Piła

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Piła

Postprzez Jakub J. » piątek 28 kwietnia 2006, 09:52

Ośrodek Szkolenia Kierowcow "JAGA"

Jest to dobry OSK - właściciel jest człowiekiem dość obrotnym i potrafi prędko załatwić np. termin na egzamin, posiada dużą wiedzę na temat egzaminatorów i ich ulubione miejsca do oblewania :D więc można się dobrze przygotować.
Samochodów są 3 fiaty punto poza tym star na C i autobus na D.
Pozostali instruktorzy też oki - ogólnie polecam
Avatar użytkownika
Jakub J.
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek 27 kwietnia 2006, 11:22
Lokalizacja: Piła

Postprzez osk_dziubek » środa 25 marca 2009, 09:56

osk_dziubek
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 24 marca 2009, 11:59

Postprzez xlodder » piątek 27 marca 2009, 15:24

Zdałem po kilku h dokupionych w DRIFT-cie Piła ;-)

Bardzo polecam www.drift.pila.pl
WORD PIŁA

PODEJŚCIE I - 17.02.09 - oblane
Teoria (+)
Plac (+)
Miasto (-)

Podejście II - 23.03.09 - zdane!
Plac (+)
Miasto (+)
Prawo Jazdy wydano: 02.04.2009
Avatar użytkownika
xlodder
 
Posty: 60
Dołączył(a): sobota 07 lutego 2009, 00:09

Postprzez skittles » sobota 18 kwietnia 2009, 17:40

A ja polecam szkołę nauki jazdy "LECH".

http://www.lech.pila.pl/

Bardzo sympatyczni instruktorzy, godziny jazdy dostosowane do indywidualnych potrzeb - uzgadniane telefonicznie z tygodniowym wyprzedzeniem, dobre przygotowanie do egzaminu zarówno pod względem teoretycznym (zajęcia w małym gronie, 2 terminy zajęć w godzinach popołudniowych, możliwość użytkowania komputera, filmy instruktażowe, omawianie skrzyżowań), z samochodów same renaulty clio - typowo egzaminacyjne samochodziki.

ZDECYDOWANIE BARDZO POLECAM! :)
KATEGORIA B:
19.12.2008 - teoria (+)
14.04.2009 - praktyka (+)
Avatar użytkownika
skittles
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota 18 kwietnia 2009, 17:35
Lokalizacja: Piła

Postprzez AlexdM » piątek 21 sierpnia 2009, 09:42

Gorąco polecam OSK Professional!!!
Podczas kursu można było odczuć że instruktorzy są doświadczeni,przez co przygotowują bardzo solidnie do egzaminu.Zero stresu podczas jazd.Instruktorzy bardzo poważnie podchodzą do swojej pracy i zadania (wyszkolenia nas na dobrego kierowce).Każdy nieudany manewr jest powtarzany do momentu aż się go opanuje,więc nie ma obawy że się czegoś nie opanuje:)
Podchodząc do egzaminu,nie bałam się o to że nie zdam:)
Jestem w pełni zadowolona z kursu:)

Jeszcze raz polecam OSK Professional!!!
W razie pytań...piszcie na gg 4128131


www.professional.pila.pl
1.08.09 - rozpoczęcie kursu
18.08.09 - zakończenie kursu
19.08.09 - Egzamin Państwowy (ZDANE za 1 podejściem:D)


Obrazek
AlexdM
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 21 sierpnia 2009, 09:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez caherine » piątek 02 października 2009, 22:16

polecam bardzo serdecznie szkole jazdy POLO na osiedlu Górnym.
w ciągu 5h pan instruktor doszkolił mnie i w końcu zdalam. po 30 godz. + kilka dodatkowych przed egzaminami w innym ośrodku nie wiele mi dalo...
caherine
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 02 października 2009, 22:03

Postprzez Piotrek Piła » poniedziałek 30 listopada 2009, 17:16

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mistral"

Dziś zdałem na B za pierwszym razem, jestem jak najbardziej zadowolony z przebiegu kursu oraz instruktora. Spokojna, bezstresowa nauka dzięki spokojnemu, przyjaznemu instruktorowi. Żałuje w sumie, że moje jazdy z tym Panem dobiegły końca ;) Niska cena i tej jakości kurs to marzenie jak najbardziej do spełnienia. POLECAM :)

http://www.mistral.pila.pl/
Piotrek Piła
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 23 listopada 2009, 18:03

Re: Piła

Postprzez Bary18 » poniedziałek 02 maja 2011, 16:15

Ja za to polecam szkołę AKCES . Instruktor w porządku. Jazda co drugi dzień... Przyjazd np pod szkołę gratis zawsze... Miła atmosfera.. Renault Clio taki sam jak na egzaminie... OSK Akces znajduję się na ulicy 14-lutego ( nie daleko PKS )


http://www.akcesl.ugu.pl/
Bary18
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek 19 listopada 2010, 15:57

Re: Piła

Postprzez pio100 » środa 11 stycznia 2012, 12:50

Do zacząłem niedawno kurs w OSK MISTRAL i nie narzekam, instruktor bardzo wyrozumiały!, jazdy bardzo przyjemne, aż żal kończyć tak przyjemne jazdy:D po rozpoczęciu kursu nie wyobrażam robienia go w żadnej innej szkole. Gorąco polecam. Jest dokładnie tak jak wyżej ktoś tam napisał.
http://www.mistral.pila.pl
pio100
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 11 stycznia 2012, 12:42

Re: Piła

Postprzez mrz » środa 01 lutego 2012, 15:59

Wiadomo kazdy poleca ten osrodek w ktorym sie uczyl :) takze i ja polece . Osrodek szkolenia kierowcow '' DARX '' . Wyjezdzilem 30h i zdalem egzamin za 1 razem bez wykupywania jakich kolwiek dodatkowych. Wszyscy instruktorzy wporzadku . Jak najbardziej polecam :)
mrz
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 31 stycznia 2012, 17:10

Re: Piła

Postprzez kuska » poniedziałek 12 marca 2012, 14:49

najlepszą szkołą nauki jazdy jest Perfect. bardzo profesjonalne przygotowanie. instruktorzy cierpliwi, znający się na rzeczy. przygotowali mnie Perfekcyjnie. zdalam za pierwszym razem. mój mąż który polecił mi tą szkołę też zdał za pierwszym podejściem. mamy córkę którą za trzy lata zapiszemy na prawko oczywiście do Perfectu. najlepsi instruktorzy to Pan Jurek i Jacek. do nich się zapisujcie. polecam na 200%
kuska
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 12 marca 2012, 14:18

Re: Piła

Postprzez MalaKa » wtorek 01 grudnia 2015, 17:24

Miałam do czynienia z 3 szkołami jazdy i opiszę co w której mi się podobało, a co nie.

Pierwsza szkoła jazdy w której zrobiłam kurs to była szkoła jazdy "Strzelec" pana Jopka. To chyba najstarsza.
Pan, który prowadził wykłady był ok, teorie już na nowych zasadach wszyscy prawie za 1 podejściem zdaliśmy.
Z jazdami było gorzej miałam bardzo niemiłego instruktora. Pan Z.P. wiekowy już o ile się nie mylę ponad 20 lat już uczy. Zero cierpliwości ciągle krytyka, krzyk i kręcenie kierownicą. Codziennie jeździliśmy podlewać kwaity jego córki i karmić rybki. Jak mijał znajomych to stawaliśmy na pogadanki. Niczego mnie ten człowiek nie nauczył. Zmarnowałam tylko pieniądze. Wręcz przeciwnie poszłam na egzamin i nie zdałam na łuku i nie chciałam nigdy wracać do tej szkoły. Miałam przerwę 2 lata i na samą myśl o jeździe autem się denerwowałam. Myślałam, że wszyscy instruktorzy tak wjeżdżają na psychikę i miałam uraz.
http://www.naukajazdy-jopek.ns48.pl/

Po 2 latach postanowiłam podejść jeszcze raz do teorii i uczyłam się sama, zdałam. Zaczęłam szukać nauki jazdy by wykupić godziny. Znalazłam szkołę Expert. Na początku jeździłam z właścicielem i przeżyłam szok. Bardzo wyrozumiały, spokojny instruktor. Potem jeździłam z jakimś innym instruktorem i też było spoko atmosfera była luźna, ten drugi może był trochę niespokojny ale ogólnie było ok. Niestety nie skończyłam u nich doszkolenia z powodu wyjazdu. Po powrocie już nie mieli miejsc bo mieli dużo kursantów bojących się zielonego liścia i przeżywali oblężenie. Godzina doszkalająca kosztowała 45-50 zł.
http://www.expertpila.pl/

Więc trafiłam dzięki mojej siostrze do 3 szkoły LMarcino i jeździłam z właścicielem i to on nauczył mnie najwięcej, bardzo miła atmosfera, bardzo zabawny człowiek i uczy z pasją. Zawsze uśmiechnięty. Dzięki niemu zdałam egzamin. Nauczył mnie parkować, oswoił z sytuacją egzaminacyjną:D Godzina doszkalająca kosztowała 45 zł
http://naukajazdymarcino.pl/

Zarówno szkoły jazdy Ekspert jak i LMarcino polecam wszystkim.
MalaKa
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 16 listopada 2015, 21:31

Re: Piła

Postprzez szymenn » środa 04 maja 2016, 15:03

Polecam OSK Lech
http://www.lech.pila.pl/

Przesympatyczni instruktorzy, zadbane samochody, pierwsza jazda nie stanowi wyzwania dzięki świetnemu przygotowaniu z teorii (:
Faktycznie można poczuć, że panowie biorą sobie do serca wynik Twojego egzaminu i wkładają dużo pracy, aby był pozytywny!

Zdane za pierwszym razem!
szymenn
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 04 maja 2016, 14:50

Re: Piła

Postprzez SaReNkA » środa 23 maja 2018, 14:19

Ośrodek Szkolenia Kierowców DARX ...Wielkie TAK dla tej Szkoły i osób w niej uczących jak się powinno jeździć by zdać prawko :) Właściciel bardzo przyjazny - Instruktorzy nastawieni na naukę a nie tylko na zysk (jak w co niektórych szkołach),zdałam za pierwszym razem teoria 73/74 praktyka także na + i właśnie czekam na swój plastik :D :spoko:
SaReNkA
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 23 maja 2018, 14:14

Re: Piła

Postprzez raczek78 » poniedziałek 14 stycznia 2019, 12:14

OSK Bodnar z Wałcza k. Piły jest godnym polecenia :)
raczek78
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 14 stycznia 2019, 12:07
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości