Łódź

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Łódź

Postprzez 9dexter9 » niedziela 29 lipca 2012, 18:46

Polecam gorąco autoszkołę L1 państwa Sobańskich z Pabianic. Pan Irek i Kamil są bardzo dobrymi, wymagającymi i wyrozumiałymi instruktorami a przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi można porozmawiać nie tylko na tematy związane z nauką jazdy :-) Panowie znają wszelkie egzaminacyjne "haczyki", tłumaczą wszystko do całkowitego zrozumienia i można bez problemu przećwiczyć kolejny raz każdy manewr czy trasę. Nauka jazdy odbywa się w bezstresowej atmosferze. Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony piątek 24 sierpnia 2012, 13:15 przez 9dexter9, łącznie zmieniany 1 raz
9dexter9
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 29 lipca 2012, 17:44

Re: Łódź

Postprzez kasia199011 » środa 15 sierpnia 2012, 13:45

Ja bardzo polecam Auto Szkołę LIDER! Dzięki Panu Bogdanowi udało mi się zdać egzamin po ciężkiej przeprawie. Posłuchałam opinii znajomych i poszłam do Kołodziejczaka. Porażka! Śmiem twierdzić, że stan mojej wiedzy po kursie był na poziomie porównywalnym do tego przed... Po 3 niezdanych egzaminach miałam już zrezygnować, ale koleżanka, która chodzi do Auto Szkoły LIDER poleciła mi właśnie Pana Bogdana. Świetny instruktor, cierpliwy i przede wszystkim potrafi przekazać wiedzę! Wykupiłam dodatkowy kurs praktyczny i były to najlepiej zainwestowane pieniądze. Myślałam też o powtórzeniu teorii bo jest tam i taka możliwość i to bardzo tanio, ale na szczęście wystarczyły same jazdy. W poniedziałek zdałam egzamin i muszę przyznać, że był to jedyny, na którym czułam się pewnie i wiedziałam, że potrafię jeździć! A teraz już tylko czekam na odebranie dokumentu :)
kasia199011
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 15 sierpnia 2012, 13:28

Re: Łódź

Postprzez cywil1908 » niedziela 19 sierpnia 2012, 12:52

robielem w expercie "b" ........ polecam każdemu. jezdzilem głównie z Bartkiem. Polecam:) Bartek to wyluzowany gość gdy lapie cie stres on w znakomity sposób potrafi cie odstresowac:) zdalem za 2 razem:) ale to tylko przez stres pierwszy udupiony:)
cywil1908
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 19 sierpnia 2012, 12:43

Re: Łódź

Postprzez anka89rtk » poniedziałek 20 sierpnia 2012, 09:50

1 sierpnia otworzyła się nowa auto szkoła www.autoszkolalider.pl na retkini.
Co mnie skłoniło żeby zapisać się do nowo powstałej auto szkoły??
Otóż właścicielem, instruktorem oraz prowadzącym zajęcia jest pan Bogdan :D :D - instruktor ze szkoły Expert.Dzięki zajęciom pana Bogdana i naukJa w poprzedniej szkole mój mężczyzna zdał za pierwszym razem i jest dobrym kierowcom.
Kończymy narazie teorie i musze przyznać że jestem zachwycona. Pan Bogdan jest cierpliwy, umie tłumaczyć i z kazdym pytaniem i wątpliwościami można się do niego zgłosić :D
Mamy także możliwosc przychodzenia przed kursem i poćwiczenia skrzyżowań na specjalnym programie komputerowym :D :D :D
Terminy zajęć są tak dostosowane by każdemu pasowało i nikt nic nie stracił:)
Ja w swoim imieniu zapraszam wszystkich chętnych napewno nie pożałujecie:):)
anka89rtk
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 20 sierpnia 2012, 09:20

Autoszkoła Kleksik

Postprzez Lindsay » piątek 21 września 2012, 14:02

NIKOMU NIE POLECAM.
Ja wykupiłam kurs na gruponie i powiem szczerze, że ...porażka. Bardzo kiepskie terminy jazd - umawianie się na jazdy raz czy dwa razy na dwa tygodnie to trochę mało...potem człowiek wsiada do samochodu i wielu rzeczy nie pamięta. Instruktor (a właściwie instruktorka )z która jeździłam nie nadawała się do uczenia innych ludzi. Owszem, była bardzo mila, ale co z tego. ZERO profesjonalizmu. Wiecznie się spóźniała, jazdy zaczynałam 15 po i kończyłam za 15. Wiecznie uciekało to 30 min. Mało co ćwiczyła ze mną parkowania na mieście, a jeśli już to wiecznie na jednej ulicy (która z resztą nie była w okolicach Maratońskiej, gdzie planowałam zdawać, a niedaleko autoszkoły). Jeśli chodzi o światła i to co jest pod maską to pokazała mi to raz - a potem jakoś wiecznie zapominała, albo padało. Z resztą pod koniec jazd (wyjeździłam 26 godzin) okazało się , że owa pani podobno ma zostać zwolniona, ponieważ właściciel stwierdził , że nie za bardzo nadaje się na instruktora. ŚMIESZNE. Szkoda, że wcześniej tego nie zweryfikowali.
Żałuję, że wybrałam tą autoszkołę, bo tylko muszę teraz dokupować więcej godzin...
Lindsay
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 21 września 2012, 13:45

Re: Łódź

Postprzez polopiryna » czwartek 27 września 2012, 13:47

Mnie uczyli jazdy w autoszkole wójtowicz na górnej przy czerwonym rynku. Gorąco polecam panią Angelikę, cudowna kobieta, jazdy z nią były przyjemnością od początku do końca, pana Pawła, wymagający ale rzeczowy człowiek;p jazdy doszkalające miała w autoszkole gryglas na armii krajowej z racji tego, że w mojej autoszkole nie kupili jeszcze suzuki, a terminy w wordzie na toyotę - bardzo wąskie pole manewru... - bardzo pomógł mi tam pan z siwą bródką, nie pamiętam jego imienia, ale oprowadził mnie po wszystkich skomplikowanych miejscach na retkini, dzisiaj egzamin zakończony wynikiem pozytywnym, także...^^
polopiryna
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 27 września 2012, 13:40

Re: Łódź

Postprzez karoltapck » poniedziałek 01 października 2012, 17:08

Ja mam kurs w Expercie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wykłady poszły sprawnie a jazda to już sama przyjemność. Moim zdaniem uczą dobrze jak jeździć jestem pewny swoich umiejętności także egzamin też będzie ok:) POLECAM
karoltapck
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 28 września 2012, 17:06

Re: Łódź

Postprzez marzka93 » poniedziałek 01 października 2012, 19:39

Polecam Auto Szkołę Lider a w szczególności instruktora Bogdana,
który przygotował mnie do zdania egzaminu już za pierwszym
razem :) Nauczył mnie jak skutecznie wykonywać polecenia egzaminacyjne,
które sprawiały mi dużo trudności. Moim jedynym zadaniem na egzaminie
było opanowanie stresu.
marzka93
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 01 października 2012, 19:37

Re: Łódź

Postprzez strusiu007 » poniedziałek 01 października 2012, 23:10

Ja w tej chwili robię kurs w szkole u Zbyszka Pałgana. Na początku trochę się obawiałem, ale po teorii wyłożonej jak dla "Kowalskiego" nie mam NAJMNIEJSZYCH kłopotów z praktyką na mieście i przepisami o ruchu drogowym. Serdecznie polecam instruktora P.Wojtka - nieco starszy ale bardzo rzeczowy człowiek, ciśnie strasznie ale można i pożartować i pogadać o bolączkach dnia codziennego itp itd.

Co mi bardzo zaplusowało: nie uczy jeździć "na blondynkę" (tzn. plac po pachołkach i tylko jazdy po Retkini na pamięć). Można się nauczyć jak powinno się normalnie jeździć. Zdecydowanie polecam!
Prawo Jazdy kat. B zdane za 1 razem: 10.11.2012 r. :)
WORD Łódź ul. Maratońska.

Polecam Auto Szkołę Pałgan w Łodzi!
:thumb2:
Avatar użytkownika
strusiu007
 
Posty: 69
Dołączył(a): piątek 07 września 2012, 19:52
Lokalizacja: Łódź

OSK J. Gębalski

Postprzez WaszkoMen » sobota 06 października 2012, 19:22

Witam
Chciałbym z czystym sumieniem polecić Wam Auto Szkołę J. Gębalski. Zajefajny człowiek - starszy Pan, ale bardzo, bardzo w porządku :). Potrafi nauczyć jeździć, a nie wziąć pieniądze i "odklepać swoje". Pan Jan jest instruktorem i zarazem wykładowcą. Dobrze uczy, ma baaaardzo dużo cierpliwości i zawsze jest z Nim wesoło - dlatego ma dużo kursantów. Nie ma innych instruktorów, więc wszystkie etapy kursu przeprowadza osobiście. Starszy facet (koło 65-70 lat). Przemiły, zawsze uśmiechnięty i zawsze z dobrym poczuciem humoru.
Posiada obecnie nowiutkiego Suzuki Swifta. Podam Wam stronę OSK: http://www.gebalski.net/

Ze względu na konkurencyjną cenę ma sporo chętnych, ale nie wiem, czy znajdzie się jeszcze jakieś wolne miejsce. Najlepiej przedzwonić i się umówić. Na stronie są wszystkie potrzebne informacje.
Polecam również wejść na Jego profil "fejsbukowy" (http://www.facebook.com/autoszkolalodz). Znajdziecie tam zdjęcia i filmy z jazd po mieście.

Z czystym sumieniem, jeszcze raz, polecam Wam OSK Gębalski i uważam, że p. Jan potrafi świetnie przygotować człowieka do jazdy samochodem (oczywiście - większość zależy od samego poziomu motywacji i umiejętności kursanta).

Pozdrawiam
WaszkoMen
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 29 września 2012, 16:58

Re: Łódź

Postprzez hnjvghb » środa 10 października 2012, 14:34

a ja polecam auto -szkołę Zbyszka Pałgana, egzamin co prawda zdałam na początku sierpnia, ale z ciekawości weszłam na forum, żeby zobaczyć co się tu teraz dzieje ;) i szczerze, jestem w szoku że właściwie tak mało się tu wspomina o tej szkole ;)
wielkim plusem dla mnie była szybko (6 spotkań) i fajnie prowadzona teoria - Zbyszek jest naprawdę w porządku wykładowcą, który wie co mówi ;)
po teorii przyszedł czas na parktykę - moim głównym instruktorem był Dominik, jeździło się bezstresowo, to ja miałam do siebie mniej cierpliwości niż on - powiedziałabym że Cierpliwośc to jego drugie imię ;D Wydawało mi się, że będę lichym kierowcą a tu proszę - w sierpniu zdałam za pierwszym razem (na Maratońskiej) wykupując tylko JEDNO dodatkowe spotkanie (od zakończenia praktyki do egzaminu minął miesiąc, więc chciałam sobie to i owo przypomnieć). Na egzamin szłam z przeczuciem, że zdam i zdałam, nie powiem, ze mi się udało zdać za pierwszym razem, bo to nie była chyba kwestia szczęścia - byłam po prostu przygotowana. Moim słabym punktem było parkowanie równoległe, więc na jazdach ćwiczyłam "do znudzenia" wjazd i wyjazd, i jeszcze raz wjazd i wyjazd, co mi nie szło - to jeszcze raz, coś źle zrobiłam, wracałam do tego miejsca i Dominik wyjaśniał co źle zrobiłam, jak powinnam sie zachować - no ale to raczej normalne ;) mam nadzieje, że w każdej autoszkole tak jest ;P tego Wam życze ;D
co do zapisywania się na jazdy - ze względu na rozkład zajęć nie w każdym tygodniu mogłam jeździc, więc kiedy Ewelina z biura widziała, że nie jestem zapisana na jazdy dzwoniła do mnie i pytała czemu się nie zapisuje i szukała odpowiednich terminów dla mnie - pamiętają tam o każdym i pilnują wszystkiego, żeby nikt nie był zaniedbany ;D
hnjvghb
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 13 marca 2012, 11:43

Re: Łódź

Postprzez myszka812 » piątek 19 października 2012, 13:34

LIDER -polecam
Hej witam wszystkich szukajacych odpowiedniej auto szkoly.Bardzo mocno polecam szkole Lider.Zdalam egzamin za pierwszym razem naprawde jest to mozliwe.
Zajecia teoretyczne w tej szkole odbywaja sie w 20 osobowych grupach sa fajnie prowadzone a zajecia z pierwszej pomocy prowadzone sa z ratownikami medycznymi.Zajecia praktyczne dostosowane sa do naszych czasowych mozliwosci. Kazdy instruktor tej szkoly ma bardzo profesjonalne podejscie. Mialam okazje jezdzic ze wszystkimi jednak najwiecej jezdzilam z Bogdanem. Jazde samochodem polubilam od razu. Dzieki Bogdanowi zdalm za pierwszym razem. BRAWO Panie Bogdanie.
Czytajac to forum zwrocilam uwage ze bardzo duzo ludzi poleca Bogdana z Experta.To ten sam Bogdan co teraz prowadzi szkole LIDER. Wnisek zapraszam do szkoly LIDER oraz na ich strone internetowa zeby przekonac sie ze naprawde warto wybrac ta szkole.
myszka812
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 15 lutego 2011, 10:39

Re: Łódź

Postprzez tadziu80 » niedziela 21 października 2012, 14:05

A ja w piątek zdałem za I razem na ul. Smutnej.
Szkoliłem się w Innowacyjnej Szkole Jazdy na Widzewie na ul. Bartoka i jestem bardzo zadowolony - nie tylko z osiągniętego rezultatu - ale także z panującej atmosfery.

Jeździłem głównie z dwoma instruktorami:
Panią Justyną - fajną blondynką, która czepiała się szczegółów ale dzięki temu żadne miejsce na egzaminie (a jeździłem ponad 50 minut) nie było mi obce.
Panem Sebastianem - kierownikiem OSK, który na początku wprowadzał mnie w tajniki jazdy, a następnie oceniał moje postępy.

Obydwóch polecam - jeśli chcecie mieć spokojny start (bo nigdy nie siedzieliście za kółkiem) polecam p. Sebastiana, natomiast jeśli macie problemy z manewrami np parkowaniami - p. Justyna jest specjalistką.

Skoro wszyscy polecają tutaj szkoły, w których się uczyli, ja jako absolwent tej autoszkoły, mogę bez wahania szczerze ją polecić .
tadziu80
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 21 października 2012, 13:52

Re: Łódź

Postprzez pk10 » poniedziałek 22 października 2012, 18:39

Polecam szkołę LIDER. Zwłaszcza instruktorów Łukasza i pana Marka. Doskonale wytłumaczą każdy manewr i to nie na zasadzie: zrób raz i umiesz. Ćwiczą do momentu aż człowiek nabierze pewności i w pełni panuje nad autem. Poza tym, jazdy odbywają się w miejscach, w których egzaminatorzy często próbują oblać zdających. Mnie udało się za drugim razem - pierwszy oblałam ewidentnie przez własną głupotę - i znałam każdą uliczkę, na której egzaminator mógłby mnie zaskoczyć, a manewry nie stanowiły dla mnie żadnego problemu. Gorąco polecam szkołę LIDER.
pk10
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 22 października 2012, 18:27

Re: Łódź

Postprzez aania » wtorek 23 października 2012, 21:00

A ja polecam Innowacyjną Szkołę Jazdy na Widzewie. Co mogę powiedzieć o ISJ? Przede wszystkim świetna atmosfera na wykładach, przesympatyczni i cierpliwi instruktorzy. Jeździłam z p. Sebastianem i p. Justyną, którzy nauczyli mnie wszystkiego, co potrzebne jest w bezpiecznej i rozsądnej jeździe. Egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem - jest to wynik ich zaangażowania w naukę i bardzo dobrego podejścia do kursanta. Gorąco polecam! :)
aania
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 23 października 2012, 20:58

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości