Poznań

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Poznań

Postprzez Darekkierowca » piątek 13 czerwca 2014, 19:08

Kilka lat temu potrzebowałem prawa jazdy na motocykl. Skierowałem się do LOKu na Czechosłowacką http://lok.org.pl i mogę ten ośrodek z czystym sercem polecić. Dzięki radom instruktora opanowanie techniki jazdy motocyklem przyszło bez problemów, egzamin także udało się zdać za pierwszym podejściem. Później na jazdy doszkalające skierowałem tam koleżankę.
Darekkierowca
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 13 czerwca 2014, 18:59

Re: Poznań

Postprzez diego83 » czwartek 26 czerwca 2014, 12:32

Witam! Czy ktoś może polecić(najlepszy!!!) ośrodek nauki jazdy w Poznaniu na autobusy (kat.D). Już mam wyjeżdżone kilka godzin i muszę zmienić szkołę. Dzięki za odp.
diego83
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 11 czerwca 2014, 00:14

Re: Poznań

Postprzez Random » czwartek 26 czerwca 2014, 19:59

Ja robiłem kurs na autobus w ośrodku Ligi Obrony Kraju na Czechosłowackiej, ale szczerze powiem to męczyłem się tam. Instruktor naciąga czas, każe celebrować co każdą jazdę sprawdzanie świateł, płynów, opon itd., w tym czasie siedzi sobie w biurze. Kilkakrotnie musiałem do niego dzwonić, żeby się stamtąd w końcu wygramolił i abyśmy wreszcie ruszyli, a czas leci. Niekiedy podczas jazdy załatwia jakieś sprawy ośrodka, dwa razy byliśmy w zakładzie mechanika, gdzie był naprawiany inny samochód z ośrodka. Raz musiałem tam czekać bezczynnie ponad 30 minut, które naturalnie nie były doliczone do czasu jazdy. Albo w czasie jazdy tankuje sobie autobus na stacji, co zajmuje ok. 15 minut. Ciężko też go namówić na jazdę po trasach egzaminacyjnych na Winogradach, musiałem to perswazją prawie że wymuszać. I inne tego typu zagrywki. Jedyny plus to niska cena i autobus Autosan Lider, ale akurat na egzaminie miałem Jelcza więc nie na wiele mi się to zdało. Mimo wszystko zdałem za pierwszym razem, ale co nerwów natraciłem na tych jazdach to historia. Więc jak masz możliwość to spróbuj gdzieś indziej.
Random
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 07 grudnia 2013, 07:31

Re: Poznań

Postprzez diego83 » środa 02 lipca 2014, 01:07

Wielkie dzięki za info! Już chciałem iść do LOK-u. Ja też jeździłem na Autosanie Lider w szkole w Koninie, ale na 19 godz. jazdy na mieście byłem tylko 1,5 h. Reszta na placyku i to sam, więc postanowiłem zmienić, bo już ze złości nie wytrzymywałem.
diego83
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 11 czerwca 2014, 00:14

Re: Poznań

Postprzez chocolate » niedziela 13 lipca 2014, 18:48

Zdecydowanie polecam OSK Szybki Bill :) Prawo jazdy zdałam za pierwszym razem, bez żadnych problemów ! :)
Trafiłam tu, bo szkołę poleciło mi 6 moich różnych znajomych i wszyscy z nich też zdali za pierwszym, albo drugim razem.
Oprócz tego, że dużo się nauczyłam, atmosfera tam jest niesamowita i po prostu nie mogłam się doczekać następnych lekcji :)
chocolate
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 13 lipca 2014, 18:43

Adademia Jazdy Poznań

Postprzez venizelos » niedziela 24 sierpnia 2014, 17:29

Witam serdecznie. Kupiłem pakiet C i C plus E za 2600 zl. Zdałem kategorie C , 3 miesiace temu. Teraz jak chciałem zaczac C E ale nie moge bo firma splatowała i nie wiem co dalej . Pozdrawiam
venizelos
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 24 sierpnia 2014, 17:26

Re: Poznań

Postprzez marcinc » czwartek 28 sierpnia 2014, 15:55

Długo się zastanawiałem nad wyborem szkoły a skorzystałem przede wszystkim z tego forum. Mój wybór padł na Pegaza :spoko: Teoria trwała 2 tygodnie a zaraz po niej ustalać można było jazdy. Ja jazdy miałem głownie z Łukaszem choć nie było wymogu żeby jeździć z jednym instruktorem - ale tak mi pasowało. W sumie dzięki Jemu zdałem:) Na koniec egzamin wewnętrzny pierwszy stres, pierwsze błędy robi się tam właśnie. A potem na egzaminie panstwowym, to juz idzie jak splatka :D . Nie ma się do czego przyczepić. Pozdrawiam Marcin C.
marcinc
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 28 sierpnia 2014, 15:29

Re: Poznań

Postprzez kotik » sobota 06 września 2014, 12:14

Polecam OSK "PEGAZ" - miła atmosfera, kompetentni, cierpliwi instruktorzy (jeździłam z Wojtkiem i Łukaszem). Egzamin w związku z tym zdany za pierwszym razem! :D
kotik
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 06 września 2014, 12:06

Re: Poznań

Postprzez apsik » sobota 14 lutego 2015, 19:18

Polecam OSK EXTRASZKOLENIA :D ( www.extraszkolenia.com.pl ) Solidnie przygotowują do samodzielnej jazdy samochodem, dają dużo samodzielności, nie ma chwytania za kierownicę i krzyków. Ciekawa teoria i sympatyczna atmosfera na zajęciach praktycznych przekłada się na szybkość uczenia się! POLECAM :D
apsik
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 14 lutego 2015, 07:46

Re: Poznań

Postprzez daagaaaaa » środa 25 lutego 2015, 13:29

Witam :D Ja z czystym sumieniem polecam OSK "Prawko". Fajna atmosfera na zajęciach z teorii, Pani Lidka odpowie na każde pytanie, wyjaśni spokojnie. Dokładnie 5dni teori - błyskawicznie. A co do instruktorów jazdy też są spoko :D W szczególności polecam Panią Monikę, mega w porządku kobieta, spokojnie do wszystkiego podchodzi i dzięki jej złotym radom zdałam za 1 :D
Ostatnio zmieniony wtorek 31 marca 2015, 23:40 przez daagaaaaa, łącznie zmieniany 1 raz
daagaaaaa
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 13:52

Re: Poznań

Postprzez Pati2326 » piątek 20 marca 2015, 23:33

Ja polecam osk "Bajka" . Jestem bardzo zadowolona. Prawo jazdy zdałam za 3 razem ale to przez stres a nie brak umiejętności. Polecam wszystkim szczególnie instruktora Filipa Dabińskiego. Jest to instruktor z powołania o czym nie jeden raz się mogłam przekonać. Polecam!!!
Pati2326
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 19 marca 2015, 10:28

Re: Poznań

Postprzez mariastr » czwartek 26 marca 2015, 14:54

Po krótkiej analizie opinii z forum wybrałam Pegaza. Teoria w dwa tygodnie. Jazdy ustala się indywidualnie i odbywa się w godzinach i terminach dopasowanych do wymagań kursantów. To była dobra a zarazem przyjemna nauka i miła atmosfera, Instruktorzy z poczuciem humoru, bardzo cierpliwi i wyrozumiali. Lepszych nie można sobie wymarzyć! Troszkę szkoda,że to już koniec ,ale na pewno będę miło wspominała ten czas spędzony na kursie.Serdeczne polecam i pozdrawiam!:)
mariastr
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 26 marca 2015, 14:40

Re: Poznań

Postprzez martajeszka » piątek 03 kwietnia 2015, 18:05

Polecam OSK EXTRASZKOLENIA :D Wszystkie formalności załatwiłam przez internet, umowa, płatności. Wykłady ciekawe i prowadzone tak, że nawet laik motoryzacyjny zrozumie. Na sali wykładowej same dziewczyny i jeden kursant :D Jazdy prowadzone w bardzo profesjonalny sposób! zgodnie z programem nauczania, który każdy kursant otrzymuje na teorii :D Instruktorzy pozwalają na dużą samodzielność za kierownicą. Dużo tłumaczą i wyjaśniają zawiłości skrzyżowań. Egzamin zdany za pierwszym, ale najważniejsze, że umiem jeździć samodzielnie samochodem :D www.extraszkolenia.com.pl .Pozdrawiam ekipę OSK EXTRASZKOLENIA Marta Jeszka.
martajeszka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 03 kwietnia 2015, 17:56

Re: Poznań

Postprzez AnaAla » czwartek 09 kwietnia 2015, 10:01

Jeżeli chodzi o prawo jazdy B to robiłam kurs w Auto Galan i jestem zadowolona (http://www.galant.auto.pl/?x=prawo-jazdy-kat-b). Dobrzy nauczyciela, nie ma stresu. Zdałam za 2 razem (za pierwszym z głupoty nie zatrzymałam się na skręcie warunkowym :? ). :D

A gdzie prowadzacie robić A? Bo powoli przymierzam się do realizacji marzenia :-)
AnaAla
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 09 kwietnia 2015, 09:55

Re: Poznań

Postprzez Marcin95 » poniedziałek 27 kwietnia 2015, 14:17

Hej ! :) Ja właśnie zdałem prawko i to za pierwszym razem !!! Kurs robiłem w Galant Auto. Fajny ośrodek, mój instruktor tłumaczył mi wszystko podczas jazdy, więc w domu mało się uczyłem. Jeszcze tylko uzbieram na auto i wyruszam na wakacje :D
Marcin95
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 27 kwietnia 2015, 14:13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości