Wrocław

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Wrocław

Postprzez Apolonie » niedziela 01 grudnia 2013, 22:53

Witam! Chciałabym z całego serca polecić OSK Lider. http://www.liderauto.com.pl/
Mogę to zrobić z czystym sumieniem. Żałuję, że od razu nie trafiłam do tej szkoły. Wcześniej trafiali mi się beznadziejni instruktorzy, którym brakowało profesjonalizmu i nie umieli uczyć. Skutkiem tego było to, że nie zdałam kilku egzaminów. Czułam się zniechęcona, więc postanowiłam zrobić sobie przerwę, musiałam ochłonąć i odpocząć. Pana Krystiana ze szkoły Lider poleciły mi dwie osoby. Mimo wszystko jakoś trudno było mi się przemóc i do niego zadzwonić, wynikało to głównie z tego, że miałam obawy co do egzaminu. Zdałam nową teorię i postanowiłam zadzwonić. Zrobiłam to w październiku. W ciągu miesiąca wyjeździłam z Panem Krystianem 16 godzin. Wiem, że to sporo, ale dużo przez ten rok przerwy zapomniałam, a chciałam czuć się pewnie. Po tych jazdach od razu zdałam egzamin!
Za co cenię Pana Krystiana? Miał do mnie ogromną cierpliwość, był miły i opanowany i nie krzyczał na mnie, gdy popełniałam jakiś błąd (niestety poprzednim instruktorom to się bardzo często zdarzało, przez co czułam się spięta i popełniałam błędy). Pan Krystian ma duże doświadczenie (był przez jakiś czas egzaminatorem), tłumaczył mi wszystko szczegółowo, ale w bardzo przystępny sposób. Widać, że szanuje klientów - nie rzucał jakichś dwuznacznych tekstów. Sprawia, że kursant jest jednocześnie skupiony i ostrożny, ale i zrelaksowany. Mogłam się z nim umawiać na jazdy nawet kilka razy w tygodniu.
Żałuję jedynie, że wcześniej nie trafiłam do tej szkoły. Gdyby tak było, to pewnie od dawna miałabym prawo jazdy. Czasu nie cofnę, ale jestem prze szczęśliwa, że zdałam ten egzamin, a instruktor przekazał mi dużo ważnych umiejętności.
Zawsze będę go ciepło wspominać i polecać go znajomym, bo tak świetnie uczy, że wierzę, że szybko zdadzą. :) Na stronie znajdziecie kontakt do Pana Krystiana.
Apolonie
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 01 grudnia 2013, 22:38

Re: Wrocław

Postprzez paresens » piątek 13 grudnia 2013, 10:33

Dorzucę swoje trzy grosze do tego wątku, chociaż na tym forum się nie udzielam. Moim skromnym zdaniem ranking szkół jazdy we Wrocławiu nie jest przypadkowy. Trzeba było wziąć pod uwagę wszelkie aspekty oraz procent zdanych egzaminów, dlatego tutaj też nie było wątpliwości, co do poszczególnych pozycji. Nigdy nie byłem przekonany w jakiej szkole chciałbym podjąć naukę, ale ostatecznie zapisałem się do zwycięzcy rankingu :) Taki ranking musi być rzetelny, więc nie zastanawiałem się długo. Jest to dość popularna szkoła, obym nie żałował. Może kiedyś podzielę się z wami swoimi wrażeniami :)
paresens
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 11 grudnia 2013, 10:55

Re: Wrocław

Postprzez junio1996 » piątek 16 maja 2014, 19:22

Z ogromną przyjemnością polecam OSK WRZOS. Szkoła na bardzo wysokim poziomie, ma teraz siedzibę na PSIM POLU ul. Krzywoustego 326. Jazdy zaczynam zawsze na ulicy Dawida by bez sensu nie jeździć gdzieś poza strefą egzaminacyjną. Instruktor Łukasz to mega profesjonalista, człowiek stworzony do bycia instruktorem. Cierpliwy, konkretny, stanowczy, potrafi rewelacyjnie wytłumaczyć. Szkoła godna polecania. Polecam wszystkim!!! :spoko: :spoko: :spoko:

strona www: http://oskwrzos.pl/

Egzamin teoretyczny zdany za 1 razem 19 maja 2014r.
Egzamin praktyczny zdany za 1 razem 30 maja 2014r.

Polecam wszystkim! Lepszej szkoły nie znajdziecie, a bynajmniej instruktora- najlepszy z najlepszych!
junio1996
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 16 maja 2014, 19:13

Re: Wrocław

Postprzez Patrykwr » czwartek 24 lipca 2014, 18:15

ja obecnie chodzę do OSK Jazda i przyznam, że nie mam nic do zarzucenia. instruktor całkiem w porządku, nie tylko uczy pod sam egzamin, ale usłyszałem od niego również sporo ciekawych wskazówek co do poruszania się w ruchu miejskim etc. mój brat też się tu szkolił i nie miał problemów na egzaminie.
Patrykwr
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 24 lipca 2014, 18:07

Re: Wrocław

Postprzez lejdiscar » czwartek 02 października 2014, 15:11

Witam.
Jeżeli zależy Wam na najwyższym poziomie szkolenia i zadowoleniu, to zapraszam do szkoły jazdy ELITA. Pamiętajcie, że podstawą sukcesu na egzaminie jest wybór właściwego INSTRUKTORA, który Was odpowiednio przygotuje. Zachęcam, do przeczytania opinii na www.facebook.com/AutoElitaWroclaw, oraz do odwiedzenia naszej strony na www.autoelita.pl. Asia Podkalicka
lejdiscar
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 30 września 2014, 14:16

Re: Wrocław

Postprzez ankwal » środa 03 grudnia 2014, 16:03

Witam polecam szkołę jazdy kursant a przede wszystkim znakomitą i NAJLEPSZĄ instruktorkę jaką jest pani MAGDALENA N. pani Magda jest wspaniałą , NIEZWYKLE CIERPLIWĄ ,bardzo sympatyczną a zarazem profesjonalną instruktorką ,do swojej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem i szacunkiem wobec kursantów,każda jazda w towarzystwie pani Magdy przebiegała w świetnej atmosferze, uważam ze pani Magda jest wprost stworzona do wykonywania tego zawodu umie podnieść swoich kursantów w trudnych momentach na duchu a także znakomicie doskonalić ich umiejętności , dzięki pani Magdzie w krótkim czasie uwierzyłam w to że mogę być dobrym kierowcą , pani Magda swoich kursantów uczy nie tylko tego aby zdać egzamin ale jak w przyszłości być bardzo dobrym , pewnym swoich umiejętności a także bezpiecznym kierowcą PANIĄ MAGDALENĘ polecam w 100% wszystkim kursantom ( tym lepiej jeżdżącym a także tym którzy jeżdżą trochę gorzej...)Bardzo chciałam również podziękować i polecić pana egzaminatora Roberta , pan Robert jest również bardzo pozytywnym, przesympatycznym człowiekiem , swoją pracę i kursantów traktuje z szacunkiem , nie stresuje kursantów na egzaminie. Pani Magdaleno i panie Robercie jeszcze raz bardzo państwu dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)
ankwal
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 03 grudnia 2014, 06:26

Re: Wrocław

Postprzez Zibi24 » środa 17 grudnia 2014, 22:03

Post został usunięty w związku ze zgłoszeniem naruszenia dóbr osobistych.
Zibi24
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 17 grudnia 2014, 22:02

Re: Wrocław

Postprzez markiewiczkszystof » środa 07 stycznia 2015, 14:36

Długo nie mogłem się zebrać i zapisać na kurs, a Kursanta wybrałem, bo dużo dobrego słyszałem o tej szkole. Uczyła mnie Magda Nycz i mogę powiedzieć tylko tyle: Anioł nie kobieta. Nie dość, że cierpliwością przewyższa (dowolnego) świętego, to jeszcze potrafi wszystko wytłumaczyć w taki sposób, że nawet ja zrozumiałem. Od razu widać, że zależy Jej na "wychowaniu" nowego kierowcy, a nie na odbębnieniu godzin. Wielkie dzięki za wszystko, czego się nauczyłem. :)
markiewiczkszystof
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 stycznia 2015, 14:25

Re: Wrocław

Postprzez Mela5464 » środa 01 kwietnia 2015, 14:47

Ja zdecydowałam się ostatnio na zrobienie kursu prawa jazdy tutaj www.manewr.com.pl. Jestem aktualnie na etapie jazd i muszę przyznać, że to taka nauka jakiej oczekiwałam. Jestem naprawdę zadowolona. Jeżdżę takim nowym, ładnym samochodem, panowie są cierpliwi, bardzo dobrze tłumaczą, myślę, że będzie dobrze.
Mela5464
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 01 kwietnia 2015, 14:45

Re: Wrocław

Postprzez Gosia2000 » poniedziałek 13 kwietnia 2015, 14:20

Zdalam :))) po przejsciach, ale zdalam. Bardzo polecam Pana Ryszarda ze szkoly kursant, kurs robilam w innej szkoke, ale dopiero lekcje u Pana Ryszarda mi pomogly zdac. Powodzenia dla wszystkich zdajacych!
Gosia2000
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 13 kwietnia 2015, 14:15

Re: Wrocław

Postprzez AgulinaS » czwartek 16 kwietnia 2015, 12:21

Witam,

też jestem szczęśliwą posiadaczką kawałka plastiku zwanym prawem jazdy :-)

spokojnie mogę polecić OŚK, w którym miałam kurs. Profesjonalizm, przyjemna atmosfera. Szczególne podziękowania dla Pana Zbigniewa.

to Szkoła Jazdy Kursant

Polecam! :spoko: :thumb2:
AgulinaS
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 15 kwietnia 2015, 23:28

Re: Wrocław

Postprzez Beatka33 » środa 22 kwietnia 2015, 10:58

AgulinaS napisał(a):Witam,

też jestem szczęśliwą posiadaczką kawałka plastiku zwanym prawem jazdy :-)

spokojnie mogę polecić OŚK, w którym miałam kurs. Profesjonalizm, przyjemna atmosfera. Szczególne podziękowania dla Pana Zbigniewa.

to Szkoła Jazdy Kursant

Polecam! :spoko: :thumb2:



Hehehehehe.. też tam miałam kurs. Bardzo fajny ośrodek, wspaniali instruktorzy. Na youtube mają kanał, na którym każdy szczegół tras egzaminacyjnych robią. Świetna sprawa.
Beatka33
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 22 kwietnia 2015, 10:52

Re: Wrocław

Postprzez OEI » środa 17 czerwca 2015, 21:28

Zdecydowanie polecam szkołę EUFORIA znajdującą się przy ulicy Gen. Kniaziewicza. Kurs tani lecz bardzo solidnie przeprowadzony. Instruktorzy są doświadczeni, uprzejmi i bardzo cierpliwi. Nie naciągają na niepotrzebne koszty. Do teorii jest się bardzo dokładnie przygotowanym przez instruktorkę Panią Monikę która każdemu z osobna wbije wiedzę do głowy nawet gdy lekcja się zakończy, natomiast instruktorka Pani Ania bezstresowo, dokładnie nauczy wszystkich manewrów i co najważniejsze myśleć na drodze. Nie tracisz godzin, na wycieczkę po mieście lecz przez wyznaczone godziny cały czas się uczysz jeździć. Jeśli masz z czymś problem, jest to cały czas katowane tak abyś się nauczył. Na egzaminie nic Cię nie zaskoczy. Za taką cenę jest to najlepszy wybór we Wrocławiu!
OEI
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 17 czerwca 2015, 20:26

Re: Wrocław

Postprzez Basiaczekk » czwartek 10 września 2015, 17:17

Z całego serca mogę polecić szkołę jazdy "osk koszela" egzamin zdałam za pierwszym podejściem, co nie było wcale takie oczywiste po moich pierwszych jazdach o_o , ale dzięki cierpliwości pana Edka i pana Bartka udało się. Zapamiętam z tego kursu już do końca życia że biegi się wybiera a nie wrzuca xD. Jeszcze raz gorąco polecam i pozdrawiam całą załogę OSK Koszela.
Basiaczekk
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 19 sierpnia 2015, 13:23

Re: Wrocław

Postprzez Remiczek » wtorek 22 września 2015, 18:42

Polecam z mojego serduszka OKS- SZYBCY I NIEZAWODNI

Super instruktorzy.

ich fanpage :https://www.facebook.com/Szybcyiniezawodni?fref=ts
TEORIA - 15-09-2015
PRAKTYKA - 17-09-2015

ZA 1 RAZEM !
Remiczek
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 22 września 2015, 18:37

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości