Łódź

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Łódź

Postprzez grallu » sobota 28 stycznia 2006, 18:37

OSK Łaciński

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy ,jako że udało mi się zdać egzamin( i to za pierwszym razem:!: ). Wiem że inni nie maja tyle szczęścia, ale tu nie chodzi przecież tylko o szczęście,ale przede wszystkim o umiejetnośći. Dlatego wszystkim, którzy chcieliby mieć pewność, że zostaną dobrze przygotowani polecam moją autoszkołę. Nie żebym przesadzał, po prostu wiem, że nie jestem wyjatkiem jeżeli chodzi i kursantów tej szkoły, bo wielu innym też się udaje w pierwszym podejściu ( a to raczej nie przypadek!!). To chyba najlepsza rekomendacja;nie opowiadanie bajek-tylko fakty, które mówią same za siebie. Wszystkim, którzy pragną zdać egzamin na prawko życzę powodzenia. Do zobaczenia na drodze!
grallu
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 28 stycznia 2006, 18:16

Postprzez błażej » czwartek 09 marca 2006, 01:47

Ja również uczyłem się jeździć w autoszkole łaciński - no i moge powiedzieć że umiem już jeździć :):) poważnie i to nawet całkiem dobrze . Prawko zdałem coprawda za drugim razem - ale myśle że to też jest dobry wynik . Co do samego kursu to Tomek - Instruktor z tej autoszkoły ma naprawde dobre podejście do kursantów - widać że lubi to co robi , powaga - jazda sprawiała mi przyjemnośc była miła atmosfera :) i mozna było w samochodzie posłuchać dobrej muzyczki :):) - normalnie kursik gitarra - polecam :!: :!:
błażej
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 07 marca 2006, 00:22

Postprzez lota » środa 15 marca 2006, 15:28

Dzis wlasnie udalo mi sie zdobyc upragnione prawo jazdy!!!!!!!!!!!! Sukces osiagniety, niestety po wielu (5) porazkach... Moje poprzednie egzaminy zdawalam, bedac pod opieka jednej z najwiekszych lodzkich osk - Delty, bardzo z reszta na forum chwalonej, co mnie zaskoczylo... Dopiero w autoszkole lacinski mialam jazdy przeprowadzone solidnie, z maksymalnym wykorzystaniem czasu i w naprawde fantastycznej atmosferze...Po raz pierwszy zauwazylam, ze moj instruktor jest zaangazowany w moje postepy, zalezy mu na wynikach, a jednoczesnie stara sie mnie nie zestresowac :) (co bylo mila odmiana po wspomnianej delcie) Sadze, ze gdybym od poczatku zdecydowala sie na ta szkole zdalabym zdecydowanie szybciej... wiec, jesli ktos sie jeszcze zastanawia nad wyborem, polecam moja szkole... naprawde nie znajdziecie lepszej :)
lota
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 15 marca 2006, 15:11

Postprzez owca » niedziela 19 listopada 2006, 19:24

Od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką upragnionego prawka. Kurs robiłam w autoszkole Łaciński i jestem bardzo zadowolona. Cały materiał był bardzo ciekawie przekazywany, częśc teoretyczna to nie były tylko suche regułki - było miejsce na humor oraz na dokładne tłumaczenie przepisów. Jazdy odbywały się zawsze czyściutkim i ładnie pachnącym autkiem i nigdy instruktor się nie spóźniał. Nigdy nie było problemu z dopasowaniem terminu jazd. Zostałam na tyle dobrze przygotowana , że zdałam z pierwszym razem i to w Łodzi, a nie w Sieradzu czy Sierniewicach ! To jest informacja dla tych którzy kombinują, gdzie zdawać by było łatiwej - jest na to sposób poprostu wybrać dobra szkołę:) www.lacinski.prv.pl
owca
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 17 listopada 2006, 20:47

Postprzez LoganInChains » środa 20 grudnia 2006, 18:25

Od wczoraj jestem szczęśliwym oczekującym na odbiór prawa jazdy. Egzamin zdałem za pierwszym razem :) Tego dnia zdało ok. 5% egzaminowanych- więc to chyba wystarczy na opinię o Autoszkole Łaciński.
Do egzaminu przygotaował mnie ten sam człowiek, który uczył mnie teorii i czegoś z samochodami nie związanego :D (Czyli Pan Profesor Stanisław- Założyciel szkoły)
Z czystym sumieniem polecam tę szkołę wszystkim zdecydowanym i niezdecydowanym- z każdego da się zrobić kierowcę w miłej atmoswerze :D
Paweł W.
LoganInChains
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 20 grudnia 2006, 18:13
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Bartek1988 » piątek 05 stycznia 2007, 20:01

28.12.2006 - zdałem egzamin na prawko!!
Byłem kursantem Autoszkoły Łaciński i musze powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do tej autoszkoły. Zajęcia teoretyczne były prowadzone w bardzo miłej atmosferze i co ważne w małej grupie, więc każdy mógł dużo wiedzy z tych zajęć wynieść. Jeśli chodzi o jazdy to już po prostu extraklasa, samochodzik nowiutki, instruktor czyli Tomek(zawsze punktualny i dokładny! w tej szkole 30h jazd to naprawde 30h jazdy!!!) był bardzo wyrozumiały, gdy coś nie wyszło to nie opitalał tylko wyjaśniał co i jak. Ta szkoła naprawde uczy jeździć w bezstresowej atmosferze, a co najważniejsze uczy jeździć bezpiecznie. Nie boję się sam wsiąść za kółko tak jak to często jest w przypadku kursantów innych szkół.

No i w trakcie jazdy można było fajnej muzyczki posłuchać
Bartek1988
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 05 stycznia 2007, 19:25
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Lejek » wtorek 13 lutego 2007, 04:08

Co tu dużo mówić. Pozostaje mi się jedynie zgodzić z opinią poprzedników. Bardzo dobra autoszkoła. Teoria wyłożona w przystępny sposób, dzięki czemu szybko wchodziła do głowy:) a jazdy z Tomkiem też bardzo fajne i przygotowujące do późniejszej bezpiecznej jazdy na mieście, a nie tylko samego zdania egzaminu. A wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. Każdy z kursantów jest traktowany indywidualnie, a nie jak w dużych autoszkołach, gdzie jest się tylko kolejnym klientem.Polecam raz jeszcze!!
Lejek
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 21 sierpnia 2006, 00:29

Postprzez Wojt » sobota 17 marca 2007, 17:20

Jezeli cenicie sobie fachowosc i profesjonalizm, chcecie byc odpowiednio przygotowani do egzaminu w sympatycznej i bezstresowej atmosferze to powinniscie wybrac ta szkole. Dzieki temu kursowi nabylem odpowiednie umiejetnosci niezbedne do prowadzenia samochodu a nie jakies schematy. Po tym kursie czulem sie pewnie za kierownica i zdanie egzaminu to byla formalnosc. Instruktorzy zarowno od teorii jak i praktyki niesamowicie sie angazuja w swoja prace i postepy kursanta. TAKZE WYBIERAJCIE AUTOSZKOLE LACINSKI!!
Wojt
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 17 marca 2007, 17:06

Postprzez shortas997 » środa 04 kwietnia 2007, 00:05

WIELKIE JOŁ!!!

Ludziska kochane nigdzie nie nauczycie się tak jeździć jak w super szkole ŁACIŃSKI - w skrócie: świetna atmosfera i po prostu można by tu mówić tylko w super latywach... Po prostu są ŚWIETNI...

Więc jeżeli masz zamiar zdać prawo jazdyszybko to idz do tej szkoły a na pewno nie będziesz tego żałował... Bo na pewno zdasz....
Dzięki nim zdałem prawo jazdy i juz nie długo przeżucam się z autobusików do swojego osobistego samochodzu... Dziękuję wam za to...

Pozdrawiam...
shortas997
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 03 kwietnia 2007, 20:48

Postprzez Milana » środa 11 kwietnia 2007, 20:40

Szkoła "Zielony Listek " jest ok. Kurs robiłam w innej, ale po dwóch nieudanych próbach poszukałam innego instruktora i trafiłam w 10- tkę. Pan Edzio jest w dechę.
25.11.2006
plac + miasto -
25.01.2007
plac + miasto -
05.04.2007
plac + miasto +
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Milana
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa 22 listopada 2006, 12:18
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Duda333 » piątek 11 maja 2007, 16:49

Nie polecam auto-szkoly Andrzeja Cieslaka,stawiaja tam na zysk a nie na nauke.Zero zaangazowania w nauke kursanta,odwala sie tam jazdy i tyle.Wydaje mi sie ze Panowie licza na wykupienie dodatkowych godzin i extra kase.Buuu
Duda333
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek 30 marca 2007, 11:56
Lokalizacja: Łódz

Postprzez Aros » środa 23 maja 2007, 09:05

Ja też uczyłem się w Autoszkole Łaciński i nie mogę powiedzieć złego słowa. Miałem jazdy i z panem Stanisławem i z Tomkiem - obaj są świetni. Nie tną na godzinach - jak jazdy są od 12 do 13 to znaczy, że wsiadasz o 12:00 i wysiadasz o 13:00. Obaj instruktorzy zwracają dużo uwagi na błędy jakie kursant popełnia, starają się wytłumaczyć i skorygować braki. I jeszcze jedna ważna rzecz - oni naprawdę uczą jeździć, a nie tylko jak zdać egzamin. Po kursie w tej szkole nie boję się wsiąść i jechać - dowolnym samochodem, o dowolnej porze, bo jazda autem to dla mnie czysta przyjemność :) A co do teorii - pan Stanisław jest znakomitym pedagogiem i jak mało kto umie przekazać wiedzę. Więc nie czekajcie, tylko idźcie do nich!
(2007-05-19) Egzamin praktyczny: wynik pozytywny.
(2007-05-22) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne.
(2007-05-24) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
Aros
 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota 25 marca 2006, 21:20
Lokalizacja: Łódź

Postprzez supermario89 » sobota 02 czerwca 2007, 19:30

AUTOSZKOLA ŁACIŃSKI!! CO TU WIELE MOWIC , JEST TO SZKOLA W KTOREJ NAUCZYLEM SIE CZERPAC JAK NAJWIECEJ PRZYJEMNOSCI Z JAZDY. PELEN PROFESIONALIZM. LUDZIE KTORZY WKLADAJA SERCE W TO ABY PRZEKAZAC CI WSZYSTKO CO POTRAFIA.BEZSTRESOWA ATMOSFERA.JEZELI SIE WACHASZ I NIE WIESZ JAKA AUTOSZKOLE WYBRAC? WYBIERZ ŁACINSKI BOWIEM TUTAJ NAUCZYSZ SIE NAPRAWDE JEŹDZIĆ. POZDRAWIAM CIE TOMEK I DZIEKUJE ZA WSZYSTKO !!
supermario89
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 02 czerwca 2007, 19:23

Postprzez unterrichter » wtorek 05 czerwca 2007, 23:35

kurs "odbebnilem" (tak, to dobre okreslenie) w autoszkole SUKCESZ przy ul. broniewskiego. bylbym idiota, gdybym komukolwiek polecil ta autoszkole. Szefuncio tej placowki, mr. K leci na kase jak malo kto. Jazdy zaczynalem 10 min za pozno, i konczylem 15 min za wczesnie. Mialem 5 instruktorow, mr. K mowil ze to dobrze, ja twierdze inaczej. zapewnie bylo w tym troche i mojej winy, ale nie wiedzialem wtedy jeszcze dokladnie na co zwracac uwage na takim kursie.
zdarzyla sie raz sytuacja ze spadlo fest sniegu, no i niestety z uczelni przy teatrze wielkim nie udalo mi sie w ciagu 2h (sic) dojechac do ul. broniewskiego, i przepadly mi 2h jazd. nastepnego dnia dowiedzialem sie ze nie moge sie umowic na nastepne jazdy jezeli nie zaplace wczesniej za te 2h (no bo w koncu 30h musze wyjezdzic) Nieswiadomy bledu jaki popelnilem (wybor autoszkoly) nie zdalem dwukrotnie egzaminu, na szczescie dzis wreszcie sie udalo. Tak czy siak - przy wyborze autoszkoly nie kierujcie sie cena/niewielka odlegloscia od miejsca zamieszkania - jezeli nie tu, to za egzaminy zaplacicie wiecej - wyjda braki w szkoleniu - ja zaluje ze wybralem autoszkole SUKCES, ale teraz nic na to nie poradze, mam to na szczescie za soba. Nie zrobcie takiego samego glupstwa ! mr. K jest chyba najwiekszym pacanem jakiego spotkalem w ciagu swojego krotkiego zycia :P

i wybaczcie mi chaos w wypowiedzi, pisane na szybko, slowotok.... :P
unterrichter
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 05 czerwca 2007, 23:27

Postprzez briks » środa 06 czerwca 2007, 10:59

no czyli widzę, że "BARANÓW" tach jak Ja , którzy wybrali tę cudowną szkołę - nie brakuje. przepraszam z góry za określenie baran ale niestety tylko takie mi przychodzi do głowy gdy przypomnę sobie dzień w którym wybrałam tę auto szkołę ....nie wiem co by tu zrobić aby przyszli kierowcy nie zapisywali się do tego zboczonego ciołka zwanego "szefem".chyba stanę przed wejściem i będę pikietować może uda mi się oszczędzić kase paru osób nieświadomych błędu jaki popełniają kierując się na ulicę broniewskiego w Łodzi!!!!!!! pozdrawiam wszystkich mądrych po szkodzie...
briks
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek 05 kwietnia 2007, 22:02

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości