Ostrołęka

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Ostrołęka

Postprzez Efelinka » czwartek 27 lipca 2006, 18:19

OSK Kościuszki

Nie polecam.. Zapisalam sie na kurs w maju, skonczylam go w lutym nastepnego roku.. super.. poza tym pan H. kierownik, taklże instruktor, odpala jednego papierocha za drugim (nawet jednego od drugiego..), w samochodzie, Pandzie wydrazona jest taka wielka dziura z przodu, w ktora jest wlozony jakis plastykowy kubuek, co ma sluzyc za popielniczke pana H.. Pełno petów i ten wspanialy zapach gaszonego kepa i przecudowny smrod papierosowego dymka :/ brr..
ja sama pale troche, ale strasznie mi to przeszkadzalo, ze w takim malym samochodzie, przy zamknietych oknach (na jesieni lub w zime) jest taka siekiera ze nic nie widac.. poza tym drze sie jak zrobi sie jakis blad, i w dodatku od tych papierochoe tak dyszy, ze sama nie wiedzialam momentami czy ja tak gazuje przy ruszaniu, czy to pan H. oddycha :/ Reszta instruktorow jest ok, ale dziewczyny zazwyczaj bierze pan H., bo lubi podlapywac za kolanko (fuuuj) i namietnie uczyc, kladac reke na reke jak powinno delikatnie obchodzic się ze skrzynia biegow (" Kchanie, powinnas zmieniac biegi delikatnie, tak jak z chloapkiem..") blee.. poza tym wypytuje o sprawy prywatne, czy ma sie chlopaka i te bardziej intymne :/ Podbiera papierosy z paczki, albo jak pali to probuje zostawic pojarke (fuuuj) i na sile chce ja wepchnac.. trzeba wtedy mowic ze sie nie pali, albo ze sie rzuca.. szkoda ze nie zmeinilam wczesniej osrodka, ale coz.. jezdzic tez pan H. nie nauczyl, dopiero nauczyulam sie na jazdach doszkalających.. Nie polecam..
Jak juz chcecie koniecznie w tym osrodku, to jedzcie z Panem Witkiem lub Robertem.. oni sa ok :) ale jezdza czesciej na Punto, a ja sie uczylam na Pandzie od poczatku do konca..
aha, i jeszcze w ramach kursu jedzie się na jakeis zadupie po zone pana H. i odwozi sie ja do miasta zeby mogla polazic po sklepach.. super..
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Efelinka
 
Posty: 29
Dołączył(a): czwartek 27 lipca 2006, 16:07
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez n7070 » niedziela 19 października 2008, 20:23

OSK Znak

Super ośrodek szkolenia kierowców
n7070
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 17 października 2008, 22:01
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Floyd » niedziela 02 listopada 2008, 22:37

OSK Znak
Cena niewygórowana (1250zł) + zniżki dla uczniów i studentów (15%) oraz okazjonalne rabaty (nawet 20%).
Koszt dodatkowej godziny dla kursanta z OSK to 35zł.
Dostępne pojazdy na B: Fiat Grande Punto (sztuk 3) i Fiat Panda (sztuk 7) (jeden typ przez cały kurs), okazyjnie jak dobrze idzie i jest w miarę ładna pogoda można pojeździć Mazdą MX5, rocznik coś koło '94.
W cenie kursu zestaw: podręcznik, płyta z testami, baza pytań egzaminacyjnych na papierze, notatnik i broszura z chyba wszystkimi pojazdami jakie mogą trafić się na kursach i egzaminach zawierająca opis świateł, deski rozdzielczej i tego co pod maską.
Teoria: w moim przypadku 5 tygodni, zajęcia po dwa razy w każdym. Do wyboru jeszcze weekendy po 4-5 godzin w sobotę i niedzielę.
Wykłady prowadził bardzo sympatyczny pan, który umiał w przystępny sposób przekazać arkana ruchu drogowego. Istnieje możliwość porobienia testów w biurze OSK na specjalistycznej klawiaturce.
Praktyka: Wszyscy moi znajomi, którzy robili tu kurs chwalą sobie instruktorów. Ja miałem "pecha" trafić na jednego z lepszych. Po zaliczeniu egzaminu wewnętrznego można sobie wybrać stałego instruktora przypisanego do danego samochodu. Moje kryterium to "drugi lepszy, który jeździ na punto". Okazało się, że trafiłem na takiego co to ma całkiem sporo kursantów, zatem praktyka się przeciągnęła co nieco w czasie. Ci co ze mną jazdy zaczynali ale z innymi instruktorami sporo szybciej skończyli. Oczywiście w trakcie praktyki można mentora sobie zmienić, ale robią to głównie ci, którzy uczyli się na pandzie, nie zdali egzaminu za pierwszym razem i chcą szybciej podejść do poprawkowego na puncie (krótszy czas oczekiwania niż na pandę w lokalnym WORDzie).
W cenie kursu jest też gratisowa godzina do wykorzystania tuż przed samym egzaminem, o ile oczywiście pójdzie się do biura i jeszcze raz zaliczy test teoretyczny.
Podsumowując:
Jestem bardzo zadowolony, choć gdyby mniejsza była ilość kursantów u mojego instruktora, skończyłbym szybciej i już w ogóle byłoby super.
Kurs rozpoczęty 13 maja 2008, zakończony 30 października 2008 po 30 godzinach wykładów teoretycznych i 33 godzinach jazd.
Egzamin zdany za pierwszym razem 30 października 2008. \m/
Pełnoprawny kierowca od 12 listopada 2008.
Floyd
 
Posty: 35
Dołączył(a): niedziela 26 października 2008, 13:03

Re: Ostrołęka

Postprzez edyta850 » środa 23 sierpnia 2017, 16:52

Polećcie proszę jakiegoś dobrego instruktora na kilka godzin jazd doszkalających bezpośrednio przed egzaminem, głównie w celu poznania miasta bo nie jeździłam w Ostrołęce a chcę tu zdawać egzamin.
Z góry dziękuję
edyta850
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 23 sierpnia 2017, 16:42


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości