Łódź

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Łódź

Postprzez gracjan1985 » piątek 10 lipca 2015, 12:26

Robię obecnie prawko w Liderze i faktycznie jestem zadowolony z jakości, podejście do klientów. Super :) Właśnie wczoraj zacząłem pierwsze jazdy.
gracjan1985
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 10 lipca 2015, 12:09
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź

Postprzez sylwek9990 » piątek 24 lipca 2015, 08:23

Próbowałem zrobić prawko w Liderze i nie polecam - instruktor był bardzo nieuprzejmy, wciąż złośliwie docinał coś, nie dałem rady dokończyć w tym ośrodku.
sylwek9990
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 24 lipca 2015, 08:21
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź

Postprzez Wiktor80 » poniedziałek 17 sierpnia 2015, 15:32

Robiłem kurs na prawo jazdy w Łodzi tutaj: http://autojedynka.com.pl/kursy-prawa-jazdy i teraz myślę o doszkalaniu. Może zaproponujecie jakąś inną szkołę?
Wiktor80
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 17 sierpnia 2015, 13:48

Re: Łódź

Postprzez Mari1910 » wtorek 22 września 2015, 19:00

Polecam auto-szkołę Lider na Retkini. Szczególnie dobrze wspominam zajęcia teoretyczne z panem Piotrem:) Po kursie w tej szkole nie miałem większego problemu ze zdaniem egzaminów.
Mari1910
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 22 września 2015, 18:45

Re: Łódź

Postprzez fnx » wtorek 27 października 2015, 14:09

Jest zdałem, naprawdę się udało. Po 6 latach od kiedy zawiesiłem, a potem ponownie zaliczyłem teorię na nowych zasadach za 1 razem, teraz udało się zaliczyć także praktykę!!! W końcu. Marzenia się spełniają.

Serdecznie polecam auto szkołę w łodzi Lider, naprawdę potrafią wiele przydanych informacji człowiekowi dać. Bez porównania z auto szkołą, w której byłem po raz pierwszy.

Z całą przyjemnością polecam Pana Bogdana S. Człowiek o stoickim spokoju, pogody ducha i zawsze uśmiechnięty. Potrafi każdego zmotywować do podejścia do egzaminu i zdania go, nawet jeżeli człowiek w to po prostu wątpi. Ma niebywałą umiejętność przekazywania informacji w taki sposób, że naprawdę miło człowiekowi się miło idzie na te jazdy.
Polecam także Pana Patryka z którym też miałem jazdy. Potrafi wychwycić naprawdę wiele błędów i sprawdzić czy faktycznie znasz przepisy, a także pokazać ci kilka sztuczek.

Z całą odpowiedzialnością POLECAM Lidera z łodzi na retkinii. Dzięki nim naprawdę można zdać za pierwszym razem!
fnx
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 27 października 2015, 14:00

Re: Łódź

Postprzez Akane » piątek 27 listopada 2015, 20:05

Moja przygoda z prawem jazdy zaczęła się 9 lat temu, kurs skończyłam w szkole Ryszarda Góreckiego, ale do egzaminu praktycznego kompletnie nie byłam przygotowana i po dwóch podejściach odpuściłam temat.

We wrześniu tego roku coś mnie wzięło, postanowiłam zamknąć sprawę prawa jazdy i zapisałam się na jazdy doszkalające:
- 20 godzin w Testosteronie
- 5 godzin (przed samym egzaminem) w AutoSzkole Premium

I zdałam z marszu.

Polecam obie szkoły, przy czym w Testosteronie - instruktorów Kubę i Piotrka.
Prawo jazdy kategorii B: od 07.12.2015
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 135
Dołączył(a): piątek 27 listopada 2015, 20:00
Lokalizacja: Łódź

Re:

Postprzez Shogun » wtorek 16 lutego 2016, 15:26

błażej napisał(a):Ja również uczyłem się jeździć w autoszkole łaciński - no i moge powiedzieć że umiem już jeździć :):) poważnie i to nawet całkiem dobrze . Prawko zdałem coprawda za drugim razem - ale myśle że to też jest dobry wynik . Co do samego kursu to Tomek - Instruktor z tej autoszkoły ma naprawde dobre podejście do kursantów - widać że lubi to co robi , powaga - jazda sprawiała mi przyjemnośc była miła atmosfera :) i mozna było w samochodzie posłuchać dobrej muzyczki :):) - normalnie kursik gitarra - polecam :!: :!:


Podzielam ocenę. Od siebie dodam, że szkoła jest dość wymagająca. Raz Mnie nie było na zajęciach teoretycznych, to już dzwonili co? czemu? jak?. Troszkę Mnie to śmieszyło, ale można postawić tezę, że dbają o Klienta a to na pewno godne pochwały.
Shogun
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 16 lutego 2016, 15:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź

Postprzez Beata998 » środa 18 maja 2016, 22:39

Witam:) Zarejestrowałam się na tej stronie, ponieważ chciałam podzielić się swoją opinią dotyczącą szkoły nauki jazdy dla kobiet " GIRLS SCHOOL". Polecam ją wszystkim dziewczynom, które planują zrobić prawo jazdy. Super atmosfera, super instruktorki....miłe.....kochane....wspierające....uśmiechnięte...radosne.....takie, dla których zdobycie przez Nas prawa jazdy staje się priorytetem :). Zawsze chętne do pomocy, cierpliwe, dające duże wsparcie psychiczne. Mające dużą wiedzę i duże umiejętności, które jeżdżą dużo lepiej niż nie jeden mężczyzna. Zdałam za pierwszym razem, poleciłam " GIRLS SCHOOL" 4 koleżankom i żadna nie żałuje swoje decyzji. Każda z nich dalej poleca tą szkołę!!!!
Pozdrawiam, Beata.
Beata998
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 18 maja 2016, 22:27

Re: Łódź

Postprzez pati7284 » wtorek 15 listopada 2016, 22:18

Autoszkoła LIDER

Lider... Nazwa nieadekwatna... Niekompetentni instruktorzy, oczywiście jest 2 dobrych, doświadczonych, ale nie miałam okazji z nimi jeździć.. Nie uświadomili mnie o eko jeździe i na tym oblałam swój egzamin.. Nie mówiąc już o tym, że tego jak ruszać płynnie ze skrzyżowania dowiedziałam się na 25 godzinie jazd, a górkę robiłam na 28... Oczywiście dokupiłam 10 godzin jazd, których równie dobrze mogłam nie kupować, bo nie miało to najmniejszego sensu.. Instruktorzy mają wywalone na to co się dzieje na drodze.. Bluźnią, są wulgarni. A kiedy potrzeba nie umieją zareagować. Nie mówiąc już o tym, że mając 2 godziny jazd, przez 30 minut była przerwa na papieroska (u instruktora, ja nie palę), a zazwyczaj dodatkowo 10-15 minut spóźnienia...
Może zdam prawko, za 20 razem, kiedy wezmę kredyt na egzaminy państwowe...
NIE POLECAM
pati7284
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 15 listopada 2016, 21:57
Lokalizacja: Łódź

prawo jazdy B

Postprzez pati3434 » wtorek 22 listopada 2016, 21:24

Witam
Jestem po niby intensywnym kursie w WOCIE gdzie ponoc miałam sie nauczyc super jeździc kurs 1360 zl i co i......... nic nie umienm no moze tylko obyłam sie ze samochodem ale i tak nie tym co powinnam jeździłam suzuki a na egzaminie w Łodzi jest hyunday całkiem inne auto .Powiem jedno to jakas masówka jak w gilecie na produkcji "NASTEPNY PROSZE ' zapłacono .Narazie mam teorje a do praktyki dużo brakuje .Zaczełam jazdy w Lejdis opinie sa super zobaczymy .
pati3434
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 22 listopada 2016, 21:09

Re: Łódź

Postprzez neemeroosi » niedziela 22 stycznia 2017, 21:59

Ja ze swojej strony polecam szkołę Lider oraz Juszczak. Z jednej korzystałem ja, z drugiej moja dziewczyna i oboje byliśmy z obu jak najbardziej zadowoleni :)
neemeroosi
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 22 stycznia 2017, 21:56

Re: Łódź

Postprzez jurekprzybo » czwartek 30 marca 2017, 19:13

Ja robiłem prawko tutaj http://www.autoszkolalider.pl/kontakt i byłem bardzo zadowolony. Mają dobre, sprawne samochody takie jak na egzaminie. Instruktorzy są na wysokim poziomie i wiedzą jak uczyć jeździć. Do tego można zdawać egzamin tym samym samochodem na którym się uczyłeś. Ja tak zrobiłem i uważam że to fajny patent. Polecam
jurekprzybo
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 21 listopada 2016, 11:29

Re: Łódź

Postprzez jolkap83 » czwartek 27 kwietnia 2017, 21:56

Mój brat robił kurs w Auto Szkole Lider i był bardzo zadowolony. Mówił mi że kursy są prowadzone profesjonalnie. Instruktorzy są punktualni i chcą jak najwięcej przekazać kursantowi.
jolkap83
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 24 stycznia 2017, 20:33

Re: Łódź

Postprzez jurcikkl » wtorek 16 maja 2017, 21:59

Według mnie autoszkoła lider jest najlepsza w Łodzi. Robiłem u nich kurs i zdałem za pierwszym razem. Moja dziewczyna też u nich robiła kurs i była zadowolona. Pamiętam jak bardzo bała się tego kursu a teraz ma prawko i śmiga jak zawodowy kierowca
jurcikkl
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 16 maja 2017, 21:55

Re: Łódź

Postprzez Mateusz94 » niedziela 21 maja 2017, 16:50

Polecam OSK Lider! Mimo że tylko brałem u nich dodatkowo jazdy to instruktor Wojciech K. wszystko dokładnie wyjaśnił gdzie uważać oraz przygotował idealnie do egzaminu! To co zapomniałem lub nie wiedziałem z poprzedniej OSK lub po zmianie przepisów wyjaśnił i pokazał na drodze. Lużna jazda z omówieniem każdego błędu po każdych jazdach. Jak na egzaminie! Serdecznie polecam!
Mateusz94
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 21 maja 2017, 14:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości