Łódź

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Łódź

Postprzez blondili » sobota 27 października 2012, 14:02

Witam.Czy ktoś chodził na kurs w auto szkole Consultant ul. Warecka w Łodzi?
Znalazłam bardzo fajną ofertę na grouponie, zastanawiam się czy skorzystać.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
blondili
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 27 października 2012, 13:57

Re: Łódź

Postprzez Kasiayun » czwartek 01 listopada 2012, 21:57

Kurs w autoszkole Juszczak. Pełen profesjonalizm, szkoła naprawdę godna polecenia. Jeździłam z instruktorami Sławkiem, Mirkiem i 2godz z Jackiem Juszczakiem. Każdy wnosi coś nowego, inaczej uczy, myślę że warto jeździć z różnymi instruktorami. Każdy też ma inną osobowość i inaczej wpływa na psychikę. Jeden mnie bardziej zmotywował a drugi zaszczepił mi wiarę we własne umiejętności, uwierzyłam że potrafię to zrobić i udało się. Natomiast jazda z Jackiem to już taki trochę egzamin ;)
Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam.
W temacie egzamin wkleję trasę i szczegóły egzaminu.
Kasiayun
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 28 października 2012, 19:02

Re: Łódź

Postprzez kierzko94 » wtorek 06 listopada 2012, 00:23

Ja polecam autoszkołę K. Kołodziejczak. Teoria zrobiona ekspresowo pod koniec wakacji, jazdy robiłem we wrześniu i trochę w październiku. Bez problemu poszedłem na egzamin teoretyczny, a potem na praktykę na maratońską. Zdane za pierwszym, z jednym błędem na rękawie i brakiem migacza na skrzyżowaniu z pierwszeństwem, co wynikało raczej ze stresu, a nie ze złego przygotowania. Naprawdę fajna autoszkoła, instruktorzy w porządku, bardzo komunikatywni :P
kierzko94
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 06 listopada 2012, 00:19

Re: Łódź

Postprzez laudika1994 » czwartek 08 listopada 2012, 12:10

Ja mogę polecić z czystym sumieniem auto szkołę LEJDIS przy ul. Dąbrowskiego ! :)

Pomimo moich 'ciekawych' przygód z kursem (pierwszą moją auto szkołą było Easy Drive przy ul. Piotrkowskiej, gdzie nie dość, że jeden z instruktorów - p.Paweł - był niemiły, zaczynał zajęcia po czasie i kończył z 15 minut przed czasem, to jeszcze wywierał presję i to dość sporą. Miałam z nim tylko 4h i to były 4h wg mnie zmarnowane. Pozostali instruktorzy, p.Grzesiek i p.Dariusz, wg mnie byli w porządku, więc jak ktoś trafi na nich w innej auto szkole to polecam :)) Dalej, w Easy Drive wyjeździłam 14h i nagle biuro przestało funkcjonować ;/
Dlatego też zapisałam się szybko do LEJDIS, gdzie przyjęli mnie od razu (oczywiście rozpoczynałam nowy kurs). Co do prowadzonej teorii (w tym miejscu będę porównywać obie szkoły, bo jest co do czego przyrównać) p. Rafał świetnie prowadzi teorię ! jest ciekawa - przynajmniej się nie usypia tak jak na zajęciach w Easy Drive ;/
- Kolejny pozytyw na konto LEJDIS, umówienie się na jazdy nie było żadnym problemem. Pani od razu zaproponowała umówienie wszystkich jazd ! (dla mnie to był szok, bo w poprzedniej auto szkole umawiałam się z miesięcznym wyprzedzeniem i mogłam zapisać się na 8h zajęć; ale już robili problem).
- Nie było też problemu z przekładaniem zajęć - dzwoniłam kilka dni wcześniej i już szukaliśmy innego wolnego terminu. To samo, jak zwolniło się jakieś miejsce, pani od razu do mnie dzwoniła. Więc kontakt z biurem jest! :)
- Dalej.. INSTRUKTORKI. Całą kadrę oceniam pozytywnie, jeździłam z trzema Paniami (p.Ewa K., p.Kasia i p.Lena) i z każdą było sympatycznie :) Jazdy rozpoczynały się punktualnie i kończyły też równo ! Na zajęciach była luźna rozmowa, zero stresu, zero wyrzutów i wywyższania się - jak to było w poprzedniej auto szkole.
- Co do autek, jeździłam chyba każdym :D Ucieszyłam się, jak pan Rafał zaproponował Suzuki (w końcu krótszy czas oczekiwania w WORDzie miałam :)).

Z powodu zmian, które mają wejść w styczniu, ledwo udało mi się zapisać na jeden dzień przed egzaminem na 2h jeszcze, natomiast nie udało się już znaleźć wolnej godzinki jazd w dniu mojego egzaminu. Dlatego razem z koleżanką wykupiłyśmy jedną w Auto Akademii (przy ul. Struga). Nie mogę się za dużo wypowiedzieć na temat tej szkoły, jedynie co to jeździłam te ostatnie 60minut z p.Bartkiem, który był bardzo sympatyczny! Baaa rozluźnił już mój narastający stres, podniósł na duchu i dał ostatnie cenne wskazówki przed egzaminem.

Reasumując, miałam 7 instruktorów, pierwsza auto szkoła to był jakiś ogromny nie wypał.. Egzamin miałam 6 listopada. Zdawałam w WORDzie przy ul. Smutnej. Ze względu na obsunięcia czasowe z pierwszą auto szkołą, zaryzykowałam na egzamin teoretyczny i praktyczny tego samego dnia.

Wynik? Teoria zdana ! Praktyka również ! :) za pierwszym razem! :))
laudika1994
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 08 listopada 2012, 11:41

Re: Łódź

Postprzez Milcia » środa 14 listopada 2012, 02:17

A ja polecam AUTO SZKOŁE "CARO" :spoko: :spoko:

teoria i praktyka za pierwszym razem :)
Milcia
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 14 listopada 2012, 02:09

Re: Łódź

Postprzez kubica1000 » piątek 16 listopada 2012, 23:32

Jeśli ktoś chce zdać szybko na prawo jazdy kat. B polecam Auto Szkołę LIDER. Bardzo solidny instruktor o wysokiej kulturze osobistej! Brałam u Pana Bogdana jazdy doszkalające i dopiero wtedy nauczyłam się naprawdę dobrze jeździć!! Lekcje bardzo profesjonalne i dokładne, a jednocześnie prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze, która sprzyjała znakomicie mojej nauce. Pan Bogdan oprócz nauki jazdy potrafi też dodać pewności siebie i motywacji, co przy takim egzaminie jest niezmiernie ważne!! Jeździłam wcześniej z 5 innymi instruktorami w innej auto szkole na retkini, ale dopiero Pan Bogdan nauczył mnie bardzo dobrze jeździć! Zdałam egzamin i jestem bardzo szczęśliwa!!! :D Doradzam nie spieszyć się podczas jazdy, jechać spokojnie, ponieważ wtedy jest większe pole widzenia, łatwiej zauważyć znaki, pieszych i dostodować się do panujących na drodze warunków!
POWODZENIA!!! :D <Rajdowiec> :twisted:
kubica1000
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 16 listopada 2012, 23:22

Re: Łódź

Postprzez Angelikka » sobota 17 listopada 2012, 21:57

A ja polecam auto szkolę "Perfekt" . Super atmosfera i mimo ze jeździ się z rożnymi instruktorami ( jak kto chce ) 32 h wystarczą by zdać egzamin :) :)
Angelikka
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota 17 listopada 2012, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź

Postprzez ila94 » niedziela 02 grudnia 2012, 22:37

Bardzo polecam nową auto szkołę "Lider" p. Bogdana. :D Zajęcia odbywały się w miłej, bezstresowej atmosferze. Instruktorzy (a miałam możliwość jeździć chyba ze wszystkimi) są profesjonalni, wymagający, ale równocześnie cierpliwi, więc bez problemu wszystko dokładnie wytłumaczyli i nawet najbardziej skomplikowane manewry nie były już takie straszne. Mimo że byłam dobrze przygotowana do egzaminu praktycznego, zjadł mnie stres - nie udało się od razu zdać. Ostatecznie - wynik pozytywny i poczucie, że wybrałam właściwą szkołę, w której nauczono mnie dobrze jeździć. Polecam "Lidera"!
ila94
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 02 grudnia 2012, 21:29

LIDER POLECAM!

Postprzez rox313 » sobota 08 grudnia 2012, 01:07

Polecam Auto Szkołę LIDER p. Bogdana udało mi się zdać za 1 razem i teoria i praktyka. Jeździłem chyba prawie ze wszystkimi instruktorami na obydwu autach egzaminacyjnych. Czyli z Panem Bogdanem, Łukaszem, Piotrem, Adamem. Poziom nauczania stoi na dobrym poziomie, instruktorzy jeżdżą po bardzo popularnych wśród egzaminatorów trasach egzaminacyjnych, a także jasno powiedzą jak poprawnie należy wykonywać wszystkie manewry.
rox313
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 08 grudnia 2012, 00:57

Re: Łódź

Postprzez Demeterr » wtorek 11 grudnia 2012, 01:05

Witam!,

Zdałam za drugim razem na Smutnej.
Polecam szkołę Pałgana, ponieważ mam porównanie.

Kilka lat wcześniej, zagościłam na krótko w innej auto-szkole (niestety nazwy nie pamiętam), w której miałam wrażenie, że instruktorów nudzi bardzo praca. Sposób nauczania był na tyle "interesujący" :help: , że porzuciłam myśl o byciu kierowcą na okres lat 5.
W sierpniu tego roku trafiłam do szkoły Zbyszka Pałgana.
Generalnie w tej szkole wszystko działa tak jak powinno: Panie pracujące w sekretariacie sympatyczne, pomocne, właściciel interesuje się poczynaniami kursantów, instruktorzy na wysokim poziomie.
Pierwsze zdziwienie teoria, prowadzona przez właściciela. W końcu się nie wynudziłam! :shock: Ot tak po prostu. Można przeprowadzić teorię w sposób interesujący. Mimo, że przeprowadzona w trybie expressowym (5 dni), dała mi przekonanie, że trafiłam do dobrej szkoły. Żadnego opuszczania poszczególnych lekcji, wątpliwości grupy były rozwiewane na bieżąco, dzięki czemu wszystko było jasne i klarowne. Po teorii czułam się zmobilizowana do dalszej nauki, tym razem w wymiarze praktycznym.
Moim głównym instruktorem był Pan Henryk. W skrócie bo mogłabym napisać książkę: super facet, otwarty na ludzi, z poczuciem humoru :spoko: , wyrozumiały (wszak każdy kursant może mieć gorszy dzień :oops: ). Od samego początku stawiał poprzeczkę wysoko. Uczył myślenia (a nie wyłącznie zdania egzaminu) i czujności na drodze oraz przekazywał sporo wskazówek praktycznych dot. techniki jazdy, które jak mniemam przydadzą mi się wkrótce 8)


Co ważne nikt w tej szkole nie uczy jeździć na pamięć, bo jak wiadomo pamięć ludzka (zwłaszcza w stresie) bywa zawodna.
Inni instruktorzy też jak najbardziej na +, każdy coś tam dla siebie znajdzie.
W szkole można jeździć zarówno suzuki jak i toyotami, także nie ma potem problemu na egzaminie.
Bardzo polecam, a jeśli ktoś ma jakieś pytania dot. szkoły lub egzaminu zapraszam na priv.
WORD Łódź Smutna

Teoria 26.10. (+)
Praktyka 15.11. Plac (+) Miasto (-)
Praktyka 4.12. Plac (+) Miasto (+)




Polecam auto-szkołę Pałgan w Łodzi:)
Avatar użytkownika
Demeterr
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 04 grudnia 2012, 22:06

Re: Łódź

Postprzez Des » czwartek 13 grudnia 2012, 21:27

POLECAM AUTO SZKOŁĘ EXPERT NA RETKINI!

Atmosfera tam była bardzo fajna, nauka szła bardzo przyjemnie, informacje były przekazywane bardzo zrozumiale i nikt na nikogo nie patrzył krzywo, żadnej presji oraz jakiegoś wyśmiewania się.
Z instruktorów w tej szkole, to polecam p.Darka, p.Kamila i p.Łukasza. Wszyscy trzej wymagający i szlifujący do perfekcji :) Z mojej strony należą się szczególne podziękowania dla pana Darka :D Dzięki niemu tak na prawdę zdałam ten egzamin. Co prawda za 3 razem, ale za 1 razem to była moja i wyłącznie moja wina, a za 2 razem brak możliwości, przez egzaminatora, oblania mnie na placu i na mieście, no to na sam koniec w bramie wjazdowej do WORD'a na Maratońskiej, a podobno już miał 'pozytywny wypisywać'...taaa.

Trochę już szkoda że nie będę mogła pojeździć z p. Darkiem, ale z drugiej strony ciesze się że już mam to za sobą :D
Des
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 13 grudnia 2012, 20:31

Re: Łódź - polecam i odradzam

Postprzez bazylia » środa 09 stycznia 2013, 14:53

Witam,

zdecydowałam się założyć konto żeby przestrzec innych i zaoszczędzić im nerwów, strestu i niemałych pieniędzy.

Zdecydowanie odradzam Girls School Szkoła Nauki Jazdy dla Kobiet z al. Kościuszki.

Zacznę od tego, że bardzo chciałam zrobić prawo jazdy. Można powiedzieć, że było to moje marzenie. Do tematu podeszłam więc z dużym optymizmem i zaangażowaniem. Nie mogłam się doczekać zajęcia miejsca za kierownicą, ale niestety ta auto szkoła mojego entuzjazmu nie podzielała.

Zajęcia teoretyczne OK, nie mam uwag. Niestety reszta to kompletna klapa.

Szkoła nastawiona jest brzydko pisząc na wyciąganie pieniędzy od kursantek. Instruktorki nie uczą absolutnie niczego, co jest jak się okazało celowym zabiegiem, dzięki któremu kursantki po zakończonym kursie wykupują kolejne godziny (droższe niż w innych łódzkich auto szkołach) i tak się interes kręci... A przecież na dobrej opinii robi się zdecydowanie lepsza reklamę!

Wspomniane instruktorki – a jeździłam z większością są często niemiłe i niesympatyczne i tak, jak pisałam nie zależy im na tym żeby czegoś nauczyć. Atmosfera w aucie w związku z powyższym pozostawiała wiele do życzenia.
Taki sposób postępowania przez instruktorki spowodował, że, moja wiara we własne siły, w to, że potrafię, że zrozumiem i się nauczę leciała na łeb na szyję.

Wyjątkiem od powyższej reguły była instruktorka (chyba) Ola, która była też policjantką. Ale niestety z nią miałam tylko dwie pierwsze jazdy - potem nie było już możliwości umówienia się z nią na jazdy.
Ją jedyną miło wspominam z tej szkoły.

Co również istotne jazdy kończyły się najczęściej przed upływem wyznaczonego czasu. Sumując te kilkanaście minut urwane z każdej godziny, za którą płacimy i mamy spore koszta, a kurs w tej szkole jest droższy niż w innych.

Podsumowując. Kurs był koszmarem. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Zapisałam się tam z przeświadczeniem, że kobieta kobietę w tym zdominowanym przez mężczyzn „świecie” najlepiej będzie umiała zrozumieć i nauczyć.
Niestety nic bardziej mylnego.
Po zakończonym kursie moje umiejętności kierowania pojazdem były na dokładnie takim samym poziomie, co przed, o ile nie niższym.
Nie wyobrażałam sobie podejścia do egzaminu po takim kursie.

Z polecenia trafiłam do Pana Jerzego S. z Autoszkoły Centrum z Retkini M. Sarnowskiego który przywrócił mi wiarę we własne siły. Pan Jerzy i Pan Mikołaj to świetni instruktorzy. Profesjonaliści w każdym calu. Mili i sympatyczni. Każdy manewr dokładnie wytłumaczony, jeśli trzeba było również rozrysowany, tak by nie było miejsca na wątpliwości.
Bardzo żałuję, że trafiłam do Pana Jerzego tak późno.
Z czystym sumieniem polecam!
Gdyby nie Pan Jerzy w życiu nie zdecydowałabym się na podejście do egzaminu, który notabene zdałam za pierwszym razem co jest tylko i wyłącznie zasługą Pana Jerzego :D

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w wyborze szkoły i na egzaminie! :spoko:
bazylia
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 09 stycznia 2013, 14:26

Re: Łódź

Postprzez viola5231 » wtorek 22 stycznia 2013, 15:53

ja tam wam polecam http://www.isj.pl/. Profesjonalni podczas jazd i poza nimi. Dużo konkursów i innych rzeczy, które ją odróżniają od innych.
viola5231
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 22 stycznia 2013, 15:50

Re: Łódź

Postprzez kuba1b » środa 30 stycznia 2013, 23:27

Ja też sie zarejestrowałem żeby coś powiedzieć o moim ośrodku. Chodzi mi o Innowacyjną Szkołę Jazdy. Co tu duzo mówić. p. Sebastian - miły człowiek o sporym doświadczeniu umiejący przekazać wiedzę. Możecie być pewni, że was czegoś nauczy.
kuba1b
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 30 stycznia 2013, 23:24

Re: Łódź

Postprzez filipsworks » sobota 02 lutego 2013, 21:59

Muszę polecić Auto Szkołę PERFEKT na Wólczańskiej. Genialnie przeprowadzona teoria i jazdy z różnymi instruktorami.

Teoria (jeszcze stara) zdana za pierwszym razem, praktyka zdana wczoraj na Maratońskiej również za pierwszym razem! Jazdy były bardziej wymagające niż egzamin.
filipsworks
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 02 lutego 2013, 21:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości