Leszno

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez member » środa 02 grudnia 2009, 20:20

Ja właśnie ukończyłem kurs w O.S.K Bumer. Instruktor naprawdę świetny i zdałem za pierwszym razem.
Jak szukałem to starałem się wybierać tak jak ktoś wyżej pisał ośrodka z samochodem w benzynie bo rzeczywiście całkiem inaczej się rusza a niestety na egzaminie właśnie takie są.
Wracając do O.S.K Bumer to naprawdę polecam, godziny jazd i wszystko inne można sobie idealnie dopasować pod siebie. Polecam, zdałem:D
member
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 02 grudnia 2009, 20:16

Re: OSK EVEREST polecam!

Postprzez Andrzej91 » czwartek 03 grudnia 2009, 08:30

[quote="Stefan.D

RANY BOSKIE troche samokrytycyzmu PROSZE. Wiem co pisze.Innym odradzam bo tak samo jak ja sie przjadą.[/quote]


ciekawi mnie dlaczego mam byc samokrytyczny? napisalem co o nich uwazam, jezeli nie pobodalo sie tobie to twoja sprawa.
swoja droga ja sie przejechalem pozytywnie :lol:
Andrzej91
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 20 października 2009, 20:01

Postprzez Piotrek Maxi » czwartek 04 lutego 2010, 21:25

Ja przestrzegam przed tą Szkołą http://osk-klik.prawojazdy.com.pl/ Gośćiu jest nie rzetelny i nie uczciwy
Omijać szerokim łukiem
Piotrek Maxi
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek 24 listopada 2009, 16:48
Lokalizacja: Milicz

Postprzez lolerrr » czwartek 11 marca 2010, 17:50

O.S.K Bumer Wszystko w jak najlepszym porządku:) Pan bardzo sympatyczny. Nie krzyczał nie denerwował się. Pokazywał trasy, które są często uczęszczane przez egzaminatorów. Godziny można dopasować pod siebie.Ceny tez bardzo przyzwoite. Super plac. Zdałem oczywiście za pierwszym podejściem:) Naprawdę Polecam. http://www.leszno-nauka-jazdy.za.pl/
lolerrr
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 11 marca 2010, 17:44

OSK "FRANKI"

Postprzez Maciej92Leszno » piątek 18 czerwca 2010, 15:24

Osobiście polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców "FRANKI'.
Młody instruktor, spokojny, miły, uprzejmy. Więc co najważniejsze nie krzyczy i nie denerwuje się tak gdy coś źle zrobimy. Zdałem za drugim podejściem, bo za pierwszym oblałem z własnej winy.

"FRANKI i jedziesz dalej..."

Namiary:
http://www.franki.prawojazdy.com.pl

Cena niska jak na kurs teoria + praktyka
Godziny jazd dostosowane do wymagań kursanta.

Dodam, że ma zdawalność ponad 90%, a kto oblał za pierwszym zdaje za drugim jak ja :)
Mistrzowie kierownicy zdają za drugim razem :)
Maciej92Leszno
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 18 czerwca 2010, 15:03
Lokalizacja: Leszno

Re: ABEL SZKOLNA 3

Postprzez danio65 » czwartek 29 lipca 2010, 19:33

leszczyniak napisał(a):ABEL T.A.H CORPORATION O.S.K Leszno
ul. Szkolna 3
64-100 Leszno

Zdecydowanie odradzam!
Zamiast zajęć puszczane są wyłącznie kasety wideo.
Plac manewrowy kiepsko utrzymany i dosyć daleko na strzyżewicach, ale to nie jest aż taki minus. Gorsze jest to że na umówione jazdy musiałem czekać średnio 20minut. Poza tym przed egzaminem nie wyjeździłem wszystkich godzin. Bo nie zawsze pasowało mojemu instruktorowi.

Ale wykupiłem sobie przed egzaminem 2h jazdy w PZMot i zdałem za PIERWSZYM RAZEM!!!



kurcze szczeze odradzam wykupowania godzin w tym osrodku brak odpowiedniego podejscia do szkolnictwa uczniow moze i niekturym jest na reke dostawanie materialow w postaci cd ale jest to pojscie na latwizne plac w fatalnym stanie tak jak kolega wczesniej wspominal znajduje sie na strzyzewicach uczen robi za taxowkaza jazda w trasy zalatwianie interesow pana abla gurka smiesna bo w strzyzewicach przy przejezdzie kolejowym .a jezeli chodzi o egzaminy panstwowe pod zadnym pozorem panstwo nie zgadzajcie sie na wplate by pan abel zalatwial za was egzaminy itp bo bedziecie zalowac i prosic sie z 2 miesiace o egzamin jest to jedna z zalosniejszych szkol w wielkopolsce radzil bym zmienic prace dla pana instruktora zamiast przywalac sie do niektorych dziewczym mlodych a nawet i zameznych naprawde cene moze ma i powalajaca bo 600zl ale nieraz warto dac wiecej i miec profesjonalne podejscie do sprawy i sie czegos nauczyc od instruktorow
danio
danio65
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 29 lipca 2010, 19:12
Lokalizacja: leszno

Postprzez kobieta-za-kolkiem » poniedziałek 09 sierpnia 2010, 11:31

Witam serdecznie!

Ukończyłam kurs w OSK ASIMA i mogę polecić go z czystym sumieniem osobom, które zdecydowały się podjąć działania w kierunku zdobycia prawa jazdy.
Pierwszym ogromnym plusem ośrodka jest miła, można powiedzieć rodzinna (nie, nie przesadzam ;) ) atmosfera. Na wejście obecne są dwie panie sekretarki, które wykonują swoją pracę naprawdę dobrze, odpowiedzą na każde pytanie, zawsze są pod telefonem i o wszelkich zmianach nas informują czy to smsem, czy telefonicznie.

Wykłady odbywają się przez miesiąc w każdy czwartek od godziny 16 do godziny 20. Jako, że mieszkam 30km od Leszna, co tydzień przyjeżdżał bus i zabierał kursantów na wykłady, więc nie musiałam w ogóle się martwić o dojazd - organizacja pierwsza klasa :) Jak to na wykładach- podejmują zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa na drodze, znaki, pierwsza pomoc, a także jak przebiega sam egzamin :) Na koniec każdego wykładu w ramach ćwiczeń zostają rozdane testy, mamy około 10, 15 minut na rozwiązanie takiego testy i podczas kolejnego wykładu są podane wyniki. Zajęcia teoretyczne są prowadzone ciekawie, wykorzystywany jest rzutnik i wykładowca bazuje na specjalnym programie, który przedstawia każdą możliwą sytuację na drodze ;) Dużo nauki, trochę żartu, kto powiedział, że wyklady nie mogą być ciekawe? Generalnie radzę brać ze sobą jakiś notatniczek, trudniejsze krzyżówki, czy ważne informacje po prostu warto zapisywać :)

Po teorii przychodzi czas na praktykę, czyli jazdy ;) Mamy 30 godzin do wykorzystynia, wcześniej otrzymujemy kartę, na której odhaczamy nasze jazdy oraz rozpiskę przygotowaną przez panie sekretarki :) Jeżeli któryś termin jazdy nie pasuje, najlepiej zadzwonić wcześniej i umówić się na inny dzień - nie ma z tym żadnego problemu.
W ośrodku znajduje się oczywiście plac z kilkoma pasami ruchu (łuki), także podczas jazdy kilka aut może z nich korzystać. Pierwsza jazda zazwyczaj odbywa się na obrzeżach, drogach mało uczęszczanych. Człowiek w końcu musi oswoić się z maszyną ;) Kolejne godziny to wyjazdy na miasto, zapoznawanie się z krzyżówkami, parkowaniami, zawracaniami, itd. Wszystko oczywiście w swoim czasie :)
Instruktorzy w ASIMIE są bardzo dobrze wyszkoleni, sympatyczni, bardzo szybko łapią kontakt z uczącym się i zależy im na tym, by osoby uczące się czuły się dobrze za kółkiem, dlatego ich metoda nie polega na krzykach, przejmowaniu kontroli, narzekaniach... Przede wszystkim są czujni, zachowują spokój, tłumaczą tyle razy, ile trzeba, nie ma po prostu możliwości, żeby ktoś nie załapał, o co chodzi :P Pełna kultura i profesjonalizm - tutaj kieruję swoje podziękowania moim nauczycielom za cierpliwość, poświęcony czas i trud, który sprawił, że na egzaminie poradziłam sobie bez żadnych problemów i za pierwszym podejściem wyszłam z pozytywnym wynikiem :) Przez cały kurs miałam pięciu instruktorów, każdy nauczył mnie czegoś nowego.
Na pewno będę mile wspominać ten ośrodek, już mi brakuje tych godzin spędzonych w samochodzie, ale myślę, że po odbiorze prawka, przejadę się do ASIMY i powspominamy "stare, dobre" czasy :D

Polecam, na pewno nikt się nie zawiedzie! I tak jak już ktoś wcześniej wspomniał- zdawalność jest bardzo wysoka :)
kobieta-za-kolkiem
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 09 sierpnia 2010, 11:07

Re: Leszno

Postprzez madziasta1992 » czwartek 16 grudnia 2010, 21:02

[ciach/regulamin ]
madziasta1992
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 16 grudnia 2010, 20:18

Nauka jazdy w Lesznie

Postprzez Sebek391 » sobota 08 stycznia 2011, 17:49

Ja z mojej strony polecam ośrodek szkolenia kierowców Hubertus. Kurs nauki jazdy jest prowadzony w bardzo miłej atmosferze, bardzo miły i sympatyczny pan, z którym o wszystkim można pogadać. Ja zostałem przygotowany do zdania egzaminu na prawo jazdy perfekcyjnie, zdałem za pierwszym razem bez żadnego problemu.
Poniżej podaje link do strony jak by ktoś był zainteresowany nauką jazdy w Lesznie w Ośrodku Szkolenia Kierowców Hubertus
Ostatnio zmieniony piątek 05 sierpnia 2011, 15:08 przez Sebek391, łącznie zmieniany 1 raz
Sebek391
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 08 stycznia 2011, 17:38

Re: Leszno

Postprzez tig » czwartek 21 kwietnia 2011, 23:29

Polecam OSK Everest u Marka 8)
tanio, szybko, bez nerwów i co najważniejsze 100% przygotowania do egzaminu oraz dalszej jazdy! :spoko:
instruktor oraz instruktorka są świetni, młodzi ale doświadczeni! :D
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to więcej szczegółów tutaj: Nauka Jazdy EVEREST
(3/4/11) Egzamin pozytywny - II podejście
(3/7/11) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(3/10/11) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
(3/11/11) Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany
Avatar użytkownika
tig
 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek 03 stycznia 2011, 00:16
Lokalizacja: Leszno

OSK Marek Flack

Postprzez kasia_89 » środa 25 maja 2011, 18:00

Ja uczyłam się w OSK Marek Flack. Instruktor bardzo fajny, ma profesjonalne podejście. Fakt, wymaga ale dzięki temu szybciej nauczyłam się jeździć. Nie krzyczy tak jak ktoś tu wcześniej pisał. Zdałam za pierwszym razem więc myślę, że warto polecić :)

pozdrowienia dla młodych kierowców!
kaska
kasia_89
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 25 maja 2011, 17:52

Re: Leszno

Postprzez Majka0807 » poniedziałek 30 lipca 2012, 06:38

Witam :D
Jako młody :lol: kierowca, który(-a) czeka obecnie na prawko :D mogę z pełnym przekonaniem polecić świetnego instruktora - pana Marka W. z Leszna :D . Uczy bardzo dobrze, a cierpliwości ma tyle, że czasami zastanawiałam się - czy to jest możliwe :lol: . To był żart, ale pisząc jak najbardziej poważnie, to bardzo dobry instruktor :thumb2: . Kurs wykupiłam u innego instruktora, jednak po pierwszym oblanym egzaminie (najechałam na linię :evil: ) przeniosłam się do Leszna, czego do dzisiaj nie żałuję :D . Wcześniej nauka placu na tzw. obroty, totalny idiotyzm i lenistwo uczącego, ale dzięki panu Markowi i mojemu mężowi nauczyłam się jeździć na tzw. wyczucie :D . Drugi egzamin - zero problemów z placem, tylko niestety trafiłam na pana, który tylko narzekał i krytykował, oraz który po 50 min. jeżdżenia po mieście potrafił (już na placu) powiedzieć mi, że niestety nie zaliczy mi pozytywnie, ponieważ 2 razy popełniłam ten sam błąd - kazał mi zawrócić w bramie, wszystko było ok., tylko stwierdził, że 2 razy zatrzymałam auto (skręcałam w prawo, na wprost bramy stał inny samochód, więc z 2 dałam na luz, a potem 1 i wjazd), to był ten błąd :twisted: . Nie zahamował mi, nie stworzyłam żadnego zagrożenia, nie myliłam kierunków, ale jak widać źle pojechałam :?: . Następny egzamin, super egzaminator, samochód nr.13 (jak dla mnie szczęśliwa), plac wyszedł mi naprawdę rewelacyjnie, dalej miasto i tutaj mój głupi błąd - koniec praktycznie egzaminu,a ja pomyliłam kierunek przy wyjeździe, mało tego - stworzyłam zagrożenie, gdyby nie mój hamulec, oraz niestety egzaminatora, to nie wiem co by było). Stres dał się we znaki niestety :hmm:
Kolejny nie zaliczony, ale nie ma co się poddawać :D . Czwarty - ostatni, jazda praktycznie bezbłędna, trwająca tylko 25 minut i pozytywny :spoko: , ale muszę przyznać szczerze, że byłam totalnie wyluzowana, zero stresu i ta przeogromna pewność siebie, wiedziałam, że teraz zdam i tak się właśnie stało :D .
Dziękuję panu Markowi, który naprawdę świetnie uczy :D
Pozdrawiam wszystkich:)
"Być sobą i dopłynąć tam, gdzie jeszcze nikt nie dopłynął"
Majka
Majka0807
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 29 lipca 2012, 22:54
Lokalizacja: Rawicz

Polecam OSK HOŁEK'S,

Postprzez Wanda31 » czwartek 02 sierpnia 2012, 21:12

Witam!
Zdecydowanie polecam pana Krzysztofa H.i panią Dorotę H. z OSK Hołek's.Kurs wykupiłam w Poznaniu.Był beznadziejny,zapamiętałam tylko polecenia "sprzęgło następny bieg.Przed każdym egzaminem kupowałm dodatkowe godziny a i tak nie zdawałam , nie zauważyłam też poprawy moich umiejętności.Po 3 niezdanych egzaminach doszłam do wniosku,że muszę przenieść się do innego miasta ,do takiego gdzie czas oczekiwania na kolejny egzamin będzie krótszy,no i poszukać dobrego instruktora!Wybrałam Leszno-nigdy tam nie byłam.Na podstawie opinii internautów wybrałam OSK HOŁEK'S.Mam 55 lat.Jestem w szoku!Zdałam egzamin w Lesznie za PIERWSZYM RAZEM myślę,że już domyślacie się dlaczego?Powód jest jeden -trafiłam na DOSKONAŁYCH instruktorów!W kilka godzin nauczyłam się więcej niż na całym kursie w Poznaniu!Są rewelacyjni,super fachowcy,lekcje jazdy z nimi to przyjemność i wielka radość kiedy z każdą minutą rośnie twoja pewność siebie ,kiedy widzisz ,że nabierasz wreszcie umiejętności w prowadzeniu samochodu.Miałam wielkie szczęście,że trafiłam do OSK HOŁEK'S,dziękuję Wam za Waszą pracę i cierpliwość dla mnie,za rodzinną atmosferę,za umacnianie we mnie wiary ,że zdam egzamin.Pozdrawiam!
Wszystkim zainteresowanym polecam OSK HOŁEK'S to 100% satysfakcji!!! Sukces na egzaminie!!! i dobra szkoła jazdy na całe życie!!!!
Wanda31
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 02 sierpnia 2012, 18:36

Re: Leszno

Postprzez annatoja » wtorek 04 lutego 2014, 01:06

POLECAM !!! OSK Wojtyczka .Przeszłam kilku instruktorów ale najlepsi okazali się właśnie ci Panowie.Żałuję tylko że od razu do nich nie trafiłam na kurs.Mogę się z wypowiedzieć bo mam porównanie do sposobu szkolenia.Egzamin oczywiście zdany.Szkoda wcześniej wydanych pieniędzy na wcześniejsze jazdy i egzaminy oblane.Najlepsza szkoła i zawsze będę każdemu polecać.
Anna
annatoja
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 04 lutego 2014, 00:49

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości