Wrocław

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez crescendo » niedziela 21 grudnia 2008, 01:41

Ja równiez polecam jak ktos wczesniej szkołe jazdy "OK" na słubickiej z tym ze 'wlasciciel' nazywa sie ramzes smielecki a nie chmielewski ;)
Egzamin zdaje za 2 dni ale nawet jak obleje to nie zmienie zdania.Naprawde zwracaja uwage na wszystko co najwazniejsze na miescie. Instruktorów jest 4 i są super.
Ramzes-straaasznie wyrozumialy i cierpliwy,nawet nie wiem czy ten czlowiek umie glos podniesc. mozna sobie z nim tez pozartowac, jak zwraca uwage to w taki sposob ze czlowiekowi nie jest przykro, swietnie uczy i swietna atmosfera podczas jazd :)
Jacek-też fajny, bardzo dobrze uczy, konkretny ale juz nie jest az tak wesolo podczas jazd ale tez mily
Leszek- jest ok, nic ponadprzecietnego, ale zle tez nie jest :)
Sławek-dobrze uczy ale za jego charakterem nie przepadam, moze to dlatego ze nie lubie jak ktos do mnie ciągle mowi "serduszko"
Jazd z reguły nie ma sie tylko z jednym instruktorem.Z zapisaniem sie na kolejne godziny tez z reguly nie ma problemow.kurs kosztuje 1150.
Dodam jeszcze ze 5moich znajomych ktorzy tam robili prawko zdało za pierwszym razem :)
crescendo
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 21 grudnia 2008, 01:34

Postprzez Villemo90 » wtorek 20 stycznia 2009, 23:23

w sumie miałam 6 instruktorów ale głównie uczyłam sie jeździć u Wolskiego i Gligi więc tą też szkołe chce opisać.

Wybrałam tę szkołę bo jest najbliżej mojego domu. Zapisałam się przez internet. Pani w biurze to niesamowicie miła i zoriętowana kobitka. Wszystko wie, doradzi, pożartuje, naprawde rewelacja. Ceny jak wszędzie można wpłacić w ratach w cene wliczone są materiały do nauki, bardzo przydatne i dobrze napisane. Teoria trwała dwa tygodnie (nie sprawdzano obecności, mój znajomy nie był na ini jednych zajeciach i mimo to zdał teorie), prowadził ją niesamowicie miły i sympatyczny facet. Praktyke miałam z panem Cienciałą. Surowy i bardzo wymagający nauczyciel, dokładnie takiego jak mi było trzeba. Wszystko dokładnie wyjaśniał, rysował, pokazywał różne sztuczki. Było sympatycznie lecz nie za bardzo chodziło przecież o nauczenie mnie jeździć a nie o zabawe. Nigdy sie nie spóźniał. Jazdy miałam już następnego dnia po egzaminie teoretycznym, mogłam mieć je nawet codziennie jeśli chciałam, więc mogłam zrobić bardzo szybko prawko, ale nie chciałam. Bardzo dobre jest to, ze w każdej chwili można zmienić instruktora, bez zbędnych pytań, tłumaczenia, bo tak i już.
Z czystym sumieniem polecam tę szkołę.
Avatar użytkownika
Villemo90
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek 20 stycznia 2009, 23:01

Postprzez radex171 » czwartek 22 stycznia 2009, 07:10

jeźziłem z panem D. teraz jeździ jeszcze z tego co mi wiadomo czerwoną pandą.
Gościu jest super, pomimo tego że w średnim wieku, można z nim pogadać na wszytkie tematy, nigdy nie krzyczy gdy popełnimy jakiś błąd, zawsze staras się wytłumaczyć i pokazać jak powinniśmy wykonać daną czynność...
radex171
 
Posty: 37
Dołączył(a): poniedziałek 24 marca 2008, 00:27

Postprzez gosia24 » środa 28 stycznia 2009, 19:13

No to teraz ja sie uzewnętrznię :D
kurs robiłam w Manewrze na Kromera, miałam tam najbliżej!
zaczelam kurs w sierpniu, teoria w sumie bez zastrzezeń, jazdy miałam praktycznie wtedy kiedy chciałam (tu skłądam podziękowania dla Pani Małgosi, bo robi co może żeby zarówno kursantom jak i instruktorom wszystko pasowało).
Jeżdziłam z różnymi instruktorami, ale pierwsze 10godz. miałam z jedną osobą Eweliną, i to ona praktycznie wszystkiego mnie nauczyła (młoda, wymagająca, ale konkretna) gdy szla na urlop wynotowała mi co już przerobiłam, tak więc kolejni nie musieli mi wałkować tego samego. Później jeżdziłam z:
- p. Jackiem- ostoja spokoju, ale daje konkretne uwagi
- p. Adam- miałam z nim nocną jazdę, był już chyba troche zmęczony (była godz.22), ale jak trzeba było to uchronił mnie przed wpakowaniem sie pod tramwaj (zapomniałam że jeszcze o godz.22 jakies jezdzą :))
- p. Zbigniew- instruktor starej daty, na każdym kroku cytował kodeks
- p. Jerzy z nim miałam wewnetrzny- miły, sympatyczny i wiecznie na tabletkach przeciwbolowych :lol:

Pierwszy egzamin miałam na pandzie 31 pażdziernika- oblałam, w sumie na własne życzenie do nie zgodziłam sie z pewną decyzją PANI egzaminator

przed kolejnym egzaminem jeżdziłam z p.Wojtkiem, święty człowiek, nie jeżdziłąm jakies 2 miesiące a na dodatek zmienilam samochod na clio, polecam wszystkim tego instruktora, świetnie tłumaczy i nauczył mnie paru trików które zapamiętam do końca. Drugiego egzaminu niestety też nie zdałam, ale sam egzaminator stwierdził że miałam PECHA (gdy ruszyłam zgasła zielona strzałka warunkowa- i to egzaminie)

przed 3 egzaminem jeżdziłam z Pawłem- takiego wyluzowanego instruktora jeszcze nie miałam, żarty, żartami ale uczyć też potrafi, w sumie zdałam dzięki niemu, ponieważ w czasie egzaminu jechałam praktycznie tą samą trasą co dzień wcześniej z Pawłem i tak za 3 podejściem zdałam :D
Czekam na prawko i polecam Manewr dla przyszłych kursantów, choć nie polecam Mileny jako instruktora (może i się zna na tym co robi, ale chyba przez to że jest córką właścicieli jest niesympatyczna i uwaza ze wszystko jej wolno)

To tyle trochę sie rozpisałam :lol: pozdrawiam
gosia24
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 28 stycznia 2009, 18:49
Lokalizacja: wroclaw

Postprzez CamilaK » niedziela 01 lutego 2009, 16:56

Również jeździłam w Kursancie, uczył mnie mężczyzna. Uważam, że bardzo dobrze mnie przygotował do egzaminu. Egzamin wewnętrzny w Kursancie nie jest łatwo zdać ale to bardzo dobrze, bo można się poczuć jak na egzaminie państwowym, więc lepiej zdawać do skutku wewnętrzny (jest bezpłatny) wiedząc, że ma się jakieś braki niż iść na państwowy i powtarzać go kilkakrotnie za każdym razem płacąc, stresując się i czekając na tak odległe terminy egzaminowania jak 3 miesiące. Ja zdałam za trzecim razem ale to z uwagi na brak opanowania i roztrzepanie podczas egzaminu. Przygotowanie praktyczne miałam bardzo dobre. Każdemu więc polecam Kursanta, ponieważ jest to jedyna szkoła na poziomie, która ma świetnie przeszkolonych instruktorów.
CamilaK
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 01 lutego 2009, 15:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Dave71 » wtorek 03 lutego 2009, 18:12

Gosiu ja również robiłem kurs w "manewrze" i też na kromera :D bo też tak samo miałem najblizej ;p ... i 25 z 30h jazd wyjeździłem z Pawłem ;] naprawde konkretny gośc, tyle co ja się z nim uśmiałem to nikt mi tego nie zabierze :P :P :P ... ale nie jest taki ulegający co do przepisów i jazdy :) wiec też nie bylo łatwo...

I też słyszałem że ta Milena córka właścicielki to wredota ;p ...
Obrazek
6.02.09 "Kierowca kat. B"
Avatar użytkownika
Dave71
 
Posty: 43
Dołączył(a): poniedziałek 02 lutego 2009, 19:09
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez jaguś m. » piątek 13 lutego 2009, 20:39

Autofan.

Ja zdałam za drugim razem (na pierwszym egzaminie zrobiłam dokładnie taki błąd, na który co jazdę zwracał mi uwagę mój instruktor). Osoby z mojej klasy, które robiły kurs w tej szkole, zdały wszystkie za 1 razem. Wszyscy zadowoleni, ja też. Duży plus, tak samo jak szkoły kursant, to położenie w strefie egzaminacyjnej. A minusy? Chyba niezależnie od szkoły. Ciężko umówić się na jazdy, czasem trzeba trochę poczekać. I to, że jazdy zaczynały się zawsze jakoś 5-10 później i kończyły 5 min wcześniej. Niby wiadomo, instruktorzy też ludzie, muszą pójść do toalety, trochę rozprostować nogi. Ale tracąc na każdej godzinie 10 min, to przy 30 jazdach jest się 5 godzin w plecy (1 godz na pandzie 35zł, 5 godz to 175 zł....)
Ale co najważniejsze, uczą w rzetelnie i w miłej atmosferze. Ja z niecierpliwością czekałam na jazdy. Polecam
jaguś m.
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 12 lutego 2009, 19:21

Postprzez magdaka » niedziela 15 lutego 2009, 02:46

Post został usunięty w związku ze zgłoszeniem naruszenia dóbr osobistych.
magdaka
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2009, 02:25

Postprzez seleste » środa 18 lutego 2009, 19:11

ja polecaam akademie dobrej jazdy-bardzo wysoki poziom nauczania i duza zdawalnosc.zdałam za 1 razem. trzeba wykupowac dodatkowe godziny jak sei nie zda egzaminu wewnętrzenegoa,le nie am sie co dziwoc,tak pracuja instruktorzy ktorzy musza miec ponad 5o procent zdawalnosci za 1 razem aby nie stracic pracy:) sa tak kolesie co maja bliska 90m procent zdawalnosc. obsługa miła,egzaminy na wczesniejsze terminy załatwiaja. bardzo konkretnie ucza . bardzo zadowolona jestem./poleceam bartka k.
seleste
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 18 lutego 2009, 14:32

Postprzez franklinn » poniedziałek 23 lutego 2009, 12:04

a może ktoś sie wypowiedzieć gdzie najlepiej robić prawo jazdy kat C?
franklinn
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela 22 lutego 2009, 20:22

Postprzez AGA1376 » poniedziałek 23 lutego 2009, 12:53

Robiłam kurs w Manewrze i tu dołączam się do przedmówców
Pani Małgosia- siedząca w biurze świetna babka.
2 pierwsze godziny z Mileną - straszne , wiedziałam że nigdy więcej nie chcę jeździć z ta panią!!!
Kolejne i juz do końca z Pawłem-Dziękuję!!! Zdałam za pierwszym razem. Odpowiednia osoba na właściwym miejscu. Nauczył mnie strasznie dużo, przy tym sympatyczny , nie mogłam doczekać się kolejnych jazd , było zabawnie .!!! Polecam tą szkołę!!!
AGA1376
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 20 lutego 2009, 13:36

Postprzez driver123 » piątek 27 lutego 2009, 00:57

Ja także podpisuje się pod tym, że Manewr to świetna szkoła jazdy! Dzisiaj miałam egzamin i zdałam za pierwszy razem. Instruktorzy przemili i zabawni i ogólnie panuje świetna atmosfera, zero stresu. To czego mają nauczyć, nauczą. Jak najbardziej polecam ;)
driver123
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 27 lutego 2009, 00:46

Postprzez tomek6991 » poniedziałek 30 marca 2009, 14:37

Post został usunięty w związku ze zgłoszeniem naruszenia dóbr osobistych.
tomek6991
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 30 marca 2009, 13:27

Postprzez Hallgrimm » poniedziałek 30 marca 2009, 23:05

Ja kurs robiłem w Autofanie. Teorie w trybie weekendowym, bardzo fajna sprawa dla kogoś kto sie nudzi w sobote. (Można robić w środku tygodnia oczywiście) Teoria trwała 3 tygodnie.

Odnośnie jazd to miałem bardzo fachowego instruktora. ........... Gdybym miał go scharakteryzować krótko to młody, ale wymagający intruktor. Kultura na wysokim poziomie, jednak jak sie robi staaaaaaaszne głupoty na drodze to potrafi podnieść głos. (ale nie że chamstwo jakieś czy coś....) Znosił różne moje humory. Na jazde sie nie spóźniał, nie było też kłopotów z umawianiem sie na terminy, choć czasem trzeba było troszke czekać. Ja jeździłem średnio po 2x w tygodniu po 1,5 h. Kurs zaczynałem na Pandzie, a tak miej więcej od połowy przesiadłem się na Renault Clio. Kłopotów z tym żadnych nie było.

Z całego szkolenia jestem bardzo zadowolony. Gorąco polecam!!!
Hallgrimm
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela 25 stycznia 2009, 19:37

Postprzez bizu14 » wtorek 07 kwietnia 2009, 19:09

AKADEMIA DOBREJ JAZDY.
Szkoła jak wiele innych we Wrocławiu niczym szczególnym się nie wyróżnia, budynek, plac manewrowy, górka, jakieś kierownictwo i tyle. Szkoła jak szkoła, Ale jednak........ "filarem" są jej instruktorzy, bez których ośrodek by się nie utrzymał. Nie potrafię wytłumaczyć i wychwalić swojego instruktora, bardzo dużo mu zawdzięczam przede wszystkim to, że nie przerwałam kursu. Tylko jedno słowo Panie Pawle "DZIĘKUJĘ" :D
bizu14
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 07 kwietnia 2009, 16:39

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości