Łódź

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Łódź

Postprzez Lizzy » sobota 02 lutego 2013, 22:55

Gorąco polecam Auto Szkołę Lider :). Moją przygodę z prawem jazdy zaczęłam dawno temu jednak żadna szkoła nie sprostała moim oczekiwaniom. Jazda autem wciąż mnie przerażała i nie mogłam się do niej przekonać a egzamin był wręcz czymś nieosiągalnym. Tak było dopóki po którymś niezdanym egzaminie, zgłosiłam się do szkoły Lider. Ja sama jeździłam z Panem Bogdanem, Łukaszem i Adamem. Wszystkich serdecznie polecam; uczą praktycznych rzeczy, bardzo dobrze przygotowują do egzaminu przy czym są niezwykle sympatyczni :). Do egzaminu podeszłam bardzo dobrze przygotowana i ze spokojem (co jest bardzo polecane w szkole) co pozwoliło po jazdach w Liderze, zdać egzamin bez żadnego błędu :) ale co najważniejsze jazda autem stała się dla mnie przyjemnością :)
Lizzy
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 02 lutego 2013, 22:52

Re: Łódź Lider Polecam

Postprzez trzcina80 » sobota 09 lutego 2013, 20:17

Witam, w październiku 2012 szukałam auto szkoły na Retkini i zdecydowałam się na wybór szkoły Lider ponieważ znalazłam na forach dobre opinie. Wybór uznaję za bardzo trafiony. Poziom nauki w szkole uważam za wysoki. Jeździłam z Panem Adamem i Bogdanem. Jazdy stały się dla mnie przyjemnością a nie udręką. Po zakończeniu kursu podstawowego wiedziałam, że potrzebuję dodatkowych godzin jazdy, które pomogły mi lepiej przygotować się do egzaminu. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Uważam, że najważniejsze w nauce jazdy było pozytywne motywowanie przez Bogdana i zapewnienie mnie, że mam szanse na zdanie egzaminu za pierwszym razem i że to zależy ode mnie.
Życzę powodzenia wszystkim przyszłym kursantom
trzcina80
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 09 lutego 2013, 20:11

LIDER NAJLEPSZY

Postprzez RallyTeam » sobota 09 lutego 2013, 22:16

Serdecznie polecam auto szkołę LIDER na Retkini. Wysoki poziom nauczania i ekstra podejście do kursanta. Zdałem za pierwszym razem na egzaminie nie miałem z niczym problemu trasa była mi dobre znana kilka razy przejechałem ją z Piotrkiem i Bogdanem. Powiem szczerze znają się na swojej robocie można powiedzieć że uszczęśliwiają ludzi. Teraz tylko po odbiór prawka i w samochód. Zero stresu dużo żartów i śmiechu. Bardzo dobrze będę wspominał te wszystkie jazdy. Serdecznie Polecam Tylko Lider !!!!! :D :D :D
RallyTeam
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 09 lutego 2013, 22:02

Re: Łódź

Postprzez SzymonS » poniedziałek 18 lutego 2013, 23:22

Cześć!
Na wstępie chciałbym podziekować za wskazówki jakie dostałem w auto-szkole LIDER czyli BOGDANOWI oraz instruktorom z tej szkoły jazdy. To bez wątpienia profesjonaliści w każdym calu, każdy z panów wyłuskał ze swojej strony kluczowe na egzaminie detale prowadzenia przeze mnie auta(każdy inne!). MOJA ŻONA, od zera, tam nauczyła się jeździć i zdała za pierwszym razem.. to to mnie przekonało!!
Szkoła Lider ma placyk praktycznie przez płot z ośrodkiem egzaminowania,a podczas egzaminu czułem się swobodnie na placu manewrowym w.o.r.d. oraz drodze byłem jak to się mówi "obcykany". Znałem wszystkie trasy egzaminatorskie i sposób bezbłędnego przejazdu nimi po 5 dwugodzinnych "jazdach" !!!!!.. pomogli mi pokonać siebie i poprzeczkę którą postawił egzaminator W.O.R.D.!!

Huuura! Zdałem za pierwszym razem, za dwa tygodnie odbiór dokumentu! pozdrawiam Szymon! :spoko:
SzymonS
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 18 lutego 2013, 23:08

Re: Łódź

Postprzez anja2 » czwartek 07 marca 2013, 17:07

Ja szukałam szkoły, z cierpliwym instruktorem. Ponieważ nie jeździłam wcześniej, a wydaje mi się, że kompletnie nie mam talentu do ogarniania tego wszystkiego co się dzieje na drodze. Trafiłam chyba najlepiej jak mogłam. Baaaaardzo polecam auto-szkołę Drift na Kusocińskiego 98b. Ekipa przemiła, atmosfera jak w domu. Często się nawet zdarza, że osoby, które już zdały prawo jazdy przychodzą, żeby sobie pogadać.
Poza tym jeżeli chodzi o samą naukę, to myślałam, że będą mi potrzebne dodatkowe jazdy, ale się pomyliłam. Instruktorzy są naprawdę świetni :)
http://www.mergeto.pl/merged-auction/91 ... kole-drift
anja2
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 07 marca 2013, 16:41

Re: Łódź

Postprzez jasta91 » czwartek 14 marca 2013, 11:52

Witam serdecznie polecam auto szkole LIDER dzięki niej zdałam prawo jazdy za 1 razem!!!!!!! :D !!!!!!!! Poleciła mi ja koleżanka która tez tam chodziła.Instruktorami którzy mnie uczyli był pan Bogdan oraz pan Piotr uczą wszystkiego od podstaw.Przez pierwszy miesiąc chodziłam na lekcje teoretyczne które mi bardzo wiele dały.Rady które uzyskałam od instruktorów przydały mi się bardzo dzięki czemu nie stresowałam się na egzaminie i go zdałam!!!!!!!! :D
jasta91
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 14 marca 2013, 11:44

Re: Łódź

Postprzez atom » poniedziałek 22 kwietnia 2013, 21:21

Witam, mówiąc szczerze o auto szkole Lider nie można powiedzieć nic złego, a wręcz przeciwnie, dopiero tutaj nauczyłam się jeździć i zdałam! a czego chcieć więcej:). Życzę powodzenia i zachęcam do brania lekcji u Bogdana i pozostałych instruktorów. Pozdrawiam
atom
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 22 kwietnia 2013, 21:14

LIDER POLECAM

Postprzez DariaL » wtorek 14 maja 2013, 21:23

Bardzo serdecznie polecam auto szkołę Lider. Dzięki wspaniałym instruktorom wreszcie zdałam egzamin na prawko. Jeździłam m.in z panem Bogdanem, Robertem i Piotrem oraz z panią Pauliną. Wszyscy instruktorzy byli naprawdę profesjonalni, cierpliwi i opanowani. Nie miało to dla mnie znaczenia, z którym w danym dniu jeździłam. Zmieniałam auto szkołę z 2 razy, ale tam dopiero poczułam się pewnie za kierownicą. Dodali mi odwagi na drodze, a to jest bardzo ważne podczas jazdy w mieście, w tłumie innych aut.

Pozdrawiam i polecam LIDER
Daria.
DariaL
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 14 maja 2013, 21:05

Re: Łódź

Postprzez izulka » czwartek 16 maja 2013, 20:21

Z całego serca polecam auto szkołę Lider w Łodzi!! Właściciel, wspaniały człowiek znakomity nauczyciel. Posiada świetną ekipę instruktorów. Jeździłam z p. Pauliną super kobieta. Spokojna konkretna i "ciśnie" na maksa co daje 100% sukcesu. W ciągu 20h miałam też przyjemność jeździć z p. Piotrem to człowiek bardzo zaangażowany w swoją pracę po kilka razy powtarza tak aby zrozumieć i zapamiętać. Nie da się opisać słowami jacy to są instruktorzy. Dzięki nim uwierzyłam w siebie, pokonałam ogromny stres i z wielką radością przejeździłam (dziś tj 16 maja) czas na egzaminie. Jazda stała się relaksem i czystą przyjemnością. LIDER JEST NAJLEPSZY!!
Nie piszę tak sobie. To moja 3 auto szkoła. Pierwsza była na Widzewie wyrzuciłam ją z głowy i nie pamiętam nazwy nawet. Ale to była porażka!! nic mnie nie nauczyli. Druga to Perfekt na Wólczańskiej. Niby nie najgorsi ale.. no właśnie ale 3 razy nie zdałam zero zainteresowania i pomocy z ich strony. Szkoda bo wydawali się fajni i konkretni. No ale na szczęście trafiłam na superową ekipę LIDERA :-) dzięki nim nie tylko pokonałam egzamin ale pokonałam swoją niewiarę w samą siebie. Dzięki nim wiem że dam radę i to ze wszystkim!! Każdemu ich polecam!! Teraz tylko czekam aż odbiorę prawko i zacznę śmigać po mieście i nie tylko :)

LIDERKU BAAAARDZO WAM DZIĘKUJĘ :)

Izabella :)
izulka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 16 maja 2013, 20:02

LIDER - POLECAM

Postprzez adasiek » wtorek 21 maja 2013, 21:03

Dzisiaj zdałem egzamin praktyczny za pierwszym podejściem, tak samo jak egzamin teoretyczny. Nie było by to możliwe gdyby nie świetna auto szkoła LIDER. Kurs teoretyczny bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu jak i późniejszych jazd. Dzięki świetnym instruktorom godziny spędzone na jazdach zostały przeze mnie w pełni wykorzystane, co pokazałem dzisiaj na egzaminie. Muszę podziękować cierpliwym i wyrozumiałym instruktorom, którzy bardzo sprawnie potrafią przekazać swoją wiedzę. Jeździłem z
p.BOGDANEM, p.ROBERTEM p.PAULINĄ , p.MARKIEM, p.PIOTREM i spokojnie mogę powiedzieć, że mimo że każdy uczy inaczej to każdy uczy bardzo dobrze.

Polecam wszystkim auto szkołę LIDER i pozdrawiam Adam :]
adasiek
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 21 maja 2013, 20:50

Re: Lider-polecam

Postprzez ABIDABI » piątek 07 czerwca 2013, 02:10

Szkoła w której zaczynałem jeździć była totalną pomyłką,Dopiero właśnie dzięki szkole LIDER zdałem egzamin.Naprawdę wielkie dzięki dla Bogdana i jego instruktorów bo gdyby nie ONI to nie wiem ile to jeszcze by trwało.pozdrawiam :D
ABIDABI
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 07 czerwca 2013, 01:36

LIDER-POLECAM!

Postprzez agie98 » piątek 07 czerwca 2013, 13:05

Polecam autoszkołe LIDER ! Zdałam tam właśnie prawko za pierwszym razem :) Instruktorzy są mili i cierpliwi a do tego bardzo kontaktowi. Potrafią wszystko wytłumaczyć tak,że zrozumie to doskonale nawet "przysłowiowa blondynka" . Polecam głównei jazdy z Panem Bogdanem oraz Panią Pauliną- jest to bardzo mila osoba, wymaga ale tez doskonale tłumaczy . I przede wszystkim każdy z instruktorow powtarza z kursantem wykonywanie poszczególnych manewrow tak zeby wszystko sie utrwalilo . Zaleta jest też na pewno to ze jazdy nei odbywały się tylko i wyłącznie na retkini lecz również np. w centrum co na pewno ułatwi mi poruszanie się po zatłoczonym mieście. Po kursie w LIDERZE egzamin wcale nie wydawał mi sie straszny tak jak mówili znajomi uczący sie w innych autoszkołach:) Polecam wszystkim ! Agata
agie98
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 07 czerwca 2013, 13:02

Re: Łódź

Postprzez jolinap » niedziela 09 czerwca 2013, 20:34

Polecam auto szkołę LIDER, jeździłam z Pauliną i uważam, że jest super instruktorem :) ciśnie, wymaga, żartuje, stresuje - ale przede wszystkim cały czas przygotowuje do egzaminu. Zdałam za pierwszym razem i to tylko Jej zasługa :)
jolinap
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 09 czerwca 2013, 20:21

Autoszkoła Lider

Postprzez radoslaw » niedziela 09 czerwca 2013, 21:47

Od czterech tygodni jestem posiadaczem prawa jazdy, a od trzech - już jeżdżę własnym autem, zupełnie odmiennym od tych, na których, jak wszyscy, uczyłem się jazdy i przygotowywałem do egzaminu praktycznego. Ten, podobnie jak teorię, zaliczyłem za pierwszym podejściem. Myślę więc, że moja rekomendacja Autoszkoły Lider jest nie tylko uzasadniona, ale i obiektywna na tyle, na ile to tylko możliwe. Życzliwość, indywidualne podejście do każdego z kursantów oraz kompetencje instruktorów (Pauliny, Bogdana i Piotra) sprawiły, że - nie należąc bynajmniej do prymusów w naszej grupie - przeszedłem tak gładko egzaminacyjne sito. Najwięcej zawdzięczam Bogdanowi, który trzyma nad wszystkim pieczę oraz Piotrowi - w jak najlepszym znaczeniu tego słowa szczególarzowi, zwracającemu uwagę na wszystko. Z nimi jeździłem najczęściej i dzięki nim jeżdżę teraz, już sam, bez obaw. Polecam Wam Lidera i pozdrawiam.
Radosław
radoslaw
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 28 maja 2013, 21:22

Re: Łódź

Postprzez MloOoOdy » środa 12 czerwca 2013, 15:39

Ja polecę niewymienianą tutaj wcześniej Auto Szkołę RELAX. Znajduje się ona na Widzewie (Lermontowa) i żeby nie to, że kurs dostałem w prezencie nawet bym tam nie poszedł. Jednak po pierwszych godzinach teorii zmieniłem swoje zdanie o 180*. Pan Włodek świetnie wykłada, zrozumiale i bez pośpiechu. Co do jazd jeździłem i z p. Włodkiem i z p. Sławkiem. Obaj są cierpliwi, wyrozumiali i świetnie uczą. Dzięki tej szkole zdałem za 1 raz teorie i praktykę.
MloOoOdy
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek 21 stycznia 2013, 19:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości