Łódź

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez dudekpl » czwartek 14 czerwca 2007, 08:22

OSK Łaciński !

Wczoraj tj.13.06.07r. zdałem wreszcie prawko ! Męczyłem sie z tym od 3 lat , a uczylem sie w innej szkole z ulicy milionowej, dopiero kiedy juz na serio sie wziołem za prawko zapisalem sie na dodatkowe jazdy do OSK Łaciński i naprawdę ale to naprawdę bardzo goraco polecam tą szkołę! Przedewszystkim nie uczą jeździć na pamieć ! Tak jak to było z poprzednią moją szkołą. Nie dziwie się że nie mogłem zdać wczesniej...
Ta szkoła jest może i mała ... ale uczy z pasją...
Wielkie Dzieki P. Łaciński za to ze nauczył mnie pan jeździć na tyle Bym mógł zdać egzamin i nie bać się wsiąść za kółko.

Ps. Tomek THX :oops:
dudekpl
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 14 czerwca 2007, 08:11

Postprzez Rekun » piątek 29 czerwca 2007, 12:23

Polecam bardzo auto szkołe Extreme .Jeżdżąc z instruktorem Kubą jazdy były bardzo interesujące .Potrafi laika (w moim przypadku kierowanie L był to pierwszy kontakt z autem po lewej stronie kokpitu) przygotowac do jazdy zarówno na placu jak i w ruchu miejskim .W chwilach zwątpienia potrafi podniesć morale niczym hymn Polski motywuje wojaka :P . Zdałem za pierwszym razem.Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie osoby zdające w bliższej jak i dalekiej przyszłości
Rekun
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 13 czerwca 2007, 17:19
Lokalizacja: Łódź

Auto szkoła Juszczak

Postprzez clal » wtorek 14 sierpnia 2007, 22:42

Mam pytanie odnosnie Auto Szkoły Juszczak, mam zamiar do niej sie zapisac
Nie kusi cena jednak jest blisko
wiecie moze jaka jest tam zdawalnosc?
I najwazniesze czy kurs jest solidny

Prosze dajcie znac zanim podejme decyzje
clal
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 14 sierpnia 2007, 22:25
Lokalizacja: łódź

Postprzez maticomp » poniedziałek 20 sierpnia 2007, 19:02

Serdecznie polecam OSK Delta (A. Struga 4) - wyjeździłem 30h godzin wymaganych (z czego 24 na oplu, 6 na yarisie). Po miesiącu czekania na egzamin wziąłem dodatkowe 2h oplem i 2h yarisem, żeby przyzwyczaić się do auta po przerwie. Egzamin zarówno z teorii jak i zjazdy w łódzkim WORD zdałem za pierwszym podejściem. Atmosfera w szkole godna polecenia, instruktorzy cierpliwi, z poczuciem humoru, ale wytykający najdrobniejsze błędy i potrafiący nauczyć. Ot, dobra szkoła :)
maticomp
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 20 sierpnia 2007, 18:49

Postprzez Milena85 » środa 29 sierpnia 2007, 20:25

Naprawdę polecam AB Autoszkole.Miła atmosfera,zero stresu i super instruktorzy,szczególnie pozdrawiam Maćka W (instruktora) Dzięki za cierpliwość :)
Milena85
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 29 sierpnia 2007, 20:08

Auto szkoła Łaciński

Postprzez Inka » sobota 08 września 2007, 16:14

Pomimo licznych pozytywnych opinii ja zdecydowanie NIE POLECAM tej szkoły. Co prawda teoria przeprowadzona została super, nie da się zaprzeczyć, problemy zaczęły się na jazdach. Instruktor, z którym jeździłam (p. Stanisław) często wygłaszał jakieś kąśliwe uwagi, za każdym razem gdy coś się nie udało (np. wrzucenie biegu) dobitnie przypominał, ile kosztują nowe części do sprzęgła
Jazdy w mega stresującej atmosferze, a tempo nauki też nie było oszałamiające - po 8 h nie umiałam dobrze ruszać i często gasł mi samochód. Chamskie odzywki instruktora w połączeniu z faktem, ze jeździłam po 2, 4 h w tygodniu (tak jak jemu pasowało a nie mi) sprawiają, ze odradzam wybór tej szkoły. Auto Szkoła Łaciński - zdecydowanie przereklamowana
Inka
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 08 września 2007, 15:52

Postprzez unster » wtorek 18 września 2007, 19:20

Ja osobiście polecam WOTĘ (ale trzeba pytać czy instruktor jeździ tylko w autoszkole czy gdzieś jeszcze, jeżeli tak - wybierać innego) i DELTĘ a dokładniej pana Pawła K. z tej szkoły - solidne przygotowanie.
unster
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 13 sierpnia 2007, 21:01

Postprzez lihu » środa 19 września 2007, 14:37

Polecam i to Bardzo
www.palgan.pl
Solidnie przygotowani instruktorzy znajacy sie na fachu
kolejna to
www.autoszkola.nazwa.pl
z uwagi na promocyjną cene jazd dodatkowych i sporo informacji na temat okolic wordu
pozdrawiam
Dead Like Me
Avatar użytkownika
lihu
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 19 września 2007, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mau » sobota 22 września 2007, 09:10

ta druga szkole polecasz tylko ze wzgledu na dodatkwe godziny i inf na temat wordu?
ja poszukuje szkoly w ktorej instruktor nie bedzie sie na mnie drzec. nie bedzie do mnie mowic: nie wytlumacze pani bo i tak nie zrozumiesz
chce isc do skzoly w ktorej bedzie przyjazna atmosfera, solidni, mili, cierpliwi, kompetentni instruktorzy.
w chwili obecnej zastanawiam sie nad dwiema szkolami: www.palgan.pl
http://www.extreme.lodz.pl
co Wy mozecie mi polecic?
moze jakies Panie sie wypowiedza?
dodam, ze sytacja jest PILNA
pozdrawiam
mau
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 21 września 2007, 11:20

łaciński osk

Postprzez tyska » poniedziałek 24 września 2007, 17:14

Na kurs chodziłam do innej szkoły, ale po 5-krotnym oblaniu egzaminu wykupiłam jazdy w osk Łaciński. Mogę z całą pewnością polecić tę szkołę, jazdy z panem Stanisławem były prawdziwą przyjemnością, a zarazem miałam świadomość, że dużo z nich wynoszę. Zaowocowało to zdanym egzaminem:)) Nie będę już powtarzać tego co pisali inni o tej szkole, zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi wypowiedziami. Jeśli szukacie kogoś, kto solidnie i w miłej atmosferze przygotuje was do egzaminu wybierzcie szkołę Łaciński.
tyska
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 21 września 2007, 22:53

Postprzez chmurowski » piątek 28 września 2007, 16:51

Ja takze polecam szkołe P. Łacińskiego. Uczyłem sie w LOKU i stracilem pieniadze, czas i nerwy. Skonczylo sie na tym ze po 30 h jazdy nie bylem w stanie nawet podejsc do egzaminu. Dzieki P. Łacinskiemu w te kilka godzin, ktore jezdzilismy razem nauczylem sie wiecej niz przez caly kurs w LOKU. Polecam.
chmurowski
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 28 września 2007, 16:48

Postprzez BOReK » sobota 29 września 2007, 23:15

Gocar - bardzo dobra szkoła i miła obsługa :). Nałaziłem się co prawda w poszukiwaniu biura, ale jak już znalazłem... ooo, bajka.
Avatar użytkownika
BOReK
 
Posty: 3051
Dołączył(a): niedziela 25 lutego 2007, 13:02

Postprzez Damdi89 » czwartek 25 października 2007, 00:56

Ja tam polecam szkole Pana Jacka Juszczaka :) , bardzo miła atmosfera, miło prowadzone zajęcia, mili ludzie.Nie moge powiedzieć zadnego złego słowa co do tej szkoly. :)
Damdi89
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 25 października 2007, 00:42
Lokalizacja: Łódź

Postprzez F-uncia » czwartek 08 listopada 2007, 11:32

Polecam szkole "Perfekt" na Wólczańskiej. Szukałam szkoły, która dostosuje sie do moich godzin i różnych miejsc rozpoczynania jazd. To wszystko jest tam mozliwie, poza tym bardzo mili instruktorzy, cierpliwi, naprawde czułam sie dobrze przygotowana, wczoraj zdałam egzamin ;)
Płatnosci ustalane indywidualnie.

4 lata temu chodziłam na zajecia do LOKu (oblalam 3 x i sie zniechecilam). Raczej nie polecam, nic specjalnego, chociaz ciezko porownywac bo wtedy zdawalo sie na innych zasadach... troche inne priorytety ;)
F-uncia
 
Posty: 37
Dołączył(a): czwartek 08 listopada 2007, 11:24
Lokalizacja: Łódź

Postprzez karambol » czwartek 08 listopada 2007, 21:42

Miałem okazję kształtować swe umiejętności w dwóch autoszkołach.

Jako pierwszą szkołę, która pierwotnie miała przygotować mnie do egzaminu na prawo jazdy wybrałem LOK. Jeśli chodzi o zajęcie teoretyczne przeprowadzone w tej autoszkole, to nie mam większych zastrzeżeń, przebiegały one dość sprawnie i były prowadzone w interesujący sposób. Jedynym minusem, który mogę odnotować, był fakt, iż płytę zawierającą pytania na egzamin teoretyczny trzeba było osobno dokupić za 15 zł. Uważam, iż powinna być ona standardowo wliczona do kosztów szkolenia.
Niestety, zupełnie odmienne odczucia mam po zajęciach praktycznych. Miałem nieprzyjemność jeździć ponad 30 godzin (kilka dodatkowych dokupiłem sobie przed pierwszym egzaminem) z instruktorem Buczyńskim. Jazdy z nim przebiegały w bardzo stresowej atmosferze. Jego postawa i sposób bycia były bardzo niestosowne. Instruktor podczas każdej z jazd palił papierosy, co mi - osobie będącej wielkim przeciwnikiem palenia - kompletnie nie odpowiadało i przeszkadzało w nabywaniu umiejętności na drodze. Ponadto pan Buczyński bywał często bardzo nieuprzejmy, a czasem wręcz nawet wulgarny. Zazwyczaj nie odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania, tłumacząc to "brakiem znajomości teorii z mojej strony". Zdarzało się również, iż zajęcia zaczynały się z opóźnieniem sięgającym nawet 10 minut, gdyż pan instruktor ucinał sobie pogawędki ze swoimi kolegami z pracy (w tym czasie ja siedziałem w samochodzie i czekałem na zjawienie się instruktora).... Ogółem rzecz ujmując, nie polecam autoszkoły LOK Obrazek, a zwłaszcza jazd z instruktorem Buczyńskim.

Po nieudanym pierwszym podejściu postanowiłem po przeczytaniu komentarzy na tym forum sprawdzić, na ile prawdziwe są pochlebne opinie o autoszkole Łaciński. Z p.Łacińskim wyjeździłem łącznie 17 godzin i z całą pewnością mogę powiedzieć, iż podczas nich nauczyłem się o wiele więcej, niż podczas dwukrotnie większej ilości jazd w LOK-u. Pan Łaciński był bardzo uprzejmy i punktualny, jazda z nim przebiegała w miłej atmosferze. Kilka razy zdarzyło mi się, iż ze względu na duże korki na trasie, przedłużał bezpłatnie jazdę nawet do 20(!) minut. To właśnie dzięki umiejętnościom nabytym w tej autoszkole udało mi się zdobyć upragnione prawo jazdy.
W pełni zgadzam się z opiniami moich poprzedników - autoszkoła Łaciński Obrazek to szkoła godna polecenia.
karambol
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 03 listopada 2007, 12:53

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości