- prawko odebrane!!
Aniusia
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek 13 lutego 2006, 16:55
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Filip » środa 07 czerwca 2006, 13:31

OSK OMEGA!
Należę do wymagających (skoro płacę, to...).
Bardzo symaptyczna i rzeczowa atmosfera.
Jeździłem aż z 4 instruktorami na własne życzenie, bo wg mnie tak lepiej.
(1) Szef (Pan Hojan): świetny intruktor, ogromna wiedza i doświadczenie: uważam że to kluczowa rzecz, zwłaszcza w ostatnich dniach przed egzaminenm, gdy trzeba dopracować szczególy i wyjasnić wszelkie wątpliwości co do sytuacji na drodze, także pod kątem egzaminu;
(2) Pani Ewa: prowadzi wykłady (bardzo fajne) i jazdy; zaczynałem z nią i było świetnie; nigdy wczesniej nie siedziałem za kierownicą a dzięki niej w ogóle się nie bałem;
(3) Pan Maciej - z nim wyjeździłem połową kursu: jest młody, świetnie już przygotowany i niezwykle cierpliwy; bardzo dobrze nauczyłem się przy nim manewrów;
(4) Pan Waldek - wyjechałem z nim tylko kilka godzin; polecam także; może nie na pierwsze 2-3 godziny, ale uważam że wręcz powinno się z nim pojechać po kilku gpdzonach, gdyż pozwala na nieco więcej swobody (oczywiście cały czas kontroluje sytuację), co jest niezwykle ważne (przynajmniej dla mnie) w sytuacji, gdy człowiek po paru godzinach "boi się nabrać pewności siebie".
Ostatnio zmieniony środa 07 czerwca 2006, 13:34 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz
Filip
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek 13 kwietnia 2006, 13:11

Re: HIGH- najlepsza szkoła pod słoncem

Postprzez Savannah » czwartek 08 czerwca 2006, 23:03

gos&as napisał(a):OSK HIGH to najlepsza, najbardziej wystrzałowa szkoła w całym województwie wielkopolskim!!!! Profesjonalni wykładowcy, doswiadczeni instruktorzy,

Tak zgadza się :)) ja poczatkowo byłam w Liderze, potem tak samo przeszło na High ;)))
24.04.2006 Dzień "Sądu" ;]
Teoria: 0 Błędów /Plac: 0 Błędów /Jazda na mieście: 0 Błędów
= PRAWKO ZDANE ZA 1 RAZEM :))))
28.04.06 - Prawko odebrane ;)))
Avatar użytkownika
Savannah
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 16 stycznia 2006, 15:33
Lokalizacja: Poznań

Postprzez skiba » środa 19 lipca 2006, 13:57

Savannah napisał(a):A ja chce polecic "Lidera" według mnie to świetny ośrodek, ze świetnymi instruktorami :)
Polecam :wink:


Kurcze, to chyba jakaś kpina, ludzie poczytajcie inne wypowiedzi na temat Lidera, to fatalna firma. W sam raz jak ktoś nie chce zdać egzaminu. A to, że koleżance wpadł w oko ten czy inny instruktor to nie znaczy, że firma jest dobra. Jak nie zdasz przez nich egzaminu tak jak wiele osób to inaczej na to spojrzysz.
skiba
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 14 lipca 2006, 23:22

Postprzez VIKI » wtorek 25 lipca 2006, 00:16

OSK MALTA również w 100% mogę polecić. Jurto odbieram prawko. Bardzo miło wspominam jazdę z instruktorem i wykłady prowadzone w bardzo jasny i przystępny sposób. Polecam ten ośrodek, ponieważ jazdy odbywają się codziennie. Kurs można zrobić (tak jak ja) przez miesiąc ( łącznie z teorią) a nie tak jak się ktoś tu skarzył że na jazdy czekał po 2-3 tygodnie. Na teorii jest kilka osób - siedzieliśmy w kameralnej i bardzo lużnej atmosferze. Odbywało się to nie na zasadzie "nauczyciel mówi a reszta słucha" tylko w formie lużnej ciekawej dyskusji popartej milionami przykładów na każdy temat ). Tak samo jazdy - totalny luzik - nawet w centrum miasta w godzinach szczytu !!! Instruktor cały czas nawija, ale spokojnie ,rzeczowo i na temat. Nawet jak mi auto zgasło na środku ronda to był stoicki spokój a nie ochrzan !!! SUPER !!!!!!!!!
Szczerze polecam każdemu ten ośrodek. Każdemu kto chce się w normalnej i wesołej atmosferze nauczyć dobrze jeździć. Pozdrawiam gorąco pana Leszka i dziękuję że zdałam za pierwszym razem. Jeżeli ktoś chce więcej informacji niech zajrzy na stronkę www.oskmalta.republika.pl Pozdro for all !!!!
VIKI
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 20 lipca 2006, 15:19

Postprzez barbra » środa 21 marca 2007, 19:33

Robiłam prawko(kat.B) w OSK(P.LESZKA Z.)przy AK.ROLNICZEJ
Nie umiem ocenić,tej szkoły względem innych,bo nie miałam takiej potrzeby,by o to zabiegać.
Motoryzacja nie była moją mocną stroną,a do zrobienia prawka,skłoniła mnie sytuacja życiowa,dlatego podjęłam to wyzwanie i pewnie,też byłam nie lada "wyzwaniem",dla kadry instruktorskiej.. :oops:
Półroczny wysiłek zmagań o prawko zakończył się pomyślnie i mam nadzieję,że posiadanie jego ułatwi mi życie.

Kilka uwag,które zadecydowały o wyborze tej szkoły przeze mnie:
*z góry wiadome dni zajęć teoretycznych;
*bliska odległość od miejsca zamieszkania i trasy egzaminacyjnej;
*dobre referencje moich znajomych,którzy w tej szkole prawko robili...i to wystarczylo..

Miałam przyjemność poznania całej kadry ,bo jest to malutki ośrodek ,i przy okazji pięknie dziękuję,za starania,które kształtowały moje przygotowanie do bycia kierowcą:

*p.IWONIE-za pierwsze wskazówki i nadzór,po rozpoczęciu kursu;
*p.STANISŁAWOWI-za przygotowanie teoretyczne i teścik wewnętrzny :P
*Ratowniczce medycznej-za wskazówki z medycyny ratunkowej
*p.MIRKOWI-za pierwsze "kroki"w prowadzeniu auta, i uświadomienie,że przepisy ruchu drogowego,należy przede wszystkim rozumieć,a nie tylko widzieć znaki drogowe i nade wszystko za wyrozumiałość do"trzęsących nóżek"i :roll:
*p.RYSZARDOWI-za chwilowe zastępstwo i rady
*ANDRZEJOWI !!,któremu wielokrotnie "spędzałam sen z powiek",z powodu własnej koncepcji rozumienia przepisów ruchu drogowego,i panicznego lęku na lewoskretach :shock:
*p.LESZKOWI-za cenne wskazówki i rady tuż przed finałem.

BARDZO DZIEKUJĘ I POZDRAWIAM.Barbara B.
Ostatnio zmieniony sobota 14 kwietnia 2007, 23:49 przez barbra, łącznie zmieniany 1 raz
Wszystko jest trudne,dopóki nie stanie się proste..
-----------
Kat. B-marzec 2007
Avatar użytkownika
barbra
 
Posty: 583
Dołączył(a): poniedziałek 19 marca 2007, 19:40
Lokalizacja: Poznań

Postprzez ella » sobota 31 marca 2007, 01:17

Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości