Wrocław

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Wrocław

Postprzez Goska11 » piątek 04 listopada 2011, 14:22

Z tego co piszecie to piszecie to Akademia Dobrej jazdy wydaje sie byc dobra szkola. moze niezadowolenie czesci osob wyniki z ego ze po prostu egzamin i mnie poszedl i zrzucaja wszystko na instruktora. Uwazam ze jak zajecia skoncza sie 10-15 min wczesniej to nic trasznego kazdy potrzbuje chwile przerwy.
Moge jeszcze tylo dodac ze ta oferta okazala sie niewypalem. Nie tylko zrobil sie z tego sped ale sama szkola nie jest godna polecenia.
Goska11
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 18 października 2011, 13:53

Re: Wrocław

Postprzez Gemini666 » niedziela 06 listopada 2011, 14:16

Witam,
robiłam kurs kat. B w KURSANCIE. Szkolenie teoretyczne raczej nudnawe, chociaż nie było najgorsze merytorycznie. Część praktyczna - trafiłam na miłego instruktora, kontaktowego, młodego, który bardzo przejrzyście tłumaczył wszystkie sytuacje, z anielską cierpliwością i co najważniejsze - skutecznie. Nie było żadnych spóźnień. Zniechęcające natomiast były same samochody należące do szkoły, bardzo zaniedbane, brudne.. niektóre błagały o przegląd przez kilka miesięcy. Klimatyzacja pewnie nie była czyszczona, 2 razy nabawiłam się infekcji górnych dróg oddechowych.
Ale był pouczający egzamin wewnętrzny, nie robiony dla picu, ale na poważnie.
Egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem.
Jeżeli komuś nie przeszkadza stan aut, to polecam tę szkołę.
Avatar użytkownika
Gemini666
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 05 listopada 2011, 11:02

Re: Wrocław

Postprzez Odjazd » czwartek 10 listopada 2011, 11:48

A czy to prawda ze w DJ mają kiepskie samochody? Ps. ja też zdałem za pierwszym razem, tylko ze robilem prawko w Kursancie. Maja naprawde swietnych instruktorow. Wlasnie wysylam tam dziewczyne;) ALe ona tu chyba bedzie musiala wykupic dodatkowych 20 godz.;)
Avatar użytkownika
Odjazd
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek 22 listopada 2010, 15:12

Re: Wrocław

Postprzez mateusz1992 » czwartek 10 listopada 2011, 12:14

Widzę, że OSK Kursant wywołuje tu spore emocje. Ja także skończyłem kurs na kat. B w kursancie.
Jeździłem z kilkoma instruktorami i o żadnym nie mogę powiedzieć złego słowa. Co do spóźniania się instruktorów, to bywało różnie. Z niektórymi jeździ się 60 min, a z innymi 45. Instruktorzy fajnie tłumaczą, co to tego nie mam żadnych wątpliwości. Była jeszcze poruszana kwestia naciągania na dodatkowe godziny. U mnie czegoś takiego nie było! Nikt mi nawet nie sugerował, żebym wykupował, bo inaczej nie zdam. Egzamin wewnętrzny zdałem u nich za drugim razem, ale faktem jest, że to było ewidentnie z mojej winy tzn. wymusiłem pierwszeństwo oraz otrzymałem polecenie zawracania na trzy, którego de facto nie miałem na kursie. (To pewnie przez to, że miałem kilku instruktorów). Za drugim razem poszło mi idealnie. Czyli musiałem wykupić 1 godz. - 40 zł.

Kwestia samochodów - faktem jest, że niektóre są zajechane (niektóre miały 125tys przebiegu, na egzaminie państwowym miałem auto, które miało 30 ) Nie do porównania.
Obsługa przy okienku miła, szybka - nic do zarzucenia.
Kurs teoretyczny - tutaj sprawdza się to co pisali wcześniej - czyli 50 osób na sali, z czego zdecydowana większość na B, reszta inne kategorie i siłą rzeczy jest to kurs dla kat.B

Pomimo wad tej szkoły, następną kategorię (B+E) będę robił w KURSANCIE.
mateusz1992
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 09 czerwca 2011, 17:07

Re: Wrocław

Postprzez margna89 » piątek 11 listopada 2011, 19:45

Hej - jeździłam w Akademii Dobrej Jazdy u Pana Dawida S. i nie zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Zdałam za 2gim razem, ale i tak jestem mega zadowolona. Fakt po 30h jazd musiałam wykupić jeszcze 10, ale teraz uważam, że to było słuszna decyzja. Na początku stwierdziłam, że mnie naciąga na kasę, ale gdyby nie dodatkowe godziny w życiu bym tego nie zdała. Nie ma opcji. Lepiej jest chyba dopłacić 400zl ja jazdy, niż zdawać egz po 5 razy co się bardzo często zdarza, prawda?
Dawid zwracał uwagę na szczegóły i na to, żeby nie stwarzać zagrożenia na drodze:P Odnośnie zapachu papierosów w aucie i chodzeniu do sklepu - ludzie, czy to Wam tak strasznie przeszkadza? Nie ma przerw w pracy, więc fajnie jest coś zjeść w ciągu dnia, albo zapalić papieros, jak jeździmy na placu - nie wiem - mnie to 5 min w czasie jazdy nie robiło różnicy...Ale cóż...Tak czy inaczej - polecam i szkołę i instruktora, jeśli chcę się faktycznie jeździć i posiadać po kursie pewne umiejętności. pzdr Marzena
margna89
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 11 listopada 2011, 19:36

Re: Wrocław

Postprzez viejra » środa 23 listopada 2011, 12:06

Cześć. Ja robiłem kurs w Autofanie, u pana Roberta W. Nie mogłem chyba lepiej trafić, pan Robert jest stworzony do szkolenia kursantów. Przekazał mi swoją wiedzę w doskonały sposób i genialnie przygotował do egzaminu. Zdałem za 1 podejściem, a cały kurs trwał zaledwie 1,5 miesiąca. Nie było żadnych problemów z godzinami jazd. Szczerze polecam tego instruktora, na pewno nie będziecie zawiedzeni ;)
Tym czasem do zobaczenia na drodze :)
viejra
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 23 listopada 2011, 12:01

Re: Wrocław

Postprzez Odjazd » wtorek 06 grudnia 2011, 11:18

Mateusz1992, zgdzam się z Tobą w 100%. Co wiecej, uwazam ze ten egzamin wewnetrzny jest bardzo potrzebny. Widać, że takiej szkole bardziej zależy na tym, zebys zdal i nie wyrzucal pieniedzy w bloto na kolejne egzaminy. Nie chodzi o naciaganie. Mnie tez nikt nie namawial na dodatkowe godziny. Zapytalam instruktora, zeby powiedzial mi szczerze jak jezdze. Powiedzial, ze w porzadku i ze zdam o ile nie zaczne panikowac. W panice robilam rozne glupie rzeczy;-) Mialam sie uspokoic i potraktowac to,jak zwyklą jazdę. I udało się.
Chce jeszcze zrobic prawko na motor i na pewno tez bede go robic w Kursancie!
Avatar użytkownika
Odjazd
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek 22 listopada 2010, 15:12

Re: Wrocław

Postprzez Odjazd » czwartek 05 stycznia 2012, 13:07

Nie ma sniegu, wiec zapisuje sie na kurs na motor do Kursanta. Mam nadzieję, że sprawdzą sie na medal po raz drugi. Trzymajcie za mnie kciuki!;-)
Avatar użytkownika
Odjazd
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek 22 listopada 2010, 15:12

Re: Wrocław

Postprzez CzarOdziej » piątek 06 stycznia 2012, 20:22

Ja za to bym chciał polecić OSK Koszela, dla tych którzy myślą o robieniu kat. C, C+E. Uczył mnie p. Mariusz! Najlepszy instruktor jaki może się zdarzyć, tzn. wyluzowany! Egzamin na C+E zdałem za 2 razem, za 1 nie włączyłem świateł podczas jazdy na miasto co było tylko i wyłącznie moją winą! Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę OSK Koszela dla wszystkich którym się marzy bycie zawodowym kierowcą :))
CzarOdziej
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek 24 stycznia 2011, 17:46
Lokalizacja: WrocLove

Re: Wrocław

Postprzez halivax » poniedziałek 09 stycznia 2012, 19:17

WROCŁAW
Ja szczerze polecam szkołę jazdy TORNADO znajduję się na ul. Zaporoskiej (niedaleko Sky Tower'a). Praktykę prowadzi bardzo miły, z dużym humorem pan. Ja osobiście zdałem za pierwszym razem egzamin :). Jestem bardzo zadowolony.

Stronka szkoły: http://www.naukajazdytornado.pl/
halivax
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 09 stycznia 2012, 19:11

Re: Wrocław

Postprzez AniaD » środa 11 stycznia 2012, 19:29

Jeśli chcesz nauczyć się doskonale jeździć pomyśl o O.S.K. Leo. Miałam przyjemność jeżdżenia z Panem Leszkiem. Potrafi doskonale, zarówno w teorii jak i w praktyce, przygotować do egzaminu na prawo jazdy, o czym świadczy również wysoka zdawalność w jego szkole (zdałam za pierwszym razem :)). Ma odpowiednie podejście do kursantów, wie jak z nimi rozmawiać i do nich dotrzeć. Nie dość, że nauczy jeździć to stara się wesprzeć człowieka na duchu i jeszcze go dowartościować. Dla Pana Leszka liczy się przede wszystkim człowiek a nie pieniądze, to po prostu złoty człowiek, nic dodać nic ująć! :)
AniaD
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 11 stycznia 2012, 18:37

Re: Wrocław

Postprzez knapcio » sobota 14 stycznia 2012, 23:05

Polecam szkołę jazdy "Struś". Konkretny instruktor, miła atmosfera. Prawo jazdy zdane ;)
knapcio
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 14 stycznia 2012, 22:54

Re: Wrocław

Postprzez monikachaos@o2.pl » środa 18 stycznia 2012, 20:17

Polecam OSK "Karolina" w Obornikach Slaskich. Szkolenie bylo prowadzone przez bylego egzaminatora pana Pawla. Niesamowicie cierpliwy i konkretny czlowiek :spoko:
monikachaos@o2.pl
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 27 maja 2011, 10:30

Re:polecam szkołe jazdy osk ekspert z wrocławia-opinie

Postprzez subaruwrc555 » poniedziałek 13 lutego 2012, 15:54

polecam szkołe jazdy ekspert z wrocławia.egzamin zdany za drugim razem.praktyka i teoria bez większych problemów.polecam pana mirka.miły symaptyczny i stanowczy kiedy trzeba
subaruwrc555
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 13 lutego 2012, 15:30

Re: Wrocław

Postprzez peterus » piątek 09 marca 2012, 09:50

Bardzo polecam OSK Kadet i pana Zbyszka!:) Tłumaczy rzeczowo, stwarza przyjazną atmosferę, co pozwala w pozytywnym klimacie nabywać umiejętności kierowania pojazdem. Żadnej spiny, niepotrzebnych komentarzy, mega profesjonalne podejście i dobre (a co ważne w przypadku egzaminu skuteczne) metody nauki. Szkoła ma siedzibę i plac manewrowy w obrębie strefy egzaminacyjnej, co jest jej kolejnym atutem. Bardzo polecam!
peterus
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 09 marca 2012, 09:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości