Łódź

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez wiśniowasia » poniedziałek 28 lipca 2008, 22:05

Moi Drodzy,
Z wielką przyjemnością zachęcam WAS do zapisania się na kurs do autoszkoły ŁACIńSKI!! Moja przygoda z prawem jazdy jest dosyć długa...:) Nauka z (...) zaprocentowała moim sukcesem w ostatni piątek z czego się bardzo cieszę!!:) Jazdy zawsze odbywały się punktualnie, trasa egzaminacyjna była identyczna jak te, którymi jeździliśmy razem z instruktorem (...) Nauka w bardzo miłej atmosferze..nawet obowiązkowe melodie z radia podczas jazd:)
wielkie dzięki !!
wiśniowasia
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 28 lipca 2008, 21:56

Postprzez eM-Pe-Ka » czwartek 31 lipca 2008, 19:51

Witam
Ja mogę z czystym sercem polecić Auto Szkołę EXTREME ul. Narutowicza 37:) właśnie dzisiaj zdałam egz. i to za pierwszym razem:) teoria przeprowadzona była bardzo solidnie przez pana Pawła. Jazdy z Adamem to czysta przyjemność. Tuż przed egzaminem jeździłam też z Arkiem, który mi jeszcze raz w główce wszystko poukładał, co zaowocowało zdanym egzaminem :D teraz czekam na odbiór wymarzonego prawka:) wszystkim którzy dopiero bedą zdawać życze powodzenia:)
eM-Pe-Ka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 31 lipca 2008, 19:32

Postprzez Posiadacz PJ » piątek 01 sierpnia 2008, 19:33

Mi również udało się dołączyć do szacownego grona kierowców i to już przy pierwszym podejściu do egzaminu!

To nie był przypadek...

A wszystko dzięki solidnemu przygotowaniu teoretycznemu i praktycznemu w Auto Szkole Łaciński. Wybierając tą szkołę kierowałem się opiniami znajomych na temat innych szkół oraz postami na tym forum i muszę przyznać, że Auto Szkoła Łaciński spełniła wszystkie moje oczekiwania w 100%!!! Moim instruktorem był Tomek, któremu należy się wielki szacunek za pracę, którą włożył w zrobienie ze mnie kierowcy. Dziękuję!!!

Dla tych, którzy jeszcze się wahają, mam następujące własne spostrzerzenia przemawiające za Auto Szkołą Łaciński:
-> skuteczność (wysoka zdawalność za pierwszym razem),
-> kompetentni, solidni i uczciwi instruktorzy,
-> program szkoleń praktycznych dopasowany do umiejętności i postępów każdego kursanta,
-> zaangażowanie instruktorów,
-> punktualność,
-> miła atmosfera zajęć,
-> poznanie tras egzaminacyjnych i wybiegów stosowanych przez egzaminatorów „od podszewki”,

Naprawdę warto skorzystać z ich usług i oszczędzić czas, pieniądze i nerwy.
Posiadacz PJ
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 01 sierpnia 2008, 19:06

Autoszkoła Łaciński

Postprzez olqa_b » środa 06 sierpnia 2008, 18:52

Autoszkoła ŁACIŃSKI i oczywiscie osławiony powyżej Tomek ! ! !

Po pierwsze: możliwość ułożenia jazd w dosłownie każdym terminie, świetna dyspozycyjność instruktorów. Bardzo ważne, szczególnie w trakcie roku akademickiego.

Po drugie: punktualność, o tak! początek z dokładnością do setnej sekundy i... taki też koniec :wink:

Po trzecie: muzyka, która, co przydaje się szczególnie w korkach lub na placu manewrowym, "łagodzi obyczaje" :wink:

Po czwarte, piąte, dziesiąte.. Można wymieniać dalej, ale przede wszystkim.... "egzamin zakończony wynikiem POZYTYWNYM". no a o to przecież chodzi :D
POLECAM
olqa_b
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 06 sierpnia 2008, 18:36

Delta :):)

Postprzez Majitsu » środa 20 sierpnia 2008, 22:17

Polecam ośrodek "Delta", który również został juz wspomniany w tej dyskusji. Można liczyć na upust w cenie jeśli płaci się gotówką, można liczyć na upust jeśli zapisuje się jednocześnie na kategorie B i A. Teorię wspominam bardzo miło - prowadził ją Kierownik (...). Oprócz gołych przepisów, dużo dużo dygresji, anegdot itp.


Cały kurs przejeździłam na bordowej corsie z panami: (...) Wójtowiczem. Panowie bardzo mili, pomocni. Pan (...) dowcipny i potrafiący rozładować napięcie (którego notabene za kółkiem nie brakuje).

Przed egzaminem wyjeździłam kilka godzin na yarisie.
Wzięłam też jazdy z panem (...). Jeśli mam być szczera to pan ten zestresował mnie totalnie. Miałam go definitywnie dość po pół godzinie jeżdzenia i z gęsią skórką myślałam o następnej wizycie w jego aucie. Okazało się jednak, że dużo mnie nauczył (a w zasadzie douczył po poprzednikach).
Egzamin zdałam za pierwszym razem. Był on naprawdę przyjemny i niestresujący jeśli porównać go do jazd z p. (...)

Mimo całego stresu, nerwów i wylanych łez przez pana (...) mogę go polecić jako ostateczny test swoich umiejętności przed egzaminem oraz osobę, która swoja upierdliwością jest w stanie oduczyć każdego złego nawyku.
Pamiętajcie: w Łodzi --> Delta !


Pozdrawiam:
Szcześliwa posiadaczka prawa jazdy kat. B :D:D
Majitsu
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa 20 sierpnia 2008, 21:59
Lokalizacja: Łódź

Postprzez 50Cent » piątek 22 sierpnia 2008, 16:07

Polecam [b]MOTO-DROM (...) Narutowicza 77, tak jak wcześniej wspomniała aga6996 teoria szybko i sprawnie jazda po trasach egzaminacyjnych w naprawdę fajnej atmosferze.
Jeździłem z Panem (...)którzy przygotowali mnie bardzo dobrze czego dowodem jest zdany za pierwszym razem egzamin.
POLECAM.
50Cent
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 22 sierpnia 2008, 13:27

Postprzez marti1818 » wtorek 26 sierpnia 2008, 19:26

ja polecam AUTO-RIDER, na Sienkiewicza... ;):):):)
23.05.2008 ::: pierwsze jazdy
26.08.2008 ::: teoria (+), miasto (+) :)
marti1818
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 26 sierpnia 2008, 18:55
Lokalizacja: Łódź

?

Postprzez ebinek » wtorek 26 sierpnia 2008, 22:58

Czy ktoś może wie dlaczego... skoro ten Łaciński jest taki doskonały, świetny i doskonały i najlepszy i doskonały...dlaczego ma taka słaba zdawalność :?:
ebinek
 
Posty: 0
Dołączył(a): piątek 22 sierpnia 2008, 21:59
Lokalizacja: Łódź

Postprzez jessroncen » środa 27 sierpnia 2008, 17:50

Miałem się wybrać do Łacińskiego, ale zrezygnowałem i zapisałem się do mieszczącego się niedaleko OSK Extreme- dlaczego ? myślę że to porównanie wystarczy w zupełności

OSK Łaciński
Cena kursu: 1200 zł
Tylko kat. B
do wyboru 2 instruktorów
Zdawalność w łódzkim WORD 10-20 %
Nie da się zrobić kursu tak błyskawicznie jak w OSK Extreme

OSK Extreme:
Cena kursu kat. B: 1150 zł.
do tego kat. C oraz C+E.
Mają bardzo dobrych instruktorów
Zdawalność w łódzkim WORD 30-35 % (najwyższa w Łodzi)
Posiadając odpowiednią ilość wolnego czasu można wybrać kurs przyspieszony i przy odrobinie szczęścia w niecałe 2 miesiące ukończyć kurs i zdać egazmin. Co tu dużo mówić, miła obsługa, świetny wykładowca, i instruktorzy. Jazdy odbywają się blokami po 2 godziny ze szczególnym uwzględnieniem tras egzaminacyjnych i znajdujących się tam zasadzek, jeździć po łuku i parkować można się nauczyć w 3 minuty, czas zaoszczędzony na nauce manewrów można wykorzystać na inne rzeczy. Instruktorzy tłumaczą wszystko od początku do końca, a w razie potrzeby powtarzają do skutku, zwracając uwagę na najdrobniejsze błędy, potem na egzaminie doskonale wiesz co w każdej chwili robić

Wybierając szkołę nauki jazdy lepiej wybrać tę większą, nie chodzić do jakiegoś dziadka w kanciapie, może i jest blisko domu, ale z pewnością niewiele was nauczy, najlepiej wybrać się osobiście do OSK i porównać oferty, zapoznać się ze wszystkim, wybierać szkoły z większą ilością samochodów, instruktorów, najlepsze są szkoły gdzie jest coś więcej niż kat. B, warto zapoznać się z Informacjami o auto-szkołach korzystających z usług WORD
Ostatnio zmieniony wtorek 02 grudnia 2008, 17:16 przez jessroncen, łącznie zmieniany 3 razy
Avatar użytkownika
jessroncen
 
Posty: 126
Dołączył(a): poniedziałek 23 czerwca 2008, 13:50
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mell77 » sobota 30 sierpnia 2008, 23:12

:D Witam Forumowiczów!
Polecam Auto-Szkołe (...)!!!W ciągu miesiaca nauczył mnie obsługi oraz praktycznej jazdy motocyklem!!!
Jest instruktorem MEGA GODNYM POLECENIA!!! Jazdy są bez poślizgów czasowych!Pan (...) kompetentnie naucza aby egzamin był tylko kwestią pokazania dobrze nabytych umiejętnosci w jego szkole :wink:
Moj egzamin wypadl w ulewnym deszczu i...................... zdałam go :D za 1 razem :D :D :D
Jeśli ktos nie chce marnowac czasu i zależy mu na zdaniu za 1 podejściem 8) niech sie nie wacha i rusza do (...)!!!
99% zdawalnosci kursantów mówi chyba samo za siebie ;)
mell77
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 30 sierpnia 2008, 21:37

Postprzez kapitan bomba » sobota 30 sierpnia 2008, 23:32

Ja w Łodzi mogę polecić auto szkołę Palgan [/b](http://www.palgan.pl).

Podpisywana umowa między kursantem a szkołą a także regulamin jazd, wydawane w biurze rachunki. Szybka teoria, bez problemu można umawiać się na jazdy przez tel. i osobiście, badania na miejscu, dodatkowa darmowa godzina na egz. praktyczny, jest także egzamin teoretyczny na komputerze. Plac manewrowy przy Tesco na ul.Pojezierskiej a także przy al. Włókniarzy róg Legionów. Mój instruktor prowadzący- spoko gość można było pogadać nie tylko o jeździe :wink: . Sam Pan (...)k też miły, można pogadać, jest wymagający ale to dobrze dla kursanta.

Najlepiej podejść do biura( Kasprzaka 20 lub ul. 11-go Listopada 23 m.16) i dowiedzieć się co i jak.
kapitan bomba
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek 03 kwietnia 2008, 22:36

Postprzez .marcin » czwartek 18 września 2008, 15:27

Jak najbardziej polecam Auto Szkołę Łaciński.
Zajęcia z teorii w małych grupach, jazdy w bardzo
przyjemnej atmosferze, bez problemu można było dopasować sobie termin jazd. Uważam, że profesjonalnie potrafią przygotować do egzaminu i do tego aby pewnie czuć się za kierownica.

Pozdrawiam.
.marcin
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 17 września 2008, 21:12

Postprzez Goska_1 » wtorek 23 września 2008, 17:14

Polecam auto-szkołe Góreckich z Łodzi
http://www.gorecki.prawojazdy.com.pl/

moja sytuacja wyglądała tak, miałam powtórny egzamin "za punkty" i za namową znajomych wziełam 4 lekcje z doświadczonym instruktorem, z przemiłym panem Wojtkiem, juz na pierwszej godzinie okazało sie ze robie mase drobnych błędów, które wynikają po prostu z rutyny, z przyzwyczajen itp... kazda osoba, kóra jezdzi długo ma niestety cos takiego, takie nawyki, co na egzaminie niekoniecznie są mile widziane... wcześniej to ja sobie nawet sprawy z tego nie zdawałam. Pan Wojtek od razu "wychwycił" wszystko co było nie tak, a ja oczywiscie stosowałam sie do jego rad, mielismy razem tylko cztery godziny... wystarczyło :)

Egzamin zdałam za drugim razem praktyczny, a ponoc krąza historie, ze takie osoby jak ja co miały prawko zatrzymane to zdają po 10 razy i nawet, bo egzaminatorzy tępia

Nie wierzcie temu, to jest bzdura, nikt mnie złosliwie nie traktował, pierwszy oblałam, i wina była moja, drugi zdałam.. bo sie postarałam bardziej ;)

Polecam jeszcze raz szkołe Góreckich - rzetelnie, fachowo i solidnie

edit :arrow:

ps.
za jakies pięć latek, mój syn dorośnie do tego, zeby być kierowcą... i tu watpliwosci nie mam co do ośrodka, w którym bedzie swoje prawko zdobywał :)


pozdrawiam
Ostatnio zmieniony środa 24 września 2008, 13:39 przez Goska_1, łącznie zmieniany 1 raz
stara miłość nie rdzewieje, bo jest w ocynku...

Obrazek
Avatar użytkownika
Goska_1
 
Posty: 101
Dołączył(a): środa 25 czerwca 2008, 09:43

Postprzez justek » środa 24 września 2008, 01:32

Witam wszystkich serdecznie! Moja wypowiedź nie będzie specjalnie oryginalna i polecę Auto Szkołę Łaciński. Chłopaki lubią to co robią i robią to profesjonalnie. Teoria poprowadzona sprawnie, skutecznie i z nerwem. Właściwie wszystkiego nauczyłam się na zajęciach. Jazda z Tomkiem - czysta przyjemność! Miła, bezstresowa atmosfera i rzetelne podejście do tematu. Jeśli jeździsz 2h to rzeczywiście są to 2h (co do minuty!) skutecznej nauki a nie jeżdżenia dla samego jeżdżenia, aby tylko czas jakoś minął. Instruktorowi naprawdę zależy na Twoich postępach, błędy zawsze zostaną skorygowane a wątpliwości wyjaśnione. Tym sposobem 30h wystarcza żeby się nauczyć.
Łacińskich wybrałam ze względu na dobre opinie na tym forum i muszę stwierdzić, że Szanowni Przedmówcy mieli absolutną rację. To były dobrze wydane pieniądze. Opłaciło się dojeżdżać do centrum z odległych Chojen. Egzamin zdałam za drugim podejściem (pierwszy raz stres zjadł mnie żywcem).
Pozdrawiam i życzę samych trafnych wyborów.
justek
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 21 września 2008, 16:08

?

Postprzez elandria » piątek 26 września 2008, 17:44

Ejjj... zauważyliście, że 95% pochwał szkoły Łaciński jest pisana przez użytkowników z 1 postem na koncie? Ci, którzy mają więcej postów mają odmienne zdanie o Łacińskim. Obudźcie się, te wypowiedzi są do siebie tak podobne i zahaczają o to samo ciągle... to niemalże pewnie że ta szkoła robi sobie tutaj reklamę. Ta babka co siedzi w biurze nie ma co robić to pewnie wymyśla nowe posty i proszę, od razu więcej klientów. Już widzę jak zwykły kursant zakłada konto tylko po to, żeby napisać jednego ooogromnego posta pełnego pochwał i zalet tej szkoły (która ma niską zdawalność na dodatek). I muszę powiedzieć, że wzięłam sobie dodatkowe godziny w tej szkole.. Instruktor (Pan Sławek) nie był taki zły, choć mógł zwracać większą uwagę na to co robię. Za to samochód... masakra. Złom, po prostu złom. Sprzęgło to brało na samej górze, znacznie utrudniało to jazdę, biegi ledwo wchodziły.

Ja robiłam prawko w osk "Zasada". Zdałam za 3 razem. Mam mieszane uczucia co do tej szkoły... Jeździłam bodajże z Jurkiem i niczego się nie nauczyłam bo taki jakiś oklapły był wiecznie. Ten człowiek nie ma w sobie życia w ogóle:D:D Ja wiem, że nie wszystko to wina instruktora, ale myślę, że mógł bardziej się przyłożyć do kształcenia mnie, bo po prostu nie widziałam u siebie postępów a on tylko siedział i czasem od niechcenia palnął ze dzisiaj gorąco. Jeździłam też później z Andrzejem... taki casanova podstarzały, czepia się dosłownie wszystkiego, wszystko totalnie źle. Jeździłam też z właścielem szkoły - Mirosławem. Nie liczcie, że pogadacie z nim o czymkolwiek, bo między innymi nie będzie czasu- ciągle wytyka błędy i narzeka, ale przyznaje że z nim najwięcej się nauczyłam. Wiem, że na tym polega praca instruktora -żeby wytykał błędy- ale Mirek mógłby być milszy i czasem rozluźnić atmosferę, bo naprawdę strach cokolwiek przy nim zrobić żeby nie dostać wykładu jakim to się jest złym kierowcą. Mimo to polecam tę szkołę (jeśli wybierzecie Mirka na instruktora). Przynajmniej samochody nówki, chodzą elegancko.
elandria
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 26 września 2008, 17:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości