Łódź

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Łódź

Postprzez robsonsko » wtorek 17 kwietnia 2018, 12:22

Miałem okazję robić prawko w dwóch szkołach. Kat A robiłem w jednej szkole w Poznaniu (tam wtedy mieszkałem) i nie mogę powiedzieć było ok egzamin zdałem. Potem w Łodzi trafiłem na kurs kat B do Autoszkoły Lider. I tez było w ok. Maja dobre samochody i dobre podejście do klienta/ kursanta. A co najważniejsze mam zdany egzamin i czekam na prawko
robsonsko
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 17 kwietnia 2018, 12:18

Re: Łódź

Postprzez ewelineaab » piątek 06 lipca 2018, 10:22

Ja tez robiłam prawko w Liderze. I nie mogę im nic zarzucić. Maja dobre samochody a instruktorzy są sympatyczni kulturalni i cierpliwi. Maja też możliwość zdawania egzaminu samochodem którym się robi kurs a to zawsze mniej stresu. Polecam ich spokojnie
ewelineaab
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 06 lipca 2018, 10:18

Re: Łódź

Postprzez Michal2 » sobota 06 października 2018, 23:21

Czy był ktoś w szkole EXTREME koło Placu Dąbrowskiego w Łodzi ??
Michal2
 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota 22 września 2018, 16:45

Re: Łódź

Postprzez gendabrowski » czwartek 21 lutego 2019, 19:00

Świetna Auto szkoła a dlaczego? Bo mają tam naprawdę dobrych instruktorów.Nie pisze tego dlatego bo w większości opinii dużo osób tak pisze tylko dlatego ze tak naprawdę jest.Atmosfera jest bezstresowa a to jest naprawdę ważne podczas kursu teoretycznego jak i podczas nauki jazdy po mieście.Instruktorzy naprawdę doświadczeni uprzejmi cierpliwi.Ja podczas swojej nauki po mieście miałem czterech instruktorów ale najbardziej muszę pochwalić Kamila u niego nauczyłem się najwięcej.Błędy które popełniałem starał się swoją nauką u mnie wyeliminować w trakcie dalszej jazdy i bez żadnych nerwów wszystko na spokojnie tak długo aż opanowałem dane zagadnienie i więcej tego błędu nie popełniałem dlatego wielkie ukłony dla Kamila.Serdeczne podziękowania dla całej auto szkoły dla Witka i pana Bogdana( nie miałem okazji z Panem Bogdanem jeździć ale bardzo sympatyczny człowiek. Dzięki dobremu przygotowaniu przez auto szkolę i wspaniałych instruktorów zdałem egzamin na prawo jazdy za drugim razem
gendabrowski
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 21 lutego 2019, 18:58

Re: Łódź

Postprzez krzychutomk » środa 04 marca 2020, 12:01

Ja sobie chwalę Autoszkołę Lider. Bardzo dobrze prowadzą kursy. Na zajęciach teoretycznych nie ma przynudzania i wszystko jasno tłumaczą. Jazdy miałem z panem Bogdanem super instruktor. Cierpliwie tłumaczył jak wykonywać poszczególne manewry. Na mieście tez zwracał uwagę na to jak się zachować w danej sytuacji. Egzamin zdałem bez problemu także myślę że warto u nich robić kurs
krzychutomk
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 04 marca 2020, 11:29

Re: Łódź

Postprzez turnerka » środa 04 listopada 2020, 13:44

W takim razie ja również dorzuce od siebie namiary na dobra szkołe nauki jazdy. Jest to szkoła First Drive. Robiłam tam w zeszłym roku kurs prawa jazdy.
Po pierwsze fajni instruktorzy, miałam okazję jeździć z dwoma instruktorami i nie mam niczego do zarzucenia jednemu i drugiemu. Przykładali się do nauki, wszystko było rzeczowe oraz konkretne.
Po drugie niewysokie ceny kursow.
Po trzecie bardzo fajnie poprowadzona część teoretyczna. Nie była to jedynie sucha nudna teoria ale wiele praktycznych umiejętności do wykorzystania na co dzień.
turnerka
 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek 31 stycznia 2013, 10:29

Re: Łódź

Postprzez agaagusiam » czwartek 19 listopada 2020, 21:52

Obiecałam sobie i mojemu instruktorowi że jak zdam egzamin to napisze pozytywna opinie o szkole w której robiłam kurs. Egzamin zdany także czas na opinię. Kurs robiłam w Auto szkolę Lider spokojnie mogę ją polecić. Maja świetnych instruktorów najczęściej jeździłam z panem Bogdanem. Bardzo miły i kompetentny instruktor. Zna się na swojej pracy. Nauczył mnie jeździć od podstaw. Z reszta wszyscy w tej szkole są ok. Polecam
agaagusiam
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 19 listopada 2020, 21:45

Re: Łódź

Postprzez jurekmerk » piątek 12 lutego 2021, 13:14

Lider jest dobra szkołą. Sam robiłem u nich kurs na prawko i mogę powiedzieć że profesjonalnie podchodzą do kursanta. Super sprawa z zajęciami teoretycznymi przez zooma. Przystępnie przedstawiony materiał także egzamin teoretyczny poszedł pozytywnie. Jazdy też na odpowiednim poziomie z zaangażowanymi instruktorami którzy dobrze szkolą
jurekmerk
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 12 lutego 2021, 12:57

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości