Łódź

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

LIDER POLECAM!

Postprzez Tomek2206 » poniedziałek 17 czerwca 2013, 23:07

Witam serdecznie. W poprzedniej autoszkole kilkakrotnie podchodziłem do egzaminu, ale niestety z wynikiem negatywnym. Musiałem coś z tym zrobić. Zmieniłem autoszkołe na Lider w której dokupiłem kilka godzin i tu dopiero zobaczyłem jak mało umiałem.
Dopiero z Panem Bogdanem, Piotrem, Paulina oraz Adamem szybko nadrobiłem zaległości i tu dopiero tak naprawdę nauczyłem się jeździć.
Jazdy w bardzo miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm i do tego indywidualne podejście stawiają tą Autoszkołę na bardzo wysokim poziomie.
Tak więc polecam tę Autoszkołe LIDER wszystkim a dla Pana Bogdana w szczególności oraz dla w/w Piotra, Pauliny i Adama ogromne podziękowanie za przygotowanie do egzaminu pod każdym względem. Egzamin oczywiście zdany bezproblemowo.
Serdecznie polecam i pozdrawiam.
Tomek2206
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 17 czerwca 2013, 21:17

Re: Łódź

Postprzez sportowiec83 » poniedziałek 19 sierpnia 2013, 10:10

Widzę, że wszyscy wychwalają auto szkołę LIDER, wiele o niej słyszałem od znajomych i też sobie chwalili, ja robiłem prawo jazdy W Crossie na Widzewie, mała auto szkoła, którą mogą śmiało polecić, instruktorzy z wielkim doświadczeniem, dzięki którym zdałem za pierwszym razem. Polecam!
Avatar użytkownika
sportowiec83
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 13 sierpnia 2013, 13:49
Lokalizacja: Spała

TYLKO AGRA!!!

Postprzez superagra » niedziela 25 sierpnia 2013, 22:18

Polecam AGRĘ. Właśnie robię tam prawo jazdy i jestem naprawdę zachwycona
poziomem współpracy instruktorów z kursantami. Nie jest to jedynie moja opinia
ponieważ rozmawiałam z osobami które też mają tam jazdy i podzielają w pełni
moje zdanie. Poza tym wszyscy są bardzo mili, także jazda samochodem jest zawsze
przyjemnością a nie tylko przykrą koniecznością :D . Ja jeżdżę z Łukaszem, nauka jazdy to jego pasja,
przedstawia naprawdę różne sytuacje drogowe, tłumaczy w taki sposób, że nie można byłoby czegoś nie zrozumieć, nigdy nie krzyczy i przede
wszystkim chce nauczyć jeździć a nie tylko wziąć kasę. A co najważniejsze jest
cierpliwy:):)TAK NAPRAWDĘ NIC DODAĆ NIC UJĄĆ. REWELACJA.
superagra
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2013, 22:07

LIDER POLECAM!

Postprzez patrycja95 » sobota 31 sierpnia 2013, 13:32

Gorąco polecam auto szkołę Lider, ponieważ dzięki ciężkiej pracy i cierpliwości instruktorów zdałam egzamin na prawo jazdy już za pierwszym razem :) W tej auto szkole panuje bardzo miła atmosfera. Ja osobiście po wyjeżdżeniu 30h wykupiłam sobie dodatkowe 10h. Myślę, że właśnie dzięki temu było mi łatwiej podejść do tego egzaminu. Nadal jestem pod wrażeniem, że mi się udało. Patrycja ;)
patrycja95
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 31 sierpnia 2013, 13:04

Re: Lider polecam

Postprzez rzelcia1995 » sobota 07 września 2013, 20:10

Polecam serdecznie autoszkołe LIDER!
Tam Was naucza wszystkiego,są super instruktorzy,któzy będą z Wami robili po parenaście razy to samo ale dzięki temu nauczycie się i nie będziecie mieli żadnych problemów :) Ja osobiście miałam problemy z zdaniem egzaminu bo po pierwsze miałam pecha a po drugie miałam takich sobie egzaminatorów ale wkońcu zdałam :D
Szkoła kiedy zdawałam zawsze dzwoniła do mnie i pytała się jak tam więc atmosfera była też przemiła :D
Polecam serdecznie :D
Ola :)
rzelcia1995
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 07 września 2013, 20:01

POLECAM LIDER !

Postprzez dorotka0603 » czwartek 26 września 2013, 16:29

Polecam AUTO SZKOŁĘ LIDER!!! :D Najlepsza auto szkoła w Łodzi, a konkurencja powinna brać przykład od nich!! Konkretna wiedza i efekty na egzaminie (przyszłam po oblanych egzaminach z innej auto szkoły). Bardzo miło wspominam jazdy, instruktorzy stworzeni do tego zawodu, nic złego nie mogę powiedzieć, wręcz przeciwnie- Panowie: Bogdan, Piotrek, Tomek, Włodek i Jarek to najlepsi instruktorzy w całej Łodzi, wszystko dopięte na ostatni guzik, ekipa perfekcyjna ! Nie mam wątpliwości, że zdany egzamin to zasługa tych instruktorów. Każdy z nich potrafi bardzo dobrze przygotować przyszłego kierowcę do jazdy, wielokrotnie powtarzają potrzebne informacje, dają cenne rady i wskazówki. Są spokojnymi ludźmi, dlatego też jazda nie jest dla kursanta stresująca. Poza tym wyróżniają się dużą kultura osobistą i kompetencją. Mają indywidualne podejście do każdego kursanta. Co najciekawsze, mimo że miałam świadomość tego, że danego dnia instruktorzy mieli za sobą już parę godzin jazdy z kursantami, nigdy nie dali mi odczuć, że są zmęczeni, czy rozdrażnieni poziomem jazdy lub moimi błędami, których przecież na początku popełniałam sporo. Za każdym razem ta sama świeżość i chęć dalszej jazdy, jakby to była pierwsza godzina jazdy. Oprócz ćwiczenia słabszych elementów technicznych dużo jeździliśmy po trudnych odcinkach, na których na samym początku niemal łapałam się za głowę. Na egzaminie nie było rzeczy które były dla mnie nowością i sprawiły mi jakąkolwiek trudność, wszystko przerobiliśmy i dopracowaliśmy na jazdach :) Jeżeli chcecie oszczędzić czas i pieniądze, to koniecznie auto szkoła LIDER !! Dzięki jeszcze raz, że dzięki Wam udało mi się zdać, jedyne czego żałuję, to, że nie przyszłam do Was na kurs od początku !!!
DOROTKA :))))
dorotka0603
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 25 września 2013, 21:12

Lider polecam!

Postprzez martam » sobota 05 października 2013, 11:44

Gorąco polecam Auto Szkołę Lider na Retkinii. Wspaniali instruktorzy, bardzo miła atmosfera i świetne przygotowanie. Dzięki wykładom z teorii z Panem Bogdanem, egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym razem i to na maksymalną ilość punktów. Zajęcia praktyczne miałam z głównie z Tomkiem, ale też z Piotrem oraz z Pauliną. Egzamin praktyczny zdałam niestety za drugim razem, ale oba podejścia miałam jednego dnia w przeciągu dwóch godzin :) Gdyby nie wsparcie Tomka, który pojechał ze mną na egzamin i po pierwszej nieudanej próbie zachęcił mnie do zdawania kolejnego egzaminu tego samego dnia, pewnie bym się na to nie zdecydowała. Tak dzięki profesjonalnemu przygotowaniu ze strony Auto Szkoły Lider mogę cieszyć się swoim prawem jazdy.
martam
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 05 października 2013, 11:42

Lider polecam !

Postprzez julia0695 » sobota 05 października 2013, 20:59

Auto szkoła Lider=NAJLEPSZA SZKOŁA NAUKI JAZDY !!!Naprawdę bardzo polecam tę szkołę,fantastyczna atmosfera,bardzo mili instruktorzy,którzy podchodzą do każdego indywidualnie .Ja jeździłam w więszkości z Tomkiem i to on przygotował mnie do egzaminu ,który zdałam bez problemu za PIERWSZYM razem.Naprawdę polecam,konkurencja powinna brac przykład z LIDERA !!! :-) Jula
julia0695
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 05 października 2013, 20:40

Auto Szkoła Lider Bogdan Sabała

Postprzez francesco10 » wtorek 15 października 2013, 21:47

Najlepsza auto szkoła w łodzi. Chcecie zdać egzamin za pierwszym razem, wybierzcie Lidera. Jazdy z bardzo dobrymi instruktorami (Pan Bogdan, Tomek, Pan Piotr). Jeżeli będziecie zdeterminowani to w 1,5 miesiąca możecie zdobyć prawo jazdy, tak jak ja to zrobiłem. Pozdrawiam Franciszek Miller
francesco10
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 15 października 2013, 21:39

LIDER POLECAM !

Postprzez broda » niedziela 20 października 2013, 19:29

zdałem za pierwszym razem!! taka reklama, bang!!!:)) Polecam auto szkołe LIDER - rzetelni, konkretni instruktorzy, sympatyczna atmosfera, szybki kurs, elastyczne godziny jazd. no i to co najwazniejsze: EFEKT KOŃCOWY:) wynik pozytywny, egzamin zdany, nie trzeba sie stresowac dalej i tracic kasy na kolejne podejścia... Szczegolnie pozdrawiam i polecam BOGDANA I PAULINĘ - instruktorów którzy przygotowywali mnie do egzaminu>
jeszcze raz dzieki!!
Polecam Lidera kazdemu kto chce sie solidnie przygotowac do egzaminu panstwowego!!
Przemek Broda Golis
broda
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 20 października 2013, 19:15

Re: Łódź

Postprzez Asica » środa 06 listopada 2013, 11:09

Jesli szukacie na prawde dobrej szkoły, profesjonalnych i zaangażowanych instruktorów to ŁÓDZKA AUTO SZKOŁA" LIDER". Do szkoły trafiłam z polecenie. Zaczęłam od jazd z Tomaszem, który potrafił mnie zmotywować a ponadto miał wiele cierpliwości gdzie w moim przypadku o nią ciężko:) Następnie trafiłam do konkretnego Piotra, dzięki któremu nabrałam pokory i nauczyłam koncentracji. Dzięki Wam Panowie zdałam egzamin za pierwszym razem i mogę cieszyć się swobodą i niezależnością. BRAWO lIDERZY. DO ZOBACZENIA NA DROGACH. Polecam i pozdrawiam Joanna.
Asica
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 18 października 2013, 14:00

LIDER POLECAM!

Postprzez natalia215 » poniedziałek 18 listopada 2013, 21:07

Polecam Auto Szkołę LIDER. Dzięki profesjonalnemu nauczaniu i indywidualnemu podejściu, zdałam egzamin praktyczny za drugim razem. Jeździłam z kilkoma instruktorami (panem Bogdanem, Jarkiem, Włodkiem i panią Moniką), ale głównie z Tomkiem. Dzięki jego cierpliwości i zaangażowaniu udało mi się opanować emocje za kółkiem. Instruktorzy przygotowują kursanta nie tylko do egzaminu, ale także do późniejszej jazdy i robią to bardzo dobrze. Przekazują konkretną wiedzę, dają cenne rady i wskazówki. Na egzaminie nie było rzeczy, które były dla mnie nowością, wszystko przerobiliśmy i dopracowaliśmy na jazdach. Zajęcia wspominam z uśmiechem, zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Nigdy nie odczuwałam zmęczenia po jazdach, zawsze panowała miła atmosfera. Jeżeli chcesz zdać egzamin za pierwszym razem, wybierz Auto Szkołę LIDER!
Polecam i pozdrawiam, Natalia
natalia215
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 18 listopada 2013, 19:20

AUTO SZKOŁA LIDER !

Postprzez Rylcio » środa 20 listopada 2013, 21:53

Najlepsza auto szkoła w Łodzi.
Nie ma się co długo zastanawiać LIDER to najlepsza decyzja jaką podjąłem w wyborze Auto Szkoły.
Trafiłem do niej z polecenia znajomych i nie zawiodłem się.
Część teoretyczna upłynęła bardzo szybko, zajęcia bardzo ciekawe a zasady ruchu drogowego choć z początku wydawały mi się trudne udało mi się przyswoić. W czasie kursu zawsze mogłem zapytać i chętnie udzielano mi odpowiedzi i wskazówek.
Właścicielem jest pan Bogdan sympatyczny i doświadczony instruktor,który zawsze potrafił rozładować napięcie. Interesował się każdym z kursantów i chętnie pomagał gdy ktoś miał jakiś problem. W Auto Szkole instruktorzy są bardzo cierpliwi uczą podzielności uwagi oraz umiejętności potrzebnych do kierowania pojazdem. Spędziłem za kółkiem wiele godzin, wspominam je miło. Dziękuję instruktorom panu Bogdanowi, panu Piotrowi, panu Tomkowi oraz panu Włodkowi,którzy pomogli mi opanować zasady ruchu drogowego i to dzięki nim zdałem prawo jazdy. Nauczyli mnie bezpiecznego poruszania się po drogach oraz bardzo dobrze przygotowali do egzaminu państwowego.
Egzamin zdałem za drugim razem. Plac manewrowy to była dla mnie pestka.
Nie zastanawiajcie się długo bo nie ma nad czym to tutaj w szkole LIDER pana Bogdana nauczyłem się wszystkiego i będę zawsze miło wspominał każdą godzinę spędzoną za kółkiem w tej szkole

Pozdrawiam,
Mateusz
Rylcio
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 20 listopada 2013, 21:03

Re: Łódź

Postprzez agaTaaa » niedziela 01 grudnia 2013, 11:30

Ja wybrałam OSK blisko siebie i nie dużą MOTO-DROM. Nie miałam do wyboru instruktorów,samochodów itp. jak to wielkie szkoły proponują. Strasznie nie lubię masówki. Instruktorem był M. Komorowski i jestem zadowolona. Lepiej jeden nauczy i porządnie a nie kilku i każdy swoją prawde wygłosi i dopiero nie wiedziałbym jak jezdzić. Bałam się, bo o samochodzie nic nie wiedziałam,nie interesowało mnie to a rodzice nalegali, że dla mnie bedzie lepiej jak teraz zrobię kurs. Bardzo polecam, bo nauczyłam się jezdzić,stało sie to moją pasją i zdałam bez problemu.
agaTaaa
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 27 października 2013, 18:00

Re: Polecam auto szkołę LIDER !!!

Postprzez MonikaG » wtorek 21 stycznia 2014, 21:32

Polecam innym auto szkołę LIDER, profesjonalne podejście do każdego kursanta. Wspaniała ekipa. Zajęcia teoretyczne przeprowadzone perfekcyjnie. Miła atmosfera, cierpliwość a przede wszystkim wyrozumiałość ze strony instruktorów. Omawianie każdego z manewrów na 5+.
Auto szkoła godna polecenia innym kursantom. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.Monika :)
MonikaG
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 21 stycznia 2014, 21:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości