Łódź

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Łódź

Postprzez Martyna444 » czwartek 26 stycznia 2012, 20:49

Po 3 niezdanych egzaminach ( i pokaznej sumie zostawionej w autoszkole WOTA) zwątpiłam w to,że jeszcze będę kierowcą.Trafiłam do szkoły EXPERT na Wyszyńskiego,do Pana Bogdana.Nie liczyłam na to że mi się uda; sesja tuż tuż,mało czasu do kolejnego egzaminu...i mój strach. W krótkim czasie, Pan Bogdan i instruktorzy z tej właśnie szkoły nauczyli mnie precyzji,spokoju i pewności siebie przed kierownicą.Zdałam! Warunki pogodowe były fatalne,byłam zestresowana przed egzaminem,ale gdy weszłam do auta i ruszyłam,wszystko ze mnie opadło.Egzaminator powiedział na koniec " Jezdzi Pani z głową,bezpiecznie.Parkowała Pani perfekcyjnie.Wynik pozytywny". Serdecznie dziękuję Panu Bogdanowi :D Za to,że zrobił ze mnie kierowcę :D :D
Martyna444
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 26 stycznia 2012, 20:33

Re: Łódź

Postprzez agatas » niedziela 29 stycznia 2012, 22:34

AUTO SZKOŁA EXPERT!! :D
Najlepsza auto szkoła do jakiej mogłam pójść!!! Część teoretyczna upłynęła bardzo szybko, przeprowadzona w bardzo ciekawy sposób. Zapisując się na kurs założyłam, że nie będę uczęszczać uprzedzona doświadczeniami znajomych, że to same nudy niepotrzebne nikomu, lecz w auto szkole EXPERT nauczyłam się wiele ciekawych rzeczy, miałam okazje posłuchać doświadczeń innych świeżo upieczonych kierowców oraz zasady ruchu drogowego udało mnie się szybciej przyswoić. Cześć praktyczna poszła gładko pomimo moich wcześniejszych obaw ;) W auto szkole EXPERT instruktorzy są bardzo cierpliwi od pierwszej jazdy uczą podzielnej uwagi oraz umiejętności potrzebnych do jak najszybszego zdania prawka :D Osobiście głównie jeździłam z P. Bogdanem- dusza człowiek. Bardzo miła atmosfera podczas jazd oraz profesjonalne podejście do kursanta. P. Bogdanowi zawdzięczam zdanie prawa jazdy za pierwszym razem!! Nauczył mnie takiej umiejętności prowadzenia samochodu, że na egzaminie egzaminator nie miał żadnych wątpliwości do zaliczenia mi egzaminu pomimo nieciekawych warunków atmosferycznych i sporego ruchu. Egzamin zakończono zdaniem, że wszystkie manewry wykonałam w sposób bardzo precyzyjny i bez najmniejszych zastrzeżeń! Jeżeli macie wątpliwości co do wyboru dobrej auto szkoły to tylko EXPERT!!! Również jeżeli macie już parę nie udanych prób zdania egzaminu to wybierzcie się na jazdy doszkalające do P. Bogdana, a prawko macie w ręku :D Zresztą same pozytywne opinie oraz wysoka zdawalność za pierwszym razem mówią same za siebie!
agatas
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 28 stycznia 2012, 16:23

Re: Łódź

Postprzez DarkDream » środa 08 lutego 2012, 19:02

A ja szczerze polecam szkołę Auto-Relax na Widzewie na ul.Lermontowa. Zajęcia teoretyczne bardzo ciekawie prowadzone. Na jazdach instruktorzy (Pan Włodek i Pan Janusz) robią wszystko, żebyś czuł się po prostu pewnie na drodze.

Przejrzałem kilka postów wybiórczo i moim zdaniem nie jest ważne czy ktoś zda za pierwszym czy drugim razem. Najważniejsze jest to, żeby instruktorzy nie uczyli na pamięć tras i innych pułapek, ale żeby nauczyli cię dobrego zachowania na drodze, a wtedy sukces gwarantowany i egzamin można zdać wszędzie bez stresu. Akurat miałem to szczęście, że zdałem za pierwszym razem ale dla mnie to jest najmniej ważne. Ważne jest to, że wsiadam teraz do samochodu i pewnie (ale z pokorom) poruszam się po drodze.
DarkDream
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 07 lutego 2012, 17:31

Re: Łódź

Postprzez kamiru5500 » piątek 10 lutego 2012, 20:12

Dzisiaj odebrałem swoje prawo jazdy zdałem za pierwszym razem.Z tego powodu chciałbym wszystkim polecić szkołę ,,Easy Drive". Jest to auto szkoła w której pracują fachowcy. Teoria prowadzona jest dokładnie , po prostu wystarczy pouważać. W cenie kursu jest 30 godzin praktyki , jeżeli nie idzie nam najlepiej po tych 30 godzinach instruktor czasami zasugeruje nam wykupienie dodatkowych godzin .Ja osobiście nie czułem się pewnie po tych 30 godzinach więc dokupiłem 10 godzin. Nie widzę powodów dla jakich ludzie wypisują takie głupoty o tej auto szkole. Moim zadaniem są to ludzie którzy nie dają się nauczyć , nie lubią jak instruktor zwraca im uwagę i rozmawia o popełnionych błędach. instruktor który nie zwraca uwagi na błędy nie powinien nauczać. Kiedyś byłem świadkiem jak jedna dziewczyna wpadła do biura, ja czekałem w tym czasie na teorie,
z pretensjami że instruktor zwraca jej uwagę i wykrzykując że nie za to ona płaciła
kamiru5500
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 10 lutego 2012, 19:43

Re: Łódź

Postprzez kursantka82 » sobota 18 lutego 2012, 22:01

Z całego serca polecam autoszkołę EXPERT przy ul. Wyszyńskiego. Profesjonalne podejście pod każdym względem, o czym może świadczyć zdany dziś przeze mnie egzamin. Warunki do jazdy były ciężkie, ale nie sprawiły mi żadnego problemu, bo byłam bardzo dobrze przygotowana do jazdy w każdych warunkach. Szkołę poleciła mi znajoma, która zdała egzamin za pierwszym razem i już po pierwszych zajęciach teoretycznych nie miałam wątpliwości, że trafiłam w dobre ręce. Zapisując się na kurs prawa jazdy nie przyszło mi do głowy, że jazda samochodem tak mnie wciągnie, bardziej chciałam sprawdzić swoje możliwości. Teraz nie wyobrażam sobie jak można nie być zmotoryzowanym ludzikiem :).
Jeśli chcecie nabrać pewności za kółkiem i nauczyć się jeździć w bezstresowej, miłej atmosferze, bardzo polecam tę szkołę. Osobiście jeździłam z p. BOGDANEM, któremu zawdzięczam dzisiejszy wynik egzaminu. Instruktor nauczył mnie wiary we własne umiejętności i tego jak nie dać się pokonać stresowi. Instruktor wymagający, ale cierpliwy, wyrozumiały i doświadczony kierowca. To po prostu instruktor na medal (!).
Kurs teoretyczny prowadzony był w sposób ciekawy i praktyczny.
Podczas kursu praktycznego każda minuta została wykorzystana maksymalnie, a z każdej jazdy wychodziłam z głową pełną ważnych i praktycznych informacji. W czasie jazd nauczyłam się wszystkich manewrów tak dokładnie, że wykonanie tylko kilku z nich w czasie egzaminu nie sprawiło mi najmniejszych trudności.
Cały egzamin trwał ok. 50 minut i nawet nie wiem kiedy szczęśliwa wróciłam na parking ośrodka egzaminacyjnego siedząc na miejscu kierowcy :). Jeszcze raz polecam szkołę Expert i p. BOGDANA.
kursantka82
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 18 lutego 2012, 20:33

Re: Łódź

Postprzez farciara11 » niedziela 26 lutego 2012, 13:48

Witam wszystkich serdecznie :) mam nadzieję, że mi pomożecie ...
po kilku latach przerwy chciałam sie doszkolić do ponownego egzaminu. Mam na oku szkołę Lux przy "górniaku" . Macie jakieś doświadczenia z tą szkołą? Proszę o opinię jakiekolwiek by nie były...
p.s jeśli piszę w złym dziale , przepraszam :roll:
farciara11
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 26 lutego 2012, 13:43

Re: Łódź

Postprzez majkuss » wtorek 28 lutego 2012, 11:46

Właśnie odebrałem dokument prawa jazdy. Egzamin udało mi się zdać już przy pierwszym podejściu, a to zasługa autoszkoły EXPERT na Retkini i świetnych instruktorów: Marka i Bogdana. Na jazdach nauczono mnie dokładnie wszystkich manewrów zwracając uwagę na każdy mój błąd i cierpliwie tłumacząc jak powinienem się zachować. Mimo że egzamin wypadł mi w warunkach, innych niż miałem podczas jazd ćwiczeniowych, bo przy śniegach leżących na drogach, to egzamin nie wydał mi się trudny. Na jazdach miałem wyćwiczone wszystkie, nawet trudniejsze sytuacje bardzo dobrze. Szczerze polecam autoszkołę EXPERT.
majkuss
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 28 lutego 2012, 11:30

Re: Łódź

Postprzez mobil » wtorek 06 marca 2012, 21:45

Ukończyłam kurs w szkole „Easy Drive” w Łodzi. Niestety nie mogę powiedzieć nic miłego na temat tej szkoły. Wyłudzają oni pieniądze, spóźniają się na jazdy (nawet 20 minut!!!). Już od zajęć teoretycznych byłam zniesmaczona np. kiedy pan zadał mi pytanie do konkretnej sytuacji odpowiedziałam dobrze, ale tak mącił człowiekowi w głowie, że nie wiedział o co chodzi. Wyjeździłam tam ponad 30h, żałuję w 100% że wybrałam tą szkołę. Poziom jaki reprezentują jest straszny!
Kurs kosztował 750 zł (w porównaniu do 1200-1500zł) cena wydaje się śmieszna i ta auto szkoła również!!!
Nawet dodatkowe godziny jazd to koszt 90zł- tragedia!!!
PS. Egzamin zdałam za 2 razem tylko i wyłącznie dzięki auto szkole „QUATTRO” w Aleksandrowie Łódzkim. Wykupiłam tam 8h a pieniądze nie poszły na marne…
Pozdrawiam…
mobil
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 03 marca 2012, 00:09

Re: Łódź

Postprzez Filcu » środa 07 marca 2012, 12:44

A Ja oceniam ,,Szkołę Kierowców L1" na 5+. Mimo, ze szkoła jest z Pabianic a Ja z Łodzi nie było problemu aby umówić godziny doszkalające. Elka zawsze zgarniała mnie gdzieś w mieście i co najważniejsze punktualnie do czego nie przywykłem jeżdżąc w poprzedniej szkole. Instruktora Kamila poleciła mi koleżanka i teraz Ja chcę Jego polecić wam. Naprawdę warto. 5 godzin doszkolenia wystarczyło aby zdać egzamin. :spoko:
Filcu
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 marca 2012, 12:16

Re: Łódź

Postprzez babciaTereska » sobota 24 marca 2012, 22:31

Polecam auto szkołę EXPERT!!! Zdałam co prawda za 6 razem ale dopiero jazdy z Bogdanem i Markiem uświadomiły mi że prawko można zdać bez względu na wiek. Jazdy z tymi instruktorami były bardzo interesujące, atmosfera była super, nie czułam się taka spięta. Instruktorzy byli bardzo cierpliwi, wyrozumiali a co najważniejsze kompetentni. Jeżeli szukasz atu szkoły, która przygotuje cię do egzaminu polecam EXPERTA a w szczególności Bogdana i Marka :spoko:

Dziękuję i pozdrawiam
Teresa.
babciaTereska
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 24 marca 2012, 22:11

Re: Łódź

Postprzez warsaw » wtorek 27 marca 2012, 12:55

M.Bajon Wojska Polskiego. Kategoria C. Mam bardzo mieszane uczucia. Teoria niestety na niskim poziomie, bardziej przypominała powtórkę z kat. B. Rzeczy związanych czysto z kat. C było niewiele. Co do jazd tu instruktorzy są na prawdę fachowi i profesjonalni (jeździłem z Danielem, Piotrkiem i Andrzejem). Świetnie przekazują swoją wiedzę, dokładnie wszystko tłumaczą. Niestety stan palcu manewrowego jest fatalny. Słabo widoczne linie, połamane pachołki. Gdyby nie jazdy na Smutnej to prawie w ogóle bym nie wiedział jak przejechać plac manewrowy. Druga sprawa to stan techniczny pojazdów, łyse opony, luzy na kierownicy. Niestety takie rzeczy są wg mnie niedopuszczalne. Przecież tu chodzi o bezpieczeństwo, nie tylko kursanta i instruktora, ale także innych użytkowników drogi.
Mam nadzieję, że moja opinia pomoże przy wyborze OSK na kat. C w Łodzi.
warsaw
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 27 marca 2012, 11:59

AUTO SZKOŁA EXPERT!!! :)

Postprzez Gosza » piątek 06 kwietnia 2012, 11:47

Szczęśliwie zdałam prawo jazdy za drugim razem :D Zdecydowałam się na auto szkołę EXPERT na Retkini, bo miałam do niej blisko,ale naprawdę super trafiłam! Zajęcia teoretyczne? Mogę powiedzieć, że były praktyczne, bardzo dużo przydatnych wskazówek, nie nudna nauka :) A praktyka? Każdego instruktora mogę śmiało pochwalić, jeździłam z kilkoma, co uważam za bardzo korzystne :) Jazdy bez stresu, w miłej atmosferze, no i przede wszystkim bardzo profesjonalne pod względem nauczania, duuużo cierpliwości ze strony instruktorów :) Kursanci są traktowani poważnie, z szacunkiem, nie olewacko, co bardzo dla mnie ważne! :) Każdy instruktor bardzo dużo mi przekazał, świetne przygotowanie do egzaminu, przetrenowałam wszystkie możliwe manewry na Retkini :) Uważam, że jestem bardzo dobrze przygotowana do jazdy, nie tylko pod egzamin, ale również jako samodzielny kierowca :) Pierwszy egzamin oblałam, bo zjadł mnie stres i położyłam parkowanie równoległe :( Ale już drugi przejechałam bezbłędnie! :) baaardzo polecam naukę u Pana Bogdana! Super człowiek i wspaniały instruktor!!! :) Wielu moich znajomych, w ostatnim czasie robiło prawo jazdy w różnych szkołach i mogę śmiało powiedzieć, że pod względem przygotowania Expert jest najlepszy! :) Pozdrawiam :)
Gosza
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 06 kwietnia 2012, 11:23

Re: Łódź

Postprzez bonione » piątek 06 kwietnia 2012, 16:56

Również i ja polecam auto szkołę EXPERT!!! Zdałam co prawda za 3 razem, dwa wcześniejsze oblane egzaminy były z mojej winny, gdyż stres mnie pokonał. Moimi instruktorami głównie byli Bogdan i Marek lecz mogę polecić wszystkich, gdyż jeździłem z innymi, każdy coś mi pokazał i doradził na co mogę zwracać uwagę. Jako, że najwięcej godzin wyjeździłem z Markiem i Bogdanem, więc nauka z nimi była bardzo interesująca, atmosfera była super, lecz ucząc się na początku bardzo stresowałem się, co przyczyniło się do wydania sporej sumy na dodatkowe godziny:). Okazały się bardzo przydatne, gdyż uważam że 30h to bardzo mało. Instruktorzy byli bardzo cierpliwi, a ze względu, że popełniałem sporo błędów czasami byli srodzy, lecz słusznie bo ile razy można popełnić ten sam błąd. Wracając do egzaminu to największym wrogiem jest stres, powoduje niepotrzebne ruchy. W dzień przed egzaminem i egzaminu strasznie stresowałem się. Aby zmotywować się do egzaminu, zastosowałem element samo motywacji. Stojąc przed lustrem, powiedziałem do siebie parę razy " Chłopie musisz teraz zdać ":)))
Dodatkowo poradziłem się kolegów co zrobili żeby mniej stresować, jeden z kolegów poradził mi ziołowe tabletki uspokajające oraz melise:). Nie wiem czy to mi pomogło, lecz wypiłem 2 melisy i 10 min. przed egzaminem wziąłem tabletkę i egzamin został zdany:)
Jeśli chodzi o egzaminatora, miałem wrażenie ze było mu to obojętne czy zdam czy nie, jednak wolę takiego niezdecydowanego niż z twarzą, która na sam widok mówi "ty nie zdasz". Niestety większość wygląda, właśnie tak :). Trasa egzaminu była prosta odbywała się na ulicach Maratońskiej, małych uliczkach Karolewa i Nowy Sadów i Bandurskiego.Pozdrawiam
bonione
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 03 kwietnia 2012, 10:39

Re: Łódź

Postprzez Jabberwokie » czwartek 12 kwietnia 2012, 17:53

Witam.
Kurs ukończyłem w auto szkole mgr Jarosław Wójtowicz przy ul. Rzgowskiej 78, obok Czerwonego Rynku. Wykłady prowadzone rzeczowo, od czasu do czasu przeplatane zabawnymi anegdotkami. Jeśli ktoś miał wątpliwości dotyczące omawianych sytuacji, zawsze były one dokładnie wyjaśniane.
Jazdy miałem z Panią Andżeliką i z Panem Pawłem. Oboje byli opanowani, tłumaczyli dokładnie co i jak, gdy coś nie wychodziło wyjaśniali, w czym tkwi błąd. Atmosfera w czasie jazd była bardzo sympatyczna. Przez mniej więcej pierwsze 10 godzin jeździliśmy po różnych miejscach w Łodzi (plus oczywiście placyk), żeby zapoznać się z różnymi typami dróg, skrzyżowań itp. Potem głównie po trasach, na których zdaje się egzamin. Wykupiłem jedynie 4 dodatkowe godziny, jako że z powodu studiów w innym mieście i dość rzadkich powrotów do Łodzi jazdy nieco mi się rozciągnęły w czasie, a jeszcze na egzamin trzeba było czekać miesiąc :) W dodatku przez moje niedopatrzenie okazało się, że muszę z jakiegoś powodu zdawać na Smutnej (a nastawiałem się cały czas na Maratońską i tam głównie jeździłem) i tylko na dzień przed egzaminem pojeździłem 2 godzinki w tamtym rejonie. Mimo tego jednak udało się zdać w pierwszym podejściu, choć nerwy były straszne :) Dlatego też z czystym sumieniem polecam tę auto szkołę ;)
Jabberwokie
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 12 kwietnia 2012, 16:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź

Postprzez przybysz » czwartek 19 kwietnia 2012, 18:04

Witam,

kurs ukończyłem a szkole AUTO-ZDYB na ul. Fabrycznej 25. Wykłady miałem z panem Janem Zdybem i jazdy również. Wykłady wcale się nie nużyły, gdyż pan Jan wplatał w nie elementy ze swojej wieloletniej praktyki i opowiadał i rzeczywistych przypadkach na drodze odnoszących się do omawianego tematu. Jazdy dwugodzinne, głównie w rejonach egzaminowania. Spokojny i bardzo cierpliwy pan Jan przy okazji nauki technicznych zagadnień dotyczących jazdy samochodem i jazdy zgodnie z przepisami ruchu drogowego, daje wiele cennych rad praktycznych dotyczących bezpiecznego poruszania się po mieście. Jako, że kurs miałem głównie zimą miałem okazję na placyku pouczyć się wychodzenia z poślizgu na żywym lodzie.
Egzamin zdałem za trzecim razem, ale to ze swojej winy. Kilka godzin dodatkowych u pana Jana i trzecia próba bezbłędnie.
Polecam AUTO-ZDYB za profesjonalizm, cierpliwość i wiedzę instruktorów.
przybysz
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 19 kwietnia 2012, 17:02

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości