Łódź

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Łódź

Postprzez kaszesss » wtorek 24 kwietnia 2012, 21:43

A ja dziś zdałam swój pierwszy egamin na prawo jazdy, z czego jestem niezmiernie szczęśliwa i do tej pory nie mogę uwierzyć :) z pewnością miałam dużo szczęścia i przychylnego egzaminatora (pana Bohdana Ł).
Ale do rzeczy, kurs robiłam w szkole Agra przy Rondzie Solidarności, na początku jeździłam z panem Michałem, a potem z panem Jackiem. Po skończonych jazdach dokupiłam jeszcze 10 godzin i bardzo dobrze, bo się opłaciło :)
Agra nie jest z pewnością najtańsza, nie mam też porównania z innymi auto-szkołami w Łodzi, ale nie żałuję tej decyzji. Wybierałam ją dlatego, iż po pierwsze, mam bardzo blisko do siedziby, a po drugie czytałam dobre opinie o Agrze w Internecie. No i, co ważne, praktycznie cały czas jeździ się po trasach egzaminacyjnych. Rondo Solidarności nie stanowi dla mnie problemu, ponieważ za każdym razem przez nie przejeżdżałam. Nie można narzekać również na punktualność, ponieważ jest bardzo ok.
Wykłady były z p. Gosią (bardzo sympatyczna), pierwsza pomoc też mi się podobała.

Nie wiem, co jeszcze napisać, ale ja polecam Agrę! :D

a teraz tylko czekam na dokument... ;-)
kaszesss
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 24 kwietnia 2012, 21:29

Re: Łódź - autoszkoła expert Retkinia

Postprzez arekp » poniedziałek 30 kwietnia 2012, 21:23

I po egzaminie, jakby ktoś nie wierzył ;-) :

Obrazek

Za pierwszym podejściem pozytywnie teoria i praktyka, bez problemu i zero błędów
.
Przygotowywali mnie Panowie Bogdan i Marek ze szkoły http://www.autoszkolaexpert.pl/ na Retkini. Wyjeździłem stanadardowe 30h i kilka dodatkowych godzin na rozluźnienie tydzień przed egzaminem ( na egzamin się czeka prawie miesiąc od zakończenia kursu teraz w WORD ). Egzamin kompletnie bez stresu, wszystko było przećwiczone wielokrotnie i dopracowane. Panowie uczą od lat, doskonale znają i ostrzegają przed wszystkimi zasadzkami jakie mogą nas spotkać na drodze na co dzień i podczas egzaminu
Dodatkowo na duży plus bardzo elastyczne podejście odnośnie godzin jazd - pracuję intensywnie, nigdy nie było problemu by dogadać dogodny termin i miejsce rozpoczęcia/zakończenia jazdy.

Szczerze polecam.
arekp
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 29 kwietnia 2012, 21:22

Re: Łódź

Postprzez Eliss » sobota 05 maja 2012, 13:52

Prawo jazdy udało mi się zdobyć pod koniec kwietnia za trzecim podejściem. Wielu moich znajomych zdaje nawet po 6/7 razy wiec jestem na prawdę zadowolona :) Każdemu kto nadal ma problemy ze zdaniem mogę polecić szkołę Ekspert i dwóch panów z którymi jeździłam : Pana Marka i Pana Bogdana :) cały kurs zajął mi 42 godziny jazdy i był przeprowadzony na prawdę na wysokim poziomie ( na egzaminie nie zaskoczyła mnie żadna trasa i gdyby nie drobne i niepotrzebne błędy może udałoby się na pierwszym razem). SERDECZNIE POLECAM
Eliss
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 05 maja 2012, 13:45

Re: Łódź AUTO SZKOŁA PILOT

Postprzez chmielu08 » niedziela 06 maja 2012, 21:47

Auto Szkoła Pilot!!!
Bardzo polecam! Profesjonalne podejście do każdego kursanta, indywidualnie!
Miła sympatyczna Atmosfera , ale oczywiście to co ważne czyli nauka ocaniam na Bardzo Dobry!
Super wszystko tłumaczone! Naprawde w samych superlatywach można sie wypowiadać o tym OSK!
Polecam i Pozdrawiam :)
Egzamin Teoretyczny : POZYTYWNY
Egzamin praktyczny : POZYTYWNY
Wszystko za pierwszym razem :)

Pozdrawiam:)
Życzę wszystkim użytkownikom Szerokiej i pięknej drogi ( bez dziur ) i przykrych zdarzeń...
chmielu08
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela 06 maja 2012, 21:41

Re: Łódź

Postprzez Schabs » środa 16 maja 2012, 21:47

A ja wykupiłem kursy w Autoszkole KLAKSON.
Mała autoszkoła, prowadził ją pan Piotr. mały grubasek.
Pierwsze moje odczucia z ową szkołą super, kursy szybko bo w 5 dni sie uwnieliśmy, godzinke sami znaki prezentowaliśmy i do samochodu. Pan wyglądał na cierpliwego, z umiejętnościami i jakby nauczał całe życie. Ale nadszedł czas egzaminu i oblany. Wyjechal za granice i zlikwidowal szkołe. Wykupilem godziny w autoszkole AUTOLAND, rowniez porazka. Facet niema zielonego pojecia o nauce. Ostatnim etapem byla autoszkola GRZYWACZ. Cudny facet. On tak naprawde w 7 godzin, nauczyl mnie 30 :) POLECAM GRZYWACZA!!:)
Schabs
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 16 maja 2012, 20:40

Re: Łódź

Postprzez paullaaaaaa » czwartek 24 maja 2012, 11:43

16.05.2012 roku o godzinie 10:30 udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razemmmm !!!!! :D :D swoje umiejętności zawdzięczam tylko i wyłącznie instruktorom (choć nie wszystkim) z auto szkoły EXPERT !!!!!!!! :D :D chyba do końca własnego życia będę polecać te szkołę bo potrafią tam czynić cuda.. :lol: idąc na zajęcia nie wiedziałam nawet do czego służy sprzęgło w aucie, a co dopiero mówić o tym żeby ruszyć hahaha :lol: :lol: ale pan Bogdan razem z panem Markiem wzięli mnie w obroty i tak na prawdę dzięki nim nauczyłam się jeździć.. 8) nie muszę chyba mówić jakie były pierwsze godziny.. hahaha nie da się tego opisać.. :lol: w dniu egzaminu w związku z tym, że zjadały mnie nerwy od dnia poprzedniego wykupiłam sobie godzine przed egzaminem jazdy z instruktorem Bartkiem.. odstresował mnie na taką skalę, że miałam już w zasadzie gdzieś ten egzamin !!! :lol: :lol: :lol:

OT usunięty przez moderatora/relacje z egzaminu w innym dziale
paullaaaaaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 22 maja 2012, 16:36

Re: Łódź autoszkoła agra

Postprzez Green22 » piątek 25 maja 2012, 10:42

Zdałam dzisiaj egzamin na prawko :D Po kilku nie zdanych egzaminach w Sieradzu przeniosłam się do Łodzi i wykupiłam jazdy doszkalające w autoszkole Agra przy Rondzie Solidarności, jeździłam z panem Jackiem i serdecznie go polecam :) Bardzo opanowany i konkretny człowiek, wszystkiego nauczy i wytłumaczy. A w Łodzi zdałam od razu za pierwszym razem he
Green22
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 25 maja 2012, 10:34

Re: Łódź Expert

Postprzez Andziol » niedziela 10 czerwca 2012, 23:05

Witam , polecam Auto Szkołę Expert i instruktora pana Bogdana Ja osobiście kurs na prawo jazdy robiłam w innej szkole,
jednak nie udało mi się wówczas zdać egzaminu Po kilku niezdanych egzaminach
postanowiłam dokupić kilkanaście godzin jazdy w Expercie , u pana Bogdana i to był strzał w 10-tkę. Wkrótce okazało się, że lepiej nie mogłam trafić. Sukces ten zawdzięczam mojemu instruktorowi, Panu Bogdanowi, który okazał się uosobieniem cierpliwości i spokoju . Nauka jazdy była prowadzona bardzo profesjonalnie, a wszystkie błędy i wątpliwości wyjaśniane fachowo i konkretnie .Pan Bogdan w krótkim czasie nauczył mnie nie tylko zasad ruchu drogowego oraz sztuki prowadzenia i panowania nad samochodem, ale też pomógł mi się przełamać i nabrać pewności siebie za kierownicą . Wszystkie jazdy odbywały się w przyjemnej atmosferze i czuć było autentyczne zainteresowanie i troskę instruktora o kursanta .Dzięki panie Bogdanie.
Andziol
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 10 czerwca 2012, 21:25

Re: Łódź

Postprzez xcaree » wtorek 12 czerwca 2012, 10:40

Polecam szkołę Easy Drive. Przeszła ona teraz bardzo duże zmiany na lepsze. Poodchodziły osoby, które się na niczym nie znały. Jest teraz naprawdę miła atmosfera. Sama jestem kursantką i nie narzekam na sposób uczenia w tej auto szkole.
xcaree
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 12 czerwca 2012, 10:37

Re: Łódź

Postprzez lilkate » poniedziałek 18 czerwca 2012, 22:28

Chciałabym wszystkim polecić instruktorów z autoszkoły EXPERT a zwłaszcza Pana Bogdana i Pana Marka z którymi miałam przyjemność uczyć się trudnej sztuki panowania nad samochodem :-) Mimo iż byłam bardzo trudnym i mało utalentowanym uczniem dzięki cierpliwości instruktorów i ich profesjonalnemu podejściu do szkolenia udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem!!! Podczas jazd najbardziej podobało mi się to, że każda minuta była wykorzystana do granic możliwości. Panowie nie odpuszczali nawet na chwile dzięki czemu podczas egzaminu czułam się jakbym w głowie słyszała ich głos :-) Jazdy nie były stresujące, dzięki Panu Bogdanowi i Panu Markowi naprawdę można poczuć się pewnie za kierownicą. Po prostu pełen profesjonalizm!
Dziękuję wam bardzo a wszystkim planującym przygodę z prawem jazdy polecam tych instruktorów.
lilkate
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 18 czerwca 2012, 21:50

Re: Łódź

Postprzez NIKON » sobota 23 czerwca 2012, 20:40

Wziąłem jazdy doszkalające po 3 niezdanych egzaminach z kategorii A w auto szkole EXPERT na Wyszyńskiego i zdałem po tych jazdach bez problemu... szkolenie naprawde super Pan Bartek świetny instruktor nauczył mnie tego wszystkiego czego nie nauczyli mnie przez 20godz w auto szkole WOTA, dziś sie ciesze ze trafilem do mlodego i sympatycznego Bartka ktory jest naprawde wielkim i wspanialym instruktorem. Dziekuje BARTKU za poswiecony czas i mam nadzieje ze sie spotkamy na drodze:) POLECAM EXPERTA i Bartka na kat A
NIKON
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 24 lipca 2011, 12:38

Re: Łódź

Postprzez agatka75 » piątek 29 czerwca 2012, 23:05

Witam, wczoraj wreszcie udało mi się zdać egzamin, było to moje piąte podejście. Na kurs uczęszczałam do szkoły znajdującej się na Smulsku. Instruktor mój był człowiekiem opanowanym i spokojnym,ale w pewnym momencie wyczułam, że jednak to nie to, że więcej już od niego się nie nauczę itd. W między czasie i po 4 oblanych egzaminach od różnych osób słyszałam, że zdali i to za pierwszym razem , że mieli super instruktora itd. Słuchałam i myślałam, cały czas, że przecież ja też mam super instruktora, aż w końcu dotarło do mnie, że muszę coś zmienić. I okazało się, że Ci wszyscy ludzie, którzy pozdawali w większości za pierwszym razem mieli za instruktora PANA BOGDANA ze szkoły EXPERT. Dostałam numer telefonu do Pana Bogdana i udało mi się umowić na zajęcia. Pan Bogdan to człowiek niezwykle miły, z poczuciem humoru, a przy tym rzeczowy, konkretny i w 100% profesjonalny. On po prostu chce nas nauczyć jeździć. Jest super. Wszystko co mnie mówił od razu trafiało , wszystkie jego uwagi, rady zapamiętywałam w mig. Dzięki niemu w końcu poczułam się świadomym kierowcą zdolnym do podejmoania szybkich i skutecznych decyzji na drodze. Naprawdę ciężko może w to uwierzyć, ale jeśli ktoś nie może zdać lub w ogóle myśli o zapisaniu się na kurs polecam EXPERTA i przede wszystkim lekcje z Panem Bogdanem, gdyż to On jest prawdziwym expertem! Dodam jeszcze tylko, że trzy osoby-kursanci Pana Bogdana, które podchodziły do egzaminu w przeciągu tego tygodnia, zdały od razu!!
agatka75
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 29 czerwca 2012, 22:21

Re: Łódź

Postprzez romandtr2 » sobota 30 czerwca 2012, 09:05

witam a czy zna ktoś instruktora Pawła z auto szkoły EXPERT na ul. Wyszynskiego ? Proszę o opinie
romandtr2
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 30 czerwca 2012, 09:02

Re: Łódź

Postprzez olala27 » środa 25 lipca 2012, 17:02

witam
Uczyłam się w szkole AGRA przy rondzie solidarności. Moim instruktorem był pan Jacek K.
Szkoła naprawdę warta wydanych pieniążków, bo otrzymałam w zamian wiedzę (pani Grażynka - cudny wykładowca) i umiejętności jak się jeździ po naszej kochanej Łodzi. :D

Instruktorzy świetnie uczą (pracują na markę szkoły), przykładają się, tłumaczą czasem po 100 razy ale widocznie tak trzeba :wink:
Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna Jackowi za cierpliwość i wyrozumiałość, bo zdałam egzamin za 2 razem.
Wymienię przy okazji dwóch instruktorów z którymi też mi się świetnie jeździło, to Maciek i Darek.
Ci trzej panowie są po prostu kochani :D

Atmosfera rodzinna, przed egzaminem każdy instruktor z którym jeździłam pytał się i jak tam, życzyli powodzenia :) coś niesamowitego, ja normalnie będę za nim tęsknić :)

moja rada:
przed wyborem szkoły zwracajcie uwagę na opinie, ja przeszukałam chyba cały internet zanim się zdecydowałam, szkoła nie jest tania ale nie oszczędza na kursantach, samochody są w pełni wyposażone, sprawne.
Ostatnio zmieniony wtorek 31 lipca 2012, 19:39 przez olala27, łącznie zmieniany 2 razy
olala27
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 25 lipca 2012, 16:44

Re: Łódź

Postprzez mikser » środa 25 lipca 2012, 17:30

Skończcie już z tym Expertem. Nudni jesteście. Wykupiłem tam godzinę. Nie pamiętam z kim jeździłem, ale nigdy więcej. Sprzęgło brało tak wysoko, że jakbym takie miał czucie w egzaminacyjnym aucie to bym oblał za ciągłe gaszenie auta. Przejazd kolejowy - zatrzymuje się przed krzyżem - ŹLE - w miejscu dobrej widoczności (to ciekawe czemu zatrzymałem się przed krzyżem DWA razy na egzaminie i było ok?)
A o tym panie Bogdanie to chyba legendy będą pisać...


Jeździłem u G, który siedzibę ma nad Przechowalnią. Ani z niego zadowolony nie jestem, ani niezadowolony, ale samochód masakra. Czasem traciłem orientację na skrzyżowaniu bo się musiałem skupić, by łaskawie bieg mi wszedł. Na łącznie 6 aut, którymi jeździłem w różnych auto szkołach i na egzaminie problem miałem tylko u niego.

Super mi się jechało z gościem od Sibińskiego. Autko super, ale niestety instruktor z którym jeździłem 2h akurat zastępował innego i później już tam nie pracował, więc nie było jak jazd powtórzyć.

Trafiłem też na 2h do pani Gosi z Agry na Retkińskiej. Super kobieta! Spokojna, czasem przez chwilę pogadała, ale bez zbędnego pitu pitu rozpraszającego kursanta. Cały czas mówi który manewr dobrze, który źle. Autko też spoko. Dla mnie naprawdę ok.

Takie moje spostrzeżenie na koniec. Im szkoła ma lepszą reklamę lub chwilowo lepszy wynik w rankingach, tym gorzej dla Was. Bo reklama przyciąga, dobry wynik też...a to już jest niedaleko do pójścia instruktorów w stronę kasy a nie dobrej nauki.
mikser
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 19 lipca 2012, 10:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości