Łódź

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez F-uncia » piątek 09 listopada 2007, 14:14

Mój instruktor z LOK (nie pamietam nazwiska, dawno to bylo) generalnie mial sprosny dowcip, na poczatku niby byl mily, ale jak zostalo juz malo czasu do egzaminu, to zrobilo sie nerwowo.

Za co mam zal, ze pan od razu stwierdzil ze jazdy po łuku i manewrow da sie nauczyc tylko na opuszczonych lusterkach (wiem ze tak duzo osob wtedy uczylo, ale przeciez nikt tak nie jedzi w realu!!!) - w zwiazku z tym gdy tylko zrobilam blad na luku to pozniej nie wiedzialam co robic, czyli nie nauczyl mnie reagowac na to co sie dzieje w danym momencie. Nauczyl mnie schematu ruchow, ktore z reszta mozna szybko zapomniec i sie nie sprawdzaja na innym samochodzie.

Wykupilam dodatkowe jazdy, termin egzaminu mialam odlegly, wiec minelo sporo czasu zanim wzielam te lekcje - wtedy wyszlo (przez bezmozgowe metody zreszta) ze niewiele pamietam i zaczela sie jazda! Nasluchalam sie epitetow, potem instruktor odwiozl mnie na przystanek MPK i nie zapial pasow. To mnie dobilo.

Oczywiscie nie zdalam, pozniej bralam lekcje dodatkowe w Delcie, bylo nawet ok, ale za malo zeby ocenic... ale na pewno ci panowie mieli wiecej cierpliwosci.
F-uncia
 
Posty: 37
Dołączył(a): czwartek 08 listopada 2007, 11:24
Lokalizacja: Łódź

Postprzez ania07 » sobota 10 listopada 2007, 20:12

osobiście polecam WOTĘ!!! >>www.wota.vit.pl
bardzo dobra szkoła, mila obsługa w sekretariacie, pan wykładowca przesympatyczny, z poczuciem humoru, na wykładch często dodawał od siebie ciekawe i zabawne anegdoty;)

chce tez szczególnie podziękować Rafałowi - mojemu instruktorowi ;) nauka z nim to była sama przyjemność ;) przygotował do egzaminu na 100% (w środę zdalam za pierwszym razem!!! ) teraz czekam na odbiór :)

jeszcze raz bardzo gorąco polecam Wotę ;)
ania07
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 08 listopada 2007, 21:52

Postprzez karolka89 » sobota 10 listopada 2007, 23:03

A ja polecam Auto szkołę Agrę !!!!!!!!!!!!!!!!!! Super właścicielka i instruktorzy jazdy w miłych atmosferkach i uczą a nie naciągają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gorąco POLECAM !!!!!
karolka89
 
Posty: 34
Dołączył(a): czwartek 27 września 2007, 11:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Layla » czwartek 06 grudnia 2007, 01:44

Polecam auto szkołę "Ale Jazda" S.Ślązak. Właściciel czyli Pan Stanisław Ślązak jest bardzo dobrym instruktorem i jeśli chodzi o mnie to sporo mnie nauczył. Drugi instruktor z którym jeżdziłam z tej szkoły, był Pan Zenon. Pan Zenon świetnie uczy parkowania więcej na mieście, niż na placyku, co bardzo przydaję się w rzeczywistości, a później na egzamnie :) Biorąc pod uwagę te wszystkie rzeczy, to szkołe oceniam dosyć wysoko. A i strona tej szkoły to: www.alejazda.net
Pozdrawiam Ciepło :)
Obrazek
Layla
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 06 grudnia 2007, 01:19

Postprzez martix » sobota 29 grudnia 2007, 16:51

Ja byłem w "Crossie". Ogólnie szkoła niczego sobie, lecz mam kilka zastrzerzeń. Z instruktorów polecam (wg opinii mojej i moich kolegów) pana S. P. (właściciela) i pana M. (nie znam imienia). Zaś pana J. G. nie polecam. Jest zbyt nerwowy i raczej się z nim jeździ niż uczy.
Kierowca:
kat. B od 11.12.07r.
kat. A od 21.05.08r.
martix
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela 29 kwietnia 2007, 18:51
Lokalizacja: Łódź

Postprzez koziol_89 » środa 02 stycznia 2008, 22:23

Witam , zdałem za pierwszym razem prawo jazdy kat B w WORD ŁÓDŹ
szkoliłem się w auto-szkole SAFE DRIVING (www.safedriving.pl) gorąco polecam tą szkołę , bardzo miła obsługa, wysoki poziom szkolenia, Instruktorzy mili i wyrozumiali, wszystko tłumaczą, ładna sala wykładowa, placyk manewrowy, jazda Corsą i Yarisą, bardzo gorąco polecam < ---======= SAFEDRIVING Auto szkoła dla WAS






Egzamin Teoretyczny: 12.11.07 [ 1błąd = zdane ]

Egzamin Praktyczny: 27.12.07r placyk + / miasto + [zdane ]

(2007-12-29) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne
Word Łódź 27.12.2007r
Teoria: 1 błąd [zdane]
Praktyczny: placyk + / miasto +
(2007-12-29) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne.
(2008-01-04) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
Avatar użytkownika
koziol_89
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 23 grudnia 2007, 20:44
Lokalizacja: z Łodzi

Postprzez mjap » niedziela 06 stycznia 2008, 21:28

Chciałabym serdecznie polecić szkołe POPŁAWSKIEGO zwłaszcza instruktora Sławka G. Jest świetnym nauczycielem. Jazda z nim była przyjemnością a nie udręką. Miła atmosfera. Jeśli czegoś nie rozumiałam tłumaczył do skutku, aż zrozumiem :D

Zdałam za drugim razem :wink:
mjap
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota 22 września 2007, 15:31

Postprzez macv6 » poniedziałek 14 stycznia 2008, 22:39

Witam,
dzisiaj skończyłem jazdy w LOK-u i cóż moge powiedzieć P-O-L-E-C-A-M.

Zajęcia teoretyczne w trybie sobotnio-niedzielnym przebiegły w miłej atmosferze i były wg. mnie przeprowadzone w sposób profesjonalny.

Jazdy miałem z instruktorem B. polecam tego instruktora i zaprzeczam wszelkim wypowiedziom które są w tym wątku na jego temat.

Zajęcia praktyczne przebiegły w miłej i przyjemnej atmosferze, zajęcia zaczynały się zawsze punktualnie, a czasami nawet wcześniej. Wyjeździłem dokładnie 30h nic nie było opuszczane czy omijane. Polecam każdemu zajęcia z tym instruktorem. Jazdy miałem na Toyocie Yaris i kilka godzin na Oplu Corsie.
Podsumowując, uważam, że po szkoleniu w LOK-u jestem dobrze przygotowany do egzaminu i mam nadzieję, że zdam. :)
macv6
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek 14 stycznia 2008, 20:53

Postprzez pashminka » wtorek 22 stycznia 2008, 22:17

Moze powtorze wypowiedzi ale NIE POLECAM szkoly "SUKCES" 10min po czasie sie zaczyna i konczy 15min przed czasem, po drodze podwozi sie kolesia "na chwile":/:/:/ do domu i wogole ucza przecietnie.... wykupilam sporo godzin tych dodatkowych ale dopiero niedawno sie obudzilam i zmienilam szkole...teraz jezdze z Panem Markiem ze szkoly Jedynka i jestem baaardzo zadowolona. Przez 2h jazd nauczylam sie wiecej niz przez caly kurs w sukcesie;/ Naprawde nie bede tutaj reklamowac Jedynki ale przestrzegam przed Sukcesem!!!!!!!!
pashminka
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 22 stycznia 2008, 20:19

Postprzez ewag » piątek 25 stycznia 2008, 12:48

....
Ostatnio zmieniony środa 17 sierpnia 2011, 17:46 przez ewag, łącznie zmieniany 1 raz
ewag
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek 10 stycznia 2008, 14:25

Postprzez milkchocolate » środa 30 stycznia 2008, 14:01

ja także niestety, nie polecam szkoły SUKCES :? Jazdy zaczynają się zawsze 10 minut po czasie, a kończą wcześniej (instruktorzy boją się spóźnić pod szkołę przez te korki i rozkopy na mieście...) Szkoła jest dalego od tras egzaminacyjnych, więc trzeba się przebić przez całe miasto, żeby troche po nich pojeździć. Nie ma też swojego placyku, ale korzysta się z tego przy Tesco...
Jedynym plusem mojego kursu w tej szkole był naprawdę sympatyczny i pomocny instruktor, no ale to troche za mało na pozytywną ocenę :?
jazdy doszkalające wykupię w innej szkole :roll: ...ale przedtem jeszcze 3 podejście :P
Im słabsze hamulce tym dalej zajedziesz :P
milkchocolate
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 30 stycznia 2008, 11:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Klapaucius » piątek 01 lutego 2008, 18:05

Również chciałbym gorąco polecić autoszkołę Łaciński. Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne odbywają się tam w miłej atmosferze, a instruktorzy są punktualni i wyrozumiali. Przede wszystkim nie uczą jazdy na pamięć, tylko jazdy z głową, co z pewnością procentuje zarówno na egzaminie jak i po nim. Osobiście z egzaminem nie miałem problemów i zdałem za pierwszym podejściem, nie jestem z resztą odosobnionym przypadkiem wśród osób uczących się jeździć u pana Łacińskiego :) Powodzenia dla wszystkich kursantów i do zobaczenia na drodze! :)
Klapaucius
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 01 lutego 2008, 00:42

do DELTY i na jazdy z P. Markiem Nowakiem!

Postprzez kako » sobota 09 lutego 2008, 13:27

Witajcie wszyscy przyszli kierowcy!
Chciałabym wszystkim łodzianom ( ale nie tylko przecież!) polecić szkołę DELTA w Łodzi na ul. Struga. TO jedna z najstarszych szkół, ale wybrałam się do niej też z polecenia znajomych. I co się okazało? REWELACJA! Teoria przeprowadzona z pełnym zaangażowaniem i chęcią przekazania wiedzy jak najdokładniej i PRAKTYCZNIE! A potem JAZDY... I tu - jeszcze lepiej! Bardzo gorąco, tym, którzy naprawdę chcą nauczyć się jeździć ,a nie tracić czas za kółkiem, polecam instruktora z DELTY - Pana MARKA NOWAKA. To w ogóle jedne z najlepszych nauczycieli, jakich spotkałam na swojej drodze edukacyjnej. Z powołania - bez wątpienia! P. Marek jest nie tylko przesympatycznym człowiekiem, ale także konkretnym, wymagającym i niezwykle mądrym instruktorem (z doświadczeniem !). Niezwykle precyzyjnie opisuje zaistniałe sytuacje, zdecydowanie interweniuje w taki sposób, że tego samego błędu po prostu się nie popełnia. Niezwykłe wyczucie, delikatność ale i konsekwencja sprawiły, ze jazda stała się niemalże moją pasją! [b]Dołączam go do grona osób które stanowią dla mnie prawdziwy autorytet, A takich wiele nie jest niestety. SPRAWDŹCIE - co Wam szkodzi.
kako
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 09 lutego 2008, 13:23

osk lok Łódź

Postprzez penol » środa 27 lutego 2008, 00:21

gorąco polecam, zajęcia teoretyczne były interesesujące i łatwo przyswoiły mi zagadnienia dotyczące przepisów ruchu drogowego, zajęcia praktyczne z panem Budzyńskim przebiegały również sprawnie, uważam że podczas 30 godzin trwania jazd zawodowo przekazał wiedze o prowdzeniu samochodu, jeszcze raz
G O R Ą C O P O L E C A M OSK LOK :D
penol
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 26 lutego 2008, 23:12

Postprzez Karolina_182 » wtorek 04 marca 2008, 00:22

ja także chcialabym gorąco polecic autoszkołe ŁACIŃSKI. przesniosłam sie do niej z innej szkoly i jestem niesamowicie zadowolona. Istruktorzy to zdecydowanie profesjonalisci, wykonujacy swoja prace z zamilowania a nie z obowiazku. Atmosfera podczas jazd jest baaaardzo mila i przyjemna. nigdy nie zdazylo sie aby instruktor podniosl głos albo byl niesympatyczny. czas zajec jest wykorzystywany maxmalnie na nauke!!! dzieki nauce w tej szkole zdałama prawko za 2razem bez zadnych problemow :) i nie boje sie wsiasc za kołko i jezdzic sama po miescie :)
Karolina_182
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 03 marca 2008, 23:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości